? Mobiel bedoel je? Want op tablet / desktop is het toch een duidelijk onderscheid?quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 09:28 schreef De-Hamster het volgende:
Misschien is het een idee om je header duidelijker te maken? Lichte foto in combinatie met lichte tekst is niet heel handig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bij mij op de laptop ziet het er zo uit. Niet erg duidelijk naar mijn mening. Kun je beter buttons van maken of iets dergelijks.Of saté?
Ik keek mobiel. Zag op je index geen ad. Bij een bericht maar 1 (responsive)quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 10:41 schreef Stofje het volgende:
Meer ads? Tja, wáár, ik wil het ook weer niet schreeuwerig maken. De ad rechtsboven kreeg gisteren 3 clicks (¤1,21), de rest heeft het niet gedaan. Er zit een ad recht onder het verhaal (no spam, maar: http://www.uitgeverij-stofje.nl/perrongelukken/rijmen) en nog een ad in de rechterbalk. Als je het verhaal leest, moet je toch naar beneden scrollen en daar staat gewoon een fullcolor afbeeldings-ad.
Gisteren dus dat nieuwe verhaal geplaatst en ook eens goed naar Analytics gekeken. Vrijwel al m'n bezoekers (kleine 600) komen via m'n Facebookpagina. 47,3% maar liefst via m.facebook.com. De mobiele versie dus, dus ik denk dat ik daar nog eens goed 'onderzoek' naar moet doen.
Ja, volgens mij is het mobiel ietsje anders dan desktop. Ik vind het nog knap lastig, dit. Intelligente plaatsing enzoquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 12:08 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Ik keek mobiel. Zag op je index geen ad. Bij een bericht maar 1 (responsive)
Had je vanmorgen een ander theme? Ik zag een blauw witte
Je wilt er toch wat aan verdienen lijkt me?quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 12:25 schreef Stofje het volgende:
[..]
Ja, volgens mij is het mobiel ietsje anders dan desktop. Ik vind het nog knap lastig, dit. Intelligente plaatsing enzo. Naja, ga er ook niet al téveel mee hannesen.
Ha, ja. Maar mijn site bestaat uit verhalen, het is zeker geen niche. Ofwel, ik kan niet gericht adverteerders zoeken. Qua bezoekersaantallen is het wel dik in orde op m'n site. Dus ja, het zou leuk zijn als het iets doet, maar ik verwacht er erg weinig van. Ik probeer wel alle tips die langskomen te gebruiken, dus ik ga het wel proberen heel goed neer te zetten. Maar verwachten dat ik meer dan een tientje per maand binnen hark? Dat lijkt me een topmaandquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 12:28 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Je wilt er toch wat aan verdienen lijkt me?
Als je wilt verdienen zul je wel het een en ander aan moeten passen. Maar krijg niet het idee dat je het echt wilt. Wat zijn je bezoekersaantallen ongeveer?quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 12:32 schreef Stofje het volgende:
[..]
Ha, ja. Maar mijn site bestaat uit verhalen, het is zeker geen niche. Ofwel, ik kan niet gericht adverteerders zoeken. Qua bezoekersaantallen is het wel dik in orde op m'n site. Dus ja, het zou leuk zijn als het iets doet, maar ik verwacht er erg weinig van. Ik probeer wel alle tips die langskomen te gebruiken, dus ik ga het wel proberen heel goed neer te zetten. Maar verwachten dat ik meer dan een tientje per maand binnen hark? Dat lijkt me een topmaand.
edit: niets veranderd bij mijn weten, maar ik zie mobiel wel direct een ad bovenin?
Lijkt me heel tof juist. Het is nog wat onderzoeken wat werkt. Wat ik momenteel doe is:quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 12:42 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Als je wilt verdienen zul je wel het een en ander aan moeten passen. Maar krijg niet het idee dat je het echt wilt. Wat zijn je bezoekersaantallen ongeveer?
Ok, dus als je meer bezoekers wilt geen hele verhalen meer postenquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 12:46 schreef Stofje het volgende:
[..]
Lijkt me heel tof juist. Het is nog wat onderzoeken wat werkt. Wat ik momenteel doe is:
- elke donderdag verschijnt een nieuw verhaal van me op m'n site én op FB. Dat levert meestal 600 bezoekers op m'n site op, ongeveer 12.000 mensen lezen het op FB. Het is dus te overwegen om niet meer het gehele verhaal op FB te plaatsen;
- elk weekend plaats ik een link van een oud verhaal met een korte samenvatting op FB. Kortom, mensen moeten dan echt klikken om het te lezen. Da's meestal rond de 1000 lezers;
- op dagen dat ik op FB niks doe, heb ik ongeveer... 15 bezoekers, denk ik. FB is dus wel van groot belang.
quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 16:21 schreef Rickertman96 het volgende:
[ afbeelding ]
Kut maand achter de rug
Ben wel benieuwd: wat zijn jullie sites? Even kijken hoe het er uitziet qua adsense, nieuwsgierig hoe jullie ze geïntegreerd hebbenquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 12:56 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Ok, dus als je meer bezoekers wilt geen hele verhalen meer postenAnders hebben ze geen rede meer om te klikken.
Wat ik zo snel zie via de pc, is dat in artikelweergave je 2 ads hebt in je sidebar, en 1 in de header.
De focus ligt op je tekst en niet op je sidebar.
Ik zou 3 (toegestane ads) gewoon in je artikel zetten. Laat die sidebar voor wat het is.
Dit is puur eigen ervaring hoor, kan goed zijn dat het bij jou niet of amper nut heeft, maar je geeft aan nog aan het experimenteren te zijn
Maar als je er 1 bovenaan je tekst, 1 in het midden, en een onder je tekst levert dat meer op dan 1 bovenaan je tekst, en 2 in je sidebar denk ik
dat is wel zuur inderdaad.quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 16:21 schreef Rickertman96 het volgende:
[ afbeelding ]
Kut maand achter de rug
Heeft volgens mij alleen zin als 'world' voor jou een belangrijk keyword is. Hier wordt het mooi uitgelegd:quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 00:01 schreef DonDruiper het volgende:
Ik zit na te denken over een .world domeinnaam.
Is dit verstandig?
http://onlinedomain.com/2(...)s-are-still-favored/quote:Sure some new gTLDs have advantages in SEO. For example my domain absinthe.tv has a good rank in keyword absinthe tv, even it has no content about tv. So if you have domain photography.tips, it will be ranked easier in keyword photography tips than photographytips.com or photographytips.tv.
Dat zegt toch niets, tenzij je altijd op 2000 per maand zitquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 16:21 schreef Rickertman96 het volgende:
[ afbeelding ]
Kut maand achter de rug
zit je normaal rond de 550? Dacht altijd dat je veel meer verdiendequote:Op zaterdag 8 augustus 2015 09:48 schreef YoshiBignose het volgende:
Dat vermoeden had ik ook wel, met .info domeinen bijvoorbeeld maar toch is dat verschil niet zo groot als het lijkt denk ik.
[..]
Dat zegt toch niets, tenzij je altijd op 2000 per maand zit
Ik heb trouwens echt een dieptepunt bereikt
[ afbeelding ]
Ja m'n screen was de afgelopen maand, maar ja het is zomer he, minder bezoekers dus sowieso wat minder dan in de winter bijv, logischquote:Op zaterdag 8 augustus 2015 09:48 schreef YoshiBignose het volgende:
Dat vermoeden had ik ook wel, met .info domeinen bijvoorbeeld maar toch is dat verschil niet zo groot als het lijkt denk ik.
[..]
Dat zegt toch niets, tenzij je altijd op 2000 per maand zit
Ik heb trouwens echt een dieptepunt bereikt
[ afbeelding ]
Je leeft dus van je Google AdSense begrijp ik hieruit en je hebt geen andere inkomsten?quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 09:48 schreef YoshiBignose het volgende:
Dat vermoeden had ik ook wel, met .info domeinen bijvoorbeeld maar toch is dat verschil niet zo groot als het lijkt denk ik.
Dat zegt toch niets, tenzij je altijd op 2000 per maand zit
Ik heb trouwens echt een dieptepunt bereikt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |