SPOILER: exits 2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dieren en vaste gastenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Agenda:
Nominatie:
10 augustus: nominatie publiek
11 augustus: nominatie bewoners
12 augustus: 2 nieuwe aspirantbewoners
16 augustus: exit van één aspirantbewoner
17 augustus: exit genomineerdeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
Het nieuwe schoonmaakrooster van Benjamin.
Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
quote:Op donderdag 2 juli 2015 12:22 schreef Urb het volgende:
Ben laat yes we scare leider... ik bedoel boodschapper Ivan het schoonmaakrooster keuren.
My age is very
Inappropriate
for my behavior![]()
Nee hoor hij doet al weken niksquote:Op donderdag 2 juli 2015 12:22 schreef zodeju het volgende:
Het kan zijn dat ik het graag wil zien, maar is Ivan een beetje meer relaxt.?
Volg je hart, want dat klopt....![]()
Hij is mega relaxt ......................Floor en Menno komen morgenquote:Op donderdag 2 juli 2015 12:22 schreef zodeju het volgende:
Het kan zijn dat ik het graag wil zien, maar is Ivan een beetje meer relaxt.?
My age is very
Inappropriate
for my behavior![]()
daar spreekt floor door wat Ivan moet zeggen om leider te wordenquote:Op donderdag 2 juli 2015 12:23 schreef Urb het volgende:
Hangt er nu een koi-karper in Ivan's oor? Of een wasknijper?
TEAM TAFEL![]()
Volgens mij idd een knijpertje ofzoquote:Op donderdag 2 juli 2015 12:23 schreef Urb het volgende:
Hangt er nu een koi-karper in Ivan's oor? Of een wasknijper?
Volg je hart, want dat klopt....![]()
Aha een Fl-oortjequote:Op donderdag 2 juli 2015 12:25 schreef rowan634 het volgende:
[..]
daar spreekt floor door wat Ivan moet zeggen om leider te worden![]()
![]()
PULLUP:: kan jij maken dat ik dm verzenden kan,en mischien dat ik de oude posts te mijn nieuwe account kan samen doen?![]()
quote:Op donderdag 2 juli 2015 12:23 schreef Urb het volgende:
Hangt er nu een koi-karper in Ivan's oor? Of een wasknijper?![]()
Koi met piercing
wel beter zo die lange baard eraf, frisser
hij lijkt ook minder boozig nu![]()
Bas blijft zwarte piet he?
http://www.utopiatv.nl/ne(...)je-bij-de-boekhouder
Sinds de financiële situatie van de Utopia BV in catastrofale nevelen is gehuld, zit boekhouder Mark er bovenop.
Maarom niet eerder he?
Wat een klucht is het ook, en Mark blij dat Bas de rol als rat overgenomen heeft.![]()
En dit topic ga je ook weer helemaal vol rammen met deze onzin?quote:Op donderdag 2 juli 2015 12:27 schreef mario390 het volgende:
PULLUP:: kan jij maken dat ik dm verzenden kan,en mischien dat ik de oude posts te mijn nieuwe account kan samen doen?Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
"Mn shirt is gescheurd, was zeker al zo ik heb het zoooo warrum, ik wil ook niks!!"
Tot zover de bijdrage van Gabri![]()
![]()
nee zeker niet toch ik heb en dom situatiequote:Op donderdag 2 juli 2015 12:29 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
En dit topic ga je ook weer helemaal vol rammen met deze onzin?![]()
Doe je vragen verder gewoon in Feedback hier Mario. Ik ben op dit moment niet thuis dus kan er even niet adequaat op reageren, maar het is een puntje voor feedback en niet voor hier en wellicht kan een van de andere mods je helpenquote:Op donderdag 2 juli 2015 12:27 schreef mario390 het volgende:
PULLUP:: kan jij maken dat ik dm verzenden kan,en mischien dat ik de oude posts te mijn nieuwe account kan samen doen?Before I die, I’m going to eat a bag of unpopped popcorn. That should make the cremation a little more interesting.![]()
dank jequote:Op donderdag 2 juli 2015 12:31 schreef pullup het volgende:
[..]
Doe je vragen verder gewoon in Feedback hier Mario. Ik ben op dit moment niet thuis dus kan er even niet adequaat op reageren, maar het is een puntje voor feedback en niet voor hier en wellicht kan een van de andere mods je helpen![]()
quote:Op donderdag 2 juli 2015 12:28 schreef Cir het volgende:
[..]![]()
Koi met piercing
wel beter zo die lange baard eraf, frisser
hij lijkt ook minder boozig nuOh dat kan het ook zijn vond hem al in een goede bui.
![]()
![]()
Gelukkig, streams van Gabri af, kijg je toch een slappe van met dat gezanik op ... álles.
Bas nog aan het studderen in zn toko
en ja hoor stream alwwer terug op mammy two-shoes "IK ZOU ZO GRAAAG UN PAPJUH LUSTUH![]()
![]()
Met dat gezanik is ze zoveel afgevallen.....quote:Op donderdag 2 juli 2015 12:36 schreef Urb het volgende:
Gelukkig, streams van Gabri af, kijg je toch een slappe van met dat gezanik op ... álles.
Bas nog aan het studderen in zn toko
en ja hoor stream terug op mammy two-shoes "IK ZOU ZO GRAAAG UN PAPJUH LUSTUH![]()
doe ik nu ook![]()
![]()
Samenwerken in Utopia. Wat betekent dat eigenlijk? Hoe kunnen ze het beter doen? Laat van je horen!
http://www.utopiatv.nl/promotion/detail/23788/ons-utopia
Tuurlijk en dat moeten wij hun vertellen als het schip al bijna gezonken is.![]()
En dorrr, nu zaniken dat er niks te vreten is "ER IZ NIETEENS RIETSUIKUR FOOR MIJJ"
"Ohja oh ik ga eerst etuh dan schoonmakuh, wattiz hier gubeurd dannn ohhh ik kan echt nieeeeejjj"![]()
Gabs?quote:Op donderdag 2 juli 2015 12:39 schreef Urb het volgende:
En dorrr, nu zaniken dat er niks te vreten is "ER IZ NIETEENS RIETSUIKUR FOOR MIJJ"My age is very
Inappropriate
for my behavior![]()
Eigenlijk is het heel simpel, om de kosten van het evenement eruit te halen (100 euro Rotjochies en draaitafels) 20 mensen, en om ook de kosten over de inkoop eruit te halen moeten 50 mensen 20 euro pp besteden.
Zegt Bas tegen Mark.![]()
We staan zo rood en dan komt er een personal trainer, Bas snapt dat niet.
Mark zegt dat het 250,- euro per maand kost.
Bas: oh dat is echt een vriendenprijsje
Maar als we nu stoppen komt Gabs weer aan en dan is het allemaal voor niets geweest (Mark)![]()
Bas is zo blij dat Paay komt morgen. Hij kon zich moeilijk inhouden en vraagt of Mark er geen moeite mee heeft.
Mark zegt dat hij er wel moeite mee heeft, maar 2 januari gaan ze helemaal los.![]()
Ik mag Patricia Paay wel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
mot die meuk dr niet uit nu zit op 45 minquote:Op donderdag 2 juli 2015 12:39 schreef puzziepie het volgende:
Laatst zei een klant ook: "Ik ruik de verf amper niet"
o wacht het gaat spoeleh![]()
Is natuurlijk ook vriendenprijs, maarja op Arjuna's linkedin staat dat ie voor Talpa werkt dus zal mss achter de schermen wel bijbetaald krijgen en/of gewoon blij zijn met de reclame voor zichzelf.quote:Op donderdag 2 juli 2015 12:41 schreef ndid het volgende:
We staan zo rood en dan komt er een personal trainer, Bas snapt dat niet.
Mark zegt dat het 250,- euro per maand kost.
Bas: oh dat is echt een vriendenprijsje
Maar als we nu stoppen komt Gabs weer aan en dan is het allemaal voor niets geweest (Mark)![]()
Wij hebben nu een vertrouwensband (Bas)
Mark: ja
Bas: dan moet ik je even melden dat er binnenkort 2 nieuwe inwoners komen, 2 geitjes
Mark: dat wist ik al, maar daar kunnen we wel wat mee
Bas: jazeker
Forum Opties Forumhop: Hop naar: