Kalm aan jonguh, beter voor je gezondheid.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 16:54 schreef bianconeri het volgende:
Al dat gehaat altijd op de #1, de anderen die nooit ver achter zitten die doen altijd alles goed.
Nederlanders kunnen sowieso alles uitspoken zonder dat er doping zou zijn.
Ongelofelijk wat een nep gezeik hier.
Al die nep wielerfans met hun doping gezeik moeten gewoon oprotten hier man
Cool.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 16:54 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Dan was hij rond de 5 km ingelopen
Zo werkt het niet. Op 8 km werd er al te hard gereden, dan was hij niet weggekomen.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 16:54 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Dan was hij rond de 5 km ingelopen
Lulkoek.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 16:55 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:thijszonneveld twitterde op dinsdag 14-07-2015 om 16:54:37Froome is bezig de Tour te vermoorden. reageer retweet
Thijs heeft er kijk opquote:Op dinsdag 14 juli 2015 16:55 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:thijszonneveld twitterde op dinsdag 14-07-2015 om 16:54:37Froome is bezig de Tour te vermoorden. reageer retweet
quote:Op dinsdag 14 juli 2015 16:56 schreef tralalala het volgende:
Gewoon een sneeuwschuiver voor de renners laten rijden.
Gesink maakte de koers hardquote:Op dinsdag 14 juli 2015 16:55 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Zo werkt het niet. Op 8 km werd er al te hard gereden, dan was hij niet weggekomen.
Ik vrees dat ik dan wel weet van wie dat profiel was waar Race Radio op hintte.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 16:54 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als dit zo doorgaat fietst Gesink naar Quintana toe.
Oppergod Pantani zelfs nietquote:Op dinsdag 14 juli 2015 16:56 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Die gozert rijdt alsof het vlak is. Armstrong had hier niet eens van gewonnen.
Quintana had ik wel meer van verwacht, zeker gezien hoe dicht die 2 jaar geleden al zat en de groei die hij heeft doorgemaakt.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 16:55 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wat had je dan verwacht?
Contador komt uit een Giro dus die kon je sowieso niet verwachten.
Nibali kon je verwachten maar is blijkbaar niet in vorm. Quintana tja weet je ook niet zo wat te verwachten.
En wie heb je buiten die namen? Niemand
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |