Klopt, zie: https://instagram.com/p/3vI3xeh0HD/quote:Op donderdag 6 augustus 2015 16:13 schreef Mula het volgende:
[..]
Sasha Pieterse schijnt een hormoonstoornis te hebben waardoor ze is aangekomen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 6 augustus 2015 22:10 schreef WammesWaggel het volgende:
Die moeders vond ik wel leuk samen, als the girls naar college zijn mag -A van mij best die vier vrouwen terroriseren![]()
Clark is lid van 21 Jump Streeten gaat rustig de discussie aan terwijl Ally weg waggelt ipv voort te maken
![]()
![]()
Ally schrok zo dat ik niet denk dat zij Charles zag... maar vorige week zagen wij ook dat er iniedergeval twee mensen in die kamer naar de beelden van onze Liars zaten te kijken dus wellicht is het....Die spoilerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Ja. Spencer heeft op Instagram iets gezet als 'You will be shocked'.quote:
Op ik meen Twitter las ik een uitspraak van Marlene King en de strekking was dat wij het echt te weten zouden komen..quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 10:23 schreef Burdie het volgende:
Of shocked dat we na de uitzending nog steeds niks weten.
Kan ik mij niet voorstellen.. heeft de enorme zak geld daar niet voor en is qua karakter.. wat umm.. suffigquote:
Oh goeie, even de PLL pagina ontvolgen!quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 12:44 schreef .Sparkling. het volgende:
Ik hoop bijna dat mijn dochter morgen weer om vijf uur wakker isik ben ZO benieuwd, heb er echt zin in! Hopelijk vergeet ik niet dat ik niet eerst Facebook of iets moet openen, dat zou het wel heel erg verpesten
Haha, ik zit er aan te denken om er morgen extra vroeg uit te gaan om het te kijken.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:22 schreef md89 het volgende:
Meer mensen die vannacht live gaan kijken via internet? Ik kan niet wachten tot morgen+ bang voor spoilers.
Nee. Gewoon lekker downloaden en morgenavond kijken.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:22 schreef md89 het volgende:
Meer mensen die vannacht live gaan kijken via internet? Ik kan niet wachten tot morgen+ bang voor spoilers.
Even een nieuwe achtergrond voor je bureaublad en je telefoon maken:quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:26 schreef DonnaRush het volgende:
Ik ben zo iemand die dan toch per ongeluk op Facebook of Twitter kijkt. Altijd wel iemand die het een like geeft of retweet.
Op FB kan je er voor zorgen dat in ieder geval PPL geen nieuwsberichten op je overzicht laat zien. Die zullen na vanavond het er al opgooien.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:39 schreef DonnaRush het volgende:
Mijn werk vindt ook deels plaats op Facebook en Twitter, dus ik zie het al helemaal mis gaan, maar anders was het een goed idee haha!![]()
Ik volg PLL al niet, nergens. Maar je hebt altijd van die lui die het erop zetten op habibabbie's Facebook pagina en dat vervolgens iemand uit je lijst net dat bericht liked, dat zie je dan langskomen op je timeline. Dat zie ik dus alweer gebeuren. En dat is met retweets op Twitter ook zo. Het gaat zo snel viraal.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:47 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
Op FB kan je er voor zorgen dat in ieder geval PPL geen nieuwsberichten op je overzicht laat zien. Die zullen na vanavond het er al opgooien.
Kan dat op Twitter ook? Dat je ff geen berichten van ze ziet?
Misschien dan wel verstandigquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:52 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Ik volg PLL al niet, nergens. Maar je hebt altijd van die lui die het erop zetten op habibabbie's Facebook pagina en dat vervolgens iemand uit je lijst net dat bericht liked, dat zie je dan langskomen op je timeline. Dat zie ik dus alweer gebeuren. En dat is met retweets op Twitter ook zo. Het gaat zo snel viraal.
Normaal boeit het me niet zo. Maar ik denk dat ik morgenochtend maar gewoon vroeg uit bed ga
Haha, OMG. Zelfs MET die waarschuwingquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:58 schreef DonnaRush het volgende:
Of net als NU.nl die bij de vorige onthulling een dikke spoiler plaatste met dit bericht.
http://www.nu.nl/film/386(...)-seizoensfinale.html
*toen stond de waarschuwing er nog niet*
Dus dat haha. Denk niet dat Nu.nl het zo snel weer doet.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 15:40 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
Haha, OMG. Zelfs MET die waarschuwingGroot in de titel: iemand gaat dood. En eronder. Oh ja: dit bericht bevat spoilers!
equote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:22 schreef md89 het volgende:
Meer mensen die vannacht live gaan kijken via internet? Ik kan niet wachten tot morgen+ bang voor spoilers.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat een kutclues!Maar dat is maar goed ook, zou wel heel lame om het nu vlak voor de onthulling alsnog zelf uit te dokteren.
![]()
Nou de nieuwe clue slaat dan iig nog wel ergens op..
CLUE 5: A is not a parentToen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: