Een van de grootste muziekfestivals van Europaquote:Op woensdag 24 juni 2015 16:28 schreef Soof-87 het volgende:
Ik heb even moeten zoeken wat Werchter precies is
Ja dat blijktquote:Op woensdag 24 juni 2015 17:34 schreef MaJo het volgende:
[..]
Een van de grootste muziekfestivals van Europa
Hilz morgen bellen! Anders ga ik je elke dag spammen dat je dat moet doen![]()
Geen muziek/festival liefhebber? I love festivalsquote:
Muziekliefhebber wel, festivalliefhebber nietquote:Op woensdag 24 juni 2015 18:13 schreef MaJo het volgende:
[..]
Geen muziek/festival liefhebber? I love festivals
Het ziet er naar uit dat het bloeden eindelijk op z'n einde komt, net nog maar een half gevulde tampon
dat kan natuurlijk ookquote:Op woensdag 24 juni 2015 19:07 schreef Soof-87 het volgende:
[..]
Muziekliefhebber wel, festivalliefhebber niet
En fijn!!
Nee he..quote:Op woensdag 24 juni 2015 22:37 schreef SmallishBear het volgende:
Dag 24 en beetje bloed.. Ongesteld zijn wordt altijd aangekondigd met meerdere dagen buikpijn, daar heb ik nu geen last van. En geen gekke dingen gedaan gisteren..
Is het te laat voor een innesteling? Omdat het maar een beetje is...quote:Op woensdag 24 juni 2015 22:37 schreef SmallishBear het volgende:
Dag 24 en beetje bloed.. Ongesteld zijn wordt altijd aangekondigd met meerdere dagen buikpijn, daar heb ik nu geen last van. En geen gekke dingen gedaan gisteren..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.rugpijn is nog niet over.. vanmiddag afspraak bij de fysio
ik heb ook allerlei pijntjes in mijn buik.. ik ben er nog niet uit welke de kip en welke het ei is
en eensch met de doelstellingen van KC
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
quote:Op donderdag 25 juni 2015 10:40 schreef Barreltje het volgende:
gheheh Hilz!
wat een verrassing!
kan je die verwijzing nu ophalen dan? en wat houdt dat in dan?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.rugpijn is nog niet over.. vanmiddag afspraak bij de fysio
ik heb ook allerlei pijntjes in mijn buik.. ik ben er nog niet uit welke de kip en welke het ei is
en eensch met de doelstellingen van KCSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mag idd straks de verwijzing ophalen. Dan afspraak maken met gyn. En die zal wel het een en ander onderzoeken...
Jaaa! Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 26 juni 2015 11:21 schreef L0t.. het volgende:
Wat fijn Hilz! Goed dat je gebeld hebt!
Ik ben gisteren eindelijk gebeld over de uitslagen: alles was goed! Geen gekke afwijkingen o.i.d. Waarschijnlijk dus gewoon dikke vette pech dat het steeds mis ging.
Dus met goede moed verder naar een geslaagde zwangerschap. We zijn al op de goede weg![]()
![]()
[ afbeelding ]
Over 3 weken echo!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |