Er zitten nog flink wat stappen tussen hard en speedcorequote:Op zaterdag 27 juni 2015 01:36 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Hardcore, ben niet van de speedcore
Doe maar gewoon wat jij goed vindtquote:Op zaterdag 27 juni 2015 01:38 schreef KitKatChunky het volgende:
[..]
Er zitten nog flink wat stappen tussen hard en speedcore
Biertaxi/snel shoarma bestellen met bierquote:Op zaterdag 27 juni 2015 01:40 schreef Monopoly het volgende:
Dillema.
Ben aardig kalm met bier drinken laatste tijd. Wel fijn. Nu 4 blikjes op, nog 2 over. Einde is snel in zicht. Eigenlijk wil ik nog tanken, maar geen zin om de deur uit te gaan.
Maar da's duur. 6-pack Heineken voor 12 euroquote:Op zaterdag 27 juni 2015 01:40 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Biertaxi/snel shoarma bestellen met bier
die pak ik ook altijdquote:Op zaterdag 27 juni 2015 01:41 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Maar da's duur. 6-pack Heineken voor 12 euro_!
Bij de avondwinkel een halve liter Keizerskroon (koud) voor een euro.
biertaxi 25 eckies gekoeld kistje heinies..quote:Op zaterdag 27 juni 2015 01:41 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Maar da's duur. 6-pack Heineken voor 12 euro_!
Bij de avondwinkel een halve liter Keizerskroon (koud) voor een euro.
Ik roep wel gewoon wat artiesten hierquote:
Da's handig voor een feestje. Als ik goed mijn best doe krijg ik wel een kist bier op, maar dan moet ik eten en de tijd nemen. Voor 25 eu vind ik het zonde als ik er maar 8-10 van drink voor ik in slaap flikkerquote:Op zaterdag 27 juni 2015 01:43 schreef PeZu het volgende:
[..]
biertaxi 25 eckies gekoeld kistje heinies..
ja dan niet hehquote:Op zaterdag 27 juni 2015 01:45 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Da's handig voor een feestje. Als ik goed mijn best doe krijg ik wel een kist bier op, maar dan moet ik eten en de tijd nemen. Voor 25 eu vind ik het zonde als ik er maar 8-10 van drink voor ik in slaap flikker
De de groetjes aan Moira voor mequote:Op zaterdag 27 juni 2015 01:48 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Stap zo nog wel even op de fiets naar de avondwinkel. Frisse neus halen.
tis gewoon nog t shirt fiets weer,heerlijkquote:Op zaterdag 27 juni 2015 01:48 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Stap zo nog wel even op de fiets naar de avondwinkel. Frisse neus halen.
man man man 2 uur begint het feestje pasquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:03 schreef PeZu het volgende:
Ooh 2 uur al, mja dan wellicht morgen beter mdma
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |