Ja, dat heb ik ook! Varieert van 4 tot 9 maartquote:Op donderdag 30 juli 2015 20:23 schreef Mapiya het volgende:
[..]
Ja dan pas echt precies inderdaad.
Maar blijf het apart vinden dat elke site wat anders zegt terwijl ik dezelfde gegevens invoer. Lengte cyclus, datums ed.
quote:Op donderdag 30 juli 2015 21:04 schreef FritzWepper het volgende:
Och, mijn moeder zei vanavond dat ze zich erbij neer heeft gelegd dat ze nooit oma zal worden, ze moest eens weten
Ze groeien inderdaad hetzelfde in het begin, maar een meetfout is op een centimeter grootte snel gemaakt, dus mijn echo week toch 3 dagen af van de feiten (IUI, dus ik weet echt precies wanneer de eisprong was).quote:Op donderdag 30 juli 2015 20:00 schreef SaskiaR het volgende:
Bij mij bepaalden ze die puur op de grootte van het embryo... Die schijnen blijkbaar vrijwel allemaal precies even snel te groeien in het begin, dus kun je daar precies aan zien wat de datum moet zijn (ik vond het wel onwaarschijnlijk klinken eigenlijk).
Maar mijn cyclus klopte toch niet, volgens die berekening zou ik nu al een week over tijd zijn...
Dan zou ik me dus echt niet goed kunnen houden! Ik had er recht uitgeflapt hoe en wat.quote:Op donderdag 30 juli 2015 21:04 schreef FritzWepper het volgende:
Och, mijn moeder zei vanavond dat ze zich erbij neer heeft gelegd dat ze nooit oma zal worden, ze moest eens weten
Dat je dan je mond kunt houden!!quote:Op donderdag 30 juli 2015 21:04 schreef FritzWepper het volgende:
Och, mijn moeder zei vanavond dat ze zich erbij neer heeft gelegd dat ze nooit oma zal worden, ze moest eens weten
quote:Op donderdag 30 juli 2015 21:04 schreef FritzWepper het volgende:
Och, mijn moeder zei vanavond dat ze zich erbij neer heeft gelegd dat ze nooit oma zal worden, ze moest eens weten
Da's ook niet leuk, dat je nu al weet dat je schoonouders negatief gaan reageren :/. En waarom wil je het zo lang mogelijk geheim houden voor vrienden als ik vragen mag? Ik was juist aan het aftellen tot ik het kon vertellenquote:Op donderdag 30 juli 2015 21:19 schreef FritzWepper het volgende:
Mijn ouders krijgen het, als alles goed gaat natuurlijk, te horen op mijn moeders verjaardag. Dan is vriendin 12 weken gepasseerd. Wat we met vriendin's ouders gaan doen weet ik nog niet, die gaan negatief reageren, maar het zal wel moeten. Voor vrienden houden we het zo lang als het kan geheim.
Ik heb een hele vervelende schoonfamilie, helaasquote:Op donderdag 30 juli 2015 21:22 schreef LadyBlack het volgende:
Waarom zullen ze negatief gaan reageren?
OMG, ik verwachtte even een antwoord van een reuzegroot leeftijdsverschil, dat je vriendin superjong zou zijn ofzo. Maar als je dit zo vertelt dan heb je het gewoon niet met ze getroffen blijkbaarquote:Op donderdag 30 juli 2015 21:25 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Ik heb een hele vervelende schoonfamilie, helaasDat ze compleet over de rooie zullen gaan staat wel al vast. Maar goed, we zijn beiden bijna 30, ze hebben geen andere keus dan het te accepteren.
Heb je al iets van medicatie geprobeerd? Mijn vriendin heeft veel profijt van Emesafene(?) Ze is nog steeds misselijk, maar zonder veel meer. Ze wordt er alleen behoorlijk moe van.quote:Op donderdag 30 juli 2015 20:37 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik ook! Varieert van 4 tot 9 maart
Ik wacht de echo maar af.
Ben zo misselijk elke avond. Handig dat de WC in ons vakantieappartement vlak naast het bad is. Kan ik A in bad doen en tussendoor even boven het toilet hangen
.
Waar halen ze überhaupt het lef vandaan om over de rooie te gaan over zoiets? Damn. Is toch zeker jullie leven. Als jullie nou allebei 15 waren, OK.. maar dit. Echt jammer! Hoop dat het je vriendin niet teveel kwetst straks.quote:Op donderdag 30 juli 2015 21:25 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Ik heb een hele vervelende schoonfamilie, helaasDat ze compleet over de rooie zullen gaan staat wel al vast. Maar goed, we zijn beiden bijna 30, ze hebben geen andere keus dan het te accepteren.
Tsja, het zijn echt van die our-way-or-the-highway-mensen.quote:Op donderdag 30 juli 2015 21:27 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
OMG, ik verwachtte even een antwoord van een reuzegroot leeftijdsverschil, dat je vriendin superjong zou zijn ofzo. Maar als je dit zo vertelt dan heb je het gewoon niet met ze getroffen blijkbaar![]()
Zo jammer altijd, dat mensen zo'n (openlijke) mening hebben over andermans leven....
En kinderen krijgen na een jarenlange relatie vinden ze vreemd? Gekke mensenquote:Op donderdag 30 juli 2015 21:31 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Tsja, het zijn echt van die our-way-or-the-highway-mensen.
Poeh, ik weet niet. Vriendin heeft een oudere zus, diens keuze in man keurden ze ook af en ze hebben daarom ook jaren geen contact meer met haar gehad. Niet naar huwelijk geweest en kleinkinderen pas ontmoet toen ze twee en vier waren. Want zus is nu gescheiden (wat ze natuurlijk sterkt in hun overtuiging dat ze het wel beter weten). Mijn vriendin is bang dat haar hetzelfde overkomt.quote:Op donderdag 30 juli 2015 21:28 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Waar halen ze überhaupt het lef vandaan om over de rooie te gaan over zoiets? Damn. Is toch zeker jullie leven. Als jullie nou allebei 15 waren, OK.. maar dit. Echt jammer! Hoop dat het je vriendin niet teveel kwetst straks.
Zou ze stiekem niet gewoon iets door hebben en op deze manier vissen?quote:Op donderdag 30 juli 2015 21:04 schreef FritzWepper het volgende:
Och, mijn moeder zei vanavond dat ze zich erbij neer heeft gelegd dat ze nooit oma zal worden, ze moest eens weten
Omdat een groot deel zelf recent kinderen heeft gekregen en het al twee jaar nergens anders meer over gaat. Af en toe mag er ook een andere zender op.quote:Op donderdag 30 juli 2015 22:19 schreef Moppert het volgende:
Maar waarom de vrienden het zo lang mogelijk niet vertellen?
Kan, maar ik denk het niet eigenlijk.quote:Op donderdag 30 juli 2015 22:24 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Zou ze stiekem niet gewoon iets door hebben en op deze manier vissen?
ff de huisarts bellen voor advies?quote:Op donderdag 30 juli 2015 22:31 schreef Mapiya het volgende:
Wat jammer Fritz dat ze zo zullen gaan reageren. Geen leuk vooruitzicht.
Weet iemand of Emesafene ook al 'mag' bij alleen misselijk?
(nog) niet hoeven overgeven maar wel echt vol continu het gevoel alsof ik zo mag gaan rennen.
Heb het bij mijn oudste ook gebruikt maar toen was ik dus al regelmatig aan het knuffelen met de wcpot
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |