Valse nichten zijn het.quote:Op donderdag 21 mei 2015 16:15 schreef Inspireme het volgende:
[..]
Dit + moslimpje pesten.
bizar hoe je van een onschuldige een dader kunt maken op social media en mensen er gewoon in mee gaan
quote:Op donderdag 21 mei 2015 16:17 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
Valse nichten zijn het.
Die schoonmaker deed gewoon zijn werk. Die nicht is zeker weten te beroerd om een vuilniszak aan te raken want dan worden zijn homofiele handjes vies
Als ze van andermans piemel niet vies worden
Ze zijn er niet uitgezet.quote:
Je zegt het zelf, hij is in het gezelschap van 2 vriendinnen. Als je dat al geen uitdagen meer noemt voor een groep met jongens die op elkaar zijn aangewezen.quote:Op donderdag 21 mei 2015 15:21 schreef Leandra het volgende:
Aan de andere kant acht ik de kans buitengewoon klein dat een 16-jarige homo die ergens met 2 vriendinnen is een groep Marokkaanse jongeren gaat uitdagen...
ah... die jongens hadden niet eens in de gaten dat hij homofiel was, maar ze hebben met eruit gezet omdat hij met 2 vriendinnen aan kwam zetten?quote:Op donderdag 21 mei 2015 16:26 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Je zegt het zelf, hij is in het gezelschap van 2 vriendinnen. Als je dat al geen uitdagen meer noemt voor een groep met jongens die op elkaar zijn aangewezen.
Nadat mensen van de macdonalds op bezoek geweest zijn bij de kinderen en familie trekken ze hun verhaal in..jaja..quote:Op donderdag 21 mei 2015 16:22 schreef Yasmin23 het volgende:
Maar snap er weinig van. Zij zaten in de Mac. Niks gebeurd en bij terugkomst hebben ze besloten een totaal verzonnen verhaal aan die vader te vertellen?
Levenlang gratis big macs beloofdquote:Op donderdag 21 mei 2015 16:32 schreef agter het volgende:
[..]
Nadat mensen van de macdonalds op bezoek geweest zijn bij de kinderen en familie trekken ze hun verhaal in..jaja..
Bedoel je dat je denkt dat er toch wel gebeurd zou kunnen zijn?quote:Op donderdag 21 mei 2015 16:32 schreef agter het volgende:
[..]
Nadat mensen van de macdonalds op bezoek geweest zijn bij de kinderen en familie trekken ze hun verhaal in..jaja..
Nee hoor. Ik heb geen idee, was er niet bij.quote:Op donderdag 21 mei 2015 16:35 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Bedoel je dat je denkt dat er toch wel gebeurd zou kunnen zijn?
Tjonge jonge, wat triest.quote:Op donderdag 21 mei 2015 16:42 schreef Triggershot het volgende:
Randdebielen van Powned ook meteen nieuwsbericht verwijderd. Niet eens corrigeren of updaten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |