abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_155705927
Seeking Justice (2011) - IMDb : De vrouw van een leraar wordt gruwelijk mishandeld en verkracht bij een roofoverval. De leraar, emotioneel stuk, wordt in het ziekenhuis benaderd door een man die zegt de dader te kennen en te willen straffen, waarbij wel in de toekomst van hem een niet nader genoemd offer wordt verlangd.

Een actiethriller met Nicolas Cage. Nou zijn die films over het algemeen het bekijken niet waard maar zo af en toe zit er wat goeds tussen (Lord of War, Leaving Las Vegas). Deze haalt dat niveau bij lange na niet maar is op zich niet slecht, verhaal bleef boeien en een aardig gegeven. Verhaal deed wel denken aan The Star Chamber (1983) - IMDb. Een 6+

St. Vincent (2014) - IMDb : grumpy old man (Bill Murray) woont in een vervallen suburb en heeft een hekel aan alles en iedereen. Er komen nieuwe mensen naast hem wonen, een pas gescheiden vrouw met zoon. In de eerste instantie willen ze niets van elkaar weten, dan blijken ze elkaar toevallig toch nodig te hebben met de nodige misverstanden tot gevolg.

Hele aardige typische feelgood movie. Het plot hebben we al tig keer eerder gezien (bijv. About a Boy (2002) - IMDb en ook wel wat Gran Torino (2008) - IMDb) maar de film heeft toch zijn charme. Bill Murray, hoewel hij zijn Groundhog Day/Lost in Translation toptijden allang achter zich heeft liggen, vertolkt redelijk aardig zijn rol maar het zoontje speelt pas echt de sterren van de hemel. Prima voor de glimlach op de zondagmiddag: 7-

Cop Car (2015) - IMDb : 2 weggelopen jochies ontdekken een verlaten politieauto in de the middle of nowhere. Uit baldadigheid jatten ze de auto. De auto stond daar echter niet voor niets en dit heeft dan ook onverwachte en gruwelijke gevolgen.

Gekeken n.a.v. de recensies hier. Goede harde lowbudget actiethriller met een origineel gegeven. De film bestaat uit 1 achter elkaar geschoten verhaallijn, ook wel eens leuk. Goede rol van Kevin Bacon als snoeiharde cop. 7

[ Bericht 0% gewijzigd door mister_white op 01-09-2015 07:38:41 ]
Newton is dood, Einstein is overleden en ik voel me ook niet lekker..
pi_155726965

The Dead End
Was in bios hier in China. Schijnt het goed te doen hier. In het kort, verhaal gaat over drie vrienden die een huis overvallen voor geld. Een van hen vergrijpt zich echter aan een jongedame in het huis die daarbij sterft. Hierna worden ze betrapt en vermoorden ze de hele familie. Nu is het zeven jaar later en proberen ze een normaal leven te leiden maar hun verleden blijft hen achtervolgen. Alles begint te ontrafelen als een van de broers als agent bij toeval moet samenwerken met iemand die zeven jaar geleden betrokken was bij de onopgeloste zaak.

Geen slechte film maar vervalt wel in cliches en is daardoor redelijk voorspelbaar. Is ook niet geheel evenwichtig. Zit meerendeel van de film tegen drama aan maar af en toe zijn er momenten die (onbedoeld) komisch aandoen. Al met al verder wel vermaakt met de film.

IMDB: 7.2 voor wat het waard is met 67 reviews
Ik: 6.5-7
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_155743232
Self/less (2015) - IMDb

Een miljardair met een terminale ziekte (Ben Kingsley) sluit zich aan bij een project om zichzelf te reïncarneren in het lichaam van een jonge oorlogsslachtoffer (Ryan Rynolds). Na dit proces in ingetreden beginnen de complicaties te komen...

Dit is typisch zo'n film waarbij je het script en de clichés van tevoren kan uittekenen.
- Het verleden van het overleden lichaam komt weer naar boven
- de Side-effects van de medicijnen (en gebrek daaraan)
- wroeging tegenover het bedrijf dat achter het reïncarnatie-project zit
- gemixte gevoelens van de (ex-)vrouw van het oorlogsslachtoffer
Naja, zo kan ik nog wel ff doorgaan. Wat mij betreft een film in de categorie "die kan ik ook afvinken als gezien".

IMDb: 6,5
Mijn cijfer: mager 6je
pi_155750415
Ant-Man (2015)



Verenigde Staten / Verenigd Koninkrijk
Actie / Sciencefiction
115 minuten

geregisseerd door Peyton Reed
met Paul Rudd, Corey Stoll en Evangeline Lilly

De zwendelaar Scott Lang bezit het verbazingwekkende vermogen om te krimpen in omvang maar tegelijkertijd zijn kracht enorm te versterken. Hij moet zijn mentor, Dokter Hank Pym, helpen om het geheim achter zijn spectaculaire Ant-Man pak te beschermen tegen een nieuwe generatie van bedreigingen. Tegenover ogenschijnlijk onoverkoombare obstakels, moeten Pym en Lang een overval plannen en uitvoeren die de wereld zal redden.

Een verrassend goede film. Ondanks dat het van Marvel komt, had ik toch niet al te hoge verwachtingen, maar die hele micro-wereld hebben ze verbluffend in beeld gebracht.
Goed verhaal, veel actie, hier en daar komische momenten,.. verveelt geen moment
.

IMDB 7.8/10
Ik 7.5/10
.
.
.





Demonic (2015)



Verenigde Staten / Verenigd Koninkrijk
Horror / Thriller
83 minuten

geregisseerd door Will Canon
met Maria Bello, Frank Grillo en Cody Horn

In de nasleep van een gruwelijke slachtpartij - vijf studenten werden op brute wijze vermoord in een vervallen, verlaten huis- ondervragen rechercheur Mark Lewis en psycholoog Dr. Elizabeth Klein een van de weinige overlevenden. Die vertelt dat ze amateur geestenjagers waren die op zoek waren naar een paranormaal fenomeen in het huis.Wat begint als een onschuldig iets verandert in een angstaanjagende gebeurtenis als de verdachte beweert dat de verantwoordelijkheid van de moorden bij het huis zelf ligt.

Deze horrorfilm was niet slecht. De film komt een beetje traag op gang. NIet echt origineel, soms voorspelaar, er komen een aantal goede momenten in voor. Sterke plotwending

IMDB 5.3/10
Ik 6/10
Death Makes Angels of us all
And gives us wings where we had shoulders
Smooth as raven' s claws...
  woensdag 2 september 2015 @ 18:14:15 #245
123341 penny-wise
Cliniclown-aspirant
pi_155765089
Avengers-Age of Ultron.

1 woord,

Ultrabagger.

Totale verspilling van je kijktijd..

Misschien voor kinderen tot 12 jaar nog leuk, kijkende naar de "humor".
"Beep beep", tering zeg....

En de Marvelreeks is nog lang niet uitgemolken, kijkend naar het einde...

IMDB: zal me een worst zijn

Ik: -5
pi_155765675
Hanna (2011) - IMDb
quote:
A sixteen-year-old girl who was raised by her father to be the perfect assassin is dispatched on a mission across Europe, tracked by a ruthless intelligence agent and her operatives.
Bij dit plot en acteurs als Eric Bana en Cate Blanchett was ik nieuwsgierig. Gister maar eens aangezet. Ik kwam terecht in een ietwat absurdistische film met erg mooi camerawerk en beelden. Het is lastig meer te zeggen zonder veel te spoilen maar ik denk dat dit een film die je of geweldig of helemaal niks vindt. Het eerste half uur zat ik nog een beetje in de twijfelachtige wtf modus maar daarna kwam er wat meer lijn in en werd ik meer in het verhaal gezogen.

De muziek is geweldig, lekkere techno van the Chemical Brothers. Gecombineerd met het acteerwerk en de mooie beelden maakte dit toch wel zeker de moeite waard.

Imdb: 6.8
Danos: 7.5
Even a broken clock is right twice a day.
pi_155774534
Old School (2003) - IMDb

Drie vrienden starten een studentenvereniging om hun studententijd weer te herleven.

Leuke film, leuke humor. Ze hadden wel wat meer met het verhaal kunnen doen, en de film vond ik vrij kort.

6,7
Moeten zij weten
  vrijdag 4 september 2015 @ 22:50:50 #248
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_155829395
The Man From U.N.C.L.E.
De jaren `60 serie ken ik alleen van naam dus was ik na het zien van de trailer geïnteresseerd in de nieuwe versie.
Deze nieuwe origin story is,zoals we dat van Ritchie inmiddels wel gewend zijn, twee uur lang topvermaak. Het verhaal speelt zich af tijdens de hoogtijdagen van de Koude Oorlog en draait om een Amerikaanse CIA agent (Henry Cavill) en een KGB agent (Arnie Hammer) die tegen hun wil samen moeten werken om de wereld van de ondergang te redden.
Het is een heerlijke ouderwetse spionnenfilm met veel humor waarin Ritchie toont over een goede timing te beschikken, de grappen komen steeds precies op het juiste moment. Iets dat ook komt door het samenspel tussen Cavill en Hammer, die allebei uitstekend gecast zijn. De jaren `60 sfeer wordt goed neergezet en de hele aankleding op het gebied van kostuums en sets is geweldig.
De twee uur vliegen om en als de credits over het scherm rollen vindt je het jammer dat het alweer is afgelopen. Ben, vooraf tenminste, niet zo van de sequels maar wat hoop ik dat hier een vervolg (uiteraard ook van Ritchie) op komt, zeker omdat het einde daar de perfecte voorzet voor geeft.
Het is heel lang geleden dat ik zo van een film heb genoten!

IMDB Cijfer: 7,6/10
Mijn Cijfer: 8,5/10
pi_155844220
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 september 2015 22:50 schreef Timo20 het volgende:
The Man From U.N.C.L.E.
De jaren `60 serie ken ik alleen van naam dus was ik na het zien van de trailer geïnteresseerd in de nieuwe versie.
Deze nieuwe origin story is,zoals we dat van Ritchie inmiddels wel gewend zijn, twee uur lang topvermaak. Het verhaal speelt zich af tijdens de hoogtijdagen van de Koude Oorlog en draait om een Amerikaanse CIA agent (Henry Cavill) en een KGB agent (Arnie Hammer) die tegen hun wil samen moeten werken om de wereld van de ondergang te redden.
Het is een heerlijke ouderwetse spionnenfilm met veel humor waarin Ritchie toont over een goede timing te beschikken, de grappen komen steeds precies op het juiste moment. Iets dat ook komt door het samenspel tussen Cavill en Hammer, die allebei uitstekend gecast zijn. De jaren `60 sfeer wordt goed neergezet en de hele aankleding op het gebied van kostuums en sets is geweldig.
De twee uur vliegen om en als de credits over het scherm rollen vindt je het jammer dat het alweer is afgelopen. Ben, vooraf tenminste, niet zo van de sequels maar wat hoop ik dat hier een vervolg (uiteraard ook van Ritchie) op komt, zeker omdat het einde daar de perfecte voorzet voor geeft.
Het is heel lang geleden dat ik zo van een film heb genoten!

IMDB Cijfer: 7,6/10
Mijn Cijfer: 8,5/10
Hoe verhoudt deze film zich tot Kingsman? In tegenstelling tot de vele negatieve reacties op Kingsman heb ik me er stevig mee vermaakt. Heerlijke onzin.
  zaterdag 5 september 2015 @ 19:14:28 #250
280165 Preston_Marlowe
Cool. Cool, cool, cool
pi_155847042
quote:
0s.gif Op maandag 31 augustus 2015 12:14 schreef dumble het volgende:
Southpaw (2015) - IMDb

[ afbeelding ]

Deze film is echt te bruut voor woorden. Verhaal is misschien wat; ja... Maar de perfomance van Gyllenhaal zijn (yet again) ongeëvenaard. Voor de rest vond ik sommige scene's echt super vet geschoten. Vooral dat de camera degene is die alle klappen krijgt, en dan met zo'n wazig beeld alsof je uit de ogen van de boxer aan het kijken bent.

Ik: 8*
imdb; 7.8
Jake Gyllenhaal speelde weer erg sterk, maar het verhaal hangt van cliches aan elkaar. Wat een gemiste kans.
I have a time machine at home. But it only goes forward at regular speed.........
pi_155854215
quote:
0s.gif Op woensdag 2 september 2015 18:14 schreef penny-wise het volgende:
Avengers-Age of Ultron.

1 woord,

Ultrabagger.

Totale verspilling van je kijktijd..

Misschien voor kinderen tot 12 jaar nog leuk, kijkende naar de "humor".
"Beep beep", tering zeg....

En de Marvelreeks is nog lang niet uitgemolken, kijkend naar het einde...

IMDB: zal me een worst zijn

Ik: -5
Dacht al dat ik de enige was, idd.
  zaterdag 5 september 2015 @ 23:07:51 #252
12888 Skull-splitter
your selection of the finest
pi_155854725
quote:
14s.gif Op zaterdag 5 september 2015 22:53 schreef hpeopjes het volgende:

[..]

Dacht al dat ik de enige was, idd.
Eh, nee... Niet bepaald. Maar het is wel een van de meest polariserende Marvelfilms in het hele MCU, critici halen hem neer om het zooitje dat het ook echt is, fans zitten enkel te fappen op het feit dat er zoveel in zit.

Als dit de toekomst van Marvel moet worden dan kunnen ze wel inpakken.
I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
pi_155855237
quote:
10s.gif Op zaterdag 5 september 2015 23:07 schreef Skull-splitter het volgende:

[..]

Eh, nee... Niet bepaald. Maar het is wel een van de meest polariserende Marvelfilms in het hele MCU, critici halen hem neer om het zooitje dat het ook echt is, fans zitten enkel te fappen op het feit dat er zoveel in zit.

Als dit de toekomst van Marvel moet worden dan kunnen ze wel inpakken.
Kwam op mij echt over als een totale kinderfilm.
pi_155855453
viel ook halverwege zo'n beetje in slaap tijdens Age of Ultron, terwijl ik de eerste Avengers film nog wel kon waarderen
mumbo jumbo who are you? AAAHHHH!!!
  zaterdag 5 september 2015 @ 23:39:19 #255
12888 Skull-splitter
your selection of the finest
pi_155855698
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 september 2015 23:23 schreef hpeopjes het volgende:

[..]

Kwam op mij echt over als een totale kinderfilm.
Ik stam nog uit een tijd waarin kinderfilms ook structuur hadden, tijd namen en aandacht besteedde om het verhaal te vertellen.

Nu werd er domweg teveel ingestampt en afgeraffeld. Ultron is zo'n beetje alleen de nemesis van heel de avengers geweest voor jaren. Nu zou het ineens klaar zijn? :')

Om over die geforceerde ensemble-shots maar te zwijgen. Das 1x leuk, maar daarna verveelt het snel...
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 september 2015 23:30 schreef sjeppert het volgende:
viel ook halverwege zo'n beetje in slaap tijdens Age of Ultron, terwijl ik de eerste Avengers film nog wel kon waarderen
In slaap is overdreven, maar ik raakte dermate afgestompt dat ik stukken gewoon niet bewust mee heb gekregen. En in de bioscoop is dat best een prestatie te noemen...
I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
pi_155860846


Werckmeister Harmonies (2000)
Dit is geen film voor de massa's. Enorm trage en lange shots, vaak minuten lang en van niet veel meer dan een stilstaand figuur of een man die over een spoor rent. Die hadden van mij iets korter gemogen, maar als je dan weer minuten lang naar prachtige shots van een dorpsplein mag kijken maakt dat weer erg veel goed. De film is geschoten in zwart-wit, en dat doet denken aan oude klassiekers. De regisseur is geweldig in het spelen met lichtinval en schaduwen.

Maar waar de film nou precies over ging weet ik niet. Het komt er ongeveer op neer dat er op een dag een 'circus' een vredig dorpje komt binnenrijden. Het is eigenlijk niet meer dan een walvis en iemand die ze 'de prins' noemen. Al snel vervalt het dorp in totale anarchie die zich niet alleen manifesteert in chaos en rellen, maar ook in de manier waarop ze dit doen. De slotscene vond ik een van de mooiste scenes die ik ooit heb gezien. Ik denk daarom ook dat ik deze film over een paar jaar nog meer ga waarderen dan nu.

IMDb: 8.2
Ik: 7.8
kijkt veel films
  Moderator zondag 6 september 2015 @ 10:59:18 #257
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_155860994
X+Y



Een engelse film over een jongen met een diagnose in het autistisch spectrum en hoe hij omgaat met verlies en liefde. Nathan ziet zijn hele leven al patronen en vind alles moeilijk behalve wiskunde. Al hij naar de wiskunde olympiade mag wordt zijn leven nog minder duidelijk. De hele film door staan interacties tussen personen centraal en ook hoe moeilijk dat is, zo zijn daar de relatie tussen nathan en zijn leraar, nathan en zijn vader, de leraar en andere mensen (omdat hij MS heeft), nathan en een chinees meisje die hij op de wiskunde olympiade ontmoet etc etc

Wel een mooie film alleen het einde is behoorlijk cliché en niet passend bij het verhaal in mijn opzicht.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_155863484
It Follows (2014)
A young woman is followed by an unknown supernatural force after getting involved in a sexual encounter.

Ooit werd deze film mij door mijn broertje afgeraden. Hij verwachtte dat het enorm eng zou zijn, maar bleek een flop op 'horror' gebied. Maanden later, afgelopen week, ben ik het zelf maar gaan kijken. Ik had ooit wel eens de trailer gezien maar die kon ik me op dat moment niet meer herinneren. Vrij blanco begon ik dus te kijken.

Wat een geweldige film. Ik denk dat dit zo'n soort film is die veel beter werkt als je van tevoren geen flauw idee hebt van waar het over gaat. Laat je meevoeren door een geweldige soundtrack, die ietwat 80's en toch weer modern aanvoelt. Prima acteerwerk en een goed gestileerde film. Ik vond dit geen gigantisch enge film, eerder een spannende die je ook nog eens laat denken over een tweede laag, de betekenis.

imdb: 6,9
ik: 8,5
pi_155863581
quote:
0s.gif Op zondag 6 september 2015 13:32 schreef andersdenkende het volgende:
It Follows (2014)
A young woman is followed by an unknown supernatural force after getting involved in a sexual encounter.

Ooit werd deze film mij door mijn broertje afgeraden. Hij verwachtte dat het enorm eng zou zijn, maar bleek een flop op 'horror' gebied. Maanden later, afgelopen week, ben ik het zelf maar gaan kijken. Ik had ooit wel eens de trailer gezien maar die kon ik me op dat moment niet meer herinneren. Vrij blanco begon ik dus te kijken.

Wat een geweldige film. Ik denk dat dit zo'n soort film is die veel beter werkt als je van tevoren geen flauw idee hebt van waar het over gaat. Laat je meevoeren door een geweldige soundtrack, die ietwat 80's en toch weer modern aanvoelt. Prima acteerwerk en een goed gestileerde film. Ik vond dit geen gigantisch enge film, eerder een spannende die je ook nog eens laat denken over een tweede laag, de betekenis.

imdb: 6,9
ik: 8,5
Toppertje inderdaad. ^O^
pi_155870037


Lost River (2014) - IMDb

Wat bij betreft een geslaagd debuut van Ryan Gosling. Een intrigerende film met prachtige shots en kleuren. Een streling voor het oog.

Wat betreft de personages, ik denk dat de film meer een symbolische bedoeling had en het meer moest hebben van bepaalde gevoelens. Heb genoten! Tot nu toe mijn absolute nr.1 van de afgelopen twee jaar.

9,5/10
  zondag 6 september 2015 @ 19:00:04 #261
123341 penny-wise
Cliniclown-aspirant
pi_155872564
http://m.imdb.com/title/tt2277106/

The man who saved te world

Film/Docu over de man die het lot van de wereld in handen had. Door rationeel te denken voorkwam deze Lt-kolonel WW3. Authentieke beelden vermengt met nagespeelde beelden hoe het daar in de controlekamer aan toe ging op die Septembernacht in 83...

Was de Cubacrisis bijna geëscaleerd, dit had hem ook zo kunnen zijn..

En die man werd gewoon genegeerd door zijn meerderen, typisch in de Sovjettijd..
Mooi einde ook. Mooi eerbetoon aan deze Sovjetheld wel.


Imdb: 7,9
Ik: 9
pi_155879346
^ ook gezien en erg onder de indruk! Dat de wereld ter plekke wel had kunnen eindigen als ze met kernwapens zouden gooien... Dat die kernbommen in Japan kinderspel zou zijn... Heftig :{
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_155880486
Bloed, zweet en tranen. Over Hazes. Best leuk, ik heb het boek gelezen van Jos va Zoelen.
Dat maakt het beeld ietsje anders qua Rachel en Tim Kuik. Wel de moeite waard. Jammer dat niet André zijn eigen stem niet werd gebruikt qua muziek.
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_155886559
Victoria (2015) - IMDb


Een Duitse film over een Spaans meisje dat tijdens een avondje stappen in Berlijn 4 Duitse gasten tegenkomt. De jongens overtuigen haar om met hun mee te gaan om zo van de echte Berlijnse levensstijl te proeven. En hoe kan het ook anders, dit loopt uit de hand.

Een erg knap gemaakte film dit, hij is namelijk in 1 take gefilmd en er wordt niet stiekem in geknipt zoals in bijvoorbeeld Birdman. Er worden geen tijdsprongen gemaakt, dus de hele 2 uur en 20 minuten durende film loop je in real-time met Victoria mee, ook wordt er veel geïmproviseerd wat de tekst betreft en dit zorgt voor een erg realistisch geheel. Zo heb je geen ingestudeerde one-liners, maar gewoon nietszeggende gesprekken zoals je die ook met vrienden zou hebben. Veel verschillende genres worden gepasseerd, zo lopen romantiek, komedie, misdaad en drama naadloos in elkaar over. Ik vond het echt een toffe en intense ervaring, echter waren sommige stukken net iets te langzaam, maakte personages soms iets te domme keuzes en was het verhaal niet groots genoeg om het voor mij een topper te maken. Wel kan ik hem zeker aanraden, al is het alleen maar voor de uitstekend uit de verf komende experimentele filmtechnieken.

IMDb: 8,2
Ik: 7,5
  maandag 7 september 2015 @ 11:18:56 #265
313219 vinnypassy
Everything is in our mind.
pi_155891764
quote:
0s.gif Op maandag 7 september 2015 00:20 schreef Cikx het volgende:
Victoria (2015) - IMDb

[ afbeelding ]
Een Duitse film over een Spaans meisje dat tijdens een avondje stappen in Berlijn 4 Duitse gasten tegenkomt. De jongens overtuigen haar om met hun mee te gaan om zo van de echte Berlijnse levensstijl te proeven. En hoe kan het ook anders, dit loopt uit de hand.

Een erg knap gemaakte film dit, hij is namelijk in 1 take gefilmd en er wordt niet stiekem in geknipt zoals in bijvoorbeeld Birdman. Er worden geen tijdsprongen gemaakt, dus de hele 2 uur en 20 minuten durende film loop je in real-time met Victoria mee, ook wordt er veel geïmproviseerd wat de tekst betreft en dit zorgt voor een erg realistisch geheel. Zo heb je geen ingestudeerde one-liners, maar gewoon nietszeggende gesprekken zoals je die ook met vrienden zou hebben. Veel verschillende genres worden gepasseerd, zo lopen romantiek, komedie, misdaad en drama naadloos in elkaar over. Ik vond het echt een toffe en intense ervaring, echter waren sommige stukken net iets te langzaam, maakte personages soms iets te domme keuzes en was het verhaal niet groots genoeg om het voor mij een topper te maken. Wel kan ik hem zeker aanraden, al is het alleen maar voor de uitstekend uit de verf komende experimentele filmtechnieken.

IMDb: 8,2
Ik: 7,5
Juist vanwege de verschillende emoties vond ik het verhaal zeker wel 'groots genoeg'. Mij blijft met name de pianoscène nog wel even bij. Dat is voor mij het moment dat misschien wel
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De film ziet er inderdaad fantastisch uit, prima geacteerd, erg fijne muziek en een achtbaantje aan emoties. En omdat ik maar over dat moment bleef nadenken, voor mij dus wel een speciale film. Geen moment gestoord ook aan het tempo, ik keek de film verschrikkelijk makkelijk weg.
pi_155892128
quote:
0s.gif Op maandag 7 september 2015 11:18 schreef vinnypassy het volgende:

[..]

Juist vanwege de verschillende emoties vond ik het verhaal zeker wel 'groots genoeg'. Mij blijft met name de pianoscène nog wel even bij. Dat is voor mij het moment dat misschien wel
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De film ziet er inderdaad fantastisch uit, prima geacteerd, erg fijne muziek en een achtbaantje aan emoties. En omdat ik maar over dat moment bleef nadenken, voor mij dus wel een speciale film. Geen moment gestoord ook aan het tempo, ik keek de film verschrikkelijk makkelijk weg.
Ook gezien het weekend, en zeker leuke film. Omdat het in 1 take gebeurt (betwijfel of het echt zo opgenomen is, dat lijkt me niet te doen als acteur) blijft de spanning er in, ondanks dat het bijna 2,5 uur duurt.
Jou spoilermoment had ik niet zo ervaren, maar klinkt niet gek inderdaad.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_155892432
quote:
0s.gif Op maandag 7 september 2015 11:18 schreef vinnypassy het volgende:

[..]

Juist vanwege de verschillende emoties vond ik het verhaal zeker wel 'groots genoeg'. Mij blijft met name de pianoscène nog wel even bij. Dat is voor mij het moment dat misschien wel
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De film ziet er inderdaad fantastisch uit, prima geacteerd, erg fijne muziek en een achtbaantje aan emoties. En omdat ik maar over dat moment bleef nadenken, voor mij dus wel een speciale film. Geen moment gestoord ook aan het tempo, ik keek de film verschrikkelijk makkelijk weg.
Ik kan me wel vinden in wat je zegt, de scène in het café was ook mijn favoriet en ook krijg je daar wat meer achtergrondinformatie over haar. Interessante theorie wat betreft het pianospel, je merkte inderdaad wel dat ze er helemaal in opging.

Misschien was groots niet het goede woord, er zit namelijk genoeg in de film om van te genieten. Ik doelde er vooral op dat het vrij straightforward was, omdat je real-time meekijkt en het dus op verhaaltechnisch vlak niet echt kan uitpakken wat betreft karakters, verschillende verhaallijnen die doorelkaar lopen en dat soort zaken, wat dat betreft is het verhaal (vanzelfspreked) iets kleiner qua opzet dan films waarin wordt geknipt en geplakt en waar je flash-forwards en flashbacks tot je beschikking hebt. Eigenlijk is het ook niet echt een minpunt, maar gaat het meer over waar je voorkeur naar uitgaat.

Traag vond ik het op sommige momenten dat ze net iets te lang naar de locatie aan het rijden bijvoorbeeld, maar goed dat is natuurlijk mierenneuken. Ik had sowieso wat moeite om me helemaal in te leven en ik denk dat ermee te maken had dat er wat vervelende mensen bij mij in het zaaltje zaten die niet hun mond konden houden en het af en toe nodig vonden om luid te moeten zuchten. Ik denk dat de film beter tot zijn recht was gekomen als ik hem in mijn eentje had gekeken.

Wat ik trouwens ook wel jammer vond is dat in de trailer al dat moment zat dat
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zat daar dus al de hele tijd op te wachten en dat haalde een groot deel van de verrassing weg.
  maandag 7 september 2015 @ 13:08:26 #268
313219 vinnypassy
Everything is in our mind.
pi_155894001
quote:
0s.gif Op maandag 7 september 2015 11:54 schreef Cikx het volgende:
Traag vond ik het op sommige momenten dat ze net iets te lang naar de locatie aan het rijden bijvoorbeeld, maar goed dat is natuurlijk mierenneuken. Ik had sowieso wat moeite om me helemaal in te leven en ik denk dat ermee te maken had dat er wat vervelende mensen bij mij in het zaaltje zaten die niet hun mond konden houden en het af en toe nodig vonden om luid te moeten zuchten. Ik denk dat de film beter tot zijn recht was gekomen als ik hem in mijn eentje had gekeken.
Herkenbaar ja. Ik had ook af en toe dat er doorheen werd gepraat en me daaraan stoorde. Gelukkig stoorde ik me daar in de tweede helft van de film niet meer aan. Denk inderdaad dat dat slecht is voor de beleving.

quote:
Wat ik trouwens ook wel jammer vond is dat in de trailer al dat moment zat dat
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zat daar dus al de hele tijd op te wachten en dat haalde een groot deel van de verrassing weg.
Precies de reden waarom ik geen trailers meer wil zien van films waar ik wat van verwacht.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bv.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ben ook blij dat ik de synopsis op IMDb niet heb gelezen. Kortom: probeer informatie over :{ films vooraf zoveel mogelijk te vermijden.

[ Bericht 3% gewijzigd door Mike op 07-09-2015 13:10:34 ]
  Moderator maandag 7 september 2015 @ 13:10:19 #269
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_155894042
Ik vind eigenlijk dat jij alweer te veel vertelt, vinnypassy. Dat is ook precies de reden dat films in dit topic niet inhoudelijk besproken worden.
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
  maandag 7 september 2015 @ 14:29:51 #270
313219 vinnypassy
Everything is in our mind.
pi_155895868
quote:
4s.gif Op maandag 7 september 2015 13:10 schreef Mike het volgende:
Ik vind eigenlijk dat jij alweer te veel vertelt, vinnypassy. Dat is ook precies de reden dat films in dit topic niet inhoudelijk besproken worden.
Excuus, dan ben ik dat vergeten in een spoiler te zetten. Maar moet je dan voor elke film waar je over wilt discussiëren een apart topic aanmaken? Dat is ook zo'n gedoe.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')