Kv bezorgt ook, gratis vanaf 50 euro. Kun je met luiers erbij makkelijk doen.quote:Op dinsdag 1 december 2015 22:13 schreef Cassandra87 het volgende:
Hoe oud was M. toen kwak? Overweging etos vind ik de leverbaarheid als ik overstap, twee etos filialen naast mijn werk, en ik deed al boodschappen online via ah dus kan t meebestellen.
Ik weet nog niet of ik overstap op kv maar t zijn wel dingen die ik op mijn voor en tegen lijstje zet.
Zal eens af en toe kruidvat binnen lopen om te kijken naar de voorraad
			
			
			
			Ik heb vanaf dag 1 kruidvat gegeven en nooit misgegrepen..quote:Op dinsdag 1 december 2015 22:13 schreef Cassandra87 het volgende:
Hoe oud was M. toen kwak? Overweging etos vind ik de leverbaarheid als ik overstap, twee etos filialen naast mijn werk, en ik deed al boodschappen online via ah dus kan t meebestellen.
Ik weet nog niet of ik overstap op kv maar t zijn wel dingen die ik op mijn voor en tegen lijstje zet.
Zal eens af en toe kruidvat binnen lopen om te kijken naar de voorraad
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Als jij t idee hebt dat de speen veel te lang duurt, maar 20-25 minuten is prima.quote:Op donderdag 10 december 2015 09:26 schreef Malteser het volgende:
Flesspeenvraag: wanneer ga je over op de volgende maat speen?
Twix (12 weken) drinkt uit smalle Dr. Brown met speen nr. 1. Hij doet ongeveer 20/25 minuten over zijn fles (is nooit anders geweest, hij neemt graag de tijd). Hij spuugt niet.
Zojuist speen nr. 2 geprobeerd, fles in een kwartier leeg maar hij spuugt nu net een lading over mijn trui.
Te snel gewisseld? Of nog eens proberen?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Alleen wanneer je noodzaak ziet? Als twix tevreden is zo is het toch prima? W heeft die speen gedronken tot 10 maanden ongeveer en daarna ben ik overgegaan op avent, ook newbornspeenquote:Op donderdag 10 december 2015 09:26 schreef Malteser het volgende:
Flesspeenvraag: wanneer ga je over op de volgende maat speen?
Twix (12 weken) drinkt uit smalle Dr. Brown met speen nr. 1. Hij doet ongeveer 20/25 minuten over zijn fles (is nooit anders geweest, hij neemt graag de tijd). Hij spuugt niet.
Zojuist speen nr. 2 geprobeerd, fles in een kwartier leeg maar hij spuugt nu net een lading over mijn trui.
Te snel gewisseld? Of nog eens proberen?
			
			
			
			R laat nog vaak wat staan bij 150 cc, ik verwacht niet dat dit nog meer gaat worden.quote:Op donderdag 10 december 2015 09:53 schreef Selvaria het volgende:
Vraag: ik ben mijn kolfmomenten aan het afbouwen, dus N. gaat nu standaard twee keer op een dag fv krijgen. Voor de rest hoop ik bv te kunnen blijven geven. Als man of ik thuis een flesje geeft krijgen we er met moeite 100cc in en ze is dan een uur of 2-3 tevreden. Bij de GO tikt ze zo 2x 180cc op een dag weg en laat ze dus zo'n 4-4,5 uur tussen de voedingen.
Zijn er keer kindjes die bij de overstap zulke kleine hoeveelheden zijn gaan/blijven drinken en is dat erg? Maakt het uit of ze op een dag bijvoorbeeld 3x180cc of bijv. 6x90cc drinkt, behalve dan dat het enigszins irritant voor ons is?
Edit: ze krijgt al redelijk wat vaste voeding binnen en ze is nu bijna 7 maanden.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Een liter kv volgens mij. Bv onbeperkt nog steeds. Opvolgmelk (nr 2) mag 600-800 ml dacht ik.quote:Op vrijdag 11 december 2015 08:50 schreef Selvaria het volgende:
Oké, bedankt!Gewoon lekker N. volgen dus.
Gisteren dronk ze wel 120, misschien wordt het meer, misschien niet. We zien het wel. Is er een maximum aantal cc dat ze mag hebben nu ze al wat aan vaste voeding likt en zo?Ze krijgt redelijk wat binnen via Rapley, maar nog geen grote hoeveelheden.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Saar had een appelallergie, maar dan was er binnen no time reactie, is ook eigenlijk wat ik verwacht bij allergie...quote:Op maandag 14 december 2015 14:04 schreef Cassandra87 het volgende:
Vraagje. Hoe snel uit zich een allergie? In overleg met de lk zijn wij over op een combinatie van bv en kv. G heeft zaterdag ochtend voor het eerst een flesje kv gekregen. Dit is prima bevallen. Rest van de dag uitsluitend live bv.
Zondag heeft hij de hele dag bv gekregen en de laatste avond voeding was kv. Ook dit is prima bevallen, normaal heeft hij last van krampjes, ligt hij te mopperen in zijn bedje. Hij is nu zonder problemen in slaap gevallen.
Nou zag ik vanochtend dat hij vrij veel puistjes heeft voor zijn doen (hij heeft normaal een puntgaaf gezichtje) en een rode huid, alsof hij koorts heeft. Hoe groot is de kans dat hij achteraf reageert op de kv? (verder niets raar gedaan of gegeten, behalve baby zwemmen zondag ochtend)
Is het normaal dat een eventuele allergie zich pas zoveel later uit?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Wij hebben de nachtvoeding afgebouwd op advies van de KA. Steeds een schepje+water minder. Dat deden we steeds een week. Tot ze op 60+2 zaten en na een tijdje sliepen ze ineens door.quote:Op vrijdag 18 december 2015 16:13 schreef twist02 het volgende:
Hmm, niemand die ooit flessen heeft afgebouwd?![]()
Never mind, we komen er zelf vast ook wel uit
			
			
			
			Ik dacht dat T. nooit zou stoppen met z'n 5 flessen per dag..en ineens werden het er 4. Toen 3. Etcquote:Op vrijdag 18 december 2015 16:13 schreef twist02 het volgende:
Hmm, niemand die ooit flessen heeft afgebouwd?![]()
Never mind, we komen er zelf vast ook wel uit
			
			
			
			Ja hoor, tenzij loden leidingenquote:Op vrijdag 18 december 2015 17:37 schreef Cassandra87 het volgende:
Warm water uit de kraan, go of no go?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ook met flesvoeding kan je je kindje volgen. Bied 100cc aan. Drinkt hij het niet op, primaquote:Op vrijdag 18 december 2015 18:20 schreef Cassandra87 het volgende:
Tnx! Nog een blonde vraag, volgens de formule moet G ongeveer 100cc drinken. Hij komt hier niet altijd aan. Gisterenavond dronk hij 90cc kv en zojuist 70cc. Ik vind het heel lastig in te schatten, is dit erg? Hij krijgt nog steeds bijna volledig bv maar ik sta op het punt om toch de knoop door te hakken en te stoppen met de bv. Zou hij op volledig kv wel meer drinken?
En houd ik het aantal bv momenten aan op volledig kv of drinken ze dan grotere flessen/minder drink momenten?
			
			
			
			Tnx! Zal tot we volledig overgestapt zijn sowieso wel schipperen blijven. Maar flesje is zo bijgemaakt natuurlijk.quote:Op vrijdag 18 december 2015 18:26 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Ook met flesvoeding kan je je kindje volgen. Bied 100cc aan. Drinkt hij het niet op, primadan heeft hij op dat moment niet meer nodig. Hij vraagt vanzelf weer om melk. En over een tijdje zit daar misschien wel een soort van ritme in.
Wij hoorden van het CB natuurlijk dat we een schema moesten volgen (7-11-15-19-23). Ik zei toen nog dat ik op verzoek voedde. Twee dagen later besloot Sjaak zelf dat schema aan te houden. Dus dat komt vanzelf goed.
			
			
			
			Op de verpakking staat dat het vier weken na openen goed blijft. Ik houd zelf een week aan als ik het in een los bakje doe. Weet niet waarom, maar dat voelt beter ofzo...quote:Op vrijdag 18 december 2015 18:32 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Tnx! Zal tot we volledig overgestapt zijn sowieso wel schipperen blijven. Maar flesje is zo bijgemaakt natuurlijk.
Als ik poeder in een apart bakje meeneem voor onderweg bederft t toch niet direct? Of moet ik t echt per bakje afmeten voor een flesje
			
			
			
			Ik denk dat het 'moeten' is omdat je van #2 minder mag geven dan #1?quote:Op vrijdag 18 december 2015 16:33 schreef Lijnloos het volgende:
Maar waarom "moet" je afbouwen dan? Het is hier nog niet helemaal aan de orde maar ik voorzie dat wij hier ook tegenaan gaan lopen over een paar maanden... maar ik kan me van bij Minke herinneren dat we het gewoon lekker bleven doen tot volgens mij ruim na haar 1e verjaardag... what baby needs, baby gets!
Als je een schepje meeneemt om het af te meten lijkt het me geen probleem. Ik wilde alleen niet moeten afmeten onderweg, dus nam afgepaste hoeveelheden mee.quote:Op vrijdag 18 december 2015 18:32 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Tnx! Zal tot we volledig overgestapt zijn sowieso wel schipperen blijven. Maar flesje is zo bijgemaakt natuurlijk.
Als ik poeder in een apart bakje meeneem voor onderweg bederft t toch niet direct? Of moet ik t echt per bakje afmeten voor een flesje
			
			
			
			Het is bij ons vanzelf gegaan uiteindelijk. Voor zijn eerste verjaardag was hij helemaal zonder fles. Hij ging steeds meer klooien met de flessen en slecht drinken. Ochtendfles ging bij ons het laatste eraf.quote:Op vrijdag 18 december 2015 16:13 schreef twist02 het volgende:
Hmm, niemand die ooit flessen heeft afgebouwd?![]()
Never mind, we komen er zelf vast ook wel uit
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |