SPOILER: Bonushulks in ere hersteld: een ode aan RaymondK en Dreamerbulk.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
hey seto
De OP staat hier
Ja, dat kan niet. Er is toch geen ruimte voor je ejaculaat.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:16 schreef Montelly het volgende:
Spuiten als in ejaculeren maar dan in absolute vacuum.
elke dag zijn er wel aanslagen overal in de wereldquote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:52 schreef Questular het volgende:
Nog een aanslag, nu op toeristen in Tunesië...
Dat heeft niks met een vacuüm te maken, vriend. Dat is het effect van de zwaartekracht op je zaad.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:25 schreef Montelly het volgende:
Dan is er toch geen luchtweerstand en neem v van je sperma per seconde met 9,81m/s toe.
wow. Waar is je respect?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:59 schreef no1uknow het volgende:
[..]
elke dag zijn er wel aanslagen overal in de wereld
Maar hier zijn toeristen in het spel en dan is het ineens nieuwswaardig en interessant omdat het invloed heeft op ons veiligheidsgevoel
#loominarty
Waarom zou ik?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:24 schreef Awesome_ het volgende:
Hebben de gym Turken zich al publiekelijk gedistantieerd van deze daden van vandaag?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |