Ja auto maagd jaquote:
Dit. Spontane actie. Je bent echt pleb als je geplanned de auto in gaat tenzij het niet anders kanquote:Op donderdag 4 juni 2015 17:31 schreef Vinniiee het volgende:
Ik kan me voorstellen dat je voor de auto gaat als je even niet zo dicht bij huis bent, maar toch zin hebt
Dit. Keertje in een bos en na 20 minuten prutsen maar de motorkap betrokken bij ons genot.quote:Op donderdag 4 juni 2015 17:50 schreef admiraal_anaal het volgende:
Sex in de auto is wel grappig maar heb liever op of tegen de auto sex.
MVM = Man - Vrouw - Motorkap?quote:Op donderdag 4 juni 2015 17:56 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Dit. Keertje in een bos en na 20 minuten prutsen maar de motorkap betrokken bij ons genot.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.So we just called him Fred
Voor casual sex zou ik sowieso een condoom gebruikenquote:Op donderdag 4 juni 2015 18:09 schreef Steentje7 het volgende:
Je doet het best op de achterbank, is iets meer ruimte. Voor de rest best klungelen ivm gepast standje vinden, maar is wel eens leuk voor de kick ivm openbare ruimte en betrapt worden.
Als ik je tips kan geven: best 's avonds doen op afgelegen plek en eventueel condoom om plekken te vermijden als je stoffen zetels hebt :p
Renault Twingo.quote:Op donderdag 4 juni 2015 17:24 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Volvo V70 achterbank plat. Enorm grote ruimte. Mooi was dat
quote:Op donderdag 4 juni 2015 17:50 schreef admiraal_anaal het volgende:
Sex in de auto is wel grappig maar heb liever op of tegen de auto sex.
Edit: en savonds/snachts een beetje oppassen op welke plekken je gaat staan, kies je te afgelegen kan er ook politie komen kijkenquote:Op donderdag 4 juni 2015 18:58 schreef LikeASir666 het volgende:
Mijn probleem is voornamelijk ''kleding'' wat soms wel onhandig kan zijn
Je broek op je enkels of schoenen en broek uit is de keus...
Broek op de enkels; onhandig, maar erg snel omhoog
Schoenen en broek uit; lekker makkelijk, alleen zit je wel met je blote tokus in de auto als er plotseling een auto of een groep wandelaars langs komt![]()
En lederen bekleding kan in de zomer ook wel een voordeel zijn...
Lieveren buiten de auto
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |