quote:
quote:
quote:
quote:Op zaterdag 18 juli 2015 15:10 schreef LittleBrownie het volgende:
[ afbeelding ]
Doe ook een keer mee
quote:
lok quotequote:
Veel beter in kleur, al mogen die wel iets feller.quote:Op woensdag 22 juli 2015 20:04 schreef nielsgeode het volgende:
Klopt. Ik wilde mijn plaat nog opnieuw plaatsen in kleur. Was het gisteravond van plan nadat ik terug zou komen om wat landschappen te schieten met mijn Carl Zeiss Distagon 15mm f/2.8. Had er een polarizer op en die heeft een klein tikje gehad waardoor ie nu muurvast zit![]()
Heb gisteravond van alles zitten lezen over hoe / wat. Uiteindelijk de conclusie getrokken dat een 2600 euro objectief me te duur is om mee te kloten. Daarom vanmorgen Zeiss maar gebeld en het wordt nogal een duur grapje waarschijnlijk![]()
In ieder geval, gewoon om naar te kijken, alsnog een kleurenplaat van mijn inzending:
[ afbeelding ]
Het licht. Dit is tegen zonsondergang. Ter info: 1600 iso / f/1.8 / 1/400s (ofzo). Met een beetje daglicht heb je heel snel iso 200 / f/2 / 1/2000.quote:Op woensdag 22 juli 2015 22:55 schreef bepklep82 het volgende:
[..]
Veel beter in kleur, al mogen die wel iets feller.
Weet niet helemaal wat het is, maar mis het zomerse gevoel.
Sprankelende kleuren.
quote:Op maandag 27 juli 2015 07:25 schreef SunChaser het volgende:
1 very, mooie foto maar heeft voor mijn gevoel niks met het thema te maken
Het thema is hitte, niet heet, ik heb er andere associaties bij. Verder zie ik vonken, geen vuur.quote:
quote:Op maandag 27 juli 2015 07:55 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Het thema is hitte, niet heet, ik heb er andere associaties bij. Verder zie ik vonken, geen vuur.
Ja prima dat iemand een thema anders interpreteert. Maar zeggen dat het thema hitte is en niet heet als argument gebruiken.quote:Op maandag 27 juli 2015 09:46 schreef Ener-G het volgende:
Achja hij is maar een van de 7 stemmers.. ieder z'n eigen interpretatie van het themaPersoonlijk vind ik de foto van very veel beter, die had van mij de max punten gehad als ik had mogen stemmen. Die wegvliegende gloeiende sintels zijn echt niet koud in ieder geval
Nee ik gebruik heet niet in mijn beoordeling omdat ik onder hitte andere dingen versta. Als t de mooiste foto was als thema had ie zes punten gekregenquote:Op maandag 27 juli 2015 10:53 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja prima dat iemand een thema anders interpreteert. Maar zeggen dat het thema hitte is en niet heet als argument gebruiken.![]()
Iets moet heet zijn om hitte af te geven...quote:Op maandag 27 juli 2015 10:56 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Nee ik gebruik heet niet in mijn beoordeling omdat ik onder hitte andere dingen versta. Als t de mooiste foto was als thema had ie zes punten gekregen
Ja maa het hoef niet letterlijk heet te zijn. Twee zoenende mensen kan bv ook prima in het thema hitte passenquote:Op maandag 27 juli 2015 10:57 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Iets moet heet zijn om hitte af te geven...
Wat is nou precies je puntquote:Op maandag 27 juli 2015 11:01 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ja maa het hoef niet letterlijk heet te zijn. Twee zoenende mensen kan bv ook prima in het thema hitte passen
Uhm wat, nu spreek je jezelf compleet tegen voor mijn gevoel..quote:Op maandag 27 juli 2015 11:01 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ja maa het hoef niet letterlijk heet te zijn. Twee zoenende mensen kan bv ook prima in het thema hitte passen
Vind je dat nou echt leuk, trollen?quote:Op maandag 27 juli 2015 12:08 schreef SunChaser het volgende:
Ik krijg absoluut geen hittegevoel bij die foto, hoe jullie ook zeuren
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |