Ons bed staat er net drie weken, ik durf het wel aanquote:Op donderdag 9 juli 2015 12:13 schreef SaskiaR het volgende:
Ik keek laatst onder het bed, daar was blijkbaar al een jaar niet meer gestofzuigd... toch maar even doen voordat iemand het merkt
verbazingwekkend hoe snel stof kan vergaren, vind ik. Wij wonen hier ook nog maar 3 weken, maar ik vind echt al stofpluimen in de hoeken en onder het bed...quote:Op donderdag 9 juli 2015 12:22 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Ons bed staat er net drie weken, ik durf het wel aan
Ik ga een apart bed in de huiskamer zetten om in te bevallen, want het mag niet op de tweede verdieping (te kleine kamer, bed kan niet op klossen vanwege schuin dak, en teveel trappen). Er is dus ook helemaal geen reden waarom de kraamzorg onder ons bed op de 2e verdieping zou willen kijkenquote:Op donderdag 9 juli 2015 12:22 schreef Sekhmet het volgende:
SaskiaR, bed al op klossen gezet? Ideaal tegen stofnesten eronder
Spannend! (Niet het flinke jongen gedeelte danquote:Op donderdag 9 juli 2015 12:22 schreef Sekhmet het volgende:
Vandaag 41+5 en vanmiddag naar het ZKH voor een 'overtijdscontrole'. Ben benieuwd hoe lang ik nog krijg om dit klusje zelf te klaren.
Inmiddels wel een derde maat in de vluchtkoffer gestopt. Bereid mij vast voor op een flinke jongen.
Tussen week 38-40 vond ik het ook erg lief. Maar heb inmiddels een bericht de wereld ingestuurd dat ik het wel laten weten als er iets gebeurd en ik niet meer op alle telefoontjes en berichten elke dag reageer...vriend wordt er nu alleen gestoord van dat ze hem nu zijn gaan lastigvallenquote:Op donderdag 9 juli 2015 12:57 schreef kazy het volgende:
En iets heel anders. Ik vind het echt uitermate fascinerend hoe plaatsvervangend zenuwachtig anderen (familie/vrienden) voor mijn bevalling zijnIedereen vindt het ook vreselijk dat ik zolang moet wachten, hoewel ik me zelf allang heb ingesteld op een evt. latere bevalling dan met exact 40 weken. (Dat wil natuurlijk niet zeggen dat ik niet nieuwsgierig ben en die bevalling w.m.b. ook wel vandaag mag beginnen haha, maar het lijkt erop dat anderen nog ongeduldiger zijn dan ikzelf.) Overigens vind ik het wel lief dat er zoveel aan mij wordt gedacht, dat had ik niet verwacht
Haha ik vrees dat ik er op een gegeven moment ook wel klaar mee ben jaquote:Op donderdag 9 juli 2015 13:22 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Tussen week 38-40 vond ik het ook erg lief. Maar heb inmiddels een bericht de wereld ingestuurd dat ik het wel laten weten als er iets gebeurd en ik niet meer op alle telefoontjes en berichten elke dag reageer...vriend wordt er nu alleen gestoord van dat ze hem nu zijn gaan lastigvallen![]()
Hoop dat het gauw gaat begonnen voor je!
En voor IMA en Mariposas ook. Babyboom in het vooruitzicht
Nu op naar het ZKH...
Klinkt als opgedroogde druppels melk jaquote:Op donderdag 9 juli 2015 13:00 schreef J0ycie88 het volgende:
Sekhmet, spannend. Ben benieuwd of hij zichzelf nog gaat melden of dat hij toch een zetje nodig heeft!
Hier even een vraagje: ik lees weleens vaker over lekkende borsten hier.. nu wordt ik al een paar dagen wakker met harde korstjes op mijn tepels. Zou er dan toch iets aan de gang zijn qua melkproductie? Verder nergens natte plekken gevonden maar ik heb ook geen andere verklaringmisschien klinkt het voor iemand bekend?
Geeeeen ideequote:Op donderdag 9 juli 2015 11:22 schreef Mariposas het volgende:
Hoe werkt dat bij jou eigenlijk, mignonne? Doen zwangere verloskundigen nog tot 34 weken bevallingen en alles? Of wordt het op een gegeven moment alleen werk in de praktijk?
Ik heb trouwens net maar even de stofzuiger en wasmachine en droger gepoetst.Denk alleen niet dat het uit nesteldrang komt, wel uit verveling en de categorie 'je huis poetsen voordat de schoonmaakster komt want stel je voor dat ze denken dat ik een smeerlap ben'. In dit geval voor de kraamzorg dus.
Beide verhalen vind ik echt zwaar triest. Ik voel me tegenwoordig schuldig als ik blijf zitten en oude mensen komen binnenlopen. Of als een ouder met kind binnen komt lopen en niemand gaat even op een andere plek zitten zodat ze naast elkaar kunnen zitten.quote:Op donderdag 9 juli 2015 09:56 schreef Myrr het volgende:
[..]
Kan het me voorstellen. Juist nu extra fel daarop
Probeer hier die situaties een beetje te vermijden. Zag gisteren dat filmpje waar zo'n terrasmeisje een volle schop in d'r buik krijgt, ben een half uur naar geweest ervan.
[..]
Maar echt, zo herkenbaar dit. Moest laatst ook aan mensen vragen of ze even op konden staan voor een bejaard stel omdat iedereen gewoon bleef zitten (ik stond al). Te belachelijk voor woorden. De rest van de bus lekker de andere kant uit staren op het moment dat iemand zijn bek open durft te trekken, ik snap er niets van.
Zag ook al een keer een oma in de verte staan voor de bus, ik denk nou ik sta vast op kan zij meteen zitten, wilde iemand die voor haar de bus in stapte er in gaan zittenUhhh nee.
Check, heb ik ook! En Een aantal dagen later zaten er ook echt vlekken in mijn beddengoed.quote:Op donderdag 9 juli 2015 13:00 schreef J0ycie88 het volgende:
Sekhmet, spannend. Ben benieuwd of hij zichzelf nog gaat melden of dat hij toch een zetje nodig heeft!
Hier even een vraagje: ik lees weleens vaker over lekkende borsten hier.. nu wordt ik al een paar dagen wakker met harde korstjes op mijn tepels. Zou er dan toch iets aan de gang zijn qua melkproductie? Verder nergens natte plekken gevonden maar ik heb ook geen andere verklaringmisschien klinkt het voor iemand bekend?
Noh! Daar las ik dus een poosje terug een verhaal over hč... Een vrouwke van 80 ofzo die van Oegstgeest of Katwijk of die hoek richting Leiden ging. En de hufterige buschauffeur reed al weg toen zij nog in het gangpad stond. Vrouwke kwam ten val, bezeerde zich, twee jongens/mannen hielpen haar op te staan maar de buschauffeur reed nog steeds doorquote:Op donderdag 9 juli 2015 13:55 schreef Risu het volgende:
Och ja die bus.. Zien ze je moeilijk doen met de wagen, lopen ze gewoon door. Een keer zelfs ging die vent al rijden voor de wagen op de rem stond, ja zeg![]()
Dus hup in de tula, geen gezeik meer.
Tijdens zwangerschap ging ik gewoon op de fiets trouwens, straks ook weer. De busmentalieteit kan ik me ook zo aan ergeren dat ik het probeer te ontwijken met ov te gaan.
Nou ja zeg. Dat is toch erg, gewoon doorrijden ookquote:Op donderdag 9 juli 2015 13:58 schreef mignonne het volgende:
[..]
Noh! Daar las ik dus een poosje terug een verhaal over hč... Een vrouwke van 80 ofzo die van Oegstgeest of Katwijk of die hoek richting Leiden ging. En de hufterige buschauffeur reed al weg toen zij nog in het gangpad stond. Vrouwke kwam ten val, bezeerde zich, twee jongens/mannen hielpen haar op te staan maar de buschauffeur reed nog steeds doorAangekomen op Leiden CS is de mevrouw zo slim geweest naar het LUMC te lopen om zich na te laten kijken. Bleek dat ze wat ribben gebroken had, een scheur in haar lever geloof ik en iets met haar heup. Echt whut??
![]()
ik werd er plaatsvervangend boos over, denk even na ofzo...
Dat ja. Als mensen niet voor me opstaan dan vraag ik het tegenwoordig gewoon, want ik kan gewoon echt niet lang staan. Soms wordt er dan wat gemopperd en altijd ''Oh, ik zag je niet staan''. Nu zal dat vast soms zo zijn hoor, maar ik merk ook dat mensen gewoon je blik ontwijken om maar niet op te hoeven staan.quote:Op donderdag 9 juli 2015 13:50 schreef Daui het volgende:
[..]
Beide verhalen vind ik echt zwaar triest. Ik voel me tegenwoordig schuldig als ik blijf zitten en oude mensen komen binnenlopen. Of als een ouder met kind binnen komt lopen en niemand gaat even op een andere plek zitten zodat ze naast elkaar kunnen zitten.
Vooral dat stomme ik doe alsof ik gek ben en staar voor me uit.![]()
En het zijn vooral de mensen die prima kunnen staan die lopen te dringen bij de deur.
Lang leve de zwangerschapshormonen die je nog bozer maken dan normaal
''Artsen zijn de moeilijkste patiënten'' hoor ik wel eens, dat zal voor verloskundigen ook opgaan.quote:Op donderdag 9 juli 2015 14:09 schreef mignonne het volgende:
Net een sticker gehaald bij de vk. Alles keurig op schema. Ze deed me behoorlijk zeer met voelen naar indaling. What the hell man, ik ben 23 weken, doe eens nietnergens voor nodig. Verder wilde ze een GTT ivm het geboortegewicht van de jongste. Die wilde ik niet, ze probeerde het nog met twee andere suikertestjes maar ook die hoef ik niet. "Nou dan wil ik wel twee groeiecho's, dan weten we tenminste wat er gebeurd in je buik". Waarom? Ik hoef geen groeiecho's. En dan? Dan komt er uit dat de baby groot is. Und? Ik doe niets met die informatie, ik laat me er niet eerder om inleiden en verder zou ik er ook niets mee doen. Ja maar ehm dan kunnen we je bijvoorbeeld eerder strippen! En als de bevalling niet zo opschiet dan kunnen we je eerder insturen.
ORLYstrippen? ik zeg toch net dat ik niets doe met die informatie? En je hebt je handen toch? Je voelt wel of een kind 3 kilo of 4,5 kilo is. Bovendien heb ik eerder 4,3 kg zonder al te veel moeite er uit gewerkt (in wel 3 hele minuten); ik geloof niet dat ik daar bang voor ben, en anders merken we het vanzelf als de bevalling niet opschiet.
>okay. Maar wil je dan wel groeiecho's als de groei van de baby afbuigt?
< ja hoor dat lijkt me relevant en zinvol.
> gaat driftig tikken
Kortom, gezellig gesprek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |