Vandaag de dag nog steeds MSN-codes gebruiken; weet je zeker dat je laag scoort?quote:Op zondag 14 juni 2015 23:52 schreef jodelahity het volgende:
oke ;p ja op autisme scoor ik juist veel lager dan de gemiddelde persoon dus eigenlijk moet ik hier niet typen, was gewoon even spontaan vanwege dat plaatje ;p Maar kom net van die kennis weg met autisme dus wel enigszins recht van typen zeg maar. (A)
whehe is dat geen teken juist van een lage score als je daar nog de lol van in kan zien in plaats van alle codes van fok uit je kop hebt geleerd? ;pquote:Op zondag 14 juni 2015 23:55 schreef ToT het volgende:
[..]
Vandaag de dag nog steeds MSN-codes gebruiken; weet je zeker dat je laag scoort?
Nou. Ben met mijn re-integratie bezig (snuffelstage) en dat levert heel veel prikkels op van tijd tot tijd. Tussen die erg geprikkelde momenten door wel goed.quote:Op zondag 14 juni 2015 21:18 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Jammer, draken zijn wel "chill"
Hoe ist met jou tegenwoordig?
Ik denk dat je het beter hebt leren herkennen sindsdien (wellicht dat je de symptomen voor die tijd aan iets anders linkte dan overprikkeling? ).quote:Op maandag 15 juni 2015 16:01 schreef Detroit het volgende:
[..]
Nou. Ben met mijn re-integratie bezig (snuffelstage) en dat levert heel veel prikkels op van tijd tot tijd. Tussen die erg geprikkelde momenten door wel goed..
Raar trouwens, ik heb in 2010 mijn diagnose gekregen, en sinds die tijd lijkt het alsof ik veel vaker overprikkeld ben dan voor mijn diagnose.. Zou het op een bepaald moment duidelijker worden wanneer je overprikkeld bent oid?
Waarschijnlijk ja. Makes sense.quote:Op maandag 15 juni 2015 16:04 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik denk dat je het beter hebt leren herkennen sindsdien (wellicht dat je de symptomen voor die tijd aan iets anders linkte dan overprikkeling? ).
Ja idd. Ik wist het eigenlijk al van heel jong, omdat ik me dan wou terugtrekken, ergens de stilte in. Ik had er alleen geen naam voor en kon sowieso lastig uitleggen -waarom- ik het eigenlijk deed, was me er ook niet zo van bewustquote:Op maandag 15 juni 2015 16:06 schreef Detroit het volgende:
[..]
Waarschijnlijk ja. Makes sense..
In de avond opgefokt zijn en niet weten waardoor het komt. Of dat overmatige denken afdoen als "zo ben ik nou eenmaal". Zoiets.
Wel groter ergens ( wat op zich ook heel logisch is).quote:Op maandag 15 juni 2015 16:07 schreef Detroit het volgende:
Ik zie nou ineens die tekst in jouw onderschrift: "Depressie...welke autist is daar niet groot mee geworden!".
Is dat echt een groot probleem bij ASS'ers?
quote:Op maandag 15 juni 2015 16:12 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Wel groter ergens ( wat op zich ook heel logisch is).
Zoals je weet ben ik de laatste maanden best wel veel speurwerk gaan verrichten op internet en heb meerdere (voor mij) interessante links geplaatst in dit topic.
Ik kwam meermalen tegen dat depressie bij NTs ongeveer 6% voorkwam terwijl dat bij ASSers eerder 30% zou zijn.
En zoals ik al zei, voor mij lijkt het ook wel logisch (zeker als je zelf wat meer een socialere autist bent), omdat je vaak met niemand echt herkenning vindt en je weet zelf ook niet waarom.
Je loopt tegen onbegrip aan en dat kan na verloop van tijd je zelfvertrouwen uithollen waardoor je onzeker wordt (of zelfs jezelf gaat haten, zoals bij mij het geval was) omdat je wel weet dat het ergens in het sociale gebeuren fout gaat, maar zelf niet weet waar dat nou aan ligt.
Het gaat fout, het gaat altijd fout en na verloop van tijd gaat het jarenlang fout en je weet gewoon niet waarom...daar wordt niemand vrolijk van denk ik.
De onderste heb ik reeds uitgelegd.quote:Burn it to the ground.
Zoe bie or not zoe bie is not ze kwestion...ze kwestion iz, iz zer enniezing zoe drink!
It's nice to be important, but it's more important to be nice
Depressie...welke autist is daar niet groot mee geworden!
Dit nummer (en zeker bovengenoemd stukje) zette mij er tijdens mn depressie toe aan om de slechte herinneringen (die zo talrijk waren geworden dat ik er bijna in verdronk) gewoon achter me te laten en te vergeten, zodat ik weer meer ruimte had om de leuke dingen in mn leven te accepteren.quote:Forget Everything And Remember
For Everything A Reason
SPOILER: Lang lulverhaalOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kan zijn dat ik wat dingen dubbelop zeg, want het is 3 uur 's nachts en ik edit dit bericht continu!
[ Bericht 2% gewijzigd door ToT op 17-06-2015 03:01:02 ]
quote:Op woensdag 17 juni 2015 02:08 schreef ToT het volgende:
Klinkt alsof je je niet serieus genomen voelde (iets wat ikzelf wel best wel belangrijk vind).SPOILER: Lang lulverhaalOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kan zijn dat ik wat dingen dubbelop zeg, want het is 3 uur 's nachts en ik edit dit bericht continu!
Ik vind het trouwens ook heel belangrijk om anderen ook serieus te nemen, daar bereik je veel meer mee, zeker als je elkaar serieus kunt nemen.
Elkaar serieus nemen is echt wel belangrijk.quote:Op woensdag 17 juni 2015 08:51 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Klinkt alsof je je niet serieus genomen voelde (iets wat ikzelf wel best wel belangrijk vind).
Ik vind het trouwens ook heel belangrijk om anderen ook serieus te nemen, daar bereik je veel meer mee, zeker als je elkaar serieus kunt nemen.
Oeff niet fijn.quote:Op woensdag 17 juni 2015 11:03 schreef Nijna het volgende:
Niet bijgelezen...
Mn woensdagochtend door de war...
Kinderen naar school gebracht, daarna zou ik boodschappen doen. Maar werd aan de praat gehouden en dat duurde 2 uur.... Ik weet wel dat diegene vrij lang van stof is en ik kan ben niet zo goed in zeggen dat ik dan echt ga.
Maar ik had me deze ochtend zo anders bedacht... Boodschappen, was doen (er ligt nogal wat) en vooral even gewoon achter de pc ofzo). Ik had ook even tijd nodig voor mezelf, even adem halen en dat moet nu in veel minder tijd.
Nu eerst maar ademhalen, even zitten en wat drinken en mn hoofd zien af te stemmen met hoe ik het dan verder ga doen vandaag...
2 uur?quote:Op woensdag 17 juni 2015 11:03 schreef Nijna het volgende:
Niet bijgelezen...
Mn woensdagochtend door de war...
Kinderen naar school gebracht, daarna zou ik boodschappen doen. Maar werd aan de praat gehouden en dat duurde 2 uur.... Ik weet wel dat diegene vrij lang van stof is en ik kan ben niet zo goed in zeggen dat ik dan echt ga.
Maar ik had me deze ochtend zo anders bedacht... Boodschappen, was doen (er ligt nogal wat) en vooral even gewoon achter de pc ofzo). Ik had ook even tijd nodig voor mezelf, even adem halen en dat moet nu in veel minder tijd.
Nu eerst maar ademhalen, even zitten en wat drinken en mn hoofd zien af te stemmen met hoe ik het dan verder ga doen vandaag...
Sorry, maarquote:Op donderdag 18 juni 2015 02:34 schreef Michie_ het volgende:
In de stad heb je zo af en toe mensen die je over Jezus vertellen. Op de een of andere manier lukt het me nooit om ze te ontwijken. Laatst stonden ze van het WNF in de stad en nu steun ik de Afrikaanse olifant iedere maand voor 4 euro
Waarom doe je dat?quote:Op donderdag 18 juni 2015 02:34 schreef Michie_ het volgende:
In de stad heb je zo af en toe mensen die je over Jezus vertellen. Op de een of andere manier lukt het me nooit om ze te ontwijken. Laatst stonden ze van het WNF in de stad en nu steun ik de Afrikaanse olifant iedere maand voor 4 euro
Ik kijk gewoon altijd weg als ik langs zo iemand heen moet lopen. En gewoon "Nee" zeggen als ze je aanspreken.quote:Op donderdag 18 juni 2015 02:34 schreef Michie_ het volgende:
In de stad heb je zo af en toe mensen die je over Jezus vertellen. Op de een of andere manier lukt het me nooit om ze te ontwijken. Laatst stonden ze van het WNF in de stad en nu steun ik de Afrikaanse olifant iedere maand voor 4 euro
Vetgedrukte werkt meestal al idd.quote:Op donderdag 18 juni 2015 08:23 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik kijk gewoon altijd weg als ik langs zo iemand heen moet lopen. En gewoon "Nee" zeggen als ze je aanspreken.
idd; wegkijken moet al een duidelijke hint zijn van "Leave me the fuck alone!", wat het idd makkelijker maakt om zo iemand af te poeieren. Als ik NIET wegkijk, heb ik er ook meer moeite mee.quote:Op donderdag 18 juni 2015 08:30 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Vetgedrukte werkt meestal al idd.
En mochten ze dan nog zo erg aan je blijven plakken dat ze dat negeren, dan is dat al zo aso dat het voor mij al een stuk makkelijker is om vriendelijk te verzoeken of ze effe willen oprotten omdat ik sjaggie ben geworden of wat dan ook
Wat ook wel werkt (vooral als je bijvoorbeeld al oogcontact hebt gemaakt) is gewoon luid zeggen "GEEN INTERESSE" (en eventueel geef je ze nog even het "talk to da hand"-symbool/gebaarquote:Op donderdag 18 juni 2015 08:34 schreef ToT het volgende:
[..]
idd; wegkijken moet al een duidelijke hint zijn van "Leave me the fuck alone!", wat het idd makkelijker maakt om zo iemand af te poeieren. Als ik NIET wegkijk, heb ik er ook meer moeite mee.
quote:Op donderdag 18 juni 2015 08:35 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Wat ook wel werkt (vooral als je bijvoorbeeld al oogcontact hebt gemaakt) is gewoon luid zeggen "GEEN INTERESSE" (en eventueel geef je ze nog even het "talk to da hand"-symbool/gebaar)
Klopt, er zijn vele mogelijkhedenquote:Op donderdag 18 juni 2015 08:42 schreef ToT het volgende:
[..]Moet je wel kunnen.
"Nee, sorry" en met een kleine glimlach even subtiel nee schudden werkt voor mij gewoon het beste.
quote:Op donderdag 18 juni 2015 08:43 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Klopt, er zijn vele mogelijkheden
Je moet bij deze laatstgenoemde techniek wel stug doorlopen en zeker geen vaart verminderen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |