Volgens mij was dat over de Pauw-uitzending toen. Daar was het inderdaad een verschrikkelijk zelfingenomen paardenlul. Meneer ik heb kanker dus de wereld draait om mijquote:Op woensdag 24 juni 2015 22:30 schreef LTVDK het volgende:
Dit was het (Google werkt beter dan de zoekfunctie)
[..]
Blijf jij maar gewoon lekker je vrolijke zelf.quote:Op woensdag 24 juni 2015 22:38 schreef timmmmm het volgende:
Of moet ik nu ineens politiek correct gaan lopen doen alleen omdat de man dood is?
Nu zoek ik alleen de zoete verlossing van de eeuwige slaap, morgen misschien weerquote:Op woensdag 24 juni 2015 22:39 schreef Fokker89 het volgende:
Hee timmmmm, zoek je nog mensen voor de FP?
Zing jij wel eens een liedje voor het slapen gaan?quote:Op woensdag 24 juni 2015 22:40 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nu zoek ik alleen de zoete verlossing van de eeuwige slaap, morgen misschien weer
ja, niet voor mezelf hoor, maar als je nog iemand zoekt hoor ik het welquote:Op woensdag 24 juni 2015 22:40 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nu zoek ik alleen de zoete verlossing van de eeuwige slaap, morgen misschien weer
Ik zing dan meestalquote:Op woensdag 24 juni 2015 22:42 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Zing jij wel eens een liedje voor het slapen gaan?
Een Sinatra voor je post.quote:
Kan ik iets doen om je op te vrolijken timmmmm?quote:Op woensdag 24 juni 2015 22:44 schreef timmmmm het volgende:
Helaas word ik elke ochtend toch gewoon wakker
Als je het echt wilt kan je dat heus wel veranderen hoor.quote:Op woensdag 24 juni 2015 22:44 schreef timmmmm het volgende:
Helaas word ik elke ochtend toch gewoon wakker
Stuur maar ff een PMmetje met de details, dan kijk ik morgenquote:Op woensdag 24 juni 2015 22:43 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
ja, niet voor mezelf hoor, maar als je nog iemand zoekt hoor ik het wel
Elfletterig vindt het niet leuk dat je "wilt" zegt.quote:Op woensdag 24 juni 2015 22:45 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Als je het echt wilt kan je dat heus wel veranderen hoor.
quote:Op woensdag 24 juni 2015 22:46 schreef timmmmm het volgende:
Yasmin wil me weer dood hebben hoor, met haar kutsnor
Moest die zonder een t?quote:Op woensdag 24 juni 2015 22:47 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Elfletterig vindt het niet leuk dat je "wilt" zegt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |