Chill adres om af te leveren is dat trouwensquote:Op vrijdag 31 juli 2015 10:48 schreef underground1009 het volgende:
Zo, de onbekende auto bleek een VW Touran op Duits kenteken te zijn. Nog vrij nieuw, 11k km, en met een of ander sportpakket leek het, stond Cup op de deurlijsten![]()
Voor wie ook ooit naar 6T 020CS moet, er staat "X" 4 in de ritomschrijving, maar inleveren is op "X" 150, de parkeergarage in aan het begin van de straat![]()
Nu op naar Breukelen voor een Corsa, een heuse Turbo-edition![]()
Hoop dat ik daarna in Ljouwert nog een ritje krijg
Dat is dan weer wel vet!quote:Op vrijdag 31 juli 2015 11:34 schreef yosander het volgende:
[..]
Net voor de tweede keer dezelfde 308sw afgeleverd, hij herkende mijn mobiel nog!
Ik vond het daar vooral kut dat je naast zo'n garage met bussen moest wachten, kwamen er de hele tijd lege bussen voorbijquote:Op vrijdag 31 juli 2015 11:53 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Dat is dan weer wel vet!
Ik zat lekker te chillen op dat bankje op de Sluisweg, buurtbus was zoals gewoonlijk geannuleerd, edoch ik werd opgepikt door een bevriende buurtbus pensionado, waarvoor hulde.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En maandag een Clio en een E-klasse hybrid (204 pk). Goede leef.![]()
quote:Op vrijdag 31 juli 2015 21:10 schreef Schaafkaas het volgende:
Zo, sinds vandaag weer terug in Grunn van een tiendaagse buitenlandrit door Noorwegen.
Noorwegen is zo'n prachtig land! Ben er zelf ook geweest, een aantal jaar terug alweer. Meen de plek op de eerste foto zelfs te herkennen, waar heb je die genomen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En maandag een Clio en een E-klasse hybrid (204 pk). Goede leef.
Zo jammer trouwens dat het merk Saab ter ziele is gegaan. Ze maakten erg degelijke auto's, met een ingetogen doch uitgesproken stijl. Ben met name erg fan van de 9-3 cabriolet! Een van de mooie features die je op Saabs terug ziet vind ik het nightpanel. Als het donker is schakelt dat alle onnodige dashboardverlichting uit, waardoor je ogen minder vermoeid raken. Vind het verbazingwekkend dat andere autofabrikanten dat idee nooit hebben overgenomen.Hiker en Privéchauffeur, "Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you" - Jeremy Clarkson
Met dank aan de GPS-coördinaten van de foto: hier om precies te zijn.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 22:50 schreef McAwesome het volgende:
[..]
Noorwegen is zo'n prachtig land! Ben er zelf ook geweest, een aantal jaar terug alweer. Meen de plek op de eerste foto zelfs te herkennen, waar heb je die genomen?
Zo jammer trouwens dat het merk Saab ter ziele is gegaan. Ze maakten erg degelijke auto's, met een ingetogen doch uitgesproken stijl. Ben met name erg fan van de 9-3 cabriolet! Een van de mooie features die je op Saabs terug ziet vind ik het nightpanel. Als het donker is schakelt dat alle onnodige dashboardverlichting uit, waardoor je ogen minder vermoeid raken. Vind het verbazingwekkend dat andere autofabrikanten dat idee nooit hebben overgenomen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben samen met mijn beste vriend geweest. Echt een toptijd gehad. Veel gewandeld, beklommen en gezien. De ene nacht in het wild gekampeerd, andere weer op een camping (toch wel fijn om te douchenquote:Op zaterdag 1 augustus 2015 08:43 schreef Amoeba het volgende:
Ziek manMet hoeveel mensen was je geweest?
Sick. Mijn beste maat wilde ook een keer een roadtrip gaan doen (Noorwegen/Zweden). Hij heeft alleen geen rijbewijs, dus dan kan het al niet. Sowieso is auto wel relaxter dan motor voor zoiets ja.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 10:34 schreef Schaafkaas het volgende:
[..]
Ik ben samen met mijn beste vriend geweest. Echt een toptijd gehad. Veel gewandeld, beklommen en gezien. De ene nacht in het wild gekampeerd, andere weer op een camping (toch wel fijn om te douchen).
Heerlijk rijden ook daar, prachtige wegen en overal wel een mooi uitzicht. Blijf van de echt grote hoofd/snelwegen af en je komt zelden een recht stuk tegen langer dan een kilometer. Hiken/privéchauffeuren zou echt geniaal zijn daar (ware het niet dat je dan fucked bent qua openbaar vervoer).
quote:
Nou, wat lul je dan?quote:Op donderdag 30 juli 2015 20:02 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Ik heb trouwens al m'n kentekens genoteerd staan,
Da fuck, ben jij wel lekker? Even een uurtje lopen. Ik was vrijdag dus voor het eerst in Waalwijk. Eens en nooit meer hopelijk. Eerste drie kwartier wachten, omdat ik die buurtbus net gemist had, omdat de navigatie even niet meer wist dat de A4 verlengd is. Ruim 2,5 uur gedaan om naar Tilburg te komen (een stukje van 20 minuten met de autoquote:Op vrijdag 31 juli 2015 09:31 schreef Amoeba het volgende:
Ik dus heel sportief van Vredesplein naar de Duikerweg lopen,
Op die fiets. Ik heb niks gedigitaliseerd ofzo. Ik pak iedere dag een A4'tje waarop ik globaal de ritten beschrijf (ritnummer, klant, kenteken, type auto, adres evt bijzonderheden), daarop noteer ik tijden en declaraties, die niet ik vast aan alle transportformulieren en gaan een binder in op chronologische volgorde, dus even een kenteken opzoeken gaat niet zo snel.quote:Op zondag 2 augustus 2015 20:20 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
[..]
Nou, wat lul je dan?
Ik heb een fotootje van al mijn transportformulieren (met kenteken en autotype) op mijn PC staan, dus als hij dan zegt dat "het bestand al bestaat", ga ik even op het fotootje kijken of het inderdaad dezelfde is.
Yolo. Laatst stond m'n motor in Oirschot vanwege het overspuiten van die kap. Geen studentenOV, ik moest 'm ophalen dus fietsen was ook niet echt een optie. Bleef over: 15km lopen naar Oirschot. 3 uur gewandeld dus.quote:Op zondag 2 augustus 2015 20:24 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Da fuck, ben jij wel lekker? Even een uurtje lopen.
Gmail ftw, gewoon het kenteken opzoekenquote:Op zondag 2 augustus 2015 20:56 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Op die fiets. Ik heb niks gedigitaliseerd ofzo. Ik pak iedere dag een A4'tje waarop ik globaal de ritten beschrijf (ritnummer, klant, kenteken, type auto, adres evt bijzonderheden), daarop noteer ik tijden en declaraties, die niet ik vast aan alle transportformulieren en gaan een binder in op chronologische volgorde, dus even een kenteken opzoeken gaat niet zo snel.
[..]
Yolo. Laatst stond m'n motor in Oirschot vanwege het overspuiten van die kap. Geen studentenOV, ik moest 'm ophalen dus fietsen was ook niet echt een optie. Bleef over: 15km lopen naar Oirschot. 3 uur gewandeld dus.
Was jij een van die twee jongens die stond te wachten bij de Sluisweg? Ik zat al in dat busje met die senior en zei nog zoiets van dat 'jullie hebben te ver gelopen'. Er zat toen ook een blik bejaarden in dat busje haha
Ik betaal uit principe niet voor het OV.quote:Op zondag 2 augustus 2015 21:37 schreef yosander het volgende:
[..]
Gmail ftw, gewoon het kenteken opzoeken
Maar wacht, jij loopt liever 3 uur dan een paar euro te betalen voor het OV?
Oké daar is niks mis meequote:Op zondag 2 augustus 2015 22:07 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Ik betaal uit principe niet voor het OV.Ik sloot de zomervakantie vorig jaar af met 11 euro over op m'n OV, daar waren er 8 van over toen deze vakantie weer begon. Auto moest weg voor de keuring 25km verderop.
Maar ik wil wat meer aan m'n conditie doen, dus 15km wandelen was nog niet eens zo'n slecht idee. Vanaf Eindhoven binnendoor naar Oirschot is lekker door de bossen, dus waarom niet, was op zondag en verder toch niks te doen.
Ik ben iedere maand dan wel weer minimaal 50 euro aan benzine kwijt ofzo.
Motor/auto ook.quote:Op zondag 2 augustus 2015 22:24 schreef yosander het volgende:
[..]
Oké daar is niks mis mee
Trein naar Groningen zat propvol met FC Groningen supporterszit nu maar in de stoptrein. Maar het OV is takke duur ja
De tyfus heeft ie ook gekregenquote:Op zondag 2 augustus 2015 22:46 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Motor/auto ook.
De auto kon wmb de tyfus krijgen, zorgen dat ie door de APK kwam en verder boeide het me niet zo. Motor moet gewoon prima zijn. Kan nu ook weer nieuwe remblokjes erin duwen. Verder moet die achterrem sowieso nog uit elkaar, op de een of andere manier zit dat toch niet goed. Maar dat komt deze winter wel. Dan gaat heel het blok eronderuit voor het stellen van de kleppen.
Laatst ook gehad jaquote:Op maandag 3 augustus 2015 08:08 schreef underground1009 het volgende:
Zo, nog even flink in de verkeerde bus gestaptOp CS kwam lijn 73 kwam er ook aan, maar die gaat blijkbaar niet meer langs halte Got.weg.
Gelukkig op P3 nog op 12 over kunnen stappen
Idem. Zag de trein voor m'n gezicht wegrijden en daarna kwam een nijlpaard omgeven door een zweetaroma (quote:Op maandag 3 augustus 2015 10:24 schreef underground1009 het volgende:
Helaas geen rit nu er bij, dus wachten in de zon op de trein naar Zwolle bij de Grolsch Veste![]()
De BMW reed goed, was een 116i, had geen gebrek aan vermogen
Ongeluk? Waar kom je weg danquote:Op maandag 3 augustus 2015 12:10 schreef yosander het volgende:
Lekker chillen in de zon op de A7 bij rotonde Joure, alles staat vast
Groningen. Heerenveen -> Joure staat muurvast. Traumaheli, meerdere ambulances, politie, brandweer. Zal wel een flinke ravage zijn.quote:
Opruimen duurt tot half 6 zeiden ze op de radio hahaquote:Op maandag 3 augustus 2015 12:22 schreef yosander het volgende:
[..]
Groningen. Heerenveen -> Joure staat muurvast. Traumaheli, meerdere ambulances, politie, brandweer. Zal wel een flinke ravage zijn.
Hoorde het jaquote:Op maandag 3 augustus 2015 14:49 schreef Drowzz het volgende:
[..]
Opruimen duurt tot half 6 zeiden ze op de radio haha
Mooie dingenquote:Op maandag 3 augustus 2015 15:44 schreef yosander het volgende:
[..]
Hoorde het jauiteindelijk 3 kwartier stil gestaan en toen moest iedereen keren. Anderhalf uur later in Den Haag en daardoor kon ik mijn tweede rit niet meer uitvoeren
.
Dan was die eerste vast dikke autoquote:Op maandag 3 augustus 2015 16:47 schreef Amoeba het volgende:
Wakker gebeld voor 3 ritten, mag de eerste rit alleen gedaan worden door bepaalde voorkeurschauffeurs (lijstje van 5 ofzo). Weg 3 ritten.
Gloednieuwe Clio voor de Renault dealer in de Vogelkooi. Daarna een A3 1.4 TFSI en tot slot een Focus 1.6quote:
Wow balenquote:Op maandag 3 augustus 2015 16:47 schreef Amoeba het volgende:
Wakker gebeld voor 3 ritten, mag de eerste rit alleen gedaan worden door bepaalde voorkeurschauffeurs (lijstje van 5 ofzo). Weg 3 ritten.
Balenquote:Op maandag 3 augustus 2015 17:00 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Gloednieuwe Clio voor de Renault dealer in de Vogelkooi. Daarna een A3 1.4 TFSI en tot slot een Focus 1.6
Nice. AR of EW? En welke regio?quote:Op maandag 3 augustus 2015 17:38 schreef Gliderfighter het volgende:
Nieuw hiero, iemand zei cabrio?
[ afbeelding ]
Aiai, veel sterkte ermee!quote:Op maandag 3 augustus 2015 19:27 schreef Amoeba het volgende:
Kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut
Morgen van Heerlen naar Groningen met een Aygo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |