Dank voor de eervolle vermeldingquote:Op zaterdag 18 juli 2015 20:21 schreef Zhero het volgende:
Tweede competitiehelft eindstand:
[ afbeelding ]
Vooral een opmars van mijzelf en Hannover, en Köln niet te vergeten
. (edit: en ook Stuttgart niet
![]()
)
[ afbeelding ]
quote:Je hebt gefaald! Wat een slechte prestatie, we moeten het doen met slechts plaats 17! Ik heb altijd al mijn twijfels gehad of jij het wel aankon, Moredhel, mijn vrouw zei nog tegen me toen ik je aannam dat je niet klaar was voor het grote werk, ze had gelijk! Schaam je en pak je koffers maar alvast!
Nummer 17 vliegt er rechtstreeks uit in Duitslandquote:Op zaterdag 18 juli 2015 20:40 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
JAAAAA 17e gewordenGeen degradatie
[..]
Kakquote:Op zaterdag 18 juli 2015 20:44 schreef Zhero het volgende:
[..]
Nummer 17 vliegt er rechtstreeks uit in Duitsland
Is het elftal van de week, is terecht natuurlijk als je de titel verspeeld de laatste wedstrijdquote:Op zaterdag 18 juli 2015 21:42 schreef Zhero het volgende:
Half Leverkusen in elftal van het jaar
[ afbeelding ]
Het publiek dat bij de uitverkochte laatste wedstrijd aanwezig was zong de manager ludiek toe met 'Zherooo, Zherooo, we worden kampioen!'
Onzin. Kan juist heel goed tegen mijn verlies. Vind alleen de bundesliga achterlijk scheef. Voor meerdere ploegen. Zo debiel heb ik het nog nooit meegemaakt.quote:Op zaterdag 18 juli 2015 18:41 schreef Vasion het volgende:
Hertha BSC koopt Ribery voor 18 mil
Lekker nog die laatste wedstrijd tegen ze. Kan me doelstelling nog mislopen.
Je bent een slechte verliezer Haagse![]()
Gewoon slechte tactiek gehadquote:Op zaterdag 18 juli 2015 23:08 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Onzin. Kan juist heel goed tegen mijn verlies. Vind alleen de bundesliga achterlijk scheef. Voor meerdere ploegen. Zo debiel heb ik het nog nooit meegemaakt.
Ik wilde winnenquote:Op zaterdag 18 juli 2015 22:49 schreef jarti66 het volgende:
[..]
Is het elftal van de week, is terecht natuurlijk als je de titel verspeeld de laatste wedstrijd![]()
Jij hebt het me trouwens nog knap lastig gemaakt in die laatste wedstrijd.
Nee want dan hadden er meer van mijn spelers in gezetenquote:Op zaterdag 18 juli 2015 23:15 schreef Zhero het volgende:
[..]
Ik wilde winnen. Denk trouwens dat het echt elftal van het jaar is als je naar spelersbeoordelingen kijkt.
Even research gedaanquote:Op zaterdag 18 juli 2015 23:43 schreef jarti66 het volgende:
[..]
Nee want dan hadden er meer van mijn spelers in gezeten
TK?quote:Op zondag 19 juli 2015 00:01 schreef Funel het volgende:
FredFlinkstoned heeft 0 TK tegen gehad, als enige. Haags was de meest "gehate"manager, met 9 TKs tegen
Ja oke dat klopt wel dan.quote:Op zaterdag 18 juli 2015 23:56 schreef Zhero het volgende:
[..]
Even research gedaan.
Hoffenheim - Leverkusen
Keepers:
Baumann (7,38) - Leno (7,52)
Verdediging:
Süle (7,54) - Wendell (7,72)
Mbemba Mangulu (7,64) - Mario Fernandes (7,88)
Erkin (7,13) - Jedvaj (7,82)
(Lovren te weinig wedstrijden)
Middenvelders:
Roberto Firminio 8,11 - Pogba (7,89)
D'Allesandro (7,63) - Calhanoglu (8,23)
Rudy (7,22) - Oscar (8,36)
(Gonalons en Gaitan te weinig wedstrijden)
Aanvallers:
Volland (8,12) - Song Heung Min (7,97)
Markovic (8,20) - Drmic 7,57
Conclusie: er had 1 speler meer van jou in het elftal van het jaar moeten zitten idd, rest klopt.
quote:1899 HOFFENHEIM LANDSKAMPIOEN, SC FREIBURG IN TOP DRIE, HORROR SCENARIO UITGEKOMEN BAYER LEVERKUSEN
Voor 1899 Hoffenheim was de laatste test om van het moeilijk te kloppen SC Freiburg te winnen.
Waar Bayer Leverkusen in de nek hijgt van Die Hoffe, mochten er voor beide ploegen geen punten worden verspeeld.
De wedstrijd ging in de eerste helft gelijk aan elkaar op. Er waren in de eerste helft weinig kansen. In de tweede helft wist SC Freiburg, door een doelpunt van Avdijaj, op een voorsprong te komen. Vier minuten later bepaalde Volland vanaf elf meter de eindstand op 1-1. Een punt bleek later genoeg te zijn voor de landstitel. Naast de Duitse beker pakt Die Hoffe nu ook de landstitel.
Zheroo: ''Ik ben tevreden met het spel. De wedstrijd ging gelijk op. We hebben ons kunnen meten tegen de kampioen en beker winnaar. De toekomst van SC Freiburg ziet er goed uit en met deze derde plaats mogen we heel trots zijn.''
Jarti: ''Een bizarre afloop van een mooi seizoen. Ik wilde op eigen kracht de titel pakken, maar het gaat uiteindelijk om de ploeg die de meeste punten haalt aan het einde van de rit en dat zijn wij.
Ik heb mijn spelers omhelst, maar zeker nog verteld dat het ook heel anders had kunnen aflopen.
We hebben de dubbel gewonnen en op dit moment is trainer zijn het mooiste vak dat er is.''
Het seizoen voor SC Freiburg is geweldig afgelopen. De ploeg van trainer Zhero is op plaats drie geëindigd, terwijl plek dertien werd verwacht. De club en zijn staff kregen een staande ovatie van het publiek. De laatste wedstrijd is in een 1-1 gelijkspel geëindigd en Borussia Mönchengladbach verloor thuis van Eintracht Frankfurt (0-2, V). Dit betekende voor SC Freiburg een nipte plaats in de top drie.
Zo leek Bayer Leverkusen de gedoodverfde kampioen te gaan worden, maar dat is net niet gelukt.
Zo gaf Die Vicekusen de eerste plaats al uit handen door zich al eerder te verslikken tegen SC Freiburg (0-3, V). Door het puntenverlies van 1899 Hoffenheim kon de eerste plaats weer heroverd worden, maar Bayer verzuimde het en liet twee punten liggen tegen SC Augsburg.
Op basis van de kansen is het een terechte uitslag, maar niet genoeg voor Bayer om de titel te pakken. En dus is het horror scenario uitgekomen: Bayer Leverkusen verspeeld te titel in de laatste speelronde.
Wij, van Fok!sports, slaagden erin om een kort gesprek te houden met Truong.
Truong: ''Dit is zuur. Meer wil ik er niet over kwijt. We hebben genoeg kansen gehad om die titel te pakken, maar lieten het gewoon liggen.''
Silva heeft een 8 gemiddeldquote:Op zondag 19 juli 2015 00:47 schreef jarti66 het volgende:
[..]
Ja oke dat klopt wel dan.
Maar wel vreemd dat David Silva en Dybala erin zitten, en Kießling(topscoorder) en Volland niet.
Eredivisie is wel leuker om te doen. Maar het zoveel werk telkens.quote:Op zondag 19 juli 2015 00:55 schreef Zhero het volgende:
[..]![]()
Verhuist Fok!Sports ook mee naar de Eredivsie?
Ik zit om 8 uur klaarquote:Op zondag 19 juli 2015 05:10 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Nog even en het graaien naar een nieuwe club gaat beginnen
Ik wil een team wat overblijft wel. Uitgezonderd Twente die boycot ikquote:Op zondag 19 juli 2015 05:10 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Nog even en het graaien naar een nieuwe club gaat beginnen
quote:Op zondag 19 juli 2015 17:05 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik wil een team wat overblijft wel. Uitgezonderd Twente die boycot ik
Jammer, je was een leuke user in de OSM competitie en op FOK uiteraard!quote:Op zondag 19 juli 2015 18:26 schreef Wicky15 het volgende:
Ik heb ontslag genomen. Veel succes en plezier volgend seizoen allemaal
Heb je nog nagedacht om een evt. wachtlijst op te stellen als meer animo is ?quote:Op zondag 19 juli 2015 18:35 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Jammer, je was een leuke user in de OSM competitie en op FOK uiteraard!
Bij deze dus 2 plekken vrij vanavond rond 20.00.
Wie o Wie
Het zal erom spannen!
Ik heb tot nu toe 3 mensen op de wachtlijst staan. Dus het wordt dringen....quote:Op zondag 19 juli 2015 18:36 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Heb je nog nagedacht voor een evt. wachtlijst als meer animo is ?
Laat voor mij eentje dan!! Hoe heet de competitie?quote:Op zondag 19 juli 2015 18:35 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Jammer, je was een leuke user in de OSM competitie en op FOK uiteraard!
Bij deze dus 2 plekken vrij vanavond rond 20.00.
Wie o Wie
Het zal erom spannen!
Hoe werkt dit? Wellicht wil ik wel weer eens een seizoen meedoen. Rond 20u kan ik me gewoon aanmelden?quote:Op zondag 19 juli 2015 18:35 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Jammer, je was een leuke user in de OSM competitie en op FOK uiteraard!
Bij deze dus 2 plekken vrij vanavond rond 20.00.
Wie o Wie
Het zal erom spannen!
Is is het wie het eerst komt wie t eerst maalt?quote:Op zondag 19 juli 2015 18:50 schreef jarti66 het volgende:
Ik ben nog aan het twijfelen tussen een topclub(doelstelling 1-3) of een van de clubs rond doelstelling 10.
Heb nog nooit een topclub gemanaged in de Eredivisie. Maar die doelstelling 1 is wel lastig om te behalen.
Jaquote:Op zondag 19 juli 2015 18:52 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Is is het wie het eerst komt wie t eerst maalt?
Ga maar klaar zitten om 20.00quote:Op zondag 19 juli 2015 18:56 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Vanaf wanneer kan er gekozen worden eigenlijk?
Je hebt nog best veel managerpunten tochquote:Op zondag 19 juli 2015 19:07 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Doe maar niet
Mijn dank is groot!
Kan hem niet meer aanpassen.quote:Op zondag 19 juli 2015 19:07 schreef Zhero het volgende:
[..]
Je hebt nog best veel managerpunten toch? Kun je 'm niet kopieren in de OP trouwens?
Mijn oorspronkelijke doelstelling was trouwens wel 7e, is 6de geworden door het vragen van extra geld aan de Financieel directeur(iets van 3 miljoenquote:Op zondag 19 juli 2015 19:04 schreef Zhero het volgende:
Doen we nog een Hall of Fame bijhouden?
Manager - Team - Eindstand in competitie (verschil met doelstelling) - managerpunten
Seizoen 1 - Bundesliga
1. jarti66 - TSG 1899 Hoffenheim - 1e (+5 / beker) - 6655
2. Wazaaaaa - Bayer Leverkusen - 2e (+1) - 4872
3. Opperkleurder - Werder Bremen - 5e (+6) - 4675
4. Zhero - SC Freiburg - 3e (+9) - 4519
5. Powerloungen - Borussia Mönchengladbach - 4e (+1) - 4045
Zal er vanavond wel zijnquote:
Ik kan hem wel voor je unlocken geloof ikquote:Op zondag 19 juli 2015 19:08 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Kan hem niet meer aanpassen.
Haha, dit is gewoon de lijst zoals ie bij managerlijst staat, als je twee keer financieel directeur gebruikt wordt je doelstelling idd hogerquote:Op zondag 19 juli 2015 19:09 schreef jarti66 het volgende:
[..]
Mijn oorspronkelijke doelstelling was trouwens wel 7e, is 6de geworden door het vragen van extra geld aan de Financieel directeur(iets van 3 miljoen)
Is het niet beter om daar naar te kijken(want iemand met doelstelling 1 kan op deze manier geen hogere doelstelling krijgen)
Niet dat mijn plaats daarvan nu hoger wordt![]()
Thanks, Straks om 20.00 gaat er toch een hoop veranderen dus dan pas ik alles in 1x aan.quote:Op zondag 19 juli 2015 19:10 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Ik kan hem wel voor je unlocken geloof ik
Als het goed is kun je hem nu weer aanpassen
Het doet er trouwens ook niet toe als je eigenlijk alleen naar de punten kijkt.quote:Op zondag 19 juli 2015 19:11 schreef Zhero het volgende:
[..]
Haha, dit is gewoon de lijst zoals ie bij managerlijst staat, als je twee keer financieel directeur gebruikt wordt je doelstelling idd hoger(maar dat was je eigen keuze
)
quote:Op zondag 19 juli 2015 19:12 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Thanks, Straks om 20.00 gaat er toch een hoop veranderen dus dan pas ik alles in 1x aan.
Btw, wie maakt voor mij ff een afbeelding van eindstand dit seizoen en wat leuke statts? Die ga ik dan ook in de OP verwerken.
We voldoen aan alle eisen, alleen zo'n afbeelding maken danquote:Hoe kan ik mijn eigen Crew beginnen?
Om een crew te beginnen, moet je een crew aanvragen door te klikken op 'Vraag een Crew aan'. Je moet Premium Seizoenskaarthouder zijn met minstens 100 wedstrijden ervaring, voordat je je eigen Crew kan beginnen.
Zorg ervoor dat je Crew voldoet aan alle eisen, en ook dat alle toekomstige leden voldoen aan de vereisten voor het lidmaatschap, voordat je de crew aanvraagt. Indien dit niet het geval is, dan loop je het risico dat je Crew wordt verwijderd. Hier zijn de vereisten:
Op zijn minst 6 managers (inclusief de crew moderator)
Alle managers moeten seizoenskaarthouder zijn
De moderator moet een premium seizoenskaarthouder zijn
Een geldige 100x100 crew afbeelding
Een crew competitie
Godverquote:Op zondag 19 juli 2015 19:30 schreef Zhero het volgende:
[..]
We voldoen aan alle eisen, alleen zo'n afbeelding maken dan. Go Haagse!
Ik zat er vorig seizoen niet in, kan ik dan wel gelijk kiezen?quote:Op zondag 19 juli 2015 19:32 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Godverkom je een half uur voor start nieuwe seizoen mee
Nee, helaasquote:Op zondag 19 juli 2015 19:35 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ik zat er vorig seizoen niet in, kan ik dan wel gelijk kiezen?
quote:Op zondag 19 juli 2015 19:37 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Oke, accepteer je me dan snel als ik m zo aanvraag?
Ik ga mijn best doenquote:Op zondag 19 juli 2015 19:37 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Oke, accepteer je me dan snel als ik m zo aanvraag?
Ik wil hem wel openen. Heb toch niks te doenquote:Op zondag 19 juli 2015 19:37 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Degene die het nieuwe deel opent van dit topic heeft een hoop te doen straks
Is goedquote:Op zondag 19 juli 2015 19:39 schreef jarti66 het volgende:
[..]
Ik wil hem wel openen. Heb toch niks te doen
Oke mooi, mijn keuze ging tussen Ado en Heereveen. Maar wilde voor Ado gaan, dus hoop echt dat die voor me overblijftquote:Op zondag 19 juli 2015 19:42 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ik heb Sc Heerenveen gekozen.
Doelstelling 10, wel hoogquote:Op zondag 19 juli 2015 19:45 schreef GwaiLow het volgende:
Ado heeft een kut team, dus met een beetje mazzel blijft die wel over
Slijmbalquote:Op zondag 19 juli 2015 19:46 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Best pittig, maar heb vertrouwen in mezelf. Denk dat wij concurrenten gaan worden haha
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |