quote:Op donderdag 18 juni 2015 23:45 schreef Amarantha het volgende:
[..]Ik kende die acteur al van The Wire, maar bij seizoen 1 duurde het juist door die snor vrij lang voor ik hem kon plaatsenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Aflevering 10Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gelukkig duurt 'ie anderhalf uurquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your beauty never ever scared me.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze mag niet eens in zijn schaduw staanquote:Op zaterdag 20 juni 2015 14:35 schreef Rijst het volgende:
Oh en Piper wordt wel een beetje Heisenberg ja
Ben bij aflevering 7 en dacht dat ook al ja trouwensquote:Op zaterdag 20 juni 2015 14:35 schreef Rijst het volgende:
Oh en Piper wordt wel een beetje Heisenberg ja
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.TARDIS. † 22-7-2015 *22-1-2016
Ah gelukkig. Dacht al dat ik de enige was met deze mening.quote:Op zondag 21 juni 2015 23:07 schreef voederbietel het volgende:
Bijzonder hoe ze met een paar aflevering een geloofwaardige serie met humor en zware drama weten om te toveren tot een ongeloofwaardig misbaksel met zo'n ongelooflijk zoetsappig eind scene/I can't even.
laten we een club oprichtenquote:Op maandag 22 juni 2015 00:27 schreef Messina het volgende:
[..]
Ah gelukkig. Dacht al dat ik de enige was met deze mening.
Ik heb precies hetzelfde. De eerste 2 seizoenen vond ik steengoed, maar seizoen 4 ga ik niet eens meer kijken.quote:Op zondag 21 juni 2015 23:07 schreef voederbietel het volgende:
Bijzonder hoe ze met een paar aflevering een geloofwaardige serie met humor en zware drama weten om te toveren tot een ongeloofwaardig misbaksel met zo'n ongelooflijk zoetsappig eind scene/I can't even.
ja, mee eens, en Flaca bijvoorbeeld. Penn was wel mijn favo dit seizoen denk ik, dat vond ik best intens, prachtig geacteerd en haar dialogen, humor/drama, precies wat deze serie isquote:Op maandag 22 juni 2015 08:17 schreef SunChaser het volgende:
Ik vond seizoen drie echt het beste. Ja geen badguy zoals Alex in s1 of vee seizoen 2 maar juist fijne leuke backstorys van mensen op de achtergrnd zoals chang en tasty en Caputo
Ja ik ook!quote:Op maandag 22 juni 2015 08:48 schreef SunChaser het volgende:
Ik ben wel n beetje van Dogget gaan houden
Nee, Piper is een Tobias Beecher uit Oz.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 14:35 schreef Rijst het volgende:
Oh en Piper wordt wel een beetje Heisenberg ja
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wanneer komt seizoen 4?
quote:Op maandag 22 juni 2015 09:49 schreef Smash-it het volgende:
Heb net de laatste aflevering gezien! Ik vond Pensatucky altijd heel stom, maar nu niet meer. Alle backstories waren indrukwekkend. Die van Black Cindy bijvoorbeeld, getsie wat een enge vader. En soso, met zo'n strenge tigermom.Volgend jaar juni denk ik.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wanneer komt seizoen 4?SPOILER: spoiler op je spoilerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 22 juni 2015 09:49 schreef Smash-it het volgende:
Heb net de laatste aflevering gezien! Ik vond Pensatucky altijd heel stom, maar nu niet meer. Alle backstories waren indrukwekkend. Die van Black Cindy bijvoorbeeld, getsie wat een enge vader. En soso, met zo'n strenge tigermom.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wanneer komt seizoen 4?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
Maar als je dit seizoen echt het beste vond, waarom in godsnaam heb je dan s1 en s2 gekeken? Die verschillen echt fundamenteel van s3 imho.quote:Op maandag 22 juni 2015 08:17 schreef SunChaser het volgende:
Ik vond seizoen drie echt het beste. Ja geen badguy zoals Alex in s1 of vee seizoen 2 maar juist fijne leuke backstorys van mensen op de achtergrnd zoals chang en tasty en Caputo
Wat is dat nou weer voor een rare gedachtegang, je kan een serie goed vinden en de ontwikkeling fantastisch. Ben blij dat ze niet voortborduren op iets.quote:Op maandag 22 juni 2015 10:00 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Maar als je dit seizoen echt het beste vond, waarom in godsnaam heb je dan s1 en s2 gekeken? Die verschillen echt fundamenteel van s3 imho.
Omdat s1 en s2 veel duisterder waren. s3 is verandert in een zoet sprookje met allemaal onrealistische leuke grappige gebeurtenissen enquote:Op maandag 22 juni 2015 10:08 schreef Stefan het volgende:
Wat is dat nou weer voor een rare gedachtegang, je kan een serie goed vinden en de ontwikkeling fantastisch. Ben blij dat ze niet voortborduren op iets.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarom kan ik me niet zo goed voorstellen dat als je s3 echt het allerbeste vond je je ook echt hebt kunnen genieten van s1 en s2. Vooral s2 met dat hele Vee verhaal was hard afentoe.TARDIS. † 22-7-2015 *22-1-2016
Same. Ik vond Vee echt verschrikkelijk.quote:Op maandag 22 juni 2015 10:31 schreef Stefan het volgende:
De verhaallijn met Vee was vooral vervelend, ik vond dat karakter geen moer aan
Maar in dat karakter zat wel daadwerkelijk een geloofwaardige ontwikkeling in. Niet zoals Chapman in s3quote:Op maandag 22 juni 2015 10:31 schreef Stefan het volgende:
De verhaallijn met Vee was vooral vervelend, ik vond dat karakter geen moer aan
chapman is dan ook de zwakste schakel van de serie, ze mag er vandaag nog uitquote:Op maandag 22 juni 2015 10:36 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Maar in dat karakter zat wel daadwerkelijk een geloofwaardige ontwikkeling in. Niet zoals Chapman in s3.
Dan zit er helemaal geen rode draad meer in de serie maar goedquote:Op maandag 22 juni 2015 10:41 schreef Stefan het volgende:
[..]
chapman is dan ook de zwakste schakel van de serie, ze mag er vandaag nog uit
Gelukkig is de verhaallijn rond haar nog minder dan in S2
Jawel hoor, iedereen vormt een rode draadquote:Op maandag 22 juni 2015 10:43 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Dan zit er helemaal geen rode draad meer in de serie maar goed.
ik denk dat ik een andere serie gekeken hebquote:Op maandag 22 juni 2015 10:54 schreef Stefan het volgende:
[..]
Jawel hoor, iedereen vormt een rode draad
quote:Op maandag 22 juni 2015 10:57 schreef voederbietel het volgende:
[..]
ik denk dat ik een andere serie gekeken heb
Ja waarschijnlijkquote:Op maandag 22 juni 2015 10:57 schreef voederbietel het volgende:
[..]
ik denk dat ik een andere serie gekeken heb
Neequote:Op maandag 22 juni 2015 12:20 schreef Eekhoorn_ het volgende:
Ben ik de enige die dit seizoen saai vond?
Als je de rest van de reacties nou eerst eens leest..quote:Op maandag 22 juni 2015 12:20 schreef Eekhoorn_ het volgende:
Ben ik de enige die dit seizoen saai vond?
quote:Op maandag 22 juni 2015 10:43 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Dan zit er helemaal geen rode draad meer in de serie maar goed.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
Ik miste haar al in OITNBquote:Op dinsdag 23 juni 2015 12:17 schreef Dr.Mikey het volgende:
Nu weet ik waar mijn favoriete cipier is gebleven.
Ze is van baan gewisseld en werkt nu in Jurassic world.
She has a boyfriend.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 15:28 schreef picodealion het volgende:
[..]
Ik miste haar al in OITNB. Wat is er met haar gebeurd eigenlijk?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |