SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuws:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sociaal:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sport:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Respecteer elkaars mening, het kan best zijn dat die anders is dan de jouwe. Houd het gezellig!
[ Bericht 7% gewijzigd door Fred op 16-09-2017 12:10:19 ]![]()
Woehoee, ik heb een iPhone 6 gekocht
"Purple is the last color of the rainbow colors. It means I will trust and love you for a long time"![]()
Jezus wat is die muziek app jut sinds ios 8.4. Nummers shufflen gaat niet, audioboeken zijn onvindbaar en Apple music wordt bij elke handeling door je strot geduw . Je bent haast verplicht tot het maken van playlists, omdat alle functionaliteit die de speler zo fijn maakte is verdwenen.
Is er een mogelijkheid, desnoods met jailbreak, om terug te gaan maar de oude muziek app?![]()
Om hier nog even op in te gaan: Bij mijn weten heeft geen enkel land gelijkstroom op het net. Dat is inefficiėnt en gevaarlijk. Wat wel voorkomt bij 'minder ontwikkelde' landen is dat de spanning erg wisselt. Zeg tussen 180V en 250V. Maar dat heeft alleen gevolgen voor apparaten die direct op netspanning werken.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 20:56 schreef Saninl het volgende:
[..]
Oh, ik hoorde dat gelijkstroom en wisselstroom e.d. wel degelijk invloed hebben gehad op mijn batterij. Maar dat is dan gelul, excuses
Dan gooi ik het op de leeftijd; juli 2013
Het laden van je telefoon gaat via een adapter die van wisselstroom (110v of 240v, afhankelijk van waar je bent) gelijkstroom maakt. De uitgang daarvan, daar waar je telefoon aan hangt, wordt door de adapter gereguleerd tot ~5 volt. Alleen als je een crappy Chinese lader van 20 cent hebt zou het effect van een instabiel net gevolgen kunnen hebben voor de telefoon. Maar die prutdingen zijn met het stabiele Nederlandse net al (brand)gevaarlijk, dus die moet je sowieso niet willen.![]()
Fokkertjes, vraagje: ik heb binnenkort verlof van mijn werk en wil geen werk-mail binnenkrijgen. Staat nu via Exchange geinstalleerd met de standaard mail-app van iOS. Kan ik bij Instellingen > Mail, Contacten, Agenda > "account werk" gewoon het schuifje "mail" uitzetten, zonder dat ik over 4 weken weer alle mails moet synchroniseren?Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Ja dat deed ik ook altijd.quote:Op woensdag 29 juli 2015 12:38 schreef Black-Death het volgende:
Fokkertjes, vraagje: ik heb binnenkort verlof van mijn werk en wil geen werk-mail binnenkrijgen. Staat nu via Exchange geinstalleerd met de standaard mail-app van iOS. Kan ik bij Instellingen > Mail, Contacten, Agenda > "account werk" gewoon het schuifje "mail" uitzetten, zonder dat ik over 4 weken weer alle mails moet synchroniseren?![]()
Oke thnx. Dus als ik de mail dan weer activeer, hoeft ie niet bijv. alle 'verzenden mails' of andere mappen weer opnieuw binnen te halen?quote:Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Ik ook sinds kort, bevalt op zich prima zover. Ik heb er rhinoshield bumper en back en screenprotector omheen nu en ik vind dat wat prettiger vasthouden.quote:
Wel wennen na jaren htc.JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."![]()
Ik vind het ook compleet ruk, een alternatieve app die van dezelfde bestanden gebruik maakt mag ook..quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:25 schreef Splackavellie02 het volgende:
Jezus wat is die muziek app jut sinds ios 8.4. Nummers shufflen gaat niet, audioboeken zijn onvindbaar en Apple music wordt bij elke handeling door je strot geduw . Je bent haast verplicht tot het maken van playlists, omdat alle functionaliteit die de speler zo fijn maakte is verdwenen.
Is er een mogelijkheid, desnoods met jailbreak, om terug te gaan maar de oude muziek app?I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Nopequote:Op woensdag 29 juli 2015 12:48 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Oke thnx. Dus als ik de mail dan weer activeer, hoeft ie niet bijv. alle 'verzenden mails' of andere mappen weer opnieuw binnen te halen?![]()
quote:
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Ik heb ook jaren HTC gehad, nu 8 maanden iPhone 6 maar ik ga toch weer terug over naar HTCquote:Op woensdag 29 juli 2015 12:50 schreef senesta het volgende:
[..]
Ik ook sinds kort, bevalt op zich prima zover. Ik heb er rhinoshield bumper en back en screenprotector omheen nu en ik vind dat wat prettiger vasthouden.
Wel wennen na jaren htc.
De iPhone vind ik heel fijn qua snelheid, maar verder mis ik persoonlijk toch wel wat zaken.All she wants and needs is just a little taste..![]()
Dank je wel!quote:Op dinsdag 28 juli 2015 16:15 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Ik heb een iPhone 5S nog nooit open gemaakt.
Een 4S wel, daarvan haal je eerst de achterkant eraf, dus is het vrij simpel om even schoon te maken achter het glas wat voor de lens zit. Bij een 5S haal je voor zover ik weet eerst de voorkant eraf, dus moet er nog veel meer van de interne componenten losgehaald worden voordat je bij de lens kunt om dat schoon te maken. Geen idee of ze dat goedkoop voor je kunnen doen, maar ik geef je meer kans bij de telefoon-turk-om-de-hoek dan bij een officiele Apple reseller / iCentre... Daar doen ze er zelf waarschijnlijk niks mee, maar sturen ze 'm op, met alle bijkomende kosten.![]()
Crashes en spontane reboots kunnen heel rustgevend zijnquote:.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Ik kom van android af, en was toch echt wel een fan, maar ik zou zelf nooit meer terug gaan.quote:Op woensdag 29 juli 2015 13:25 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Ik heb ook jaren HTC gehad, nu 8 maanden iPhone 6 maar ik ga toch weer terug over naar HTC
De iPhone vind ik heel fijn qua snelheid, maar verder mis ik persoonlijk toch wel wat zaken.
Nooit verwacht dat ik het zou zeggen, maar alles werkt gewoon net even soepeler op de iphone. En eigenlijk kan hij precies hetzelfde, alleen moet je soms even zoeken waar het verstopt zit.Ik zeg maar zoo, dat is korter dan dierentuin![]()
Een paar voorbeelden:quote:
- de komma en punt mis ik in het standaard toetsenbord
- als je op een website inzoomt, dat hij niet de tekst aanpast aan het scherm
- dat je het volume van het alarm niet los van het belvolume kunt instellen
- het woordenboek bij het typen van berichten vind ik niet prettig werken
- niet de layout aan kunnen passen
- niet met de knoppen aan de zijkant makkelijk de telefoon op trilstand kunnen zetten
En zo zijn er nog meer dingen.
Het zijn allemaal kleine dingetjes, maar alles bij elkaar maakt toch dat ik liever weer over ga naar Android.All she wants and needs is just a little taste..![]()
http://motherboard.vice.com/nl/read/vaarwel-android
Goed artikel over een Android-fanboy/-journalist die toch overstapt naar iPhone vanwege de beveiliging.![]()
Niet om je over te halen of zo, maar wat opmerkingen op de voorbeelden:quote:Natuurlijk heeft iedereen zijn eigen voorkeuren en als je van een ander systeem af komt zitten dingen niet altijd waar je ze verwacht, maar dat betekent niet dat het niet kanquote:- de komma en punt mis ik in het standaard toetsenbord
Je kan natuurlijk andere toetsenborden installeren, hoewel het standaard toetsenbord m.i. het beste reageert en het fijnste typt.
- als je op een website inzoomt, dat hij niet de tekst aanpast aan het scherm
Dubbel-tap op de tekst zoomt in tot het tekstblok precies in het scherm past.
- dat je het volume van het alarm niet los van het belvolume kunt instellen
Geen idee, zou kunnen
- het woordenboek bij het typen van berichten vind ik niet prettig werken
Gelukkig kan je het uitzetten, ik gebruik het alleen in combinatie met Swype en dat werkt na een korte inleer-periode prima hier.
- niet de layout aan kunnen passen
Klopt.
- niet met de knoppen aan de zijkant makkelijk de telefoon op trilstand kunnen zetten
Daar is dat schuifje boven de volumeknoppen voor.
En zo zijn er nog meer dingen.
Het zijn allemaal kleine dingetjes, maar alles bij elkaar maakt toch dat ik liever weer over ga naar Android.![]()
![]()
En in aanvulling op Mano_
1. Dubbele spatie geeft automatisch een punt. Net zoals bv de punt ingedrukt houden bij email velden in formulieren snelle selecties geeft voor .com, .net etc![]()
Ik wil niet de hele tijd heen en weer berichten sturen over dit, maar toch even een reactie op een paar dingenquote:Op donderdag 30 juli 2015 10:17 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Niet om je over te halen of zo, maar wat opmerkingen op de voorbeelden:
[..]
Natuurlijk heeft iedereen zijn eigen voorkeuren en als je van een ander systeem af komt zitten dingen niet altijd waar je ze verwacht, maar dat betekent niet dat het niet kan
Als je een website hebt met langere tekstregels, werkt dat tappen niet echt.
En dat schuifje zet het belvolume aan of op stil, niet trilstand.
Misschien dat dat in de instellingen aangepast kan worden, maar dan kan ik hem bijv. alleen op trillen zetten met dat schuifje en niet op stil.All she wants and needs is just a little taste..![]()
Dat is mij ook bekend en dat is op zich wel handig, maar toch mis ik de punt en komma vaak als gewone toets op het toetsenbord.quote:Op donderdag 30 juli 2015 10:26 schreef Swetsenegger het volgende:
En in aanvulling op Mano_
1. Dubbele spatie geeft automatisch een punt. Net zoals bv de punt ingedrukt houden bij email velden in formulieren snelle selecties geeft voor .com, .net etc
Ik kan zeker begrijpen dat veel mensen de iPhone ontzettend fijn vinden, andere appleproducten vind ik ook fijn, alleen qua telefoon voor mij dan toch liever een Android.All she wants and needs is just a little taste..![]()
Wait, what?! Dat is juist belachelijk makkelijk én duidelijk op een iPhone want één schakelaar.quote:Op donderdag 30 juli 2015 09:57 schreef Luxuria het volgende:
- niet met de knoppen aan de zijkant makkelijk de telefoon op trilstand kunnen zetten
Enige andere punten waar ik het wel mee eens ben is het automatisch herschikken van ingezoomde webpagina's en het niet makkelijk kunnen instellen van volume ringtoon/wekker/muziek (gaat bij iPhones iig allemaal langs elkaar heen).Ander toetsenbord kun je instellen sinds iOS 8...quote:Op donderdag 30 juli 2015 10:30 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Dat is mij ook bekend en dat is op zich wel handig, maar toch mis ik de punt en komma vaak als gewone toets op het toetsenbord.
Ik kan zeker begrijpen dat veel mensen de iPhone ontzettend fijn vinden, andere appleproducten vind ik ook fijn, alleen qua telefoon voor mij dan toch liever een Android.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Dat leg ik uit in mijn bovenstaande postquote:Op donderdag 30 juli 2015 11:55 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Wait, what?! Dat is juist belachelijk makkelijk én duidelijk op een iPhone want één schakelaar.
Je kunt met die schakelaar de beltoon aan of uit zetten, maar niet op trilstand.All she wants and needs is just a little taste..![]()
Punt en komma zitten wel in het landscape keyboard trouwens, wat sowieso lekkerder tiktquote:Op donderdag 30 juli 2015 10:30 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Dat is mij ook bekend en dat is op zich wel handig, maar toch mis ik de punt en komma vaak als gewone toets op het toetsenbord.
Ik kan zeker begrijpen dat veel mensen de iPhone ontzettend fijn vinden, andere appleproducten vind ik ook fijn, alleen qua telefoon voor mij dan toch liever een Android..
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Trillen staat hier standaard aan bij silent, of het moet trillen als het geluid aanstaat kun je los aangeven. Iets meer moeite doen en het grootste gedeelte van je irritaties zijn alweer weg...quote:Op donderdag 30 juli 2015 12:01 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Dat leg ik uit in mijn bovenstaande post
Je kunt met die schakelaar de beltoon aan of uit zetten, maar niet op trilstand.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Ik denk dat het altijd een beetje geven en nemen is als je overstapt. Ik ben nooit fan geweest van samsung en eigenlijk al jaren vaste HTC gebruiker. Maar mijn m7 heb ik zeker 4 keer op moeten sturen met mankementen en nu een paar maanden na de garantie gaf en mijn batterij en de camera wederom de geest. Een camera die eigenlijk altijd gewoon al belabberd was
Ik dacht dat ik dat ik de mindere camera niet zo erg zou vinden maar het bleek echt een struikelpunt.
Wat ik wel fijn vond aan HTC was het 4,7 inch scherm en ik wil ook eigenlijk niet groter. Wat ik ook beter vond aan de HTC m7 al was de kwaliteit van het beeldscherm, vooral filmpjes waren echt veel scherper dan op mijn Iphone 6.
Maar op de Iphone werkt alles gewoon, camera doet het super, batterij valt me niet eens zo tegen, betalen voor apps valt me ook nog best mee en ik vind het een fijn idee dat ik voorlopig kan rekenen op updates
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."![]()
Als je nog één stap verder had gelezen, dan had je gezien dat de ergernis is dat je op android met 1 druk op de knop kunt kiezen uit 'geluid', 'alleen tril' of 'helemaal stil'.quote:Op donderdag 30 juli 2015 12:03 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Trillen staat hier standaard aan bij silent, of het moet trillen als het geluid aanstaat kun je los aangeven. Iets meer moeite doen en het grootste gedeelte van je irritaties zijn alweer weg...
Op iOS kun je met 1 knop maar uit 2 van die 3 opties kiezen, en voor de derde moet je menuutjes in de Instellingen app door.![]()
Ik heb goed gelezen hoor, maak je niet druk. Lees de quote nog eens zou ik zeggen.quote:Op donderdag 30 juli 2015 13:04 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
Als je nog één stap verder had gelezen, dan had je gezien dat de ergernis is dat je op android met 1 druk op de knop kunt kiezen uit 'geluid', 'alleen tril' of 'helemaal stil'.
Op iOS kun je met 1 knop maar uit 2 van die 3 opties kiezen, en voor de derde moet je menuutjes in de Instellingen app door.
Persoonlijk prefereer ik de iOS/hardware oplossing omdat ik de drie maanden met android vaak genoeg per ongeluk de telefoon op stil maar niet trillen had staan omdat die knoppen gewoon gevoelig daarvoor blijven.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Paar keer diebatterij kallibreren gedaan, met oplader van apple zelf, maar hij blijft uitvallen op 30 procentalsof die maar 70 procent oplaadt
![]()
Hoe kalibreer je de batterij als ik vragen mag ?quote:Op donderdag 30 juli 2015 17:04 schreef Vlaggenroof het volgende:
Paar keer diebatterij kallibreren gedaan, met oplader van apple zelf, maar hij blijft uitvallen op 30 procentalsof die maar 70 procent oplaadt
"Purple is the last color of the rainbow colors. It means I will trust and love you for a long time"![]()
http://www.appletips.nl/d(...)betere-batterijduur/quote:Op vrijdag 31 juli 2015 22:57 schreef DjinN het volgende:
[..]
Hoe kalibreer je de batterij als ik vragen mag ?![]()
Iemand die weet hoe ik dat kan verhelpen?
Aan- en uitzetten is al gedaan.
Edit: laat maar, heel vaak safari afsluiten werkt blijkbaar ooit een keer.
[ Bericht 25% gewijzigd door KaBuf op 01-08-2015 11:06:14 ]Please consider the environment before printing this post.
Op zaterdag 27 mei 2017 00:36 schreef d4v1d het volgende:
Kabuf is af en toe best een prima kerel.![]()
Weet iemand hoe lang de batterij van een iPhone 6 mee gaat als ik alle verbindingen zoals WiFi, BT, en netwerk uitzet en alleen GPS gebruik? Deze GPS is om een rit te registreren en tijdens deze rit zal het beeldscherm ook constant uit zijn.![]()
Gewoon een nieuwe batterij erin zetten.quote:Op donderdag 30 juli 2015 17:04 schreef Vlaggenroof het volgende:
Paar keer diebatterij kallibreren gedaan, met oplader van apple zelf, maar hij blijft uitvallen op 30 procentalsof die maar 70 procent oplaadt
![]()
Uurtje of 4/5 gok ik.quote:Op zondag 2 augustus 2015 19:58 schreef Sunri5e het volgende:
Weet iemand hoe lang de batterij van een iPhone 6 mee gaat als ik alle verbindingen zoals WiFi, BT, en netwerk uitzet en alleen GPS gebruik? Deze GPS is om een rit te registreren en tijdens deze rit zal het beeldscherm ook constant uit zijn.
Gewoon een powerbank meenemen.![]()
De mute-knop op mijn iPhone 6 klikt niet meer omhoog, hij hangt een beetje lam in de behuizing. Werkt dus ook niet meer, wat vrij irritant is.
Is dit iets waarvoor ik terecht kan in een Apple Store, m.a.w. is het waarschijnlijk dat dit nog valt onder de garantie (12-2014 besteld)?![]()
Nog niet ouder dan een jaar, dus moet sws onder garantie vallen, lijkt me. Tenzij je zelf met het toestel hebt gegooid natuurlijkquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 11:10 schreef InTrePidIvity het volgende:
De mute-knop op mijn iPhone 6 klikt niet meer omhoog, hij hangt een beetje lam in de behuizing. Werkt dus ook niet meer, wat vrij irritant is.
Is dit iets waarvoor ik terecht kan in een Apple Store, m.a.w. is het waarschijnlijk dat dit nog valt onder de garantie (12-2014 besteld)?.
![]()
Het probleem deed zich al vrij snel voor nadat ik 'm gekocht had, maar het is gaandeweg erger geworden tot hij sinds een maand of twee geleden helemaal niet meer functioneert.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 11:24 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Nog niet ouder dan een jaar, dus moet sws onder garantie vallen, lijkt me. Tenzij je zelf met het toestel hebt gegooid natuurlijk.
Ik heb er uiteraard niet mee gegooid, maar hij is twee weken geleden uit m'n broekzak gevallen en er zit een klein barstje in het glas - uiteraard precies op de linkerbovenhoek, bij het antennelijntje. Hoop niet dat ze daar moeilijk over doen, want het staat volledig los van het probleem met de knop.![]()
Hetgeen waar elke iPhone-eigenaar voor vreest, is onlangs gebeurd: Terwijl ik mijn telefoon uit mijn zak haal, blijft 'ie ergens achter steken, glipt uit mijn vingers en valt op de stenen en dus is mijn scherm letterlijk te barsten![]()
Ik heb meerdere keren gelezen dat ze dat in een Apple Store voor om en nabij de ¤110,- voor je fixen. Ik heb een beetje zitten neuzen op de website van Apple en er wordt inderdaad zo'n soort bedrag genoemd, of bijna ¤300,-Waar hangt dit vanaf?
Ergens ben ik sceptisch dat het daadwerkelijk voor 'slechts' ¤110,- vervangen wordt, aangezien bij diverse reparatieservices er tussen de ¤150 - ¤200,- voor gevraagd wordt.
Kan iemand dit bevestigen dan wel ontkennen?![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: