quote:De internationale cricketbond ICC heeft de manier van bowlen van Ahsan Malik illegaal bevonden. De topspeler van Oranje en het Rotterdamse VOC mag daardoor niet meer bowlen in wedstrijden.
Een bowlingactie moet aan een aantal regels voldoen. Zo mag de arm niet meer dan 15 graden gestrekt worden. Volgens de ICC voldeed het bowlen van Malik in het T20-duel met Schotland niet aan die regels. De 25-jarige bowler moet nu voor een speciaal panel aantonen dat hij z'n actie heeft veranderd. Tot die tijd (en dat kan enkele maanden duren) is hij geschorst.
Het besluit is een flinke tegenvaller voor het Nederlands cricketteam, dat op dit moment deelneemt aan het WK-kwalificatietoernooi in Schotland en Ierland. Malik is al jarenlang een vaste waarde bij Oranje.
Grote namen
De afgelopen jaren heeft de ICC de jacht op illegale bowlingacties geïntensiveerd. Grote namen als de Pakistanen Saeed Ajmal en Mohammed Hafeez en de West-Indiër Sunil Narine gingen Malik voor.
Helemaal mee eens. Enorm verlies voor Oranje. Is ook niet de eerste die dit gebeurt, Mark Jonkman een paar jaar geleden ook al. Dat was toen nog een beetje hypocriet gezien het aantal chuckers in het internationale cricket, maar inmiddels is het jachtseizoen geopend. Ik moet zeggen dat ik het zelf ook niet zo zie in de actie van Malik.quote:Op maandag 13 juli 2015 19:09 schreef Max23 het volgende:
Jammer, hij is één van de beste NL bowlers, misschien wel de beste
Dat heeft ze de kop gekost inderaadquote:Op dinsdag 14 juli 2015 13:55 schreef BobW het volgende:
Oman moet nog 6 runs in 2 overs. Toch pijnlijk die ene run in de laatste 2 overs van NL.
quote:De bekende Pakistaanse cricketer Mohammad Hafeez mag een jaar niet bowlen. Dat heeft de internationale cricketbond ICC vrijdag bekendgemaakt.
De voormalige aanvoerder van Pakistan zou een foutieve bowlingactie hebben gemaakt. Dat gebeurde onlangs ook Ahsan Malik bij de Nederlandse cricketploeg tijdens een wedstrijd tegen Schotland in kwalificatietoernooi voor het WK Twenty20. Ook hij mag voorlopig niet bowlen bij internationale wedstrijden.
Ziet er naar uit dat NL op enkele ballen directe kwalificatie misloopt.quote:It's crazy down here...single to end the previous over. Wait! A boundary will do it off the first ball of this over. Single to long-off then out! Swart is out caught at point looking for the big one off Ngoche. Pieter Seeler strides in with top spot gone and the game ends with an Ngoche leg-side wide. So the Netherlands have won the match but we'll have to wait for the run-rates to see who has topped the group....update coming.
Tof dat het op Nederlandse tv is. Is dat achter de decoder? Hier is het op Sky sports 3 die ik helaas niet heb...quote:Op dinsdag 21 juli 2015 08:59 schreef Max23 het volgende:
Vanmiddag is het zover, uitzending begint om 15:15 op Fox Sports 3
http://kncb.nl/namibie-nederland-op-fox-sports/
Ja, betaalzender, heb ik ook niet helaas maar zullen daardoor wel veel streams komen.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 13:25 schreef bartrid het volgende:
[..]
Tof dat het op Nederlandse tv is. Is dat achter de decoder? Hier is het op Sky sports 3 die ik helaas niet heb...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |