Taaramäe - Ziekquote:Op woensdag 15 juli 2015 23:14 schreef Godshand het volgende:
[..]
En waarom?
Van Benatti weet ik alleen dat hij gevallen is...
Gastauer is ook ziek.quote:Op woensdag 15 juli 2015 23:30 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Taaramäe - Ziek
Nerz - Maagproblemen
Vansummeren - last van eerde valpartij
Gastauer - geen idee
Costa - Ziek/Weet niet wat er met zijn lichaam is.
Verkeerde topic?quote:Op zaterdag 18 juli 2015 16:19 schreef wimderon het volgende:
Sebastien Chavanel lost solo, kreeg een naamsvermelding in beeld.
Het werd gisteren nog 17e in de etappe, dus misschien komt-ie er doorheen.quote:Op zaterdag 18 juli 2015 18:12 schreef Belgosome het volgende:
Gaat Matthews nu de Tour uitrijden? Wat heeft hij er nog te zoeken
4 van de 20 eruit. Toch niet zo heel schokkend?quote:Op zondag 19 juli 2015 21:29 schreef Chiappucci het volgende:
Langeveld ook eruit. Gaat hard met de Nederlanders.
Ja valt eigenlijk ook wel mee. Wel iets meer dan gemiddeld. 20% van de Nederlanders zijn eruit tegen 13,6 % totaal.quote:Op zondag 19 juli 2015 21:42 schreef TheArt het volgende:
[..]
4 van de 20 eruit. Toch niet zo heel schokkend?
Mooi, die gast heeft mijn pooltje genoeg verneukt.quote:Op maandag 20 juli 2015 11:46 schreef misteriks het volgende:
Van Avermaet wordt waterdrager bij de bevalling van zijn vrouw. Start vandaag niet meer
Die kan tevreden huiswaarts keren.quote:Op maandag 20 juli 2015 11:46 schreef misteriks het volgende:
Van Avermaet wordt waterdrager bij de bevalling van zijn vrouw. Start vandaag niet meer
Het zit hem niet mee.quote:Laurens ten Dam heeft een nieuwe tegenslag te verwerken. De renner van LottoNL-Jumbo heeft last van bronchitis.
De 34-jarige renner is deze Tour de France niet bespaard gebleven van ongeluk. In de derde etappe raakte hij betrokken bij de massale valpartij, waarbij Tom Dumoulin de strijd moest staken. Voor Ten Dam leek eenzelfde scenario werkelijkheid te worden doordat zijn schouder uit de kom was geraakt. Ondanks de kwetsuur reed hij de rit uit en kon hij enkele dagen later in de bergen tot diep in de finale met de besten omhoog klimmen.
De nummer 53 van het algemeen klassement (achterstand 1:20:31) is vandaag wel op de fiets gestapt voor de zestiende rit naar Gap.
Tsja moeilijk vergelijken. Sinkeldam en dumoulain hebben weinig keus, waarom langeveld er uit is weet ik niet maar om nou te zeggen dat er abonormaal veel Nederlanders uit zijn is ook weer wat te.quote:Op zondag 19 juli 2015 21:45 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Ja valt eigenlijk ook wel mee. Wel iets meer dan gemiddeld. 20% van de Nederlanders zijn eruit tegen 13,6 % totaal.
twitter:TrekFactory twitterde op woensdag 22-07-2015 om 09:59:32Unfortunately @laurent_didier will not start #TDF2015 today. The bronchitis he'd been struggling with since a week got the best of him. reageer retweet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |