Hier nog niksquote:Op woensdag 22 juli 2015 08:24 schreef zombo het volgende:
[..]
Ja hier ook (ING)! Eén van de weinige dingen die altijd goed gaan.
Wijkje zelf sorterenquote:Op woensdag 22 juli 2015 13:11 schreef superkimmi het volgende:
Was weer niks, maar de wijk is zo raar gezet! Een straat ligt een beetje buitenaf en daar terugfietsen is echt niet leuk. Huisnummers lopen gewoon normaal, van 213 tot 1 en van 112 tot 2. Bundels lopen helemaal door elkaar heen. Aangezien het een daldag is ben ik niet verbaasd als ik best wat huizen moet overslaan. Dus sta ik op het laatst stukje bij nummer 1, komt ineens 45 en 53 tevoorschijn en 88, 92a en 92b.. Das dus 3 km terugfietsen... pff
Ik ken inmiddels een wijk of 30-35 uit mijn hoofd, maar deze heb ik nog bijna nooit gelopen..quote:Op woensdag 22 juli 2015 14:07 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Wijkje zelf sorteren
Vandaag ook weer gedaan. Kon voor mij ook makkelijker, omdat ik ook binnen moest werken, dus dat tussendoor even bij een ander team gedaan
{zwart-wit geblokte vlag} yes, binnen de normtijd klaar!quote:Op donderdag 23 juli 2015 14:07 schreef gelestipjes het volgende:
1 van de rustigste donderdagen van het jaar vandaag volgens mij. Stelde niks voor
Precies hetzelfde hierquote:Op donderdag 23 juli 2015 15:06 schreef Pietertje71 het volgende:
Normale donderdag.
Wel is er van de tijd gesnoept, maar met dezelfde volume/post![]()
Dezelfde tijd die er normaliter voor staat, er voor geschreven
Bij ons waren merkbaar minder pakjes dan de dagen ervoor.quote:Op woensdag 22 juli 2015 16:37 schreef V__L_N het volgende:
Peterselieman, geloof je het zelf nog? Dat roepen ze ook al 3 dagen.
Ja normaliter kijk..keek ik ook naar de weektijd, maar op piekdagen staat het altijd krap, eigenlijk een iet haalbare tijd, en op daldagen ruim. En dan moet er nog telkens de tijd van woon-werk-verkeer aan toegevoegd worden(15minuten per dag). Op piekdagen dus meer extra tijd doorgeven, maar op daldagen met woon-werk-verkeer ruim haalbaar(staat nu op 30 minuten teveel).quote:Op donderdag 23 juli 2015 17:54 schreef superkimmi het volgende:
Hier kijken ze niet naar het volume. De zomerweken staat er gewoon standaard minder tijd. Op zaterdag kijken we hoeveel we in de hele week gelopen hebben en het verschil vullen we dan in. Handiger dan elke dag. Zo hield ik dinsdag drie kwartier over, liep ik gister een halfuur langer en vandaag klopte het aardig..
Hier was dat vorige week ook zo, heb toen ook de 'extra' tijd doorgegeven (en gekregen). Vandaag was het hier wel rustig.quote:Op donderdag 23 juli 2015 15:06 schreef Pietertje71 het volgende:
Normale donderdag.
Wel is er van de tijd gesnoept, maar met dezelfde volume/post![]()
Dezelfde tijd die er normaliter voor staat, er voor geschreven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |