Herkenbaar. Het rommeltje dan. Mijn tuin is nog een kinderspeelparadijs. Echt bizar. Dat heb ik zelf wel een beetje in de hand natuurlijk, maar mijn kleintjes zijn altijd thuis. En ze zijn graag buiten. Dus we hebben nog een schommel, glijbaan, zandbak, fietsjes, skippyballen, springtouwen, skates en nu ook nog een zwembad. En nog veel meer. Het is heerlijk om ze fijn te zien spelen, maar ik verlang soms naar de dag dat de tuin weer van ons is.quote:Op maandag 8 juni 2015 08:07 schreef lady-wrb het volgende:
o zo herkenbaar
en nu is mijn tuin een puinhoop omdat er een halve kastanjeboom in ligt.
ik word er soms moedeloos van. hoe doen mensen dat toch om met dat prachtige weer alleen maar in de tuin te hoeven zitten?
de mijne is al zo lang ik er woon een rommeltje
met dat mooie weer ben ik alleen maar aan het ruimen en vegen
Ik ga met manden door de woonkamer en alle zooi pleur ik in de manden en zet ik boven op mn bedquote:Op maandag 8 juni 2015 09:49 schreef PureEvil het volgende:
Bij verjaardag of feestje ruim ik t binnen voor t zicht een beetje op. Voor de inspectie komt (mn moeder 😝 )
Boven is geen beginnen aan . Puinzooi...
Maar klinkt als een geslaagd feest livelink
Cathmar. Zo ziet onze tuin er ook uit. Overal speelgoed..fietsen, skateboard, step, playmobil, knikkers .... (die laatste 2 heeft ze eergisteren naar buiten gesleept. Kon ze lekker met water spelen met de playmobil)
haal maar vast leeg ?quote:Op maandag 8 juni 2015 13:57 schreef Ticootje het volgende:
Oh en de tuin is geen beginnen aan hier.
Ik droom van het moment dat we de tuin kunnen aanpakken. Natuurtegels erin met beton. Geen onkruid meer.
Maak jij ff wat uurtjes extra dan?quote:
doe ik.quote:
Niet nodig die weten best dat papa regelmatig over of extra werkt.quote:
Wij gaan nu toch maar eens een tuinman laten komen voor de rimboe in de voortuin.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 09:32 schreef miss_sly het volgende:
Ik ben erg blij dat we vorig jaar de tuin meteen hebben kunnen laten doen. Hij is zo mooi nuEn als we het onkruid dat hier en daar de kop opsteekt meteen uittrekken, zijn we nooit een hele dag bezig met onderhoud. Heerlijk hoor!
ik zou me drukker maken over de kundigheid van de tuinman dan over het bedrag eerlijk gezegd. ik zou rondvragen of er iemand een goede tuinman kent.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 14:24 schreef amaranta het volgende:
[..]
Wij gaan nu toch maar eens een tuinman laten komen voor de rimboe in de voortuin.
Wat is een schappelijk bedrag? We hebben wat uitstaan op werkspot. Maar ik heb geen idee
En oke, ik overdrijf misschien met rimboe. Maar er moet wat onkruid uit en wat planten en struiken moeten in model geknipt worden.
Dankjequote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:24 schreef pinquit het volgende:
Ik vind je voortuin geweldig juist AmarantaEn ik vind hem er niet rommelig uitzien, eigenlijk juist bet gestyled
![]()
En wow als ik jouw achtertuin zou hebben zou hij vol groen staanAl is het met die bakken zo ook wel heel leuk
wát een ruimte!
quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:19 schreef livelink het volgende:
Ik ben nu ook zo blij dat wij onze tuin hebben laten doen. We wilden het vorig jaar al doen, maar J. en ik kwamen er samen totaal niet uit, dus we hebben een heel jaar verspild met ruzie maken over het plan van aanpak. Vandaar dat we dit voorjaar ook een hovenier hebben ingehuurd. Die manoeuvreerde keurig tussen onze meningsverschillen door en kwam met een oplossing waarbij we allebei wat water bij de wijn hebben moeten doen.
Maar nu het klaar is zijn we er wel allebei heel erg blij mee. Onze hovenier heeft gewoon zijn roeping als relatietherapeut misgelopen.
je krijgt ook weinig post zeker, de laatste tijd.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:24 schreef amaranta het volgende:
En deze is van google maps. Hoe hij ooit was. (er schijnt dus een pad te liggen) Toen de vorige bewoners wel een tuinman lieten komen.
De grote heg rondom de tuin is eruit. En de 2 grote die tegen de muur omhoog gaan zijn eruit. En de kerstboom voorin (die was dood).
De rest is er nog. Alleen uit de kluiten gewassen
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 10 juni 2015 09:47 schreef trui het volgende:
[..]
je krijgt ook weinig post zeker, de laatste tijd.
quote:Op woensdag 10 juni 2015 09:55 schreef danic het volgende:
De bedoeling was dat ze bleven maar onze hovenier was niet zo goed in afstanden inschatten![]()
Dus het plan was geweldig, maar in de praktijk moesten alle maten worden aangepast.
ons heeft het ontwerp niets gekost, want we gingen via de tuinontwerpdagenquote:Op woensdag 10 juni 2015 08:57 schreef PureEvil het volgende:
Wat kost dat nou? Zo'n tuinontwerp laten maken?
Hier ook halfdooie coniferenen andere planten die er uit moeten iig.
Hij had de buitenmaten van de tuin opgemeten. En had toen 'ongeveer' de fruitbomen erin getekend. Dat zou hij nog bijwerken, maar heeft dat nooit gedaan. En de jongens die het uitvoerden volgden uiteraard netjes zijn plan.quote:Op woensdag 10 juni 2015 10:12 schreef Shandaly het volgende:
[..]![]()
Wordt zo'n ontwerp dan niet gemaakt met duidelijke maten erbij? Dat meet je toch uit van tevoren?
Wel jammer zeg van die appelbomen..
Wat een gedoe zo'n tuin aanleggenquote:Op woensdag 10 juni 2015 12:51 schreef danic het volgende:
Eeeh....Nee dat dan weer niet. We hebben op eigen kosten een vijg gekocht. Dus er kwam nog een behoorlijk bedrag bij![]()
Daarbij waren er dingen op de nota vermeld die we niet of in mindere mate aangeschaft hadden. Dat had ik wel van tevoren gezien, dus aangekaart en niet betaald.
Had ik dit alles van tevoren geweten, dan had ik een ander gezocht.
Hoeft niet, hoor. Onze hovenier heeft het heel netjes allemaal gedaan, duidelijke kosten, klopten ook allemaal en was niet te duur. En de tuin is nu echt heerlijkquote:
Ja aan de foto's te zien hebben jullie een heerlijke tuinquote:Op woensdag 10 juni 2015 13:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Hoeft niet, hoor. Onze hovenier heeft het heel netjes allemaal gedaan, duidelijke kosten, klopten ook allemaal en was niet te duur. En de tuin is nu echt heerlijk
Hij staat nu vol zooi, want ze zijn bezig zonnepanelen te installeren.quote:Op woensdag 10 juni 2015 13:09 schreef Saffier het volgende:
[..]
Ja aan de foto's te zien hebben jullie een heerlijke tuin
Fijn!! Niet de zooi, wel de panelen!quote:Op woensdag 10 juni 2015 13:14 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Hij staat nu vol zooi, want ze zijn bezig zonnepanelen te installeren.
maar jullie tuin was leeg. die hoefde niet eerst leeggehaald te worden en er hoefde geen rekening met bestaande planten en bomen gehouden te worden.quote:Op woensdag 10 juni 2015 13:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Hoeft niet, hoor. Onze hovenier heeft het heel netjes allemaal gedaan, duidelijke kosten, klopten ook allemaal en was niet te duur. En de tuin is nu echt heerlijk
Er moest echt wel veel weggehaald worden, hoor. Bouwgrond rond een nieuwbouwhuis is bepaald niet geschikt als tuingrondquote:Op woensdag 10 juni 2015 14:07 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
maar jullie tuin was leeg. die hoefde niet eerst leeggehaald te worden en er hoefde geen rekening met bestaande planten en bomen gehouden te worden.
dat is wel handig met een nieuwbouwhuis
mijn huis staat er al dik 30 jaar en zo ook sommige bomen.
ik heb zoveel eisen aan wat ik in mijn tuin wil dat er geen enkele hovenier aan wil, vrees ik.
dus rotzooi ik zelf maar wat aan. al heb ik wel enorme spijt van het laten snoeien van mijn kastanjeboom. hij ziet er nu zo troosteloos kaal uit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |