Oh ja maar dat is geen reden voor een bank/kredietverstrekker om een lening te weigeren. Als je de lening keurig en zonder achterstanden betaald hebt kun je na het aflossen gewoon weer een lening afsluiten. Je kunt namelijk ook tussentijds een lening oversluiten/verhogen en als we TS zijn uitleg moeten geloven zou dat dus niet mogelijk zijn.quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:15 schreef mrspoeZ het volgende:
[..]
Nope: https://www.bkr.nl/Hoe-lang-blijf-ik-geregistreerd/
Wederom nope: WGR / advies lenen geld binnen 72 uur!quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:22 schreef Chewie het volgende:
[..]
Oh ja maar dat is geen reden voor een bank/kredietverstrekker om een lening te weigeren. Als je de lening keurig en zonder achterstanden betaald hebt kun je na het aflossen gewoon weer een lening afsluiten. Je kunt namelijk ook tussentijds een lening oversluiten/verhogen en als we TS zijn uitleg moeten geloven zou dat dus niet mogelijk zijn.
Bij TS speelt er dus meer dan hij ons verteld.
Dit is gelul.quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:07 schreef johny48 het volgende:
Even terug tekomen op chewie als je een lening treft hoger als 20000 word dit geregistreerd en blijft het 5 jaar lang staan helaas ik ben bij BKR ingelogd dus zodoende weet ik het allemaal en ook van abn amro . En kwa medicijnen heb je gelijk in word vergoed maar prive instellingen voor goede zorgen helaas niet mag jezelf betalen in de hoop dat het te genezen is maar helaas heeft het niet geholpen bij mn moeder!
Dit is niet echt een optie voor TS. Lees het topic.quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:04 schreef Droopie het volgende:
Ik ben een half jaar bij mijn ouders gaan wonen toen ik aan de grond zat.
Was geen pretje, misschien ook niet de beste keuze achteraf, maar het doel is bereikt alle schulden zijn betaald aan iedereen en de bank, de trein is weer op de rails (moet hem alleen vooruit krijgen).
Volgens TS is de enige optie geld lenen, en naar andere dingen wil hij niet luisteren.quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:43 schreef Kreator het volgende:
[..]
Dit is niet echt een optie voor TS. Lees het topic.
Ik heb alleen nog maar tot deze post het topic gelezen dus misschien onterecht maar:quote:Op woensdag 29 juli 2015 14:27 schreef johny48 het volgende:
coolguy,
Leg het kort even uit aan je ben eerlijk mens,
heb 2 maanden geen inkomsten gehad begin dit jaar dus wat achterstanden gekregen,verder is mijn vader ernstig ziek en heb nu ww uitkering en kan dan elke E250 terug betalen als ik dat geld maar heb voor 1 aug snap je . kort samengevat had gehoopt hier iemand te vinden die een oplossing wist en serieus was. of is. Verder kan ik goed met geld omgaan alleen als je altijd 9jaar inkomsten hebt gehad van ruim 2300 per maand en nu ineens 1000 minder ja dan lukt het niet meer he.
Inderdaad is het verstandig om de rest ook even te lezen. Daarin staat dat er ook geld is geleend en dergelijke voor ziekte moeder.quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:47 schreef Nijns het volgende:
[..]
Ik heb alleen nog maar tot deze post het topic gelezen dus misschien onterecht maar:
2 maanden geen inkomen en dan ¤ 5750 in de shit? Man jij kunt totaal niet met geld omgaan.. Serieus: zoek hulp.
Niet helemaal waar.quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:07 schreef johny48 het volgende:
Even terug tekomen op chewie als je een lening treft hoger als 20000 word dit geregistreerd en blijft het 5 jaar lang staan helaas ik ben bij BKR ingelogd dus zodoende weet ik het allemaal en ook van abn amro . En kwa medicijnen heb je gelijk in word vergoed maar prive instellingen voor goede zorgen helaas niet mag jezelf betalen in de hoop dat het te genezen is maar helaas heeft het niet geholpen bij mn moeder!
Ook dit is dus niet helemaal waar. De lening blijft ook na beëindiging/aflossing nog staan. Maar vanaf het moment dat de einddatum/looptijd in het verleden ligt (en ook als zodanig geregistreerd is bij BKR) worden de lasten niet meegenomen voor het bepalen van de kredietwaardigheid.quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:10 schreef Chewie het volgende:
[..]
Ja dat zei ik al een lening word altijd geregistreerd (tenminste als de kredietverstrekker is aangesloten bij het BKR) maar blijven niet automatisch 5 jaar staan, achterstanden blijven tot 5 jaar na aflossing staan.
Leningen blijven geregistreerd staan tot ze zijn afgelost (dat kan korter dan 5 jaar zijn of langer).
GKB zit niet in heel Nederland.quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:55 schreef Andromache het volgende:
Als hij het bij de GKB krijgt, wordt daar ook maatwerk geleverd, en wordt er ook gekeken naar de reden dat de schulden zo hoog opgelopen zijn. Dikke kans dat TS alsnog de mogelijkheid wordt geboden vrijwillig onder budgetbeheer te komen.
Bij de GKB kun je onder voorwaarden lenen ook al heb je een BKR-registratie. In feite sluit de GKB dan je hele schuld over naar hen, en los je je schulden aan hen af i.p.v. aan de originele schuldeiser. Doen hoor, TS, direct naar het spreekuur als jouw gemeente dit heeft.
Als jouw vader ernstig ziek is en schulden heeft ben je in mijn ogen erg dom om zelf geld te lenen om die schulden voor vader te betalen.quote:Op woensdag 29 juli 2015 14:59 schreef johny48 het volgende:
De ergste ziekte die er is helaas zowel mijn moeder is er aan overleden en mijn vader heeft niet lang meer helaas zelfde ziekte (k) dus ,en dat geld kan ik dan gebruiken voor reizen elke keer ziekenhuis etc en dure medicatie . dit is serieus en ik spot er totaal niet mee.
Hele topic gelezen maar ik heb eigenlijk nog steeds dezelfde mening.quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:49 schreef Nizno het volgende:
[..]
Inderdaad is het verstandig om de rest ook even te lezen. Daarin staat dat er ook geld is geleend en dergelijke voor ziekte moeder.
Al gedaan, waarom geen optie?quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:43 schreef Kreator het volgende:
[..]
Dit is niet echt een optie voor TS. Lees het topic.
Omdat zijn moeder overleden is en zijn vader blijkbaar in 1 of andere particuliere zorginstelling verblijft? Het lijkt me niet dat TS daar ook mag gaan wonen.quote:
Excuses, daar heb ik over heen gelezen.quote:Op woensdag 29 juli 2015 18:47 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
Omdat zijn moeder overleden is en zijn vader blijkbaar in 1 of andere particuliere zorginstelling verblijft? Het lijkt me niet dat TS daar ook mag gaan wonen.
Helemaal geen nope of je moet zo naief zijn om TS zijn verhaal te geloven.quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:32 schreef mrspoeZ het volgende:
[..]
Wederom nope: WGR / advies lenen geld binnen 72 uur!
In het geval van TS zou er bijna 5 jaar tussenzitten, dan is die registratie er nog maar is er nu niet echt sprake van de ene lening met de andere aflossen (wat banken en kredietverstrekkers overigens weinig uitmaakt en je graag een nieuwe lening aanbieden zolang je maar aan je betalingsverplichtingen voldoet) .quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:53 schreef SummerBreeze het volgende:
[..]
Ook dit is dus niet helemaal waar. De lening blijft ook na beëindiging/aflossing nog staan. Maar vanaf het moment dat de einddatum/looptijd in het verleden ligt (en ook als zodanig geregistreerd is bij BKR) worden de lasten niet meegenomen voor het bepalen van de kredietwaardigheid.
Het hebben van vele elkaar opvolgende leningen is namelijk altijd een rode vlag: als iemand steeds de ene lening met een opvolgende aflost kun je als geldverstrekker al op je klompen aanvoelen dat je met een niet heel erg financieel stabiele aanvrager te maken hebt.
En dat profiel kan wel eens gebruikt worden bij het bepalen van het te bepalen rentetarief, extra voorwaarden en of het überhapt verstandig is om tot verstrekking over te gaan.
Wat kun je aanbieden als onderpand voor de lening?quote:Op woensdag 29 juli 2015 15:12 schreef johny48 het volgende:
chewie ik weet gezien ook op bkr site mijn account dat ik alles afbetaald hebt voor de einddatum dus staat verder ook geen mededeling bij zoals letters ofzo dus ga nog een keer abn raadplegen morgen alweer.
Ik neem aan dat als je dergelijke schuld hebt, je alles wat voor onderpand door zou kunnen gaan reeds verkocht hebt..quote:Op woensdag 29 juli 2015 21:04 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Wat kun je aanbieden als onderpand voor de lening?
Ho, ho, ho!quote:Op donderdag 30 juli 2015 11:24 schreef johny48 het volgende:
Ik heb verder even alles terug gelezen en mensen bedankt voor de adviezen etc . Kreeg nu net mailtje over BKR verwijderen door particulier lenen site die kunnen dus op mijn BKR site komen anders weten hun mijn inlog naam niet toch. Goed we gaan weer druk op zoek voor oplossing.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |