Do want. Guhehe.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 20:25 schreef mschol het volgende:
[..]
dat wordt bewaard voor een blu-ray only episode met "unairable content"?
quote:
Volgens mij vind jij Iroha best girlquote:Op vrijdag 5 juni 2015 21:23 schreef De_Dakgoot het volgende:
IROHA OR DEATH
https://d.maxfile.ro/mpebdgtioy.webm
[ afbeelding ]
Pa's wijzequote:Op vrijdag 5 juni 2015 21:34 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
Volgens mij vind jij Iroha best girl
Uh, dat is niet echt het probleem hier.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 22:39 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ze ziet er te 'westers' uit, met dat bruine haar en beetje lange gezicht....
quote:Op vrijdag 5 juni 2015 22:39 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ze ziet er te 'westers' uit, met dat bruine haar en beetje lange gezicht....
quote:Op vrijdag 5 juni 2015 23:15 schreef Arashimashou het volgende:
Ik blijf erbij dat Imouto best girl is.
quote:Op vrijdag 5 juni 2015 23:30 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Wat probeer je met die huillach daar te zeggen?
Jij stommerd! Nitwit! Arashimashou!
Hachiman ontbreekt het aan de sociale status, het charisma en de sociale vaardigheden om zo'n scenario ook maar enigszins plausibel over te laten komen.quote:
Je mag er toch wel even over dromenquote:Op vrijdag 5 juni 2015 23:39 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Hachiman ontbreekt het aan de sociale status, het charisma en de sociale vaardigheden om zo'n scenario ook maar enigszins plausibel over te laten komen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Helemaal super.
quote:Op vrijdag 5 juni 2015 23:41 schreef Kyubey het volgende:
>Niet sensei best girl vindenSinds wanneer weet jij of een serie goed is of niet. Laat me niet lachen. Of nee wacht, laat ik het toch doen:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
Sensei is ook goed ja. Maar ze rookt, dus nee.
quote:Op vrijdag 5 juni 2015 23:41 schreef Kyubey het volgende:
>Niet sensei best girl vindenJouw mening is SNAFU.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“An interesting thing is a good thing.”
Ik vind de abnormale mogelijkheden eigenlijk interessanter dan zo'n zoutloze compromis.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 23:40 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
Je mag er toch wel even over dromen
Sinds S1 kut wasquote:Op vrijdag 5 juni 2015 23:42 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
Sinds wanneer weet jij of een serie goed is of niet.
het is anime, alles kan...quote:Op vrijdag 5 juni 2015 23:39 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Hachiman ontbreekt het aan de sociale status, het charisma en de sociale vaardigheden om zo'n scenario ook maar enigszins plausibel over te laten komen.
De teerling is geworpen.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 23:55 schreef Arashimashou het volgende:
Ho stop. Stop stop stop stop. Het ene moet niet ten koste gaan van het andere. Beide zijn goed.
Het is wel geïnspireerd door: ´sorry ik verstond je niet,´ Haganai, maar dan met een veel cynischere insteek.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |