SPOILER: Aanbevolen mods Fallout3:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Aanbevolen mods Fallout: New Vegas:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fallout-topicreeksen:
- Fallout3
- Fallout: New Vegas
BECAUSE WAR, WAR NEVER CHANGES!
[ Bericht 4% gewijzigd door The_Substitute op 22-06-2015 20:27:52 ]'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'
Hij is niet 'lomp'. Hij is dik en van mijquote:Op dinsdag 23 juni 2015 09:01 schreef HeatWave het volgende:
Pip Boy edition is uitverkocht. Echt, het idee is wel grappig, maar dat ding is zo enorm lomp
.
Ik ben NV weer gaan spelen voor de DLC, maar ik wil eigenlijk eerst het verhaal afmaken, maar ik weet niet welke kant ik wil kiezen.. Verhaal spoilers:quote:Op dinsdag 23 juni 2015 08:55 schreef ioko het volgende:
Ben verder gegaan met de DLC van New Vegas. Het kost even tijd, maar ik begin er weer in te komen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zolang je z'n hoedje maar kan lootenquote:
Mwa, iig goed dat bethesda de PC apart aanpakt. Verder maak ik me niet druk om de framerate. Ik heb genoeg te mekkeren over de engine maar één van de dingen die het heel goed doet zijn indrukwekkende visuals neerzetten zonder dat dat heel veel van je computer vergt.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 15:50 schreef NothingHappened het volgende:
Het onvermijdelijke FPS vraagstuk
eigenlijk speel ik ook om maar wat aan te kutten daar ik eigenlijk alles wel gevonden en uitgespeeld heb op alle manieren. Tis vermaak nog maar eigenlijk is het net als minimal house-muziek; opbouwen naar een climax die niet komt.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 16:02 schreef Vault-Boy het volgende:
Dat is bij mij het probleem inderdaad. Daarom ben ik er ook echt nu mee gestopt en wacht ik tot Fallout 4 er is. Ik heb soms nog steeds de neiging om Fallout 3 of New Vegas te spelen, maar eigenlijk is dat ook zonde van mijn tijd aangezien ik het meeste gewoon uit mijn hoofd weet. Heb die games echt al zoveel keer gespeeld/uitgespeeld.
Sowiesoquote:Op woensdag 24 juni 2015 08:51 schreef jankaas020 het volgende:
Meer mensen hier die Fallout Shelter spelen?
Goed bezig.quote:Op woensdag 24 juni 2015 09:53 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Sowieso
Bezig met mijn tweede vault, de eerste groeide ik te snel en waren al mijn resources op en ging iedereen doodNu dus wat langzamer spelen, al mijn dwellers hebben nu gear en bijna allemaal een wapen en gaat nu prima
http://www.digitalspy.com(...)html#~pgxwUuO6xVonwvquote:Can you tell us how big the map's going to be?
"I avoid answering that, and I'll tell you why. If you look at our previous stuff, it's kind of like that. We don't actually measure it like that. Because Skyrim is one size, but the mountains take up a lot of space. That's not really a game place, it's in your way, you have to go around it, so we're not really doing that. In the city, it's very dense, but there is no load - like in Fallout 3, there's a load - for areas of the city, we don't do that. So it's very dense, the buildings are tall, and a lot of them are open, so you can just walk in and around, so... it's big. I wouldn't say, you know, if you played Skyrim, I couldn't tell you it's X bigger, so we're just saying it's about the same size."
Heb je het stuk nou niet gelezen behalve de laatste zin? Ze geven duidelijk aan dat ze het niet echt kunnen vergelijken met Skyrim of afmetingen kunnen geven. Laatste zin is daardoor wel een beetje vreemd, dat wel.quote:Op woensdag 24 juni 2015 16:28 schreef bjorntju het volgende:
[..]
http://www.digitalspy.com(...)html#~pgxwUuO6xVonwv
Map size ongeveer even groot als Skyrim. Daarnaast ook geen load times in steden enzo. Nice!Ergerde er mij altijd aan die laadtijden als je een huisje binnen wilde.
Hij zegt niet specifiek dat laadtijden bij het enteren van een gebouw weg zullen gaan, alleen dat er gebouwen zijn waar dat niet hoeft. En dat de map niet is opgedeeld in grote stukken zoals stukjes New Vegas en de Mojave, of stukjes Washington en de Capital Wasteland.quote:Op woensdag 24 juni 2015 16:28 schreef bjorntju het volgende:
[..]
http://www.digitalspy.com(...)html#~pgxwUuO6xVonwv
Map size ongeveer even groot als Skyrim. Daarnaast ook geen load times in steden enzo. Nice!Ergerde er mij altijd aan die laadtijden als je een huisje binnen wilde.
De meeste gebouwen waarschijnlijk wel gewoon. Hij zegt ook letterlijk "there is no load". Dat de grotere gebouwen wél laadtijden hebben kan ik mij nog wel invinden. Maar aan de hand van dat stukje ga ik er van uit dat de wat kleinere gebouwen gewoon geen laadtijden hebben.quote:Op woensdag 24 juni 2015 17:55 schreef Mirel het volgende:
[..]
Hij zegt niet specifiek dat laadtijden bij het enteren van een gebouw weg zullen gaan, alleen dat er gebouwen zijn waar dat niet hoeft. En dat de map niet is opgedeeld in grote stukken zoals stukjes New Vegas en de Mojave, of stukjes Washington en de Capital Wasteland.
Ik maak er uit dat de "spelruimte" ongeveer even groot is als Skyrim.quote:Op woensdag 24 juni 2015 16:40 schreef Rezania het volgende:
[..]
Heb je het stuk nou niet gelezen behalve de laatste zin? Ze geven duidelijk aan dat ze het niet echt kunnen vergelijken met Skyrim of afmetingen kunnen geven. Laatste zin is daardoor wel een beetje vreemd, dat wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |