misschien een vochtafdrijvend middel?quote:Op zaterdag 27 juni 2015 19:53 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Snap ik ook niet, als je niet kunt plassen dan kun je niet plassen en moet de controleur maar wachten. Of had ze illegaal spul genomen?
Er zijn natuurlijk zat vochtafdrijvende producten ...quote:Op zaterdag 27 juni 2015 19:53 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Snap ik ook niet, als je niet kunt plassen dan kun je niet plassen en moet de controleur maar wachten. Of had ze illegaal spul genomen?
Het klinkt inderdaad eerder als: 'ik was hoe dan ook niet van plan op dat moment een test in te leveren, ik heb er alleen pijt van dat ik de deur heb open gedaan, want nu is het een geweigerde / positieve test'.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 19:39 schreef wimderon het volgende:
[..]
Het staat er nogal vaag (tenzij ze echt zowel niet kon als wilde plassen), maar waarom zou je in vredesnaam geen plasje in willen leveren omdat je een laag vochtgehalte hebt?
De reacties in het topic waarin de oorspronkelijke post staat zijn ook allemaal in de trant van 'wat dom' of iets in die trant. Die zouden een tikje anders zijn geweest als ze uit een willekeurig ander land was gekomen denk ik zo.
Dat komt omdat dat de eerste reactie is, maar het is natuurlijk ook vreselijk verdachtquote:Op zaterdag 27 juni 2015 19:39 schreef wimderon het volgende:
[..]
De reacties in het topic waarin de oorspronkelijke post staat zijn ook allemaal in de trant van 'wat dom' of iets in die trant. Die zouden een tikje anders zijn geweest als ze uit een willekeurig ander land was gekomen denk ik zo.
het was eerst 3 gemiste testen in 18 maanden, dus ze hebben het strenger gemaakt.quote:Op zondag 28 juni 2015 10:45 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Het klinkt inderdaad eerder als: 'ik was hoe dan ook niet van plan op dat moment een test in te leveren, ik heb er alleen pijt van dat ik de deur heb open gedaan, want nu is het een geweigerde / positieve test'.
Vochtafdrijvendmiddel is dan natuurlijk de grote kandidaat, wat mij niet erg gek lijkt voor judoka's en dat soort sporters die met gewichtklassen te maken hebben. Wel blijft het bizar dat je nu pas bij je derde 'missed' test binnen 12 maanden een schorsing krijgt en de 'misses' na 12 maanden vervallen. Want dat werkt echt dit soort praktijken in de hand, waarbij je voor grote toernooien volle bak je 'prepareert', in het slechtste geval 2 missed tests moet toestaan, maar je dan gewoon prima nog mee kan draaien op je toernooien. Een beetje de 'Mo Farah'-methode laat maar zeggen (en ook de enige reden waarom Froome die gemiste tests opbiechtte laatst, omdat Britse journalisten dat ook al bij Farah opgemerkt hadden).
Rafaël Nadal vindt dit leuk.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 10:49 schreef THEFXR het volgende:
ik lees dat atleten stamcell therapie gebruiken om zsm van blessures te genezen, dit mag van WADA
Ja, die plasticizers werden vrij snel al genoemd indertijd. Punt is dat je niet positief bevonden kan worden aan plasticizers dus er is nooit zo veel mee gedaan.quote:Op zondag 28 juni 2015 10:55 schreef THEFXR het volgende:
verder, waren jullie hier van op de hoogte?
Dus kunnen ze sinds 2012 weer naar hartelust bloedzakjes gebruiken.quote:Op zondag 28 juni 2015 11:58 schreef OProg het volgende:
[..]
Ja, die plasticizers werden vrij snel al genoemd indertijd. Punt is dat je niet positief bevonden kan worden aan plasticizers dus er is nooit zo veel mee gedaan.
Maar geeft denk ik wel aan dat de bewering indertijd correct was dat hij in die tour geen Clenbuterol gebruikt had kunnen hebben.Dat spoortje zal met een bloedtransfusie terug zijn gekomen.
Tsjah, het is hetzelfde verhaal als met dat bloedpaspoort. Het kan er nog zo dik bovenop liggen en ht profiel kan er uit zien als een bergetappe, bewijs maar eens dat het komt door doping.quote:Op zondag 28 juni 2015 13:48 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Dus kunnen ze sinds 2012 weer naar hartelust bloedzakjes gebruiken.
Allebei is ook nog een mogelijkheid natuurlijk.quote:Op zondag 28 juni 2015 10:50 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Of ze is gruwelijk stom of ze zat aan de doping. Ideaal.
quote:Dopingautoriteit pleit Anicka van Emden vrij
Judoka Anicka van Emden heeft geen straf gekregen voor een gemiste dopingcontrole. De Dopingautoriteit pleit Van Emden na onderzoek vrij, staat dinsdag in een verklaring.
De 28-jarige Rotterdamse, die uitkomt in de klasse tot 63 kilogram, kan daardoor per direct weer judoën. Vanwege het lopende dopingonderzoek had Van Emden vorige maand besloten voorlopig niet aan wedstrijden deel te nemen. Ze miste daardoor de EK, die onderdeel waren van de Europese Spelen in Bakoe.
Een controleur wilde op 6 mei namens de Dopingautoriteit een controle buiten de wedstrijden om uitvoeren bij Van Emden. De judoka produceerde echter geen urinemonster, wat haar op een juridisch onderzoek kwam te staan. Daarbij bleek dat sprake was van een misverstand tussen Van Emden en de dopingcontroleur. 'De Dopingautoriteit heeft, in overleg met het Wereld Antidoping Agentschap WADA, vastgesteld dat Van Emden geen dopingovertreding heeft begaan', staat in de verklaring.
,,Ik ben enorm blij dat ik me vanaf nu weer op judo kan concentreren'', zei Van Emden. ,,Het waren een aantal zware weken, met name op mentaal vlak. Gelukkig is alles nu achter de rug en kan ik mijn weg richting Rio de Janeiro vervolgen.''
De Rotterdamse geldt als één van de beste Nederlandse judoka's. Van Emden pakte in 2011 en 2013 brons bij de WK. In 2011 verloor ze de finale van de EK en moest ze zich tevreden stellen met zilver. Van Emden liep in 2012 de Olympische Spelen van Londen mis, omdat de Nederlandse judobond in haar categorie voor Elisabeth Willeboordse koos. Volgend jaar in Rio de Janeiro wil ze wel van de partij zijn.
twitter:N_H_Africa twitterde op maandag 29-06-2015 om 22:08:15http://t.co/NA6rq0QJt1 | Jamaica starts testing athletes for drugs http://t.co/wXgAIlRbH7 reageer retweet
quote:Op dinsdag 30 juni 2015 18:05 schreef wimderon het volgende:
twitter:N_H_Africa twitterde op maandag 29-06-2015 om 22:08:15http://t.co/NA6rq0QJt1 | Jamaica starts testing athletes for drugs http://t.co/wXgAIlRbH7 reageer retweet
https://ca.sports.yahoo.c(...)-161031568--spt.htmlquote:Op dinsdag 30 juni 2015 18:05 schreef wimderon het volgende:
twitter:N_H_Africa twitterde op maandag 29-06-2015 om 22:08:15http://t.co/NA6rq0QJt1 | Jamaica starts testing athletes for drugs http://t.co/wXgAIlRbH7 reageer retweet
Wimbledon is al begonnen., hoorquote:Op dinsdag 30 juni 2015 18:36 schreef de_boswachter het volgende:
Zaterdag beginnen de drie doldwaze dopingweken weer
twitter:WielerFlits twitterde op dinsdag 30-06-2015 om 20:59:58Davide Appollonio test positief op EPO http://t.co/UwMSxWGEoL reageer retweet
iig recent ipv maanden geledenquote:Op dinsdag 30 juni 2015 20:57 schreef TheArt het volgende:
Davide Appollonio test positief op EPO (test van 14 juni)
quote:Op dinsdag 30 juni 2015 21:49 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Worden renners 100% gecontroleerd, of bestaat er een kans dat ze kunnen gebruiken wat ze willen zonder gepakt te worden? Ik heb het niet over micro doseringen.
nee, na een wedstrijd wordt een klein deel gecontroleerd, ook op training worden niet dagelijks of zelfs maandelijks alle renners gecontroleerdquote:
ja, dopingtests lopen sowieso achter op de gebruikte doping. Daarnaast verdwijnen de meeste stoffen na een tijdje uit bloed of urine en zijn dan niet meer opspoorbaarquote:of bestaat er een kans dat ze kunnen gebruiken wat ze willen zonder gepakt te worden.
quote:Ik heb het niet over micro doseringen.
Waar het haar om ging was dat zij zojuist liters uit had gezweet in de sauna om op gewicht te kunnen zijn voor de masters in Baku. Wanneer zij een plasje in zou moeten leveren, zou ze eerst een ruime hoeveelheid vocht weer moeten aanvullen om te kunnen plassen. Dat zou betekenen dat zij daardoor aan zou komen en te zwaar zou zijn om mee te kunnen doen in haar gewichtsklasse. Daarom heeft zij toen dus de weloverwogen keuze gemaakt om geen plasje in te leveren om zo mee te kunnen doen aan Baku, niet rekening houdend met het feit dat ze dan een tets zou weigeren (ipv een missed test). Verder heeft zij na dat toernooi alsnog een negatief plasje ingeleverd.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 19:53 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Snap ik ook niet, als je niet kunt plassen dan kun je niet plassen en moet de controleur maar wachten. Of had ze illegaal spul genomen?
Het zal jou vast al wel zijn opgevallen dat hij een verdacht sterk terugtrekkende haargrens heeft voor iemand van 26.quote:
alleen een account aan maken om te white knighten is erg verdacht.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 22:04 schreef Nimma het volgende:
[..]
Waar het haar om ging was dat zij zojuist liters uit had gezweet in de sauna om op gewicht te kunnen zijn voor de masters in Baku. Wanneer zij een plasje in zou moeten leveren, zou ze eerst een ruime hoeveelheid vocht weer moeten aanvullen om te kunnen plassen. Dat zou betekenen dat zij daardoor aan zou komen en te zwaar zou zijn om mee te kunnen doen in haar gewichtsklasse. Daarom heeft zij toen dus de weloverwogen keuze gemaakt om geen plasje in te leveren om zo mee te kunnen doen aan Baku, niet rekening houdend met het feit dat ze dan een tets zou weigeren (ipv een missed test). Verder heeft zij na dat toernooi alsnog een negatief plasje ingeleverd.
hebben ze toch bijna allemaal, komt door de DHTquote:Op dinsdag 30 juni 2015 22:06 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Het zal jou vast al wel zijn opgevallen dat hij een verdacht sterk terugtrekkende haargrens heeft voor iemand van 26.
en dan zijn er nog legale pijnstillers en TUE'Squote:Op dinsdag 30 juni 2015 21:52 schreef Wombcat het volgende:
[..]
nee, na een wedstrijd wordt een klein deel gecontroleerd, ook op training worden niet dagelijks of zelfs maandelijks alle renners gecontroleerd
[..]
ja, dopingtests lopen sowieso achter op de gebruikte doping. Daarnaast verdwijnen de meeste stoffen na een tijdje uit bloed of urine en zijn dan niet meer opspoorbaar
[..]
Als dat inderdaad allemaal zo is, betekent dat dus dat ze gewoon het IQ van een zak patat heeftquote:Op dinsdag 30 juni 2015 22:04 schreef Nimma het volgende:
[..]
Waar het haar om ging was dat zij zojuist liters uit had gezweet in de sauna om op gewicht te kunnen zijn voor de masters in Baku. Wanneer zij een plasje in zou moeten leveren, zou ze eerst een ruime hoeveelheid vocht weer moeten aanvullen om te kunnen plassen. Dat zou betekenen dat zij daardoor aan zou komen en te zwaar zou zijn om mee te kunnen doen in haar gewichtsklasse. Daarom heeft zij toen dus de weloverwogen keuze gemaakt om geen plasje in te leveren om zo mee te kunnen doen aan Baku, niet rekening houdend met het feit dat ze dan een tets zou weigeren (ipv een missed test). Verder heeft zij na dat toernooi alsnog een negatief plasje ingeleverd.
twitter:VictorConte twitterde op maandag 29-06-2015 om 22:34:27ATTENTION WADA: My take is that elite Olympic athletes use powerful IGF-1 LR3. Per a WADA lab director these athletes are now "untouchable" reageer retweet
twitter:VictorConte twitterde op dinsdag 30-06-2015 om 00:31:32My take is that IGF-1 LR3 is not detectable from a single blood sample. Possibly as part of biological passport https://t.co/su2G8pbRPm reageer retweet
Ah je hebt me!quote:Op dinsdag 30 juni 2015 22:06 schreef THEFXR het volgende:
[..]
alleen een account aan maken om te white knighten is erg verdacht.
Dat weet je ook dat een urine test na een wedstrijd een IQ test is, laten we zeggen 1995 testen.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 22:18 schreef Nimma het volgende:
[..]
Ah je hebt me!
Gr. Anicka
Nah, lurk al een tijdje mee hier. Ik dacht ik nuanceer de boel even
bloedtesten zullen wel te duur zijn voor de NDAquote:Op dinsdag 30 juni 2015 22:06 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Moet ze nou plassen? Is bloedafname niet voldoende i.p.v. urine.
Ging me dan ook vooral om de verklaring omtrent de geweigerde testquote:Op dinsdag 30 juni 2015 22:27 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Dat weet je ook dat een urine test na een wedstrijd een IQ test is, laten we zeggen 1995 testen.
dat bestaat al sinds 2005, ze nemen liever PEG MGFquote:Op dinsdag 30 juni 2015 22:11 schreef heywoodu het volgende:
twitter:VictorConte twitterde op maandag 29-06-2015 om 22:34:27ATTENTION WADA: My take is that elite Olympic athletes use powerful IGF-1 LR3. Per a WADA lab director these athletes are now "untouchable" reageer retweet
twitter:VictorConte twitterde op dinsdag 30-06-2015 om 00:31:32My take is that IGF-1 LR3 is not detectable from a single blood sample. Possibly as part of biological passport https://t.co/su2G8pbRPm reageer retweet
Maar het resultaat mag er zijn.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 23:40 schreef wimderon het volgende:
[ afbeelding ]
Svetoslavje dacht ook even los te gaan.
😂quote:Op dinsdag 30 juni 2015 23:42 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Maar het resultaat mag er zijn.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 30 juni 2015 23:40 schreef wimderon het volgende:
[ afbeelding ]
Svetoslavje dacht ook even los te gaan.
quote:Op dinsdag 30 juni 2015 23:40 schreef wimderon het volgende:
[ afbeelding ]
Svetoslavje dacht ook even los te gaan.
quote:Op dinsdag 30 juni 2015 23:40 schreef wimderon het volgende:
[ afbeelding ]
Svetoslavje dacht ook even los te gaan.
Ik kan mij wel voorstellen dat dit mag van de WADA, waarom zou je geen medische hulp mogen krijgen om van blessures af te komen?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 10:49 schreef THEFXR het volgende:
ik lees dat atleten stamcell therapie gebruiken om zsm van blessures te genezen, dit mag van WADA
Ach, topsporters gebruiken alles als ze nog maar denken dat het zou werken (*kuch* ozon *kuch*) en stamcellen heeft op dat gebied alles mee. Topsporters hebbben vroeger ook al vooruitstrevende medicijnen zoals anabole steroiden, epo of groeihormoon gebruikt voor dat jan met de pet wist dat ze bestonden.quote:Op woensdag 1 juli 2015 10:20 schreef Coppi het volgende:
[..]
Ik kan mij wel voorstellen dat dit mag van de WADA, waarom zou je geen medische hulp mogen krijgen om van blessures af te komen?
Echter, ik kan mij daarentegen gewoon niet voorstellen dat het echt gebeurd. Volgens mij i de techniek daar nog helemaal niet klaar voor.
Daar heb je gelijk in natuurlijk. Maar tegenwoordig kan iedereen toch vrij eenvoudig nazoeken dat spierherstel door stamcellen nog even niet mogelijk is? Tenminste dat dacht ik.quote:Op woensdag 1 juli 2015 10:45 schreef kl1172 het volgende:
[..]
Ach, topsporters gebruiken alles als ze nog maar denken dat het zou werken (*kuch* ozon *kuch*) en stamcellen heeft op dat gebied alles mee. Topsporters hebbben vroeger ook al vooruitstrevende medicijnen zoals anabole steroiden, epo of groeihormoon gebruikt voor dat jan met de pet wist dat ze bestonden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |