Weer een pareltje van deze Tokkie-TS.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:13 schreef Elisabeth92 het volgende:
Zal het zo kort mogelijk houden. Ik heb 1 broertje een jaar jonger dan ik zelf. Compleet verschillende karakters, ik werk bijv. vanaf mijn 14e en ben bijna klaar met mijn HBO opleiding. hij heeft nu zijn 1e zaterdagbaan en al zijn opleidingen verneukt.
Omdat ik altijd heb gewerkt kon ik en moest ik alles zelf betalen. Telefoon, laptop herinrichten van mijn kamer mijn auto etc.
Mijn ouders vonden het altijd sneu dat hij die dingen dan niet had, dus hij kreeg die dingen allemaal van ze.
Nu heeft hij 1.5 jaar een relatie gehad met een meisje dat 3x is vreemdgegaan in hun relatie, ze het daarna heeft uitgemaakt en nu 1.5 jaar later hobbelt hij nog steeds achter haar aan terwijl ze overduidelijk met allerlei jongens bezig is.
Sinds deze 1.5 jaar is mijn broertje veranderd in een zombie. Hij doet niks meer is zijn werk kwijt omdat hij zich telkens ziekmelde.
Zijn ex had een saai moment en wilde hem wel terug. Mijn broertjes oude ik kwam helemaal terug. Totdat ze natuurlijk weer vreemdging.
Nu is hij alleen geen zombie meer, maar agressief. Hij heeft mijn moeder geschopt en geslagen, toen ik haar wilde helpen heeft hij mij gewurgd. En gister kwam ik thuis en had hij mijn moeder weer geslagen. Hij dreigt continu met zelfmoord, heeft het er op facebook ook over met een meisje aan de andere kant van het land.
Kortom iedereen loopt nu op zn tenen bij ons thuis omdat ze geen ruzie met hem willen of zijn bang dat hij zichzelf iets aandoet. Hij werkt niet meer vreet de hele dag niks uit, heeft echt een luizeleventje. Hij geeft constant op mij af omdat ik dingen heb die hij ook wil (maar waar ik voor heb gewerkt) en mijn ouders geven toe.
Ik ben het spuug en spuugzat. Liefdesverdriet heb ik heus begrip voor. Maar 1.5 jaar lang gaat dit al aan. Hij vergooit zijn hele leven. Het kwartje valt niet dat dat mens die ex van hem niet goed is en dat hij haar moet loslaten. En hier thuis en dan voornamelijk mijn moeder en ik zijn constant de dupe ervan.
What on earth kan dit veranderen? Ik ben namelijk niet het type dat voor een ander op de tenen gaat lopen en heb het nu constant met hem en mijn ouders aan de stok.
Lekker is dat, je eigen broertje en ouders niet helpen omdat je al het huis uit bentquote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:18 schreef RingBewoner het volgende:
Woon je nog thuis? Zo nee, dan niet mee bemoeien.
'Helpen' door op dr broertje te spugenquote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:23 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Lekker is dat, je eigen broertje en ouders niet helpen omdat je al het huis uit bent
Ik ben echt zooooo niet in the mood voor jouw beledigingen he... reageer normaal of reageer niet.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:23 schreef NotYou het volgende:
[..]
Weer een pareltje van deze Tokkie-TS.![]()
WGR / getuige staan geweldsdelict
Zeker wel maar ik heb hier moeite mee en jou gescheld maakt het niet beter ofzo. Dus kap ermeequote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:27 schreef NotYou het volgende:
Geweld is niet aan de orde van de dag in jouw vriendenkring en thuissituatie?
Of je ouders met hem naar maatschappelijk werk.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:33 schreef Elisabeth92 het volgende:
Hulp zoeken wil hij niet... hij had een afspraak bij de psych omdat het moest van ons maar is gewoon niet heengegaan.
Mijn ouders gaan hem het huis niet uitgooien.. want waar moet de arme jongen dan heen
Denk ik ook. TS doet voorkomen haar zaakjes op orde te hebben:quote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:47 schreef Zolder het volgende:
Het geheel zal allemaal wel wat genuanceerder zijn.
Echter in werkelijkheid:quote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:13 schreef Elisabeth92 het volgende:
Omdat ik altijd heb gewerkt kon ik en moest ik alles zelf betalen. Telefoon, laptop herinrichten van mijn kamer mijn auto etc.
TS is slachtoffer van geweld geworden:quote:Op zaterdag 21 maart 2015 13:49 schreef Elisabeth92 het volgende:
Terwijl mijn rijbewijs is ingevorderd en ik dus geen vervoer had.
Echter is het broertje van TS niet de enige die agressief is:quote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:13 schreef Elisabeth92 het volgende:
Hij heeft mijn moeder geschopt en geslagen, toen ik haar wilde helpen heeft hij mij gewurgd. En gister kwam ik thuis en had hij mijn moeder weer geslagen.
quote:Op dinsdag 17 maart 2015 23:36 schreef Elisabeth92 het volgende:
Die vriend had mijn telefoon nog en ik wilde hem halen en zo ben ik in het gevecht betrokken geraakt. Ik heb K daarbij geschopt. Geen van ons wist wie K was.
Wen er maar aan. Mensen zijn geen robots, en je kunt ze niet besturen en de dingen laten doen die jij wilt. Dat is wellicht een wat kortaf reactie, maar het gaat je rust geven als je een beetje afstand kunt nemen.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:25 schreef Elisabeth92 het volgende:
Maar het voelt niet goed het maar zo te laten...
Waarom belde jullie geen politie of hebben jullie later aangifte gedaan? Waarom laat je je moeder alleen met een agressieve boi?quote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:13 schreef Elisabeth92 het volgende:
Nu is hij alleen geen zombie meer, maar agressief. Hij heeft mijn moeder geschopt en geslagen, toen ik haar wilde helpen heeft hij mij gewurgd. En gister kwam ik thuis en had hij mijn moeder weer geslagen. Hij dreigt continu met zelfmoord, heeft het er op facebook ook over met een meisje aan de andere kant van het land.
Jij vindt dat hij een luizeleventje heeft, dat is wat anders. Misschien hebben je ouders zelf dit monster gecreëerd, maar jij geeft net zo goed op hem af en neemt eventuele psychische problemen ook niet serieus als ik je omschrijving zo lees.quote:Kortom iedereen loopt nu op zn tenen bij ons thuis omdat ze geen ruzie met hem willen of zijn bang dat hij zichzelf iets aandoet. Hij werkt niet meer vreet de hele dag niks uit, heeft echt een luizeleventje. Hij geeft constant op mij af omdat ik dingen heb die hij ook wil (maar waar ik voor heb gewerkt) en mijn ouders geven toe.
Nou meid, kruip jij maar weer eens lekker even uit die slachtofferrol. Ten eerste omdat je er zelf aan mee werkt en b. omdat je niet veel beter bent gezien je andere topics en wat je hier post. Je moeder is een volwassen vrouw, dus die mag ook weleens verantwoordelijkheid nemen.quote:Ik ben het spuug en spuugzat. Liefdesverdriet heb ik heus begrip voor. Maar 1.5 jaar lang gaat dit al aan. Hij vergooit zijn hele leven. Het kwartje valt niet dat dat mens die ex van hem niet goed is en dat hij haar moet loslaten. En hier thuis en dan voornamelijk mijn moeder en ik zijn constant de dupe ervan.
Oh please, ongeloofwaardig zoals je je vriend liep te pleasen toen die zich nog als zo'n lul gedroeg zogenaamd. Je loopt niet op je tenen en hebt niet altijd alles zelf betaald, want dan zou je op jezelf wonen en geen vergelijkingsfeestje met je broer hoeven doen.quote:What on earth kan dit veranderen? Ik ben namelijk niet het type dat voor een ander op de tenen gaat lopen en heb het nu constant met hem en mijn ouders aan de stok.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |