Trailerquote:Hearthstone - slijp je zwaard, verzamel je deck en maak je klaar voor Hearthstone - het snelle strategie-kaartspel dat gemakkelijk te leren is en voor massaal plezier zorgt. Speel het spel gratis op Battle.net en speel je kaarten om spreuken uit te spreken, wezens op te roepen en het bevel te voeren over de helden van Warcraft in epische strategische duels. Kies een van de negen Warcraft-helden om mee te spelen. Om de beurt kiezen spelers hun kaarten uit hun aanpasbare kaartendeck om hun tegenstander te verslaan.
quote:Hearthstone is een gratis speelbaar kaartspel. Voordat je Hearthstone kunt gaan spelen, is het noodzakelijk dat je eerst een Battle.net account aanmaakt. Dit kun je doen via de Account Creation-pagina op Battle.net doen. Met dit Battle.net account log je in op de Blizzard Launcher.
Hearthstone kan gespeeld worden op PC, Mac en iPad.
De systeemvereisten kun je hier vinden.
Het spel is hier gratis te downloaden.
Dit gedeelte wordt regelmatig geüpdatet.
Het zijn screenshots van de officiële Blizzard-stream in Korea.quote:Op donderdag 23 juli 2015 16:11 schreef Noppie2000 het volgende:
Zijn die legit? Is geen paladin achtergrond, maar kijkt me well class specific?
Zijn neutral. Gewoon een soort violet teacher dus.quote:Op donderdag 23 juli 2015 16:14 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Het zijn screenshots van de officiële Blizzard-stream in Korea.
Of de vertalingen kloppen weet ik niet.
Je hebt wel gelijk wat betreft die tweede kaart, is geen pala kaart voor zover ik kan zien.
die kaart wordt wel echt insane icm quartermaster build.quote:Op donderdag 23 juli 2015 17:14 schreef Timwonnacott het volgende:
Is wel vreemd ja, maar aan de andere kant zolang alleen paladins echt synergie hebben met die specifieke tokens zijn het gewoon 1/1's voor de overige classes.
Ja dat heeft zeker potentie. Misschien tegen die tijd maar eens wat QM's craften. Heb uit packs nog geen geluk gehad iig.quote:Op donderdag 23 juli 2015 17:45 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
die kaart wordt wel echt insane icm quartermaster build.
Dat is wel leuk voor een fun deck jaquote:Op donderdag 23 juli 2015 18:19 schreef Noppie2000 het volgende:
Eerste wat ik ga proberen is die mage draak + hero power 1 mana om 10 keer als Ragnaros DIE, INSECT te roepen
Majordomo new meta
Lijkt erop dat die minion niet in leven moet blijven om die hero power te behouden. Best ziek dus. En jammer dat ze voor de mage niet een nieuwe naam voor de hero power konden bedenkenquote:Op donderdag 23 juli 2015 19:23 schreef Noppie2000 het volgende:
Nieuwe legendary op hearthpwn: battle ry geeft betere heropower, verdubbelt basically de summon/heals/damage. Warlock krijgt geen damage meer bij kaarttrekken, rogue 2/2 wapen etc.
Zit mobiel anders zou ik hem we plakken hier
In de comment werd verwezen op "starting" in de tekst. Waarschijnlijk gebeurt er dus niks.quote:Op donderdag 23 juli 2015 19:36 schreef Noppie2000 het volgende:
Vraag ik me ook af, als die er zijnen ja, js een battlecry dus dood maakt niets uit
Gaat denk ik een hoeksteen worden van een aantal combodecks en veel controldecks..quote:Op donderdag 23 juli 2015 19:42 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Dat wordt bijna een must have dan als ik het zo zie.
Denk het wel ja. Met de kaarten die er nu bekend zijn is zeker paladin een mooie sinds er overal silverhand recruits rondlopen blijkbaar. En mage zie ik ook nog wel wat worden.quote:Op donderdag 23 juli 2015 19:50 schreef Perrin het volgende:
[..]
Gaat denk ik een hoeksteen worden van een aantal combodecks en veel controldecks..
Kweenie, die zie ik eigenlijk niet zo vaak gebruikt worden met de huidige spells in elk geval, die wil je eigenlijk niet echt in je hand blijven houden voor een mega combo.quote:
Moet je wel goed timen met de pauze knopquote:Op donderdag 23 juli 2015 21:59 schreef topdeck het volgende:
Plaatje van arthas/LK op 0:08 van het filmpje:
Effect gebeurd iedere keer dat je je hero power gebruikt.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 00:20 schreef PollosHermanos het volgende:
Wat betekent Inspire bij die nieuwe kaarten?
Staat uitgelegd, waarschijnlijk een pagina terug of een stukje naar bovenquote:Op vrijdag 24 juli 2015 00:20 schreef PollosHermanos het volgende:
Wat betekent Inspire bij die nieuwe kaarten?
In de comments op hearthstone beantwoordde iemand deze vraag met behulp van het potje tussen Amaz en Trump. Daar had Amaz geloof ik die ally op het bord liggen en gebruikte vervolgens de hero power. Die kreeg wel de +2 attack. Dus de inspire wordt blijkbaar uitgevoerd nadat de heropower volledig is uitgevoerd zoals het nu lijkt.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 08:43 schreef Noppie2000 het volgende:
Denken jullie eigenlijk dat inspire plaatsvindt voor of na het effect van de hero power?
Bij deze kaart bijvoorbeeld: [ afbeelding ]
Krijgt de totem die je summonet met je hero power ook +2 attack of niet?Denk het wel, maar weet het niet zeker (soms doet HS nogal raar met volgordes enzo
)
Coolquote:Op vrijdag 24 juli 2015 09:15 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
In de comments op hearthstone beantwoordde iemand deze vraag met behulp van het potje tussen Amaz en Trump. Daar had Amaz geloof ik die ally op het bord liggen en gebruikte vervolgens de hero power. Die kreeg wel de +2 attack. Dus de inspire wordt blijkbaar uitgevoerd nadat de heropower volledig is uitgevoerd zoals het nu lijkt.
Over rare volgordes gesprokenquote:Op vrijdag 24 juli 2015 08:43 schreef Noppie2000 het volgende:
Denken jullie eigenlijk dat inspire plaatsvindt voor of na het effect van de hero power?
Bij deze kaart bijvoorbeeld: [ afbeelding ]
Krijgt de totem die je summonet met je hero power ook +2 attack of niet?Denk het wel, maar weet het niet zeker (soms doet HS nogal raar met volgordes enzo
)
En vlak daarvoor Wilfred fizzlebang, master summoner! (De warlock gnome die lord jaraxxus naar het Argent Tournament heeft gesummoned).quote:Op donderdag 23 juli 2015 21:59 schreef topdeck het volgende:
Plaatje van arthas/LK op 0:08 van het filmpje:
Mijn battletag is Salvo#2523. Voeg maar toequote:Op vrijdag 24 juli 2015 12:16 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik heb bij de quests Watch and Learn staan. Nu ben ik een hele autistische ongezellige speler, maar mag ik toch wat mensen toevoegen om te kijken en dat pakkie te krijgen?
Mijn battletag is AzoriusTWP#2404quote:Op vrijdag 24 juli 2015 12:16 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik heb bij de quests Watch and Learn staan. Nu ben ik een hele autistische ongezellige speler, maar mag ik toch wat mensen toevoegen om te kijken en dat pakkie te krijgen?
De mijne is kanniebaal#2945, ik ben alleen nu niet onlinequote:Op vrijdag 24 juli 2015 12:16 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik heb bij de quests Watch and Learn staan. Nu ben ik een hele autistische ongezellige speler, maar mag ik toch wat mensen toevoegen om te kijken en dat pakkie te krijgen?
Geen demon legendary voor de warlockquote:Op vrijdag 24 juli 2015 14:52 schreef Noppie2000 het volgende:
Die warlock legendary, the possibilities are awesome(er even vanuit gaande dat deze legit zijn uiteraard, maar de art van Wilfred komt iig overeen met de trailer).
Dat wel, ik wist dat ik op die walrus moest stemmenquote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:13 schreef Timwonnacott het volgende:
Nee maar als eerste kaart van de vote reveal is het wel erg magertjes
Sowieso niet op die walrus stemmenquote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:14 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Dat wel, ik wist dat ik op die walrus moest stemmen
En toch is deze kaart flexibeler dan Majordomoquote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:10 schreef Timwonnacott het volgende:
[ afbeelding ]
Die valt dan wel weer erg tegen.
Ligt eraan, als de healing van deze geldt als 2de buff voor Lightwarden dan is het nog best een leuk idee om is een aggro priest te proberen.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 11:18 schreef Noppie2000 het volgende:
Leuke inspire en goede health, maar te zwak als turn 4-drop met 1 attack. Totaal geen antwoord op het bord.
Kan leuk uitpakken, zeker voor mijn hobgoblin deck, maar gaat weinig echte play zien gok ik zo
Dat wel, maar hij is gewoon te zwak tegenover BGH. 4 dmg is relatief weinig impact op het spel dus daarvoor is hij het ook niet echt waard om te spelen. Meer iets zoals andere al zeiden, een big threat voor mensen die nog niet de echt goeie kaarten hebben.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 01:51 schreef Azorius het volgende:
[..]
En toch is deze kaart flexibeler dan Majordomo
Geldt uiteraard als tweede buff, maar een turn 4 1/8 is te traag over het algemeen gesproken. Uiteraard kan je er iets omheen bouwen, maar je verliest er tempo mee.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 12:44 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Ligt eraan, als de healing van deze geldt als 2de buff voor Lightwarden dan is het nog best een leuk idee om is een aggro priest te proberen.
Doorgaans wel ja, voordeel is natuurlijk wel dat met 8 health hij waarschijnlijk wel op zn minst 1 turn blijft leven.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 12:48 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Geldt uiteraard als tweede buff, maar een turn 4 1/8 is te traag over het algemeen gesproken. Uiteraard kan je er iets omheen bouwen, maar je verliest er tempo mee.
Yup, ik vind het wel een interessante kaart op zich. Ligt ook welke kant de meta opgaat, de expansion tot nu toe lijkt heel erg op control gericht te zijn, zelfs de hunter kaarten. Dus wat dat betreft krijgen dit soort kansen wellicht een kansquote:Op zaterdag 25 juli 2015 12:55 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Doorgaans wel ja, voordeel is natuurlijk wel dat met 8 health hij waarschijnlijk wel op zn minst 1 turn blijft leven.
Ik hoop het wel ja, ik vind control persoonlijk ook leuker omdat je meer interactie hebt, maar dan moeten er nog wel een paar kaarten komen die duidelijk anti aggro zijn, anders dan zijn de facehunters en zoolock wel erg favoriet tegenover de nieuwe inspire decks.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 12:56 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Yup, ik vind het wel een interessante kaart op zich. Ligt ook welke kant de meta opgaat, de expansion tot nu toe lijkt heel erg op control gericht te zijn, zelfs de hunter kaarten. Dus wat dat betreft krijgen dit soort kansen wellicht een kans
Ja, maar dat komt nog denk ik. Als je bijvoorbeeld kijkt naar dat nieuwe warrior wapen, verwacht ik nog wel een paar goede minions met taunt die daar gebruik van kunnen maken. Daar is vooralsnog te weinig ondersteuning voor, dus zou haast wel moeten komen.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 13:13 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Ik hoop het wel ja, ik vind control persoonlijk ook leuker omdat je meer interactie hebt, maar dan moeten er nog wel een paar kaarten komen die duidelijk anti aggro zijn, anders dan zijn de facehunters en zoolock wel erg favoriet tegenover de nieuwe inspire decks.
Inner Fire Deck, turn 4 die kaart , turn 5 dubbel Divine Spirit en Innerfire, gg. imo beter als deathlord ^^quote:Op zaterdag 25 juli 2015 12:48 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Geldt uiteraard als tweede buff, maar een turn 4 1/8 is te traag over het algemeen gesproken. Uiteraard kan je er iets omheen bouwen, maar je verliest er tempo mee.
Een deck waar je 4-5 kaarten voor nodig hebt, en je minion moet blijven leven? Succes daarmeequote:Op zondag 26 juli 2015 17:20 schreef dontcare het volgende:
[..]
Inner Fire Deck, turn 4 die kaart , turn 5 dubbel Divine Spirit en Innerfire, gg. imo beter als deathlord ^^
Innerfire decks doen het al prima, je vervangt dan alleen deathlord welke toch een groot nadeel heeft voor deze kaart , deck wordt er imo alleen maar beter door. en voor een priest is card draw nou niet echt lastig ofc. Mijn voorbeeld was uiteraard best case scenario.quote:Op zondag 26 juli 2015 17:22 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Een deck waar je 4-5 kaarten voor nodig hebt, en je minion moet blijven leven? Succes daarmeeniet te vergeten dat je al die kaarten meteen moet hebben daarvoor, nope.
definieer prima. Legend? Elk combo deck kan werken, maar is gewoon niet erg consistent. Daar verandert deze kaart niets aan.quote:Op zondag 26 juli 2015 17:24 schreef dontcare het volgende:
[..]
Innerfire decks doen het al prima, je vervangt dan alleen deathlord welke toch een groot nadeel heeft voor deze kaart , deck wordt er imo alleen maar beter door. en voor een priest is kaarten krijgen nou niet echt lastig ofc.
yup , ie : http://www.hearthpwn.com/(...)1-eu-inner-fire-deckquote:Op zondag 26 juli 2015 17:26 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
definieer prima. Legend? Elk combo deck kan werken, maar is gewoon niet erg consistent. Daar verandert deze kaart niets aan.
Legend mee bereikt? Of speelt hij ermee in Legend, nogal anders.quote:Op zondag 26 juli 2015 17:27 schreef dontcare het volgende:
[..]
yup , ie : http://www.hearthpwn.com/(...)1-eu-inner-fire-deck
Eigenlijk zou er een battlecry bij moeten zitten, een soort headcrack met een bodyquote:Op dinsdag 28 juli 2015 09:15 schreef Blistering het volgende:
Buitengewoon slechte kaart, zelfs voor arena begrippen.
Ik geloof de Amerikaanse battle.net wel gewoonquote:Op dinsdag 28 juli 2015 09:24 schreef Cornelis83 het volgende:
Als je de comments leest op hearthpwn, dan beweren sommigen dat de tekst niet klopt of zo. Op de portugese site is de tekst (vertaald vanuit het portugees) "Return a minion to your hand".
Weet niet of die kaart daar nu beter van wordt en of het klopt. We zullen het zien.
Op zich zou de naam van de kaart wel wat verklaren, 'Manager'. Dus hij bepaalt wie er op een werkvloer is. Of zo.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 09:26 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Ik geloof de Amerikaanse battle.net wel gewoonVertalen is altijd tricky en ik betwijfel dat Blizzard hun kaarten met de verkeerde tekst heeft, helemaal sinds daar de voertaal gewoon Engels zal zijn en niet portugees
Op zich wel, maar zie de rest van mijn verhaalquote:Op dinsdag 28 juli 2015 09:28 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Op zich zou de naam van de kaart wel wat verklaren, 'Manager'. Dus hij bepaalt wie er op een werkvloer is. Of zo.
Ja truequote:Op dinsdag 28 juli 2015 09:29 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Op zich wel, maar zie de rest van mijn verhaalZou hem ook niet beter maken verder, 5 mana sap op eigen minions
Arena misschien wel handig in topdeck wars. Kun je traden en toch nog 'healen'.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 09:15 schreef Blistering het volgende:
Buitengewoon slechte kaart, zelfs voor arena begrippen.
Vanavond zeker?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 09:33 schreef Noppie2000 het volgende:
Wel benieuwd vandaag, nieuwe legendary
Yup, is de stemming voor vandaag. Ook mogelijk dat ze allebei getoond worden, maar daar wordt niet genoeg voor getweetquote:
Ik las dat het waarschijnlijk twee legendaries zijn die iets met elkaar te maken hebben, zoals Stalagg en Feugen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 10:00 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Yup, is de stemming voor vandaag. Ook mogelijk dat ze allebei getoond worden, maar daar wordt niet genoeg voor getweet
Dat is toch net zo met Stalagg en Feugen?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 10:36 schreef Noppie2000 het volgende:
Kan. Ik heb geen idee wie het zijn, dus een eventuele relatie zou ik niet wetenDenk het zelf niet, aangezien je dan wel heel veel mazzel moet hebben met packs als je ze allebei moet hebben.
Jawelquote:Op dinsdag 28 juli 2015 10:41 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Dat is toch net zo met Stalagg en Feugen?Bedoel, die krijg je ook niet allebei tegelijk.
Oh, dan ben ik in de war. Ik dacht dat ik ze los had verkregenquote:Op dinsdag 28 juli 2015 10:43 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
JawelDie krijg je allebei samen door het verslaan van, ik geloof, wing 4 van Naxxramas
Dat zijn Fjola Lightbane en Eydis Darkbane, de Twin Val'kyrs. Je moest ze tegelijk bevechten in een gevecht in de raid waar de expansion op is gebaseerd. Daarom wordt wss gedacht dat ze misschien iets met elkaar te maken hebben, maar dat zou wel lastig zijn sinds je ze niet tegelijk kan krijgen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 10:34 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Ik las dat het waarschijnlijk twee legendaries zijn die iets met elkaar te maken hebben, zoals Stalagg en Feugen.
Gz.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 12:18 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Dat zijn Fjola Lightbane en Eydis Darkbane, de Twin Val'kyrs. Je moest ze tegelijk bevechten in een gevecht in de raid waar de expansion op is gebaseerd. Daarom wordt wss gedacht dat ze misschien iets met elkaar te maken hebben, maar dat zou wel lastig zijn sinds je ze niet tegelijk kan krijgen.
En ter borst klopping, mijn guild had daar de server first hardmode kill vanVandaar dat die nog erg goed in mn geheugen zit.
Zou wel kunnen, als ze gezamelijk 10 mana kostenquote:Op dinsdag 28 juli 2015 12:18 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Dat zijn Fjola Lightbane en Eydis Darkbane, de Twin Val'kyrs. Je moest ze tegelijk bevechten in een gevecht in de raid waar de expansion op is gebaseerd. Daarom wordt wss gedacht dat ze misschien iets met elkaar te maken hebben, maar dat zou wel lastig zijn sinds je ze niet tegelijk kan krijgen.
En ter borst klopping, mijn guild had daar de server first hardmode kill vanVandaar dat die nog erg goed in mn geheugen zit.
Het is eerder dat het nogal vervelend zou zijn om 2 legendaries te moeten trekken uit packs die niet afzonderlijk te gebruiken zijnquote:Op dinsdag 28 juli 2015 15:03 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Zou wel kunnen, als ze gezamelijk 10 mana kosten.
Misschien kun je ze op een andere manier verkrijgen?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 15:08 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Het is eerder dat het nogal vervelend zou zijn om 2 legendaries te moeten trekken uit packs die niet afzonderlijk te gebruiken zijnDaarom is het onwaarschijnlijk dat het een duo is, of die twee moeten samen komen uit packs, maar dat geloof ik niet.
Oow ik dacht al haha.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 15:44 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Ja, is/zijn de kaarten die vandaag worden knthuld
Inspire zou beter geweest zijn.quote:Op woensdag 29 juli 2015 07:23 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Weer zo'n crapkaart?
https://www.reddit.com/r/(...)w_tgt_card_released/
De twee legendaries nog niks over gelezen trouwens
briljant! precies wat ik zoek en ik had die site nog nooit gezien in de google results. dank je wel!quote:Op woensdag 29 juli 2015 09:36 schreef Noppie2000 het volgende:
Tempostorm heeft elke week/maand ofzo een overzicht met de sterkste decks van dat moment geloof ik.
Edit: dit soort dingen krijg je dan
https://tempostorm.com/ar(...)is-underway#matchups
Inspire kun je prima mengen met bestaande control decks/nieuwe decks mee opzetten. De waarde gaat zich nog wel tonen, zeker als je 2 minions met inspire of hero power-effecten op het bord hebt liggen, dan kan het snel gaan.quote:Op woensdag 29 juli 2015 12:58 schreef Timwonnacott het volgende:
Ik zie inspire gewoonweg nog niet werken met wat we nu krijgen qua kaarten. Alle early game kaarten zijn eigenlijk vrijwel nutteloos early game omdat ze pas echt sterker worden zodra je ze met je hero power kan combo'en. Vooralsnog is er geen enkele kaart die inspire deck viable lijkt te maken door de meta langzamer te maken. Je start is nu gewoonweg te langzaam omdat je early game kaarten te zwak zijn tegenover de huidige kaarten. Dus tegenover de huidige decks zie ik ze echt niet winnen op dit moment.
Hoe kom je tot die conclusie?quote:Op woensdag 29 juli 2015 14:05 schreef Noppie2000 het volgende:
Zal wel weer pre-made zijn, we zullen zien. Gratis pack en verder
Je hebt een punt hoor, maar vergeet niet dat deze druid kaart druid of the fang een stuk sterker zal maken. Beurt 4 deze savage combatant, beurt 5 druid of the fang = 5MC 7/7quote:Op woensdag 29 juli 2015 12:30 schreef Noppie2000 het volgende:
Prima kaart voor beast druid, maar daarbuiten wenig gok ik zo. Je zit dan immers al met swipe/keeper/shredder/evt. kezan
In beast -2 shredder +2 savage I guess
Tenzij het klimaat voor Oil Rogues gunstig blijft. Ik kom wel regelmatig Rogues tegen... in tegenstelling tot Shamansquote:Op woensdag 29 juli 2015 14:07 schreef 2Happy4U het volgende:
Hoop dat Rogue nog wat leuke kaarten krijgt. Anders zien we die de komende maanden ook niet meer.
Mage class kaartquote:Op woensdag 29 juli 2015 14:18 schreef muhahaha het volgende:
combi met de kaart die ervoor zorgt dat je je hp zo vaak kan gebruiken als je wilt.
Mjah, dat ze 'de meest populaire' brawls gingen herbruiken was bekend. Maar nu al? En dan deze??quote:Op woensdag 29 juli 2015 17:09 schreef Timwonnacott het volgende:
pfff, dat is wel echt lui inderdaad.
Helemaal omdat die dwarf nog ff zegt "new set of rules each week".
![]()
Ja nee dat snap ik wel, maar vind het vrij snel.quote:Op woensdag 29 juli 2015 17:11 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Mjah, dat ze 'de meest populaire' brawls gingen herbruiken was bekend. Maar nu al? En dan deze??
Er komt inderdaad een nieuwe, dit was een foutjequote:Op woensdag 29 juli 2015 17:20 schreef lord_bono het volgende:
Verschrikkelijke brawl...
Edit: De launcher zei overigens bij nieuws iets in de trant van "too many portals", laten we hopen dat het een bug is en we als nog een andere brawl krijgen
Ja, dat is nodigquote:Op woensdag 29 juli 2015 17:23 schreef DjUntzUntz het volgende:
Jongens, echt..Dat gejank iedere week hoe verschrikkelijk de brawl weer is. Is dat nou echt nodig? Stuur een mail naar blizzard. Kan er op gaan zitten wachten dat het hele topic weer vol geklaag staat. Speel een potje, open je pakje en ga lekker wat anders doen.
Kom nou, ik betaal hier toch voorquote:Op woensdag 29 juli 2015 17:23 schreef DjUntzUntz het volgende:
Jongens, echt..Dat gejank iedere week hoe verschrikkelijk de brawl weer is. Is dat nou echt nodig? Stuur een mail naar blizzard. Kan er op gaan zitten wachten dat het hele topic weer vol geklaag staat. Speel een potje, open je pakje en ga lekker wat anders doen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb jij een andere brawl danquote:Op woensdag 29 juli 2015 17:47 schreef Noppie2000 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Portals met class cards kennelijk.
Dat dacht ik al. Hopelijk fixen ze het nog deze week, dan krijgen we 2 gratis pakjes.quote:
Even teruglezen, deze brawl is een fout en zal worden vervangenquote:Op woensdag 29 juli 2015 18:27 schreef BarryOSeven het volgende:
Super schraal zeg, gewoon weer die klote OP brawl.
Begin wel wat klaar te raken met dit spel, ze laten zoveel liggen man. Gadver.
Gelukkig maar, snel maar even gewonnen net want neem aan dat de nieuwe brawl ook weer een pakje geeftquote:Op woensdag 29 juli 2015 18:54 schreef Zhero het volgende:
[..]
Even teruglezen, deze brawl is een fout en zal worden vervangen.
quote:Op woensdag 29 juli 2015 17:37 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Kom nou, ik betaal hier toch voorlololololSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Anders zijn ze wel erg OP, anders kun je bijvoorbeeld Fjola bijna niet met een spell doden. 3-4 is al goede vanilla stats met een goede upside, handig voor priest bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 29 juli 2015 21:18 schreef Noppie2000 het volgende:
Redelijke 3-drops, maar alleen activeren met eigen spells is jammer. Voor sommige classes/decks kan het zeker van waarde zijn. Blij met meer goedkope leggies
Snap ik uiteraard, maar ergens had ik het wel leuk gevonden als het 'your cards' was, in plaats van spells. Maar zou dan wel OP worden waarschijnlijk zoals je zegtquote:Op woensdag 29 juli 2015 21:23 schreef Schroevendraaier het volgende:
[..]
Anders zijn ze wel erg OP, anders kun je bijvoorbeeld Fjola bijna niet met een spell doden. 3-4 is al goede vanilla stats met een goede upside, handig voor priest bijvoorbeeld.
Inderdaad wel mooi om te zien dat er wat goedkopere legendaries zijn.
Oh je bedoelt "your cards", dacht dat je doelde op wanneer ook de tegenstander een spell zou castenquote:Op woensdag 29 juli 2015 21:26 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Snap ik uiteraard, maar ergens had ik het wel leuk gevonden als het 'your cards' was, in plaats van spells. Maar zou dan wel OP worden waarschijnlijk zoals je zegt
Goede kaarten wel
Fjola neem ik aan.quote:Op woensdag 29 juli 2015 21:32 schreef topdeck het volgende:
[..]
wie krijgt divine shield bij fjola, JIJ de hero, of Fjola zelf?
Het is toch nog steeds juli?quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:09 schreef topdeck het volgende:
huh wanneer eindigt dit seizoen (july) en krijg je darkspear cardback? Ik dacht dat het vandaag zou zijn
Ik denk 1 augustus zomaarquote:Op donderdag 30 juli 2015 00:09 schreef topdeck het volgende:
huh wanneer eindigt dit seizoen (july) en krijg je darkspear cardback? Ik dacht dat het vandaag zou zijn
Een hele stomme vraag hoor, maar ook al stem je op de kaart rechts, dan komt de linker toch alsnog wel een keer uit?quote:Op donderdag 30 juli 2015 07:23 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
http://eu.battle.net/hear(...)and-tournament/#vote
Er kan weer gestemd worden
Ja, maar later. Of zo. Geen idee waar dat stemmen goed voor is verderquote:Op donderdag 30 juli 2015 07:29 schreef Blistering het volgende:
[..]
Een hele stomme vraag hoor, maar ook al stem je op de kaart rechts, dan komt de linker toch alsnog wel een keer uit?
Had ik gisteravond ook, kwam helemaal niet aan een zet toe..quote:Op woensdag 29 juli 2015 20:29 schreef muhahaha het volgende:
Lekkere bug met nozdormu zeg, mijn beurt mocht slechts 5 seconde duren en dan tel ik de animaties (wanneer mag je die nou eens uit zetten) niet eens mee.
Hypequote:Op donderdag 30 juli 2015 07:33 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Ja, maar later. Of zo. Geen idee waar dat stemmen goed voor is verder
quote:Op donderdag 30 juli 2015 08:47 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Had ik gisteravond ook, kwam helemaal niet aan een zet toe..
Ik twijfel. Wil op zich wel, maar heb genoeg dust liggen om legendaries naar keuze te craften en genoeg goud om commons/rares/epics te verzamelen, dus de noodzaak is er niet echtquote:Op donderdag 30 juli 2015 08:51 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Wie van jullie gaan pre-purchasen?
Nou, het was de Portal, misschien heeft 'ie een voorkeur voor Nozdormu.quote:
Gisteren gedaan. Net als met WoW TCG toendertijd koop ik ook bij hearthstone van iedere set standaard een hoeveelheid pakjes voor geld. Ik heb niet zoveel tijd om eindeloos te grinden en wil toch vaak wel de common set compleet hebben en zoveel mogelijk rares. Daarbij heb ik niet zoveel dust.quote:Op donderdag 30 juli 2015 08:51 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Wie van jullie gaan pre-purchasen?
Ik ga het wel doen denk ik, sowieso omdat je 10 packs gratis krijgt en ik vind de cardback wel mooiquote:Op donderdag 30 juli 2015 09:03 schreef Noppie2000 het volgende:
Ik twijfel. Wil op zich wel, maar heb genoeg dust liggen om legendaries naar keuze te craften en genoeg goud om commons/rares/epics te verzamelen, dus de noodzaak is er niet echt
Ik! Zo addicted ben ik wel denk ikquote:Op donderdag 30 juli 2015 08:51 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Wie van jullie gaan pre-purchasen?
quote:Op donderdag 30 juli 2015 10:36 schreef Noppie2000 het volgende:
Silent Knight, 3 mana 2/2
Stealth, divine shield.
Zit mobiel, anders zou ik het plaatje linken
Wat had je dan verwacht? 130 Dr. Booms? Ze moeten een set van 130+ kaarten toevoegen ket een nieuwe mechanic. Daar zitten goede, gemiddelde en slechte kaarten tussen. Kan ook niet anders.quote:Op donderdag 30 juli 2015 11:15 schreef 2Happy4U het volgende:
Vrijwel allemaal kutkaarten. Of kaarten die alleen in Arena degelijk zijn
Verwacht wel dat elke kaart een toegevoegde waarde heeft. Als een kaart zo slecht is dat hij geen plek heeft in wat voor deck dan ook kun je m net zo goed niet maken.quote:Op donderdag 30 juli 2015 11:57 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Wat had je dan verwacht? 130 Dr. Booms? Ze moeten een set van 130+ kaarten toevoegen ket een nieuwe mechanic. Daar zitten goede, gemiddelde en slechte kaarten tussen. Kan ook niet anders.
Zitten sowieso al erg sterke kaarten tussen, voor bijna elke rariteit, dus ja
Heeft Ben Brode het eens over gehad, wat hij daar zegt is best logisch, zal het dalijk eens opzoeken.quote:Op donderdag 30 juli 2015 12:02 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Verwacht wel dat elke kaart een toegevoegde waarde heeft. Als een kaart zo slecht is dat hij geen plek heeft in wat voor deck dan ook kun je m net zo goed niet maken.
Hij is degene die zei dat hij dat niet vindtquote:Op donderdag 30 juli 2015 12:14 schreef 2Happy4U het volgende:
Was hij niet degene die zei dat meer dan 9 decks te ingewikkeld zou zijn voor spelers?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 11% gewijzigd door Noppie2000 op 30-07-2015 12:46:20 ]
quote:Op donderdag 30 juli 2015 12:14 schreef 2Happy4U het volgende:
Was hij niet degene die zei dat meer dan 9 decks te ingewikkeld zou zijn voor spelers?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://www.hearthpwn.com/(...)rds-popular-decks-of
Slechte kaarten hebben dus verschillende achtergronden, redenen en potentie in de game. Of je het er mee eens bent of niet is uiteraard aan jou, maar ik ben het (grotendeels) wel met hem eens. Alle kaartspellen hebben wel slechte of niet gebruikte kaarten, hoort bij het formaat![]()
Iedereen zei ook over Grim Patron en Dr. Boom dat het kutkaarten zouden zijn, zelfde toen GvG uitkwam, ook allemaal gezeik over kutkaarten. En uiteindelijk gebruikt iedereen kaarten ervan.quote:Op donderdag 30 juli 2015 12:02 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Verwacht wel dat elke kaart een toegevoegde waarde heeft. Als een kaart zo slecht is dat hij geen plek heeft in wat voor deck dan ook kun je m net zo goed niet maken.
Ik was anders meteen enthousiast over Patronquote:Op donderdag 30 juli 2015 12:44 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Iedereen zei ook over Grim Patron en Dr. Boom dat het kutkaarten zouden zijn, zelfde toen GvG uitkwam, ook allemaal gezeik over kutkaarten. En uiteindelijk gebruikt iedereen kaarten ervan.
Yup, GvG-stijlquote:Op donderdag 30 juli 2015 15:12 schreef DaveDave09 het volgende:
O wat, speel al een paar weken geen hearthstone meer maar weer een nieuwe uitbreiding?
Alleen die eerste in nieuw hequote:Op donderdag 30 juli 2015 19:39 schreef Cornelis83 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
oh ja, nu je het zegt. Maar ja, zijn inmiddels aardig wat nieuwe dat ik houd het ook niet meer bij welke nu wel en niet nieuw zijnquote:
Grappig feature heeft die eerstequote:Op donderdag 30 juli 2015 19:39 schreef Cornelis83 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dit is een leuke kaart inderdaad!quote:Op vrijdag 31 juli 2015 10:34 schreef Noppie2000 het volgende:
[ afbeelding ]
Veel 3-drops ineens, maar dit vind ik voor een mage wel een goede. Ben sowieso groot fan van RNG, dus ja
Warrior met pyroblast? 10 mana gebruiken om 10 damage te doen als warrior? Tegen die tijd heb ik hem allang dood johquote:Op vrijdag 31 juli 2015 11:13 schreef Cornelis83 het volgende:
Opeens wordt je ingemaakt door bijv. een Warrior met een pyroblast. Maar goed, dat kon nu ook al natuurlijk door Neferian. Alleen moet de tegenstander dan zelf nog iets voor doen om aan de pyroblast te komen.
Was maar een (zeer waarschijnlijk niet-realistisch) voorbeeld natuurlijkquote:Op vrijdag 31 juli 2015 11:19 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Warrior met pyroblast? 10 mana gebruiken om 10 damage te doen als warrior? Tegen die tijd heb ik hem allang dood joh
Dat soort dingen ben ik nooit zo bang voor, gebruiken ze geen pyroblast gooien ze wel grommash/patronstorm of weet ik veel wat op het bord. Juist een irritante Velen's of ineens een Lay on Hands voor je tegenstander, dat zou vervelend zijn(en des te toffer als je zelf iets nuttigs krijgt
).
Oh tof, is het 'free' of moet je er een paar euro voor neerleggen?quote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:28 schreef ems. het volgende:
Ik weet, een beetje offtopic maar misschien relevant voor de liefhebbers. Magic Duels is gisteren verschenen op steam. De magic the gathering variant/tegenhanger van hearthstone. Beetje onstabiele servers nog op dit moment, maar voor de rest goed te doen.
Zelfde principe als Hearthstone eigenlijk. "Gratis" en je krijgt een campaign tegen de computer om het spel te leren spelen en alvast wat coins voor boosters te verzamelen.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:29 schreef Azorius het volgende:
[..]
Oh tof, is het 'free' of moet je er een paar euro voor neerleggen?
Eens even downloadenquote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:31 schreef ems. het volgende:
[..]
Zelfde principe als Hearthstone eigenlijk. "Gratis" en je krijgt een campaign tegen de computer om het spel te leren spelen en alvast wat coins voor boosters te verzamelen.
Gedownload maar werkt niet op Windows 10quote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:28 schreef ems. het volgende:
Ik weet, een beetje offtopic maar misschien relevant voor de liefhebbers. Magic Duels is gisteren verschenen op steam. De magic the gathering variant/tegenhanger van hearthstone. Beetje onstabiele servers nog op dit moment, maar voor de rest goed te doen.
Releasedate is nog niet bekend gemaakt, maar via de oude vertrouwde Windows-klok truc is het vermoedelijk op 24 augustusquote:Op vrijdag 31 juli 2015 15:50 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Gedownload maar werkt niet op Windows 10
Voordat ik het weer op 7 probeer een vraagje:
De engine van magic 2014/2015 en ook bv Hex is echt dramatisch. Niet te spelen.
Hoe zit dat met deze? Is het wat sneller inmiddels of is het nog steeds die dikke trage troep?
Ontopic:
Er rolt een update voor HS binnen, is dit TGT? Is er al een releasedate en tot wanneer kan ik preorderen voor de cardback? En krijg je meteen de cardback of pas na release?
Dat duurt nog wel even dusquote:Op vrijdag 31 juli 2015 16:00 schreef Schroevendraaier het volgende:
[..]
Releasedate is nog niet bekend gemaakt, maar via de oude vertrouwde Windows-klok truc is het vermoedelijk op 24 augustus:
Werkt prima hier op 10.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 15:50 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Gedownload maar werkt niet op Windows 10
Ik heb de vorige magics niet gespeeld (behalve die planeswalker single player releases elk jaar) maar heb niet het idee dat er iets ' traag' aan is. Het werkt voor zover ik kan beoordelen allemaal vrij soepel. Ook tegen andere spelers is het eigenlijk dezelfde 'feel' als HS.quote:Voordat ik het weer op 7 probeer een vraagje:
De engine van magic 2014/2015 en ook bv Hex is echt dramatisch. Niet te spelen.
Hoe zit dat met deze? Is het wat sneller inmiddels of is het nog steeds die dikke trage troep?
Demonfire is veel beter. 1+1 en de tegenstander krijgt een gratis Wild Growth.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 20:30 schreef Noppie2000 het volgende:
[ afbeelding ]
Een minder goede finisher als PO en AG, weet niet zo goed wat je hiermee moet
En op zich een turn 2 4/6 voidwalker is ook niet zo slecht voor 1 mana crystal minpuntje.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 21:03 schreef Timwonnacott het volgende:
Gewoon een goeie kaart als je hem speelt op turn 10.
Net als een 4/6 voidwalker of een 6/5 flame imp op beurt 2quote:Op vrijdag 31 juli 2015 21:08 schreef 2Happy4U het volgende:
1 extra mana kan voor een gigantisch tempo verschil maken.
Webspinner + Skillcommand.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 21:11 schreef ems. het volgende:
[..]
Net als een 4/6 voidwalker of een 6/5 flame imp op beurt 2
+1/+1quote:Op vrijdag 31 juli 2015 21:16 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Webspinner + Skillcommand.
Je hebt wel gelijk, maar HS heeft zoveel removal dat 1 extra mana beter is dan +1 / +1
Demonfire is +2/+2 ook voor 2. En je hebt nog eens de keuze om 2 damage te doen. Als Demonfire niet bestond zou die nieuwe kaart wel een stuk beter zijn ja.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 21:18 schreef ems. het volgende:
[..]
+1/+1
+3/+3 bedoel je?
En het is geen gamebreaker, nee, maar het kan gevaarlijk genoeg zijn tegen bepaalde decks.
Nou, na alle RNG die ik tegen mij heb gehad (5x 4 dmg Implosions bijv.) vond ik wel dat ik dit verdiendequote:Op vrijdag 31 juli 2015 21:23 schreef 2Happy4U het volgende:
Al je eerst geborene aan RNJesus geofferd?
Sommige mensen conceden wel echt te snel hoor. Regelmatig gebeurd dat mensen conceden terwijl ze zeker nog wel kans hadden gehad om terug te komen.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 21:21 schreef Blistering het volgende:
Whehe.
Potje vs een Paladin, ik speel Tempo Mage.
Hij t1: pass
Ik t1: coin Mad Scientist
Hij t2: Shielded Minibot
Ik t2: Sorcerer's Apprentice + Arcane Missiles
Hit 1: Shield van Shielded Minibot weg
Hit 2: Shielded Minibot
Hit 3: Shielded Minibot
Instant concede die gast
Mja, dit was non-ranked. Misschien werd mijn ''Well Played'' BM hem ook wel even teveelquote:Op vrijdag 31 juli 2015 22:03 schreef BWolf het volgende:
[..]
Sommige mensen conceden wel echt te snel hoor. Regelmatig gebeurd dat mensen conceden terwijl ze zeker nog wel kans hadden gehad om terug te komen.
Ik vind dat juist altijd wel vermakelijkquote:Op vrijdag 31 juli 2015 22:08 schreef Blistering het volgende:
[..]
Mja, dit was non-ranked. Misschien werd mijn ''Well Played'' BM hem ook wel even teveel
quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:42 schreef Schroevendraaier het volgende:
[..]
Het is toch nog steeds juli?
ja... Ik dacht meteen na de dichtsbijstaande maintenance day (op woensdag)quote:
eerste satyr in de geschiedenis van HS als ik het goed hebquote:Op vrijdag 31 juli 2015 20:30 schreef Noppie2000 het volgende:
[ afbeelding ]
Een minder goede finisher als PO en AG, weet niet zo goed wat je hiermee moet
Ik moest lachenquote:Op zaterdag 1 augustus 2015 07:35 schreef Blistering het volgende:
Een halve Argent Commander, wat lief!
quote:We aren't done seeing good cards - lots of fun and crazy stuff is coming.
Ben believes The Grand Tournament is the best thing they have done so far.
"You won't be disappointed in the Druid cards"
Nou, leuk man.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 09:15 schreef Noppie2000 het volgende:
Schattig, al die mensen die nu proberen te ranken met Dragonlock en Control en worden overdonderd met face hunter
Waarom zou je inderdaad voor een origineel deck kiezenquote:Op zaterdag 1 augustus 2015 09:59 schreef Noppie2000 het volgende:
Sowieso![]()
Face HunterEboladin
Rush
Control/midrange speel ik wel weer rank 10+, waarom in deze chaos iets anders spelen
Want die heb ik niet, puur omdat ik zo nu en dan face hunter gebruik om de lagere ranks sneller uit te komen?quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 10:27 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Waarom zou je inderdaad voor een origineel deck kiezen
UIt je posts maakte ik op dat je voortdurend Facehunter speelt, zit het dan ook niet zo te verlekkeren.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 10:29 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Want die heb ik niet, puur omdat ik zo nu en dan face hunter gebruik om de lagere ranks sneller uit te komen?
Ok dan.
Neuh, voornamelijk druid, freeze mage en priestquote:Op zaterdag 1 augustus 2015 11:21 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
UIt je posts maakte ik op dat je voortdurend Facehunter speelt, zit het dan ook niet zo te verlekkeren.
En boeiend trouwens, als jij blij wordt ervan vind ik het helemaal goed
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |