man man man!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We hadden net al flinke voorpret samen met D om met hem dekbedovertrekken uit te zoeken. Dino's en auto's zijn alvast grote favoriet.Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.
Vertel! Hoe is het gegaan?!quote:Op woensdag 24 juni 2015 10:07 schreef Cyntiaa het volgende:
Cas is altijd wel van het praten en vertellen wat hij mee heeft gemaakt op een dag. Dus ik hoop dat hij straks ook iets te vertellen heeftEr hangt in ieder geval een schema op de gang waarop staat wat je allemaal al zelf kunt; veters strikken etc
Denk het wel, hier namelijk pecies hetzelfdequote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:57 schreef XcUZ_Me het volgende:
Aaahhhrrrghh, zit er een faaaaseeee rond 25 maanden? Kind is echt niet te genieten de laatste week. Ook wel ziek geweest, maar mên. Om alles janken, pieperig, zeuren...
Heel herkenbaar!quote:Op vrijdag 26 juni 2015 06:34 schreef Susie het volgende:
...
Zaterdag gaat ze een nachtje uit logeren, wedden dat ze zondag 7 uur wakker wordt ofzo
Ja, precies! Ik word er echt een beetje gek van. Ze slaapt ook dramatisch is en doorslapen al net zo. Wil de hele dag op de arm gedragen worden en huilt al als er een scheet dwars zit.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:30 schreef XcUZ_Me het volgende:
Echt he?? En ze hangt ook echt vreselijk aan mij op het moment. En als iets niet mag/kan/lukt, binnen twee seconden die sirene aan.
Dit lijkt me dan ook niet zo gek als ze daar nog steeds zo'n last van heeft.. Arm dingquote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:36 schreef .Sparkling. het volgende:
Ja, precies! Ik word er echt een beetje gek van. Ze slaapt ook dramatisch is en doorslapen al net zo. Wil de hele dag op de arm gedragen worden en huilt al als er een scheet dwars zit.
dat is te simpel gedacht jaquote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:36 schreef laziness het volgende:
Maar M. kan toch aan tafel zitten met zoiets en jij kan de meisjes afleiden Kyara? Of is dat te simpel gedacht?
quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:38 schreef Omentielvo het volgende:
Ik ben vandaag weer naar de dierentuin gegaan. Op de fiets. Maar het was weer super gezellig.
[ link | afbeelding ]
Ik geef liever een zetpil maar Billie begint dan zo zielig te huilen. Heb nu fruitparacetamol voor kinderen gekocht. Van die kauwtabletjes. Dat neemt ie in met een glaasje water. Kauwen kent ie nietquote:Op vrijdag 26 juni 2015 23:12 schreef Loj het volgende:
Wow, stil zitten bij de kapper!en omspoord Mwahahahahahaha
Toffe foto's van Riley!
Fijne vakantie nog Spark!
En ik voelde me vandaag ff een slechte moederIk was echt een beetje geïrriteerd op Ow. Continu huilen om niets, niets willen eten en ontzettend jaloers zijn op z'n broertje. Totdat hij om zes uur zei: mama Ow pijn, wil kusje en slapen. Had hij 39.5
... En dan het ergste... Een zetpil geven... Gebruiken jullie nog zetpillen? Of zou ik langzaam naar orale medicijnen kunnen gaan?
+1quote:Op zaterdag 27 juni 2015 14:08 schreef L-E het volgende:
Sinaspril bevat suiker, voor mij reden om dat niet met 3 maanden te geven. Bovendien krijg ik er oraal weinig in als ze echt ziek zijn.
Mag je niet telefonisch overleggen met de HAP?quote:Op zaterdag 27 juni 2015 20:42 schreef Spirit82 het volgende:
Even zonder bijlezen een vraag: hebben jullie kindjes roodvonk gehad? Zo ja, bij vermoeden naarr huisarts of uitzieken? Ik lees over antibiotica direct aan het begjn van de ziekte, maar ik wil niet onnodig in het weekend de spoedpost lastigvallen..
Ik zou gewoon de hap bellen en het voorleggen. Zij kunnen telefonisch wel beoordelen of het tot maandag kan wachten of dat ze haar toch even willen zien.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 20:42 schreef Spirit82 het volgende:
Even zonder bijlezen een vraag: hebben jullie kindjes roodvonk gehad? Zo ja, bij vermoeden naarr huisarts of uitzieken? Ik lees over antibiotica direct aan het begjn van de ziekte, maar ik wil niet onnodig in het weekend de spoedpost lastigvallen..
+1quote:Op zaterdag 27 juni 2015 21:48 schreef L-E het volgende:
Ik ben natuurlijk van de antibiotica-is-evil-maffia dus ik zou dat niet snel doen. Tenzij ik zelf blaasontsteking heb, dan denk ik dat ik half dood ga van de pijn bij het plassen
Ik zou wél waarschuwen. Gewoon voor de zekerheid.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 21:51 schreef Spirit82 het volgende:
Nou in bepaalde gevallen vind ik het geen enkel probleem, maar hierbij vraag ik me af of de kuur niet erger is dan de kwaal. Als ze roodvonk heeft, moet ik wel een heleboel mensen gaan waarschuwen want gisteren hadden we een feestje met heel veel kindjes en een paar zwangere vrouwen en een vrouw met een kleintje van 6 weken. Minieme kans op besmetting, maar toch...
Dit inderdaad.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 22:36 schreef Cwen het volgende:
[..]
Ik zou wél waarschuwen. Gewoon voor de zekerheid.
quote:Op zondag 28 juni 2015 06:41 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Dit inderdaad.
"Mama! Goedemorgen. Ben je klaar met slapen? Billie is wakker! De zon schijnt, ik ga buiten spelen!"
Dat was om 6 uur zojuist.
quote:Op zondag 28 juni 2015 06:41 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Dit inderdaad.
"Mama! Goedemorgen. Ben je klaar met slapen? Billie is wakker! De zon schijnt, ik ga buiten spelen!"
Dat was om 6 uur zojuist.
Slaapt ze dan verder in de tussenliggende tijd?quote:Op zondag 28 juni 2015 09:18 schreef XcUZ_Me het volgende:
Noor was wel wat aan het kwaken rond half 7, maar ze kan haar bed natuurlijk zelf niet uit. Tegen achten heb ik haar eruit geplukt!
Ik denk dat ze wat soezelt, want tussen het gekwaak is het periodes weer stil inderdaadquote:Op zondag 28 juni 2015 09:19 schreef L-E het volgende:
[..]
Slaapt ze dan verder in de tussenliggende tijd?
Oh wauw. Ik dacht dat jonge babies ook nog niet zo lang aan een stuk mochten slapen, gewoon uit fysiek oogpunt enzo?quote:Op zondag 28 juni 2015 09:28 schreef Skoap het volgende:
Luc heeft sinds zijn geboorte de nacht al doorgeslapen. Heb nooit 1 nachtvoeding gegeven. Nu slaapt hij vaak uit tot 9/9:30, nu hij naar zijn nieuwe bed is, is hij iets vroeger wakker (8:30) maar het zal ook wel even wennen zijn.
Dit kan natuurlijk alleen maar gaan tegenvallen bij baby 2![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |