Ook daar moeten ze bezuinigen.quote:Op zondag 14 juni 2015 14:12 schreef Evertjan het volgende:
het is toch belachelijk dat Sporza zowel de Dauphine niet uitzendt en ook helemaal niks doet met de Ronde van Zwitserland!
Anders blijft er niet genoeg budget over voor de Ronde van België!quote:Op zondag 14 juni 2015 14:12 schreef Evertjan het volgende:
het is toch belachelijk dat Sporza zowel de Dauphine niet uitzendt en ook helemaal niks doet met de Ronde van Zwitserland!
dus nu zend niemand de Eneco Tour uit?quote:Op zondag 14 juni 2015 14:14 schreef showtimer het volgende:
Sporza heeft zelfs de Eneco Tour afgestoten
de Limbo's?quote:Op zondag 14 juni 2015 14:16 schreef Evertjan het volgende:
[..]
dus nu zend niemand de Eneco Tour uit?
Eurosport zendt het wel uit...althans zolang er geen brommerrijden is.quote:Op zondag 14 juni 2015 14:16 schreef Evertjan het volgende:
[..]
dus nu zend niemand de Eneco Tour uit?
Betaalzender gaat niet werken, maar een youtube-stream zou best kunnen. Doen ze bij WK's ook.quote:Op zondag 14 juni 2015 14:19 schreef Evertjan het volgende:
moet de UCI niet eens een betaalzender op de markt brengen met daarop alle wielerwedstrijden live op TV?
UCI gaat die rechten toch niet kopen?quote:Op zondag 14 juni 2015 14:24 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Betaalzender gaat niet werken, maar een youtube-stream zou best kunnen. Doen ze bij WK's ook.
Klopt, maak daar een denkfout...de rechten van het WK zitten bij de UCI, rechten van andere koersen bij de organisator. Ook de productiekosten zijn niet misselijk...quote:Op zondag 14 juni 2015 14:29 schreef showtimer het volgende:
[..]
UCI gaat die rechten toch niet kopen?
Voor een zender met ook exotische beelden en fatsoenlijk commentaar zou ik best wat willen betalen trouwens.quote:Op zondag 14 juni 2015 14:24 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Betaalzender gaat niet werken, maar een youtube-stream zou best kunnen. Doen ze bij WK's ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |