Benjamin was een belangrijk personage. Ik ben blij dat hij en Robin er nog zijn in seizoen 14 en nog even in seizoen 15. En Harmsen en Stefano natuurlijk.quote:Op maandag 20 juli 2015 00:37 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ook een personage dat ik na zijn periode in die grot zeer aangenaam vond, totdat Benjamin overleed en hij met Dennis streed om een kroeg en met daarna die beschamende rol in die klooster verhaallijn.
quote:Op zondag 19 juli 2015 00:23 schreef PeterKelder het volgende:
[..]Oh my god, die quote kende ik gewoon nogSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
quote:Op zondag 19 juli 2015 11:12 schreef GTSTFreakje het volgende:
Heb seizoen 13 nog niet gekocht en gebeurt voorlopig ook nog niet, ik vermaak me nu nog wel met terugkijken van de oude seizoenen![]()
Seizoen 6:Seizoen 6:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op zondag 19 juli 2015 12:47 schreef GTSTFreakje het volgende:
Seizoen 6:Dit, ja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 21% gewijzigd door ArnieAlberts op 20-07-2015 03:12:32 ]Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Dubbel
[ Bericht 98% gewijzigd door ArnieAlberts op 20-07-2015 03:12:38 ]Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Is wat ik begin te vinden van het huidige GTST. Al jaren.quote:Op zondag 19 juli 2015 13:39 schreef Snuifdoos het volgende:
Weemoedige stemmingen hier, beetje flauw begint het te worden.
En dit is geen vroeger was alles beter, absoluut niet. Nu is alles kutter, dat is een betere benadering.Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
quote:Op zondag 19 juli 2015 17:31 schreef Frey het volgende:
Seizoen 13:Toen ze nog liev wasSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Serieus, nog zo'n personage wat ineens helemaal 180 graden draaide na verloop van tijd.
De wat vooraf ging bij aflevering 1500 (deel 2) was meer een 'inside report' over Daniël. Inclusief epische voice-over van Jos Bergenhenegouwenquote:Op zondag 19 juli 2015 21:39 schreef LetsGame het volgende:
Afl 1500 was gwn 2 afleveringen met elk een leader, wat vooraf ging en leader. Dat vond ik vaag.
De DVD nog niet gezien van deze, maar staat dat zo wel op de DVD?
[ Bericht 38% gewijzigd door ArnieAlberts op 20-07-2015 03:13:11 ]Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
EDIT: Dubbel, excuse me (again)
[ Bericht 96% gewijzigd door ArnieAlberts op 20-07-2015 03:13:25 ]Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
quote:Nog steeds bezopen na het horen van het nieuws over Doedel?quote:
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Brrr pascale krijg het er koud van.They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
Heel lief personage in seizoen 13, maar raakt de weg kwijt in seizoen 14.quote:
Je zal denk ik vooral doelen op de klap die ze Robin gaf. Gelukkig gaf Robin later ook een klap met een stofzuiger.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Heuj, ook iemand om over seizoen 6 te praten!quote:Op maandag 20 juli 2015 03:00 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Toen ze nog liev wasSerieus, nog zo'n personage wat ineens helemaal 180 graden draaide na verloop van tijd.
[..]
De wat vooraf ging bij aflevering 1500 (deel 2) was meer een 'inside report' over Daniël. Inclusief epische voice-over van Jos Bergenhenegouwen
De DVD nog niet gezien van deze, maar staat dat zo wel op de DVD?![]()
![]()
Seizoen 6:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Seizoen 6:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 19% gewijzigd door GTSTFreakje op 20-07-2015 10:46:06 ]![]()
Inderdaad die klap daar heeft ze echt afgedaan ze was echt gemeen tegen Robin toen,.quote:Op maandag 20 juli 2015 09:54 schreef Frey het volgende:
[..]
Heel lief personage in seizoen 13, maar raakt de weg kwijt in seizoen 14.
Je zal denk ik vooral doelen op de klap die ze Robin gaf. Gelukkig gaf Robin later ook een klap met een stofzuiger.
En later toen ze Sill bijna verzoop.They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
http://www.nu.nl/achterkl(...)n-ferry-doedens.htmlFerry leidt nu zijn eigen publiekelijke soap.quote:Gepubliceerd: 20 juli 2015 08:45
Laatste update: 20 juli 2015 09:50
De productie van Goede Tijden Slechte Tijden heeft het te zwaar gemaakt voor Ferry Doedens (25). Ingewijden vertellen dat de acteur te weinig is begeleid na de druk die zijn verhaallijn heeft opgeleverd.
"Iedereen wist het, maar ze hebben Ferry laten aanmodderen en niet bij zijn arm gepakt zoals een voetbaltrainer zou doen die een talent ziet verzuipen", aldus een bron tegen De Telegraaf.
"Alles staat in het teken van de strakke opnameschema's, die Endemol in staat stellen de serie zo goedkoop mogelijk te maken. Maar de manier waarop ze van hem afscheid hebben genomen, door hem zo publiekelijk aan de schandpaal te nagelen, is bij de beesten af."
Te veel hooi
Doeden's muziekmanager Marcel Wentink laat aan het AD weten dat Doedens te veel hooi op zijn vork nam. "Hij is een jonge hond die alles aanpakt. Bij GTST kreeg hij zijn werkschema een week van tevoren. Dat kan wel eens misgaan."
Vrijdag werd aangekondigd dat Doedens is ontslagen bij de soapserie. Doedens zou afspraken niet zijn nagekomen, waardoor de opnames meermaals in het gedrang kwamen. Ook zijn management heeft met hem gebroken.
Verslavingen
Geruchten dat de acteur met verslavingen zou kampen worden door een ingewijde genuanceerd. "Ferry lust wel een borreltje, ja. En ja, hij gaat graag naar de kroeg om lekker af te reageren. Maar aan de andere kant probeert hij serieus met zijn vak bezig te zijn. Hij heeft vaak aangegeven dat hij de druk erg hoog vond", vervolgt de bron tegenover de Telegraaf.
Doedens was sinds 2009 te zien als Lucas Sanders in de soapserie. Het personage is de zoon van Janine Elschot (Caroline De Bruin) en Stefano Sanders (Bas Muijs). Een van de bekendste scènes van Doedens in de serie is de homo-erotische vrijage die hij had met de Turkse Bilal (Sinan Eroglu).Though those that are betrayed do feel the treason sharply, yet the traitor stands in worse case of woe.![]()
Gewoon coke denk ik wat hij ook zegt.They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
Hear hear! De dvd-box van seizoen 13 roept een soort heimwee naar betere tijden bij me opquote:Op maandag 20 juli 2015 02:57 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Is wat ik begin te vinden van het huidige GTST. Al jaren.
En dit is geen vroeger was alles beter, absoluut niet. Nu is alles kutter, dat is een betere benadering.
Wat is er trouwens met Robin gebeurd? Kan hij niet een tijdelijke comeback maken en een aantal personages met de stofzuigerstang van de trap af donderen? Qua niveau past dat wel bij de schrijvers lijkt me![]()
![]()
Was even aan het begin van het artikel bang dat dit een "maar het is zo'n lieve jongen, laten we een Facebookpagina oprichten dat oproept Faily een tweede kans te geven" bericht was.quote:Op maandag 20 juli 2015 12:39 schreef Willoow het volgende:
http://www.nu.nl/achterkl(...)n-ferry-doedens.html
[..]
Ferry leidt nu zijn eigen publiekelijke soap.![]()
![]()
Seizoen 6:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
PeterKelder en ArnieAlberts zijn volgens mij twee handen op een buik wat betreft Sylvia.
Tegenslag werpt schaduw op geluk.![]()
Voeg mij daar ook maar aan toe, ik heb Sylvia nooit leuk gevonden, heb al in eerdere topics aangegeven dat ik Karin altijd leuker heb gevondenquote:Op maandag 20 juli 2015 14:58 schreef LetsGame het volgende:
PeterKelder en ArnieAlberts zijn volgens mij twee handen op een buik wat betreft Sylvia.![]()
![]()
Sylvia had d'r leuke momenten.. maar een favorietje was ze ook niet van mij. Ik vond haar nogal egocentrisch... Karin vond ik erg vlak, maar zeker leuker dan Sylvia. Jefs leukste vrouw is Dorothea met Barbara op 2 (tot seizoen 13).Tegenslag werpt schaduw op geluk.![]()
Mensen kan er misschien een apart topic over de oudere seizoenen gemaakt worden, (ook al is het zomerstop) het nieuws over de lopende serie is nauwelijks meer er tussen uit te pikken!*geboren in Rotterdam, woonachtig in Duitsland, verlangt naar Zweden*![]()
Mwa, ik vond haar niet egocentrisch. Heb laatst alles weer doorgespoeld en ik vond haar juist heel lief. Op die kinderfase na ja, maar zo'n fase hadden bijna alle personages wel eens. Daar ga ik haar dus niet op afrekenen. En om eerlijk te zijn heb ik me zelfs in die fase niet aan haar geërgerd. Ik vond het juist heel vermakelijk. Vooral toen zequote:Op maandag 20 juli 2015 15:32 schreef LetsGame het volgende:
Sylvia had d'r leuke momenten.. maar een favorietje was ze ook niet van mij. Ik vond haar nogal egocentrisch... Karin vond ik erg vlak, maar zeker leuker dan Sylvia. Jefs leukste vrouw is Dorothea met Barbara op 2 (tot seizoen 13).SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar eigenlijk vond ik alle vrouwen van Jef leuk.
Karin![]()
Sylvia![]()
Barbara t/m seizoen 13![]()
Dorothea
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Na de dood van Benjamin kwam hij nog een keer voorbij in de kerst special en dat was het wel.quote:Op maandag 20 juli 2015 13:27 schreef _Kate_C_ het volgende:
[..]
Hear hear! De dvd-box van seizoen 13 roept een soort heimwee naar betere tijden bij me op
Wat is er trouwens met Robin gebeurd? Kan hij niet een tijdelijke comeback maken en een aantal personages met de stofzuigerstang van de trap af donderen? Qua niveau past dat wel bij de schrijvers lijkt meThey wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
Welk nieuws over de lopende serie? Afgezien van het ontslag van Ferry is er geen nieuws.quote:Op maandag 20 juli 2015 15:52 schreef suzebol75 het volgende:
Mensen kan er misschien een apart topic over de oudere seizoenen gemaakt worden, (ook al is het zomerstop) het nieuws over de lopende serie is nauwelijks meer er tussen uit te pikken!![]()
quote:Op maandag 20 juli 2015 10:12 schreef GTSTFreakje het volgende:
Seizoen 6:Het wordt nog veel erger.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Die discussie is hier al vaker gevoerd, en er is een topic daarvoor, het GTST Live topic, en dat is gefaald.quote:Op maandag 20 juli 2015 15:52 schreef suzebol75 het volgende:
Mensen kan er misschien een apart topic over de oudere seizoenen gemaakt worden, (ook al is het zomerstop) het nieuws over de lopende serie is nauwelijks meer er tussen uit te pikken!![]()
![]()
Dat komt doordat de huidige serie momenteel stilligt, de huidige serie zwaar tegenvalt, er net een nieuw seizoen van vroegere tijden op DVD is verschenen en omdat de mods al eerder nadat een minderheid aan roeptoeters (die verder nul in het topic te melden hadden) liepen te klagen besloten dat dit topic er is voor kijkers van de serie van toen en de serie van nu.quote:Op maandag 20 juli 2015 15:52 schreef suzebol75 het volgende:
Mensen kan er misschien een apart topic over de oudere seizoenen gemaakt worden, (ook al is het zomerstop) het nieuws over de lopende serie is nauwelijks meer er tussen uit te pikken!
Er ís, op uw wens, echter wel ergens in het FOK!archief een GTSTlive-topic te vinden wat de users (die absoluut niks willen lezen qua oude seizoenen) gebruikten om de reeks van nu (en alleen nu! Aldus hun eigen beredenering, don't shoot the messenger) te bespreken. Die reeks liep alleen dood wegens gebrek aan animo.Alle posts over oude seizoenen in deze topics worden overigens al voorafgegaan door "seizoen 13", "seizoen 6" en is dus sowieso prima overheen te scrollen, mocht u het niet boeien.
Heer_Van_Bartelhoven kan het u zeer uitgebreid uitleggen, mocht ik nog wat puntjes zijn vergeten.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Ik heb het echt geprobeerd haar een leuk personage te vinden en ik was zeker voor Sylvia in haar strijd met Dian, maar ze bleef helaas hysterisch in alles, ook na Dian.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:58 schreef LetsGame het volgende:
PeterKelder en ArnieAlberts zijn volgens mij twee handen op een buik wat betreft Sylvia.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Seizoen 13:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
de mensen die verder nul in dit topic te melden hebben zijn gewoon afgehaakt. Waaronder ik.quote:Op maandag 20 juli 2015 17:22 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Dat komt doordat de huidige serie momenteel stilligt, de huidige serie zwaar tegenvalt, er net een nieuw seizoen van vroegere tijden op DVD is verschenen en omdat de mods al eerder nadat een minderheid aan roeptoeters (die verder nul in het topic te melden hadden) liepen te klagen besloten dat dit topic er is voor kijkers van de serie van toen en de serie van nu.
Er ís, op uw wens, echter wel ergens in het FOK!archief een GTSTlive-topic te vinden wat de users (die absoluut niks willen lezen qua oude seizoenen) gebruikten om de reeks van nu (en alleen nu! Aldus hun eigen beredenering, don't shoot the messenger) te bespreken. Die reeks liep alleen dood wegens gebrek aan animo.Alle posts over oude seizoenen in deze topics worden overigens al voorafgegaan door "seizoen 13", "seizoen 6" en is dus sowieso prima overheen te scrollen, mocht u het niet boeien.
Heer_Van_Bartelhoven kan het u zeer uitgebreid uitleggen, mocht ik nog wat puntjes zijn vergeten.![]()
Huidige serie valt mij trouwens helemaal niet tegen, dat is wat sommige mensen hier beweren en zal hun waarheid zijn, maar dat maakt het nog geen feit.![]()
Grappig, ik was juist voor Dianquote:Op maandag 20 juli 2015 17:27 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ik heb het echt geprobeerd haar een leuk personage te vinden en ik was zeker voor Sylvia in haar strijd met Dian, maar ze bleef helaas hysterisch in alles, ook na Dian.![]()
![]()
Seizoen 6:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 20 juli 2015 17:59 schreef Frey het volgende:
Seizoen 13:Ik opende de spoiler per ongeluk.. ik was helemaal vergeten dat die in seizoen 13 al voorkwam..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tegenslag werpt schaduw op geluk.![]()
Okee, bedanktquote:Op maandag 20 juli 2015 18:20 schreef Marrije het volgende:
[..]
de mensen die verder nul in dit topic te melden hebben zijn gewoon afgehaakt. Waaronder ik.
Nah, te makkelijk... Wat wil je verder dan? Dat we na 588 topics en 3 keer dezelfde discussie alsnog niet verder over de oude reeksen doorgaan om die inmiddels al afgehaakte users tegemoet te komen? Afgehaakte users die misschien alsnog niet eens meer terugkeren?
Mijn uitspraak "omdat de huidige serie tegenvalt" moet ik je inderdaad gelijk geven, ik heb er een hekel aan als mensen meningen als feit stellen en nu doe ik het zelf maar niet met die insteek; ik wilde enkel een opsomming geven aan redenen waarom we het in dit topic gewoon zowel over toen als nu kunnen hebben (onder het motto: kies er een uit), maar dat had ik wel wat duidelijker mogen aangeven.
Tegelijk is het ook wel de makkelijkste drogreden die te geven is; spreken over fantoomusers "die niet meer meeposten omdat de oude serie zoveel aandacht krijgt" maar het feit dat de huidige reeks structureel steeds meer kritiek krijgt (zie de ontvangst van afgelopen zomercliff) "'hun' waarheid" noemen.
Laatste keer dat ik checkte was FOK! een open forum waarop alles bespreekbaar moet zijn zonder dat er users weggestuurd hoeven worden uit topics en is er voor de aanhoudende zeikerds users die het er echt niet mee eens zijn een GTST live topic waar ze naar hartelust alleen over het huidige kunnen babbelen. Maar ja, als zo'n topic dan ook echt niet loopt (en dat heeft dan ècht niet te maken met afgehaakte users want hee ze hebben dan toch ook na aanhoudend criticasten hun eigen stekkie), wat moeten we dan?
PS: En natuurlijk dat kleine detail... HET IS ZOMERSTOP. Over welke huidige soap valt er momenteel in godsnaam te praten?Ferry's soap heeft momenteel zijn eigen topic elders in SHO, maar dat mag je ook gerust hier behandelen.
[ Bericht 27% gewijzigd door ArnieAlberts op 20-07-2015 18:58:19 ]Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Seizoen 13:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 26% gewijzigd door Frey op 20-07-2015 19:29:21 ]Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Hmmm, dat kan ik me niet meer herinneren... Zal ongetwijfeld aan mij liggenquote:Op maandag 20 juli 2015 16:43 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Na de dood van Benjamin kwam hij nog een keer voorbij in de kerst special en dat was het wel.. Ik ben een beetje afgehaakt na seizoen 13/14, omdat ik vind dat de kwaliteit geleidelijk (en de laatste jaren heel erg snel) afnam. Al moet ik zeggen dat de cliff wel enorm veel emoties heeft opgeroepen, vooral ongeloof en verbazing
.
Nb: nog even ter verduidelijking voordat er mensen boos worden of denken dat ik wil beweren dat mijn mening een feit is; ik vind de kwaliteit en het niveau van gtst lachwekkend geworden. Ja, ik ben me ervan bewust dat dit mijn persoonlijke mening is en geen vaststaand feit.
![]()
Het erge is dat de Ferry soap veel boeiender is dan de soap zelfquote:Op maandag 20 juli 2015 18:45 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Okee, bedankt
Nah, te makkelijk... Wat wil je verder dan? Dat we na 588 topics en 3 keer dezelfde discussie alsnog niet verder over de oude reeksen doorgaan om die inmiddels al afgehaakte users tegemoet te komen? Afgehaakte users die misschien alsnog niet eens meer terugkeren?
Mijn uitspraak "omdat de huidige serie tegenvalt" moet ik je inderdaad gelijk geven, ik heb er een hekel aan als mensen meningen als feit stellen en nu doe ik het zelf maar niet met die insteek; ik wilde enkel een opsomming geven aan redenen waarom we het in dit topic gewoon zowel over toen als nu kunnen hebben (onder het motto: kies er een uit), maar dat had ik wel wat duidelijker mogen aangeven.
Tegelijk is het ook wel de makkelijkste drogreden die te geven is; spreken over fantoomusers "die niet meer meeposten omdat de oude serie zoveel aandacht krijgt" maar het feit dat de huidige reeks structureel steeds meer kritiek krijgt (zie de ontvangst van afgelopen zomercliff) "'hun' waarheid" noemen.
Laatste keer dat ik checkte was FOK! een open forum waarop alles bespreekbaar moet zijn zonder dat er users weggestuurd hoeven worden uit topics en is er voor de aanhoudende zeikerds users die het er echt niet mee eens zijn een GTST live topic waar ze naar hartelust alleen over het huidige kunnen babbelen. Maar ja, als zo'n topic dan ook echt niet loopt (en dat heeft dan ècht niet te maken met afgehaakte users want hee ze hebben dan toch ook na aanhoudend criticasten hun eigen stekkie), wat moeten we dan?
PS: En natuurlijk dat kleine detail... HET IS ZOMERSTOP. Over welke huidige soap valt er momenteel in godsnaam te praten?Ferry's soap heeft momenteel zijn eigen topic elders in SHO, maar dat mag je ook gerust hier behandelen.
![]()
![]()
![]()
laat dat "u" maar weg hoor tegen mij, wist niet dat deze discussie al zo vaak is gevoerd.. Voor mij werd het gewoon te veel over de oude seizoenen gepraat.
Beetje okee, maar nu is het een enkel berichtje dat je moet zoeken over het huidige seizoen (ongeacht of het zomerstop is of niet).
Maar ja als het toch geen zin heeft, prima... dan niet hoor.*geboren in Rotterdam, woonachtig in Duitsland, verlangt naar Zweden*![]()
Tot zover over wat er geprobeerd is, ik heb me hier in het verleden vaak in gemengd en ik heb eigenlijk gewoon een tip: let niet zoveel op anderen in dit topic, maar post gewoon waar je het zelf over wilt hebben. Mocht er animo voor zijn dan gaat men er echt wel op door. Soms ligt het gepost over vroeger bijvoorbeeld ook even stil, zodra er weer iemand over begint is er kennelijk animo voor om verder te gaan.quote:Op maandag 20 juli 2015 19:36 schreef suzebol75 het volgende:
laat dat "u" maar weg hoor tegen mij, wist niet dat deze discussie al zo vaak is gevoerd.. Voor mij werd het gewoon te veel over de oude seizoenen gepraat.
Beetje okee, maar nu is het een enkel berichtje dat je moet zoeken over het huidige seizoen (ongeacht of het zomerstop is of niet).
Maar ja als het toch geen zin heeft, prima... dan niet hoor.
Indien dit animo er niet is dan is het inderdaad 'prima... dan niet hoor'. Je kan moeilijk verwachten dat mensen ergens over op houden, zodat jouw onderwerp iets beter naar voren komt.Ik ben eigenlijk ook een afgehaakte user, maar juist door de huidige serie. Ik zoek dit verder niet bij anderen hier, als er hier gesproken wordt over een onderwerp dat me aanstaat dan haak ik in. Zo niet dan is het ook prima, zo werkt een internerforum nu eenmaalquote:Op maandag 20 juli 2015 18:45 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Okee, bedankt
Nah, te makkelijk... Wat wil je verder dan? Dat we na 588 topics en 3 keer dezelfde discussie alsnog niet verder over de oude reeksen doorgaan om die inmiddels al afgehaakte users tegemoet te komen? Afgehaakte users die misschien alsnog niet eens meer terugkeren?
[ Bericht 31% gewijzigd door Heer_van_Bartolhoven op 20-07-2015 20:00:05 ]Een heer met stijl![]()
Seizoen 13:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
quote:Op maandag 20 juli 2015 19:58 schreef Frey het volgende:
Seizoen 13:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een heer met stijl![]()
Seizoen 13:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
RTL Nieuws:quote:Afgelopen vrijdag werd bekend dat Ferry de zak heeft gekregen van Endemol en nu blijkt waarom: hij heeft een flink drugsprobleem. Dat vertelt Ferry Doedens in een reactie op zijn ontslag tegen RTL Boulevard.
"Ik heb de afgelopen periode niet naar behoren kunnen functioneren vanwege een drugsprobleem", vertelt de soapie. "Ik ben op dit moment hard aan het werk om mijn drugsprobleem en daarmee samenhangend gedrag onder controle te krijgen."
'Ik ben mezelf keihard tegen gekomen'
"Ik ben mezelf keihard tegen gekomen en ik ben daar erg verdrietig over. Ik heb van veel dingen spijt en ik probeer nu alles op alles te zetten om mezelf en mijn omgeving weer recht in de ogen te kunnen kijken. Ik hoop dat mij de rust wordt gegund om hier goed en positief uit te komen", zegt de soapie tot besluit.
Linda Hagelaar, tot afgelopen weekend de manager van Ferry, wenst hem het beste toe om zijn drugsproblemen op te lossen. "Ik wil benadrukken dat ik Ferry niet zomaar heb laten vallen en mij hard heb ingezet om hem tot inzicht te doen komen dat hij daadwerkelijk een probleem heeft."
Het is niet de eerste acteur die GTST om die reden moest verlaten. Ook Jim Geduld verliet GTST om zijn drugsprobleem. "Na drie officiële waarschuwingen hadden de producenten er genoeg van en stond ik op straat", zei Jimmy destijds.
Ferry zal na de zomerstop nog meerdere scènes draaien. In oktober loopt zijn contract bij Endemol af.The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: