Ripquote:Op donderdag 2 juli 2015 19:14 schreef VacaLoca het volgende:
Gerommel begint plaats te maken voor serieuze werk. Gelukkig woon ik op hoogste punt van Arnhem met torenhoge bomen pal voor me... oh wacht
Hier hetzelfde, maar wel flinke zonkracht hoor.quote:Op donderdag 2 juli 2015 19:26 schreef clumsy_clown het volgende:
Laat maar komen die buien![]()
Ik ben vandaag in een keihard cliché getrapt en blijkbaar toch ontzettend verbrand bij het zwembad, ondanks de relatieve bewolking. Ik verbrand echt heel moeilijk dus het verbaast me wel, al was de zonnebrand vergeten misschien niet zo slim
Mag ik een keer raden?quote:Op donderdag 2 juli 2015 19:27 schreef roislecxe het volgende:
Ik weet een plek waar zulke buien niet spontaan ontstaan maar spontaan uitdoven
Ze ontstaan er ook vaak net achter, ik gok dat we daar vandaag weer een voorbeeld van kunnen zien.quote:Op donderdag 2 juli 2015 19:27 schreef roislecxe het volgende:
Ik weet een plek waar zulke buien niet spontaan ontstaan maar spontaan uitdoven
Misschien dat de volgende nog wat meer doet.quote:Op donderdag 2 juli 2015 19:29 schreef Straatcommando. het volgende:
Verdomme wat een anticlimax weer zeg. Welgeteld een harde klap en een beetje regen.
Ik kom naar je toequote:Op donderdag 2 juli 2015 19:33 schreef bondage het volgende:
Hier in Assen begint het dicht te trekken en volgens mij kan ik de bui zien hangen in de verte
Die klap was echter wel een beste . Dichtbij ook, ik was met collega's aan het praten. Werd ineens heel stil hahahaquote:Op donderdag 2 juli 2015 19:31 schreef hangtime het volgende:
[..]
Misschien dat de volgende nog wat meer doet.
Was inderdaad een tegenvallertje
Ik ookquote:Op donderdag 2 juli 2015 19:08 schreef Koelkastje het volgende:
[ afbeelding ]
Ik zit stil en ik zweet!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |