Yay! Succesquote:Op donderdag 20 augustus 2015 15:11 schreef VintageGirl het volgende:
Dankje Nanuke! Het is gelukt! 1 heel goed embryo teruggeplaatst en nog 3 (misschien 4) in de vriezer:) ik ben officieel pupo!
Nee, het idee is dat er kennis gemaakt wordt met de baby. Het is dan ook gewoon dat de baby dan van hand tot hand gaat. Ik moet ook zeggen dat ik oorsprong van de uitdrukking niet zo goed kan plaatsen.quote:Op maandag 17 augustus 2015 22:24 schreef Stroopwafelmeisje het volgende:
[..]
Haha, nog nooit gehoord!het idee is dan dat je de baby schudt?
Ik heb nu heel leuke beelden voor ogen
Ja, ISCI inderdaad met embryoselectie dus. Ik vind het ook echt heel heftig. Vorige keer viel ook behoorlijk tegen, voornamelijk omdat ik heel veel last had van pijn in mijn eierstokken. Plus het feit dat ik bijna geen normaal leven meer overhield met het heen en weer treinen naar het ziekenhuis (ong 5uur onderweg per keer). Daarnaast ook nog de domper dat mijn lijf slechter op de medicatie had gereageerd dan ze verwacht hadden. Uiteindelijk hielden we van 2 embryo's 1 gezonde over. Dus toen ik ongesteld werd, was ook gelijk poging 1 klaar. Was een flinke domper. Nu dus met hernieuwde moed op naar poging 2 met een hogere dosis menopur.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:24 schreef VintageGirl het volgende:
@Nanuke, jij gaat ook (weer) IVF?/ICSI? doen. Heel veel succes alvast gewenst! Vind het een heftig traject, maar als alles goed gaat worden we beloond met iets heel moois![]()
Nee, Yolanthe?quote:Op maandag 24 augustus 2015 21:49 schreef Ereshkigal het volgende:
Gaddle wat vaag![]()
Zitten jullie ook rtl 4 te kijken?
Pfhoe herkenbaar.....
Klopt, fijn dat ze er open over praat dat kinderen niet zo gewoon zijn en wat dat met je doet...quote:
Klinkt boeiend. Hoe laat?quote:Op maandag 24 augustus 2015 22:29 schreef Stroopwafelmeisje het volgende:
Ik heb het gemist.. Ben niet zo van Yolanthe, maar ik vind het erg goed dat ze er zo open over is. Toch nog een taboe, waar dit goed tegen zal helpen. Begreep ook dat ze een soort gastblog zou schrijven binnenkort..
En voor de liefhebbers: morgen komt op België (een) een documentaire over een fertiliteitskliniek in Groot Brittannië. Het hele traject, maar dan vanuit de ogen van de artsen.
Nanuke: nu officieel weer begonnen?
Dat klinkt lekker gezellig inderdaadquote:Op dinsdag 25 augustus 2015 18:15 schreef Ereshkigal het volgende:
Werken hormonen besmettelijk!?
Heb knallende koppijn dus verwacht eerdaags menstruatie
Peuter is loei chagrijnig en vriendlief al net zo...
Wordt gezellig!
Nee, twee keerquote:Op donderdag 27 augustus 2015 22:04 schreef Mrs.Peel het volgende:
Ik duim mee voor VG!
Balen eresh, dat je zo veel last kunt hebben van een menstruatieIk vind het stom!
Super fijn Silver! Had je vriend trouwens nog maar 1 keer zaad laten onderzoeken?
Volgende week tweede zaadonderzoek, na 1 week telefonisch de uitslag en dan vermoedelijk meteen de verwijzing naar de fertiliteitsarts. Hopelijk kunnen we dan gauw beginnen! Hoewel ik er ook wel weer tegenop zieVrouwen en hun gevoelens
Waarom verwachten ze eigenlijk dat zijn zaad nog wel eens beter kan zijn dan eerst gedacht werd? Hebben ze dat uitgelegd? Want 2x zaadonderzoek 'kost' je 2 maanden, toch?quote:Op donderdag 27 augustus 2015 22:05 schreef SilverSjoiis het volgende:
[..]
Nee, twee keerEen keer gewoon via het lab/bloedprikken en een keer via gynaecologie zelf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |