Jezus christus doe eens stofzuigen manquote:Op maandag 13 juli 2015 19:26 schreef aangemeldvooreenvraag het volgende:
http://postimg.org/image/nn7txfomf/
Dees is leuk!
Heb mijn kamer al ruim een maand niet gestofzuigdquote:Op woensdag 15 juli 2015 15:24 schreef eend112 het volgende:
[..]
Jezus christus doe eens stofzuigen man
Jah, die is net zo breed als zijn rug.quote:
Facebook groepen helpen je ook wel wat op weg. Marktplaats, nah.quote:Op woensdag 15 juli 2015 14:06 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Een geschikte cattery vinden is lastig. De meeste websites zijn gedateerddus ben je aangewezen op Marktplaats.
Thanks.quote:
Ik zou toch m'n best doen om er een te vinden. Marktplaats staat wel enigszins bekend om 'foute katten'. Als je een gedateerde website vind zou ik gewoon emailen of als er een nummer staat bellen om te vragen of ze actieve fokkers weten.quote:Op woensdag 15 juli 2015 14:06 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Een geschikte cattery vinden is lastig. De meeste websites zijn gedateerddus ben je aangewezen op Marktplaats.
350?! Hell no. Die beestjes zijn minimaal 600 - 700 euro.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:54 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ja, volgens mij rond de 350 euro voor aanschaf en ook speciaal eten etc. Maar ze zien er wel leuk uit en schijnen rustig te zijn.
Die is dan véél te vroeg bij de moeder weggehaald.quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:13 schreef aangemeldvooreenvraag het volgende:
Ik kom net van de dierenarts. Mira schijnt geen 9 maar 6 weken te zijn, last te hebben van vlooien en heeeeel misschien wormen, omdat ze lichte diarree heeft.
Ze heeft dus zo'n spul in haar nek gekregen en een proefpakketje eten. Ik heb haar soort van All u can eat aangeboden. Ze moet aansterken. Hopelijk is ze over 2-3 wk iets groter en kan ze normaal eten.
Jaquote:Op donderdag 16 juli 2015 17:14 schreef Snakey het volgende:
[..]
Die is dan véél te vroeg bij de moeder weggehaald.
Marktplaats gehaald?quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:14 schreef aangemeldvooreenvraag het volgende:
Voel me genaaid. Volgens haar vorige eigenaresse was ze 8-9 weken. Bullshit dus.
Nouja, ze had wat langer moedermelk kunnen krijgen. Ze gaat er in ieder geval niet dood van. M'n vader heeft ooit eens een jong katje meegenomen omdat de moeder dood was gereden. Die had de rare gewoonte op zijn staart te sabbelen, wat waarschijnlijk kwam omdat hij te vroeg bij zijn moeder weg was.quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:15 schreef aangemeldvooreenvraag het volgende:
[..]
Ja
Wat zijn de consequenties? Ze gaat toch niet dood??? Volgens de arts iig niet. Ze vond haar er verder goed uitzien. Ook is ze best actief.
Poeh, zes weken is wel veel en veel te jong hoor, tegenwoordig houdt men eerder een week of 12 aan, zo niet iets langer, ook voor het socialisatieproces. Ik zou zo snel niet weten hoe je dat het beste kan aanpakken zodat je een goed opgevoede kitten krijgt.quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:42 schreef aangemeldvooreenvraag het volgende:
Ja, Marktplaats.
Ja, Mira spoort ook niet. Ze zit wel eens achter haar eigen staartje.
Ik weet niet of het komt doordat ze jong is, maar ik heb haar wel afgeleerd om op mijn bed te slapen!
F&F / Stel je vragen aan de dierenarts! deel 35quote:Op donderdag 16 juli 2015 12:56 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
DIDA neemt even een midzomer mini-powerbreak tot maandag as![]()
Hou je dieren koel en geniet van het mooie weer![]()
Tot maandag
Ander voerbakje neerzetten, met eventueel ander voer.. gemixt met Almo.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:44 schreef aangemeldvooreenvraag het volgende:
Ik word gek van mijn kitten. Ze eet alleen Almo en dat is super duur! Al vermagert ze, ze weigert wat anders te eten. Kittenmelk wil ze nog wel af en toe en daar houdt het bij op
Iemand een idee waar het voordeliger is?
hihihii so lekker tegendraads en echt een doerakje hoor die kleinequote:Op maandag 20 juli 2015 14:44 schreef aangemeldvooreenvraag het volgende:
Ik word gek van mijn kitten. Ze eet alleen Almo en dat is super duur! Al vermagert ze, ze weigert wat anders te eten. Kittenmelk wil ze nog wel af en toe en daar houdt het bij op
Iemand een idee waar het voordeliger is?
Ze had nog een boel van haar moeder moeten leren. Socialisatie.quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:15 schreef aangemeldvooreenvraag het volgende:
[..]
Ja
Wat zijn de consequenties? Ze gaat toch niet dood??? Volgens de arts iig niet. Ze vond haar er verder goed uitzien. Ook is ze best actief.
Zit nie te zeuren om die paar cente he. Jij hebt de verantwoordelijkheid van het leven van een ander op je genomen en nu ga je er ook voor de volle 100% voor. Geen trucs, geen shortcuts, gewoon er voor gaan. Voor het volle pond.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:44 schreef aangemeldvooreenvraag het volgende:
Ik word gek van mijn kitten. Ze eet alleen Almo en dat is super duur! Al vermagert ze, ze weigert wat anders te eten. Kittenmelk wil ze nog wel af en toe en daar houdt het bij op
Iemand een idee waar het voordeliger is?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |