abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_154130320
2015

12 juli: kazy
13 juli: IsabellaMariaAnna
18 juli: Mariposas (jongen)
25 juli: Zomerzon01 (meisje)
30 juli: Fuente (meisje)

4 augustus: SaskiaR
6 augustus: Flying Fish
*** 7 augustus: LuDann & Black_Ninja***
11 augustus: Stippelrientje (jongen) (fictieve 30e plek)
12 augustus: Ggirl (jongen)
23 augustus: Coccinelle (jongen)
24 augustus mousemicky (jongen)

*** 1 september: MissBliss en Re ***
10 september: Jagärtrut
12 september: Wizzy
14 september: gestreeptestoel
19 september: Malteser
29 september: J0ycie88 (meisje)

6 oktober: Limone (jongen)
8 oktober: Skoap (jongen)
14 oktober: Sara82 (jongen)
16 oktober: pinquit (jongen)
16 oktober: Estrys (jongen)
21 oktober: JantinaGr (meisje)
23 oktober: *** Cassandra87 en Bartholomeus *** (jongen)

3 november: silliegirl
4 november: Daui (tweeling)
11 november: 1stGirl
14 november: ***Kuukske & JDude*** (jongen)
23 november: Bloesem

8 december: bloes85
31 december: sethiwe

2016

1 januari: hetzusjevan
4 januari: Xanteh
26 januari: Myrr

14 februari: Frummeltje86
25 februari: Sicilia

2 maart: L0t..
4 maart: LadyBlack

***-----------------***vermeldingen zijn (as) officiële fokbaby's (een fokbaby is een baby geboren uit een relatie waar man en vrouw elkaar hebben leren kennen op/door FOK)

Aanpassingen graag via dm!

[ Bericht 0% gewijzigd door Kyara op 08-07-2015 16:40:18 ]
Schudden voor gebruik
pi_154130476
Maltezer :*

Soms doen baby's gewoon waar ze zin in hebben. Lekker lui en slapen in de buik van mama zonder te bewegen of merkbaar te bewegen. Ook echt niet wakker te porren.....
Nou heb je zelf de laatste tijd behoorlijk wat stress in je lijf gehad en daar kan je baby ook wat moe van zijn en die neemt het er even lekker van nu het niet zo heet is. Ik kan mij goed voorstellen dat je daar helemaal a- relaxed van raakt. Sowieso goed om dan actie te ondernemen :*

Ik hoop dat alles goed is met de scan en we snel positief nieuws van je horen.
Schudden voor gebruik
pi_154130658
FF, klopt ja, wij hebben daarvoor van de VK een mutsje gekregen!
pi_154132615
Net terug uit het zkh, ruim 2 uur aan de ctg gelegen omdat men 'm de eerste tijd te vlak vond. Ook urine in moeten leveren, omdat mijn harde buiken geregistreerd werden. Bloeddruk is goed. Mocht nu naar huis, morgen weer melden voor een nieuwe ctg en uitslag van de urine.
Nu heel moe :Z.
Lees morgen weer bij!
pi_154132975
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 01:06 schreef Malteser het volgende:
Net terug uit het zkh, ruim 2 uur aan de ctg gelegen omdat men 'm de eerste tijd te vlak vond. Ook urine in moeten leveren, omdat mijn harde buiken geregistreerd werden. Bloeddruk is goed. Mocht nu naar huis, morgen weer melden voor een nieuwe ctg en uitslag van de urine.
Nu heel moe :Z.
Lees morgen weer bij!
Fijn dat er niet zo iets aan de hand is waarvoor je moet blijven in het ziekenhuis en je gewoon lekker thuis kunt slapen.
*duimt voor goede uitslagen :*
Schudden voor gebruik
  dinsdag 7 juli 2015 @ 06:24:30 #6
327807 Mariposas
יה&#14
pi_154134610
He wat vervelend die zorgen, Malteser! Hoop dat vandaag alles in orde blijkt.

Eindelijk een nacht goed geslapen! *O* nog steeds paar x naar de wc maar in elk geval snel weer in slaap kunnen vallen en niet zo heel vroeg wakker. Wel meteen zeurende harde buiken bij het opstaan. Hoop dat het voorwerk geen weken gaat duren. 3e week verlof en ik begin het al zat te worden, laat die baby maar komen! Gelukkig geen 6 weken van te voren met verlof gegaan! :X
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_154134649
Malteser, fijn dat het goed gaat en je weer naar huis mocht. Hoop dat je een rustige nacht hebt gehad.

Mariposas, wat vervelend van al die harde buiken. Kan mij er niks bij voorstellen (nog) maar prettig zal het niet zijn.

Ik ben weer een klein stapje verder...verlies van de slijmprop *O*
Vriend gelijk klaarwakker "zegt dat dat hij vandaag gaat komen?"...nope, zegt helemaal niks. Alleen dat het binnen nu en enkele dagen/weken toch wel moet gebeuren. Duh!
pi_154134706
Stoel ze staan er wellicht niet bij stil dat je er pas over een hele tijd weer bent. Je weet pas wat je mist als ze er niet is ;)

Malteser vervelend maar hopelijk vandaag ook een mooie uitslag
pi_154134719
Malteser, dat zal n vermoeiende avond geweest zijn. Hopelijk is t vandaag ook in orde.

Slecht geslapen... Ging slapen met allemaal onrust in mijn hoofd

[ Bericht 1% gewijzigd door gestreeptestoel op 07-07-2015 12:53:04 ]
pi_154134722
Ik voelde net heel zachtjes iemand tegen mijn hand schoppen O+

Of slaan of een kopstoot. Wat een agressieve babies ;)
pi_154134750
Gefeliciteerd met je dochter Kris!
Ik heb heerlijk geslapen! Nog 17 dagen werken tot verlof *O* zit wel 3 weken vakantie tussen ;)
ti amo più di ieri ma meno di domani
pi_154135149
Gefeliciteerd Kris, wat een stoere naam! Gaaf!

Malteser, ik hoop dat vandaag alles goed blijkt te zijn.

Wow, goede tip, een vers-uit-de-muts-muts! Had ik nou nooit aan gedacht!

Stoel, vervelend dat je druk bent in je koppie. Komt dat door je werk? Niet erg attent van je collega's trouwens. Dat zullen ze zich zelf ook wel realiseren, later. Denk dat je vast nog wat van ze hoort. En vervanging is niet jouw probleem, toch? Ze weten al maanden dat je zwanger bent, kom nou toch.

Grappig om terug te lezen dat meerderen wat minder "buikactiviteit" hebben gehad. Heb me de afgelopen dagen ook steeds zorgen gemaakt omdat ik steeds keilang niets voelde. En steeds als ik dacht: "fokkit, ik ga zo bellen", kreeg ik kort daarop een blob tegen mijn buik. Misschien zijn de babes toch ook een beetje loom geweest van de warmte?

Hoe hard moet je je baby voelen bij 25, 26 weken trouwens? Het is bij mij nooit pijnlijk ofzo, het voelt meer als een dikke 'blob'. Geen strekkende ledematen ook. Alleen korte, doffe, tikken. Soms wat licht gewoel. (Myeah, bedenk me dat er weinig "goed" of "fout" zal zijn omdat iedereen anders is. Maar ben gewoon benieuwd eigenlijk, hoe jullie dat voelen)
pi_154135215
Bij mij van 20 tot 29 weken wel echt schoppen. Niet superhard, het voelde inderdaad meer als doffe tikken. Maarja, dan kan ie natuurlijk ook nog niet zo hard trappen.
Daarna is ie omgedraaid en sindsdien is het vooral heen en weer schuiven met de kont en rug, en met de handjes op m'n bekkenbodem trommelen.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_154135327
Ik voel amper schopjes, alleen als ik op m'n zij in bed lig heel soms. Ik heb een baby met wiebelkont, want het gebrek aan schopjes wordt uitgebreid gecompenseerd met heen en weer geschuif, vooral tijdens het eten, tijdens het rustig zitten, tijdens het in bed liggen, tijdens het douchen... Volgens mij slaapt hij amper.

Ik herken de verhalen van uitstekende of überhaupt herkenbare handjes en voetjes dan ook totaal niet, dus wat bij de een normaal is, hoeft bij de ander amper voor te komen.
  dinsdag 7 juli 2015 @ 09:26:05 #15
426379 elamanilo
elämänilo
pi_154135453
Krisvc, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter <3 Wat een toffe naam hebben jullie haar gegeven! Nu bijkomen en kennismaken <3 Snuffelen en knuffelen!
pi_154135537
Ik voel de laatste week ook minder. Voel de baby absoluut elke dag een heleboel keer, maar het is erg veranderd. Niet meer zoveel schoppen, veel meer geschuif en gerek. En ik voel het nog altijd erg laag in m'n buik, vrijwel nooit boven m'n navel. Ben wel benieuwd hoe het ligt, want de laatste keer lag het wel met het koppie naar beneden...
  dinsdag 7 juli 2015 @ 09:43:06 #17
409579 LuDann
All the way
pi_154135624
Ik voel eigenlijk de hele dag door beweging en alles bovenin mijn buik, daar waar mijn placenta niet zit. Vooral geschuif en gedraai maar ook trappen. En de hik! Vooral dat laatste zo'n 10/15 keer per dag. Ik las ergens dat baby's het meest actief zijn rond de 32 weken, maar die van mij lijkt alleen maar actiever te zijn geworden sinds toen.

Als ik Gup een half uurtje niet voel maak ik me al snel een beetje zorgen omdat dat niet gebruikelijk is. Dan ga ik even liggen en porren en voel me dan een beetje schuldig omdat ik soms het idee heb dat ik beeb uit een diepe slaap wakker maak. :@

Voor de 30 weken had ik ook wel eens een dag of een paar dagen minder beweging. Groeispurtje misschien.
pi_154135674
Het is niet normaal toch dat je droomt dat de overbuurman je ten huwelijk vraagt? :')
ti amo più di ieri ma meno di domani
pi_154135693
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 09:43 schreef LuDann het volgende:
Ik voel eigenlijk de hele dag door beweging en alles bovenin mijn buik, daar waar mijn placenta niet zit. Vooral geschuif en gedraai maar ook trappen. En de hik! Vooral dat laatste zo'n 10/15 keer per dag. Ik las ergens dat baby's het meest actief zijn rond de 32 weken, maar die van mij lijkt alleen maar actiever te zijn geworden sinds toen.

Mijne heeft nog nooit de hik gehad!
En idd nog steeds heel actief, maar misschien voelt het nu ook steviger omdat ie steeds groter wordt, dus komt het harder aan.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_154135790
:D @ Estrys, denk het wel hoor, heb wel vreemdere dingen gedroomd de afgelopen maanden.

@ malteser: succes ook vandaag, hopelijk is alles goed!

@beweging: zenuwslopend soms! Die van ons is eigenlijk best wel druk, dus rustige momenten vind ik ook niet zo cool. Vooral 's ochtends als ik wakker wordt en het duurt even voor meneer/mevrouw wakker is. Maar verder voel ik de hele dag door heel regelmatig beweging. Echt schoppen is het inderdaad niet meer, dat je het heel specifiek op 1 plek voelt, meer schuiven en duwen door de hele buik. Voel wel af en toe duidelijk de voeten. En ook wel eens een plotselinge draai die zo hard gaat dat ik even naar adem moet happen :+ Alsof ie zich even flink afzet tegen mijn longen.
  dinsdag 7 juli 2015 @ 10:07:37 #21
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_154135922
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 09:48 schreef Estrys het volgende:
Het is niet normaal toch dat je droomt dat de overbuurman je ten huwelijk vraagt? :')
Dat ligt er aan, is dit je overbuurman?

Zo ja: normaal. :Y
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_154135971
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 10:07 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Dat ligt er aan, is dit je overbuurman?
[ afbeelding ]
Zo ja: normaal. :Y
Nee dat is em helaas niet ;)

Sterker nog, ik wil er echt nooit mee trouwen (de overbuurman dan he :6 Bovendien ben ik al 8 jaar getrouwd, natuurlijk met een man die er minstens zo goed uit zou kunnen zien als die man op dat plaatje. O-)

[ Bericht 0% gewijzigd door Estrys op 07-07-2015 10:15:42 ]
ti amo più di ieri ma meno di domani
pi_154136043
Hoe gaat het met Joycie, eigenlijk?
pi_154136311
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 09:48 schreef Estrys het volgende:
Het is niet normaal toch dat je droomt dat de overbuurman je ten huwelijk vraagt? :')
Daar moet je de verloskundige even voor bellen denk ik. :P
pi_154136357
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 01:06 schreef Malteser het volgende:
Net terug uit het zkh, ruim 2 uur aan de ctg gelegen omdat men 'm de eerste tijd te vlak vond. Ook urine in moeten leveren, omdat mijn harde buiken geregistreerd werden. Bloeddruk is goed. Mocht nu naar huis, morgen weer melden voor een nieuwe ctg en uitslag van de urine.
Nu heel moe :Z.
Lees morgen weer bij!
Jeetje zeg. Succes vandaag in het ziekenhuis!

quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 06:44 schreef Sekhmet het volgende:
Ik ben weer een klein stapje verder...verlies van de slijmprop *O*
Vriend gelijk klaarwakker "zegt dat dat hij vandaag gaat komen?"...nope, zegt helemaal niks. Alleen dat het binnen nu en enkele dagen/weken toch wel moet gebeuren. Duh!
Jaaaa, huphup baby *O* Met deze termijn moet er dan toch wel iets gebeuren!

Mijn slijmprop verloor ik een paar weken terug al, maar nog geen baby hier. Mijn vk gaf wel aan dat het in ieder geval voorbereidend werk is (en dat ze binnen 2 weken wel een bevalling verwachtte, maar helaas :P )

quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 10:07 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Dat ligt er aan, is dit je overbuurman?
[ afbeelding ]
Zo ja: normaal. :Y
:D

@beweging: hier is het wisselend. De ene keer een hele drukke mini (mijn ribben :'( ) en de andere keer helemaal niks. Net als IMA is dat ook vaak 's ochtends minder. (Misschien krijgen we een uitslaper? /naïef) Vanaf het begin dat ik de kleine voel, wordt er wel stipt rond 22.00 uur geschopt/gedraaid/gehikt.

Oh en ik begin haast zin te krijgen in de bevalling :X Ik ben de sleur van de dagen een beetje zat aan het worden en het vele thuis zitten ook (autorijden gaat niet meer lekker, net zoals fietsen en wandelen en geen winkels vlakbij ofzo om even een boodschapje te doen, daarnaast krijg ik rugpijn als ik te lang zit en harde buiken als ik te lang sta (in de keuken bijv.), blegh) /liefdagboek
pi_154136392
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 10:30 schreef WupWup het volgende:

[..]

Daar moet je de verloskundige even voor bellen denk ik. :P
_O- Of de overbuurvrouw :P
ti amo più di ieri ma meno di domani
  dinsdag 7 juli 2015 @ 10:45:18 #27
409579 LuDann
All the way
pi_154136547
Hier kun je trouwens je ''alternatieve bevaldatum'' berekenen. Voor de leuk:

http://www.babybytes.nl/alternatievebevaldatum.php

Ik kom uit op 40+1. 8-)
pi_154136650
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 10:45 schreef LuDann het volgende:
Hier kun je trouwens je ''alternatieve bevaldatum'' berekenen. Voor de leuk:

http://www.babybytes.nl/alternatievebevaldatum.php

Ik kom uit op 40+1. 8-)
:D 16 juli zegt ie, 40+3.
Die voetnoot :')

quote:
Let op: Gebruik deze methode tijdens het eerste trimester. Hoewel geclaimd wordt dat deze berekening betrouwbaarder is dan de gebruikelijke Naegele methode (`alle zwangerschappen duren 280 dagen`), kan je eigen dokter jouw situatie het beste beoordelen.
  dinsdag 7 juli 2015 @ 10:54:53 #29
409579 LuDann
All the way
pi_154136761
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 10:49 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:

[..]

:D 16 juli zegt ie, 40+3.
Die voetnoot :')

[..]

Ja. :')

Ik snap dat ''gebruik dit tijdens het eerste trimester'' niet helemaal. Er verandert toch niets aan die rekenmethode als je hem later gebruikt? :?
pi_154137013
Ik heb hem even gebruikt voor mijn eerste zwangerschap. Dan zit ie er 3 dagen naast :P
ti amo più di ieri ma meno di domani
  dinsdag 7 juli 2015 @ 11:12:56 #31
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_154137121
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 10:45 schreef LuDann het volgende:
Hier kun je trouwens je ''alternatieve bevaldatum'' berekenen. Voor de leuk:

http://www.babybytes.nl/alternatievebevaldatum.php

Ik kom uit op 40+1. 8-)
Yes!! Ik ga zondag bevallen! *O* ik noteer het in mijn agenda, bedankt voor de tip! ^O^ :D
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
  dinsdag 7 juli 2015 @ 11:14:05 #32
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_154137153
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 10:54 schreef LuDann het volgende:

[..]

Ja. :')

Ik snap dat ''gebruik dit tijdens het eerste trimester'' niet helemaal. Er verandert toch niets aan die rekenmethode als je hem later gebruikt? :?
Tegen de tijd dat je in het 3e trimester zit ben je deze rekenmethode en datum vergeten, vandaar waarschijnlijk :P
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_154137155
Nu wordt het 39+5 voor mij! En bij vorige bevalling 40+1, ik moest echter meer dan een week langer wachten. ;)

Wel grappig om te zien wat er gebeurt als je bepaalde componenten aanpast (koffie, leeftijd, gewicht)
  dinsdag 7 juli 2015 @ 11:15:57 #34
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_154137200
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 11:14 schreef Svane het volgende:
Nu wordt het 39+5 voor mij! En bij vorige bevalling 40+1, ik moest echter meer dan een week langer wachten. ;)

Wel grappig om te zien wat er gebeurt als je bepaalde componenten aanpast (koffie, leeftijd, gewicht)
Haha inderdaad. Als ik nou 15 koppen koffie per dag had gedronken was ik vandaag bevallen. :D
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
  dinsdag 7 juli 2015 @ 11:16:12 #35
409579 LuDann
All the way
pi_154137210
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 11:12 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Yes!! Ik ga zondag bevallen! *O* ik noteer het in mijn agenda, bedankt voor de tip! ^O^ :D
:D Graag gedaan! *O*
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 11:14 schreef Svane het volgende:

Wel grappig om te zien wat er gebeurt als je bepaalde componenten aanpast (koffie, leeftijd, gewicht)
Ja, ik heb ook al even gekeken. Ik vermoed dat Mariposas hartstikke veel koffie drinkt. :o
pi_154137229
Mijn alternatieve datum is mijn UD :P
pi_154137242
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 11:15 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Haha inderdaad. Als ik nou 15 koppen koffie per dag had gedronken was ik vandaag bevallen. :D
Atten jij, nu! c_/ c_/ c_/
  dinsdag 7 juli 2015 @ 11:17:41 #38
409579 LuDann
All the way
pi_154137250
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 11:15 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Haha inderdaad. Als ik nou 15 koppen koffie per dag had gedronken was ik vandaag bevallen. :D
Ik zou maar rap hele sloten koffie gaan drinken dan! :D
pi_154137270
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 11:12 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Yes!! Ik ga zondag bevallen! *O* ik noteer het in mijn agenda, bedankt voor de tip! ^O^ :D
Synchroonbevallen, gezellig *O*
pi_154137388
Oh en guys ik ben NEGEN WEKEN vandaag oh mijn god, bijna dubbele cijfers! :+

Ik heb in de avonduren al een bult bij m'n onderbuik? Zo bizar zo vroeg. O+ Lekker m'n darmen aaien dus. Wel fijn om (naast pukkels. Pukkels everywhere ;( ) een symptoom erbij te hebben.
  dinsdag 7 juli 2015 @ 11:23:08 #41
56471 pinquit
oh my lama!
pi_154137402
Hai! Ik ben weer in het land der levenden.
Kris, van harte met he dochter! O+

Volgens die alternatieve bevaldatum ga ik op 16oktober bevallen :o
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_154137466
Gefeliciteerd Kris!

volgens dat ding ga ik op mijn verjaardag bevallen }:|
pi_154137477
Ik kreeg extra dagen vanwege mijn bmi -O-
pi_154137538
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 11:22 schreef Svane het volgende:
Oh en guys ik ben NEGEN WEKEN vandaag oh mijn god, bijna dubbele cijfers! :+

Ik heb in de avonduren al een bult bij m'n onderbuik? Zo bizar zo vroeg. O+ Lekker m'n darmen aaien dus. Wel fijn om (naast pukkels. Pukkels everywhere ;( ) een symptoom erbij te hebben.
9 weken *O*

En pukkels, hou op over pukkels, mijn huid is een grote ravage :').

Vrijdag echo toch?
pi_154137602
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 11:28 schreef L0t.. het volgende:

[..]

9 weken *O*

En pukkels, hou op over pukkels, mijn huid is een grote ravage :').

Vrijdag echo toch?
Vrijdag ja. M'n hartslag verdubbelt als ik er aan denk. Alles is zo anders dan vorige keer! Maar hee, hopelijk ga ik gewoon mn tweede voor de eerste keer zien!

En jij volgende week ook al toch? Hoe voel jij je verder?
pi_154137822
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 11:31 schreef Svane het volgende:

[..]

Vrijdag ja. M'n hartslag verdubbelt als ik er aan denk. Alles is zo anders dan vorige keer! Maar hee, hopelijk ga ik gewoon mn tweede voor de eerste keer zien!

En jij volgende week ook al toch? Hoe voel jij je verder?
Het is ook zo spannend! Ik duim iig!

Ik volgende week vrijdag ja.
Ik ben vooral Heel Erg Moe, de combi met slecht slapende peuter zal daar zeker niet aan bijdragen :'). En ik ben ook gewoon enorm nerveus, aan de ene kant voelt het allemaal heel goed en aan de andere kant heb ik het gevoel dat ik mezelf voor de gek aan het houden ben en dat we nooit een kloppend hartje gaan zien. Laat de tijd maar even lekker snel gaan!
  dinsdag 7 juli 2015 @ 11:45:56 #47
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_154138073
Goh, leuk, die alternatieve periode. Het scheelt precies 0.8 dag met mijn UD |:(

Dus, ik zet vast p de geboortekaartjes: 'de nacht van 23 op 24 augustus', kan niet missen :P :+
pi_154138097
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 11:38 schreef L0t.. het volgende:

[..]

Het is ook zo spannend! Ik duim iig!

Ik volgende week vrijdag ja.
Ik ben vooral Heel Erg Moe, de combi met slecht slapende peuter zal daar zeker niet aan bijdragen :'). En ik ben ook gewoon enorm nerveus, aan de ene kant voelt het allemaal heel goed en aan de andere kant heb ik het gevoel dat ik mezelf voor de gek aan het houden ben en dat we nooit een kloppend hartje gaan zien. Laat de tijd maar even lekker snel gaan!
Ja, ik kan de klok ook echt wel vooruit kijken! Dat gevoelsmatig heen en weer gaan constant herken ik zeker, ondanks dat ik nooit een miskraam heb ervaren. In principe heb ik vertrouwen, maar dan ben ik weer zo dom om te googlen op weinig symptomen, of verdwenen symptomen of kanspercentages en dat is zo niet handig. :{

Wel fijn dat je zo relatief snel voor een echo mag. Dat is niet alleszeggend maar kan denk ik toch heel geruststellend zijn.

Ik had verwacht dat ik bij een tweede juist veel meer vertrouwen zou hebben maar je weet nu juist zo goed dat een prille zwangerschap écht tot een fantastisch kind kan leiden waardoor ik dit nu zo intens graag wil.
pi_154138336
+1 op Svane en L0t! Het is zooo spannend deze periode! Ik ben donderdag pas 7 weken, maar heb dan wel al de eerste echo en intake en ik kijk de dagen echt vooruit! Ik ben echt heel erg misselijk, zo ongeveer de hele dag, de cola die ik altijd fanatiek drink smaakt niet meer, af en toe zijn mijn borsten gevoelig, kortom redelijk wat kwaaltjes en toch ben ik heel bang dat het niet goed zit.
Vorige zwangerschap (en die is natuurlijk nog niet zo heel lang geleden :') ) had ik veel meer last mijn borsten, maar bij de zwangerschap van dochter amper dus ik wéét dat het niets hoeft te zeggen, maar toch! Is het al donderdag :s) ?
Zwangerschapsdocent bij de vereniging Samen Bevallen ❤
pi_154138388
Ik had dat allemaal niet, ik kwam er pas na 8 weken achter dat ik zwanger was... Toen deed de vk meteen een echo om te zien hoe ver het ongeveer was, dus ik hoefde nergens op te wachten. Daarna kon ik pas aan het idee beginnen te wennen (niet dat ik er nu aan gewend ben ofzo :P )
Carpe diem, quam minimum credula postero.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')