Denk dat het niet vanzelfsprekend is dat je altijd iemand kunt regelen. Je moet wel een bepaalde mate van zelfvertrouwen en sociale vaardigheden om dat voor elkaar te krijgen. Als je zenuwachtig bent, niet in je element, dan pikken vrouwen dat snel op.quote:Op maandag 20 juli 2015 16:41 schreef leeell het volgende:
Maar ga een keer naar de stad. ga een willekeurige club binnen en je vindt genoeg gewillige meisjes/vrouwen die wel in zijn voor een potje tongrollen, wellicht kan je ze zelfs meenemen naar een motel.
Club Air in amsterdam is een goeie, zo ook de bubbels of cooldown.
Ja klopt !quote:Op maandag 20 juli 2015 16:19 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
je ging toch toen zo een high class wifey huren?
[..]
Kost maar 50 euro hoor
Dit dusquote:Op maandag 20 juli 2015 16:44 schreef ems. het volgende:
Bubbels
Één keer geweest. Onderweg naar de kapstok 4x in mijn bil geknepen. Als je ergens een makkelijk doelwit vandaan wilt halen is het daar inderdaad wel.
Nou het is ook zo dat het meer een samenloop van omstandigheden is. Ik ben van mezelf geen vrouwenversierder, teruggetrokken en introvert, en doordat ik eigenlijk ook zo weinig contact heb met vrouwen vind ik het gewon erg moeilijk om een meisje aan te spreken.quote:Op maandag 20 juli 2015 16:22 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Zag van het weekend nog een best lekker wijf in Club AIR (Amsterdam) die open was voor tongen van bijna iedereen die haar maar langer dan 10 seconden aan durfde te kijken. Zoiets wel wat voor jou?
Sterker nog, ik denk dat er best een grote groep mensen (mannen en vrouwen) is die daar geen ervaring mee heeft en waarbij dat ook nooit zal gebeuren. Er zijn zoveel factoren van belang. Onder andere zelfvertrouwen,de juiste babbel, uiterlijk etc, en dan nog moet je maar net iemand treffen die op dat moment hetzelfde zoekt.quote:Op maandag 20 juli 2015 16:43 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Denk dat het niet vanzelfsprekend is dat je altijd iemand kunt regelen. Je moet wel een bepaalde mate van zelfvertrouwen en sociale vaardigheden om dat voor elkaar te krijgen. Als je zenuwachtig bent, niet in je element, dan pikken vrouwen dat snel op.
Right...quote:Op maandag 20 juli 2015 16:44 schreef ems. het volgende:
Bubbels
Één keer geweest. Onderweg naar de kapstok 4x in mijn bil geknepen. Als je ergens een makkelijk doelwit vandaan wilt halen is het daar inderdaad wel.
Nee, je hebt gelijk. Ik overdreef. Meer dan 3x zal het niet geweest zijn.quote:
Spelers van Ajax gingen/gaan toch ook wel eens naar Bubbels?quote:Op maandag 20 juli 2015 16:51 schreef ems. het volgende:
[..]
Nee, je hebt gelijk. Ik overdreef. Meer dan 3x zal het niet geweest zijn.
Maar ja, bubbels is wel easy-mode. Ook voor verlegen knaapjes.
Ga dan regelmatig uit. Gewoon gaan. Met een vriend of desnoods in je eentje. Beetje dansen rond die wijven. Meestal heb je geen signaal maar soms wel. En als je signaal krijg kan je een beetje handje op de schouder/rug leggen etc.. etc..quote:Op maandag 20 juli 2015 16:47 schreef syndroom het volgende:
[..]
Nou het is ook zo dat het meer een samenloop van omstandigheden is. Ik ben van mezelf geen vrouwenversierder, teruggetrokken en introvert, en doordat ik eigenlijk ook zo weinig contact heb met vrouwen vind ik het gewon erg moeilijk om een meisje aan te spreken.
De laatste keer dat ik ooit met een meisje (leeftijdsgenoot) heb gesproken is al weer 9 jaar geleden of zo. Sinds dat ik van het MBO af ben in een isolement geraakt.
De laatste keer dat ik in Amsterdam was, al weer een jaar geleden zag ik wel veel knappe jonge dames. Helaas bleef het enkel bij kijken maar wat zou het toch gaaf zijn als ik ze in bed weet te krijgen.
Dat zal ongetwijfeld. Als ik zelf in Amsterdam had gewoond had ik vast ook wel dagen dat ik daar wat wilde afhalenquote:Op maandag 20 juli 2015 16:52 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Spelers van Ajax gingen/gaan toch ook wel eens naar Bubbels?
Waarom moeilijk doen voor de eerste.quote:Op maandag 20 juli 2015 16:54 schreef Bosbeetle het volgende:
Waarom zou het allemaal in het uitgaansleven moeten, er zijn ook vrouwen buiten het uitgaansleven.
Als ik de TS zo lees is uitgaan juist moeilijk doen in zijn geval. Ieder persoon beweegt op zijn eigen manier door het leven.quote:
Geen idee, ik ben nog nooit in Amsterdam gaan stappen. Het kan best dat je gelijk hebt verder, al zijn ze hier in de stad toch wel wat 'kritischer'.quote:Op maandag 20 juli 2015 16:51 schreef ems. het volgende:
[..]
Nee, je hebt gelijk. Ik overdreef. Meer dan 3x zal het niet geweest zijn.
Maar ja, bubbels is wel easy-mode. Ook voor verlegen knaapjes.
Zoveel mis je niet hoor. Ikzelf prefereer eigenlijk ook andere steden.quote:Op maandag 20 juli 2015 16:59 schreef yats het volgende:
[..]
Geen idee, ik ben nog nooit in Amsterdam gaan stappen.
Ik weet vrij zeker dat ik gelijk heb. Bubbels is volgens alle definities een gigantische slettentent, zeker als je na 2 uur binnenkomt liggen zowel de mannelijke als de vrouwelijke sletten voor het oprapen. Dat heeft verder weinig te maken met de stad, want vrijwel elke grote stad die ik heb bezocht heeft meerdere soortgelijke establishments.quote:Het kan best dat je gelijk hebt verder, al zijn ze hier in de stad toch wel wat 'kritischer'.
Begin gewoon eens met een gezellig gesprekje maken op een plek waar je wel redelijk op je gemak voelt. Zeg gewoon eens wat leuks tegen de kassamevrouw train jezelf gewoon beetje bij beetje. En laat er vooral niet te veel vanaf hangen.quote:Op maandag 20 juli 2015 17:05 schreef syndroom het volgende:
Ik heb eigenlijk nog helemaal geen stapervaring dus voor mij is het wel een beetje wennen. Zet ik mezelf niet een beetje voor gek als ik als enige dan een café of club binnenstap?
Het is ook niet zo dat ik iemand ben die direct contact leg maar juist mezelf terugtrek wat weer afschrikwekkend werkt. Dus ik ben een beetje bang dat als ik op dit moment naar Amsterdam afreis en een willekeurige drukke club of café binnenstap mezelf geen houding weet te geven waardoor ik mezelf alleen maar te kijk zet.
Of je betaald gewoon niet voor seks, als je een beetje eigenwaarde hebt.quote:Op maandag 20 juli 2015 16:02 schreef hoas het volgende:
[..]
Neem dan een klasse escort ipv een smerige hoer!
Straks ga je nog zitten te vertellen dat er ook vrouwen op het internet zijn.quote:Op maandag 20 juli 2015 16:54 schreef Bosbeetle het volgende:
Waarom zou het allemaal in het uitgaansleven moeten, er zijn ook vrouwen buiten het uitgaansleven.
quote:Op maandag 20 juli 2015 16:55 schreef Ronaldsen het volgende:
25 is nog niet extreem oud, maar je zult een klein beetje aan jezelf moeten werken wellicht.
Dus niet de hele dag op je zolderkamer zitten piekeren en topics op fok! openen. En zorg dat je wel succesvol bent in je dagelijkse leven. Een goede baan is ook al goed voor je zelfvertrouwen.
Heb je wel eens iets geprobeerd op internet date gebied? Het is soms even afzien, maar ik heb daar best veel vrouwen ontmoet + de nodige seks geregeld. En ik was ook nog maagd op mijn 25ste.
Ik heb wel zo'n hier en daar geprobeerd, zelfs flink betaald voor een datingsite maar telkens eindigde het weer in die teleurstelling dat je gewoon genegeerd wordt of dat ze uiteindelijk niet willen afspreken. Dat telkens weer investeren zonder gewenst resultaat ben ik voor online dating een beetje beu geworden.quote:Op maandag 20 juli 2015 17:32 schreef Deckard het volgende:
[..]
Straks ga je nog zitten te vertellen dat er ook vrouwen op het internet zijn.
Dan gaat het over de bekende websites?quote:Op maandag 20 juli 2015 17:44 schreef syndroom het volgende:
[..]
[..]
Ik heb wel zo'n hier en daar geprobeerd, zelfs flink betaald voor een datingsite maar telkens eindigde het weer in die teleurstelling dat je gewoon genegeerd wordt of dat ze uiteindelijk niet willen afspreken. Dat telkens weer investeren zonder gewenst resultaat ben ik voor online dating een beetje beu geworden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |