quote:Suhr verbetert eigen wereldrecord
De Amerikaanse polsstokhoogspringster Jennifer Suhr heeft haar eigen wereldrecord indoor verbeterd. De regerend olympisch kampioene kwam zaterdag bij een wedstrijd in Brockport tot een hoogte van 5,03 meter. Dat was een centimeter hoger dan een kleine drie jaar geleden, toen ze in Albuquerque tot 5,02 meter kwam.
Het wereldrecord outdoor staat nog altijd op naam van de Russin Jelena Isinbajeva. Zij sprong ooit 5,06 meter hoog met de polsstok.
Gaat lekker daarquote:Op woensdag 3 februari 2016 21:09 schreef heywoodu het volgende:
Churandy op de 60m over een minuutje ongeveer
http://www.sportingvideo.(...)7913659-1255349.html
Die kan over 2 maanden de masters 40 records van Troy Douglas gaan verpulveren.quote:
http://www.istaf-indoor.dequote:Op zaterdag 13 februari 2016 19:13 schreef heywoodu het volgende:
Helemaal gemist. Waar lopen ze vandaag eigenlijk?
Top-10 ooit (tot vandaag) van die Wester die daar even 6.82 en 6.95 springt:quote:Op zaterdag 13 februari 2016 19:17 schreef DeeBee het volgende:
[..]
http://www.istaf-indoor.de
Ik zie nu nog steeds live beelden, o.a. ver bij de vrouwen en polshoog mannen.
quote:De indoormeeting in Stockholm (Zweden) heeft drie wereldrecords opgeleverd: de Ethiopische Genzebe Dibaba op de mijl bij de vrouwen, de Djiboutiaan Ayanleh Souleiman op de 1.000 en de Qatarees Abdalelah Haroun op de 500 meter.
Dibaba had 4'13"31 nodig voor haar mijl, waarmee ze bijna vier seconden onder de oude tijd van de Roemeense Doina Melinte ging. Die had in 1990 4'17"14 neergezet.
Stockholm is vruchtbare grond voor Dibaba. Het was haar derde wereldrecord in de Ericsson Globe Arena: vorig jaar deed de wereldkampioene op de 1.500 meter het op de 5.000 meter, in 2014 op de 3.000 meter.
Eerder op de avond had bij de mannen Souleiman het haar voorgedaan op de 1.000 meter in Kopenhagen. De wereldkampioen indoor op de 1.500 meter veegde met 2'14"20 de 2'14"96 van Wilson Kipketer uit 2000.
Later op de avond slaagde ook de derde recordpoging: Abdalelah Haroun uit Qatar liep als eerste man onder de minuut op de 500 meter met 59"83.
SAFP heeft wel eens een 6.88 split na 60 m tijdens een 100 m sprint gelopen.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 22:16 schreef Dale__Cooper het volgende:
slechts 0,02 sec verwijderd van de beste tijd van SAFP.
Jaquote:Op zaterdag 20 februari 2016 14:43 schreef Max23 het volgende:
Dit kan wel eens een PR worden voor De Witte, knappe 3e plaats
Edit: PR van 52,49![]()
Edit 2: Is dat nu ook de WK limiet? https://www.atletiek.nl/topatletiek/toernooien/wk-indoor-portland
Barshim is dan ook een eindbaasquote:Op zaterdag 20 februari 2016 15:13 schreef DeeBee het volgende:
Ik kijk ook.
Hier in Doha zijn momenteel de Aziatische indoorkampioenschappen aan de gang, Barshim sprong gisteren 2.38m geloof ik en won z'n vierde indoortitel op rij (een record voor Azië). Volgens mij is het morgen ook nog, misschien dat ik nog ga kijken.
Koen Smet met 7.81 en een finaleplaats op de 60mH.
Gelukkig is het indoorseizoen na het WK klaar, dan kan Troy Douglas zijn 40+ WR op de 60m nog mooi een jaartje houden. Die op de 100m gaat er snoeihard aan door Collinsquote:
Precies. En dat "ja maar als het zo makkelijk is om over de 8m te springen, waarom doet de rest het dan niet?!?!" slaag echt helemaal nergens op. Jammer.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 15:58 schreef DeeBee het volgende:
Ja, die vent met die blade moet dus absoluut niet meedoen aan de Olympische spelen...
Respect voor z'n professionalisme en sportbeleving, maar die blades leveren echt voordeel op en het moet gewoon gescheiden blijven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |