Gesink is prima. Mollema is alleen een beetje sneu zo nu en danquote:Op woensdag 22 juli 2015 16:41 schreef Zhero het volgende:
Die Gesink-haters hier. Hij redt NET niet mee met de absolute wereldtop, nou erg hoor. Gaat gewoon 6/7 worden deze Tour .
Haha sodemieter op joh teringjostiquote:Op woensdag 22 juli 2015 16:43 schreef bianconeri het volgende:
Wanneer valt Dopingdor nou eens terug?
Omdat Kruijswijk volgens de menselijke maat rijdt.quote:Op woensdag 22 juli 2015 16:44 schreef bianconeri het volgende:
Waarom zit Kruiswijk niet bij Talansky en Pinot
Komt er weer bijquote:Op woensdag 22 juli 2015 16:44 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Gesink op 20 seconde van groep Froome blijkbaar.
quote:Op woensdag 22 juli 2015 16:45 schreef Columbiafan het volgende:
Zie toch liever Geschke winnen dan Talansky of Pinot
Hij daalt niet erg gedurfdquote:Op woensdag 22 juli 2015 16:45 schreef Columbiafan het volgende:
Zie toch liever Geschke winnen dan Talansky of Pinot
Met Sagan weet je het maar nooitquote:Op woensdag 22 juli 2015 16:45 schreef bianconeri het volgende:
Oh daar is Sagan, hij is over de top!
Ja goh, wat had je dan verwacht?
Dat hij lekker op een terras zat in 1 of ander bergdorpje? En pas morgen weer aan de start als een duveltje uit een doosje aan kwam zetten?
Geschke is best wel een baas. Gun hem wel een etappe.quote:Op woensdag 22 juli 2015 16:45 schreef Columbiafan het volgende:
Zie toch liever Geschke winnen dan Talansky of Pinot
Liever Talansky dan die andere 2.quote:Op woensdag 22 juli 2015 16:45 schreef Columbiafan het volgende:
Zie toch liever Geschke winnen dan Talansky of Pinot
Ja, maar dit is wel vrij matig, zat bij die andere gasten en nu al halve minuut verloren in de afdaling ofzo. Zonde!quote:Op woensdag 22 juli 2015 16:46 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Zagen we in de Giro al toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |