Aan een verdediger van 170 die er ook niet zoveel van kan heb je nou eenmaal minder dan een verdediger van 185-190 die er ook niet zoveel van kan.quote:Op zondag 7 juni 2015 19:18 schreef Vermecelli het volgende:
Bruma boven Veltman verkiezen na zijn dra-ma-tische optreden tegen de VS
Guus heeft zijn PSV bril nog op.
Typisch dat jij dit zegt.quote:Op maandag 8 juni 2015 14:55 schreef Typisch het volgende:
[..]
Aan een verdediger van 170 die er ook niet zoveel van kan heb je nou eenmaal minder dan een verdediger van 185-190 die er ook niet zoveel van kan.
Het is beide kut. Maar qua balans zie ik liever 1 verdediger die kan opbouwen en 1 verdediger die het niet erg vindt als zijn broekje vies wordt.quote:Op maandag 8 juni 2015 12:05 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Bruma kan er niks van. Maar die veltman kan er nog minder van. Is dat zo moeilijk te begrijpen?
LOLquote:Op maandag 8 juni 2015 15:04 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Het is beide kut. Maar qua balans zie ik liever 1 verdediger die kan opbouwen en 1 verdediger die het niet erg vindt als zijn broekje vies wordt.
Vlaar en de Vrij is natuurlijk het beste duo, maar anders is een combinatie met Indi en Veltman niet verkeerd. Of Indi en Rekik. Bruma moet echt vijfde keus zijn ofzo.
Van Dijk.quote:
van Dijkquote:
Dat hoop ik ook, was laatst nog interesse voor hem vanuit de BPL maar is ie toch niet gegaan. Hopelijk komende zomer.quote:Op maandag 8 juni 2015 15:13 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Van Dijk.![]()
Schotse competitie is inderdaad van een top-niveau, Celtic is ieder jaar na 3 weken al kampioen.
Laat hem maar naar Engeland oid gaan, als hij dan nog steeds goed presteert een keer proberen in Oranje.
Dat klopt hoor. Vorig jaar (winter of zomer; geen idee meer precies) was er al interesse maar Celtic blokkeerde het telkens. Hij moet zeker weg daar en naar een klein clubje in de BPL gaan. Gezien z'n fysiek zou ie daar best wel pakken denk ik.quote:Op maandag 8 juni 2015 15:19 schreef FritzWepper het volgende:
Dat van Dijk weleens een kans in Oranje mag krijgen neemt niet weg dat hij ondertussen echt eens een de stap naar een club van de grote vier competities moet maken. Engeland is het meest voor de hand liggend. Drie jaar blijven hangen in die Schotse competitie is ook niets.
hebben ze al paar keer gedaan viel bij de training al door de mand.quote:Op maandag 8 juni 2015 15:15 schreef Rickertman96 het volgende:
Oh want de Nederlandse competitie stelt zoveel voor. Beide competities zijn even shit. De Bruma's en Veltmannetjes van deze wereld zijn echt 500x beter dan van Dijk enzo.
Gewoon van Dijk een potje laten spelen, als sukkels zoals Bruma de kans krijgen verdient hij dat ook.
De namen Tottenham, Sunderland, Everton, Southampton zijn al gevallen in vage geruchten.quote:Op maandag 8 juni 2015 15:23 schreef Rickertman96 het volgende:
[..]
Dat klopt hoor. Vorig jaar (winter of zomer; geen idee meer precies) was er al interesse maar Celtic blokkeerde het telkens. Hij moet zeker weg daar en naar een klein clubje in de BPL gaan. Gezien z'n fysiek zou ie daar best wel pakken denk ik.
Not bad.quote:Op maandag 8 juni 2015 15:31 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
De namen Tottenham, Sunderland, Everton, Southampton zijn al gevallen in vage geruchten.
Trainingquote:Op maandag 8 juni 2015 15:24 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
hebben ze al paar keer gedaan viel bij de training al door de mand.
Nee, gewoon onzin wat je nu zegt.quote:Op maandag 8 juni 2015 15:15 schreef Rickertman96 het volgende:
Oh want de Nederlandse competitie stelt zoveel voor. Beide competities zijn even shit. De Bruma's en Veltmannetjes van deze wereld zijn echt 500x beter dan van Dijk enzo.
Gewoon van Dijk een potje laten spelen, als sukkels zoals Bruma de kans krijgen verdient hij dat ook.
FC Köln zou 'm willen overnemen van Dynamo Moskou. Betwijfel of hij nog in beeld is voor Oranje though.quote:
Die hadden wij toen moeten pakken ipv van Wielaert, godsamme wat een slechte transfer was dat toen onder Marco.quote:
Vd Hoorn halen ze ookquote:Op maandag 8 juni 2015 18:06 schreef Ajacied422 het volgende:
Douglas
Als je die haalt, moet je de boel definitief opdoeken.
Die kan er geen kut van inderdaadquote:Op maandag 8 juni 2015 18:06 schreef Ajacied422 het volgende:
Douglas
Als je die haalt, moet je de boel definitief opdoeken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |