Fok! is over het algemeen heel betrouwbaar. Plaats je vraag in V&A en de kans is groot dat je GTA voor 35 over kan nemen.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 19:21 schreef Duradonna het volgende:
Liever niet, of iemand moet om de hoek wonen dat je hem kan oppikken.
partnership net zoals bol.comquote:Op vrijdag 22 mei 2015 19:18 schreef StateOfMind het volgende:
Huh, Fok! maakt automatisch een link daarvan
Op die fiets, ik vond het al zo vreemdquote:
Haha ik heb ook een keer iemand gehad die helemaal ging tripper tegen mij omdat ik bol telkes als een link hadquote:Op vrijdag 22 mei 2015 19:36 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Op die fiets, ik vond het al zo vreemd
En weer zo'n partnership link dingesquote:Op vrijdag 22 mei 2015 19:46 schreef s0ul1991 het volgende:
Blijkbaar komt er volgende week een 3=2 actie bij de MediaMarkt
Je moet ook echt (denk ik) voor de aanbiedingen naar Bol gaan. Want die games zijn vaak boven de adviesprijs mits je ze normaal koopt.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 19:52 schreef Duradonna het volgende:
Bol is ook al tot 1 Juni zeer netjes in zijn prijs, altijd tegen de zomer komen de beste acties, goed dat ik dus heb gewacht met aanschaffen van de PS4.
Hou gewoon budgetgaming in de gaten!quote:Op vrijdag 22 mei 2015 19:52 schreef Duradonna het volgende:
Bol is ook al tot 1 Juni zeer netjes in zijn prijs, altijd tegen de zomer komen de beste acties, goed dat ik dus heb gewacht met aanschaffen van de PS4.
Dit slaat ook nergens op! Als je ergens anders een game erbij koopt dan heb je en 2 controllers en een game voor bijna dezelfde prijsquote:PS4 + gratis game naar keuze (bijvoorbeeld The Witcher 3, Fifa 15, GTA V, Bloodborne enz.): 399
PS4 + 2 controllers: 359
Ik zit hier wel eens voor mn huis (als de zon in de achtertuin verdwenen is) na mn werk een potje bier te drinken.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 19:42 schreef StateOfMind het volgende:
En wat is Bloodborne toch een gaaf spel![]()
Al zullen mijn buren soms wel eens denken dat er een Gilles de la Tourette patient naast hun woont
Haha mooi toch dat zijn goede herinneringen toen je zelf ook te veel tijd had om te gamen !quote:Op vrijdag 22 mei 2015 20:04 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ik zit hier wel eens voor mn huis (als de zon in de achtertuin verdwenen is) na mn werk een potje bier te drinken.
Heb ik zo'n buurjongen die nonstop zit te gamen (deed ik vroeger ook). Hoe ik daarachter kwam? Zijn raam staat altijd open en lopen vloeken en van die uitspraken als: "DUDE FUCK OFF!!! YOU'RE IN MY LINE OF FIRE!!" "Gast! Linkerzijde LINKERZIJDE GAST- AH GODVERDOMME KEREL!!!"
Heerlijke geluiden terwijl ik mijn pintje op drink
Ik zou weg lopen en het later nog een keer proberenquote:Op vrijdag 22 mei 2015 20:04 schreef RickoKun het volgende:
Ook leuk, wordt er een pakket van die buren (zijn moeder wss) afgedropt bij ons. Wil ik deze langsbrengen bij hun, bel ik aan. Hoor ik die gast boven zeggen:" Godverdomme ik moet effe AFK, er staat één of andere lul aan te bellen!"
hij rent 1x weg naar die beer toe, verder gewoon veel rinkelen.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 20:12 schreef Massief het volgende:
Wat is dat voor enorm debiel stuk met die geit in tha witcher. Helemaal verkeerde kant opgelopen en dat tyfus beest luistert amper naar dat belletje.
Hoor ook hele tijd die gast allemaal uitspraken door elkar heen doen.
Beetje crappy allemaal
Tegenwoordig game ik meestal 's avonds na het werk 1 of 2 uurtjes.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 20:06 schreef Duradonna het volgende:
[..]
Haha mooi toch dat zijn goede herinneringen toen je zelf ook te veel tijd had om te gamen !
Moet je terug zeggen; hey ik ben die lul hallo. Moet je dan zijn gezicht eens zienquote:Op vrijdag 22 mei 2015 20:04 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ik zit hier wel eens voor mn huis (als de zon in de achtertuin verdwenen is) na mn werk een potje bier te drinken.
Heb ik zo'n buurjongen die nonstop zit te gamen (deed ik vroeger ook). Hoe ik daarachter kwam? Zijn raam staat altijd open en lopen vloeken en van die uitspraken als: "DUDE FUCK OFF!!! YOU'RE IN MY LINE OF FIRE!!" "Gast! Linkerzijde LINKERZIJDE GAST- AH GODVERDOMME KEREL!!!"
Heerlijke geluiden terwijl ik mijn pintje op drink
-edit-
Ook leuk, wordt er een pakket van die buren (zijn moeder wss) afgedropt bij ons. Wil ik deze langsbrengen bij hun, bel ik aan. Hoor ik die gast boven zeggen:" Godverdomme ik moet effe AFK, er staat één of andere lul aan te bellen!"
Hier ook ja qua tijd. Als ik game is het alleen maar in de avond. Overdag heb ik andere dingen te doen. Of er moet iets van een nieuwe Fallout game uitkomen voor mijquote:Op vrijdag 22 mei 2015 20:20 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Tegenwoordig game ik meestal 's avonds na het werk 1 of 2 uurtjes.
Heel soms ook wel 3 of 4 uur achter elkaar in het weekend, maar daarna heb ik er ook echt geen zin meer in. Vroeger kon ik ook uren en uren achter elkaar gamen, maar dat trekt deze oude lul niet meer.
Ik denk dat ik zo'n 15 uur gemiddeld game per week, met uitschieters naar boven en beneden.
Dat had ik net met Pro Evo 15. Sinds gisteren weer even mee begonnen, maar fuck wat doen die spelers soms absoluut NIET wat je wilt....quote:Op vrijdag 22 mei 2015 19:42 schreef StateOfMind het volgende:
En wat is Bloodborne toch een gaaf spel![]()
Al zullen mijn buren soms wel eens denken dat er een Gilles de la Tourette patient naast hun woont
Gistermiddag was ik vrij en toen heb ik (bleek later) 5 uur achter elkaar Bloodborne gespeeld. Toen was ik er wel weer even helemaal klaar mee.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 20:34 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Hier ook ja qua tijd. Als ik game is het alleen maar in de avond. Overdag heb ik andere dingen te doen. Of er moet iets van een nieuwe Fallout game uitkomen voor mijJa dan kan het nog weleens voorkomen dat ik echt heel de dag zit te gamen. Was met Fallout 3 in het begin ook
Ook wel meegemaakt in de tijd met MW2. Damn daar was ik ook echt verslaafd aan en kon ik dagen en dagen gamen. Nu boeien veel games me niet meer lang en heb ik er ook geen zin meer in
![]()
Ach ja tijden veranderen ook. Soms wel jammer maar ook wel goed
Toen ik nog thuis woonde, ook over vet veel shit ragen!quote:Op vrijdag 22 mei 2015 20:06 schreef Duradonna het volgende:
[..]
Haha mooi toch dat zijn goede herinneringen toen je zelf ook te veel tijd had om te gamen !
Nou niet altijd hoorquote:Op vrijdag 22 mei 2015 20:56 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Gistermiddag was ik vrij en toen heb ik (bleek later) 5 uur achter elkaar Bloodborne gespeeld. Toen was ik er wel weer even helemaal klaar mee.
Vandaag was ik ook vrij, maar omdat ik gisteren zo lang gegamed had, had ik er vandaag helemaal geen zin in.
Volgens mij denk jij altijd dat ik héél veel game (tenminste, ik krijg die indruk van je), maar dat valt reuze mee hoor.
Maar ik heb wel dat ik een hele lijst met games heb die ik wíl spelen, en daarom ben ik altijd als ik met een game bezig ben ook op zoek naar games voor dáárna. Ik wil niet kiezen of/of, ik wil ze allemaal, vroeg of laatGewoon, omdat ik gamen na al die jaren nog steeds leuk vind
Ik heb een vrij brede smaak en games die ik tof vind wil ik gewoon spelen. Is het niet day one dan is het wel over een paar maanden of desnoods over een jaar pas, maar spelen zal ik het.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 21:23 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Nou niet altijd hoor![]()
![]()
Ik hoor je inderdaad vaak zeggen dat je een hele backlog hebt en als je een spel uit hebt meteen weer doorgaat naar een andere. Dat bedoelde ik eigenlijk ermeeMaakt verder ook niet uit hoor.
Bij mij is het helaas wel anders geworden. Vroeger wilde ik ook alles perse spelen, maar helaas is dat tegenwoordig wel anders. Eigenlijk speel ik alleen nog maar Action RPG's en open wereld games zoals GTA of er moet een leuke en goede horrorgame zijn. En ja ik game ook al vanaf de Super Nintendoen vind het ook nog steeds super. Helemaal stoppen zou me niet lukken
Je weet toch...!?quote:Op vrijdag 22 mei 2015 20:58 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Toen ik nog thuis woonde, ook over vet veel shit ragen!
"FUCKING BULLSHIT MAN, FUCKING VALSSPELER!!"
En dan niet met voicechat ofzo.
Hoor je je ouders: "Leuk spelletje Rick?l"
Of "Als het niet leuk is doe je die computer maar uit en ga je naar beneden!"
Een half jaar te laat en nog voor de hoofdprijs ook.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 04:42 schreef Yi-Long het volgende:
http://blog.eu.playstatio(...)-ps3-ps4-next-month/
Guilty Gear X -Sign- komt over zo'n kleine 2 weken naar Europa btw. Digital Only.
Ik ook volgens mij. Enige probleem dat ik heb is a: dat ik de combat nog niet helemaal goed doorheb, en b: dat de camera me een beetje tegenwerkte en ik op een paard belandde, beide in het zelfde gevecht, net buiten die bar. Daarna per ongeluk een veels te sterke tegenstander tegengekomen en toen was ik meteen dood, dus nu ben ik weer terug in die bar, wat blijkbaar mijn laatste auto-save was... dus wanneer ik het weer speel krijg ik ene nieuwe kans om die 3 etters buiten af te slachten...quote:Op zaterdag 23 mei 2015 12:26 schreef DKUp het volgende:
Ik vind The Witcher 3 lastig, maar gelukkig niet onmogelijk.
Speel op de derde moeilijkheidsgraad
Ik las het net ook idd. Zeer veelbelovend bericht, helemaal opnieuw opgebouwd, oftewel straks gewoon waardige next-gen versies van deze 2 klassiekers, en inclusief ALLE DLC. Heel fijnquote:Op zaterdag 23 mei 2015 12:45 schreef DKUp het volgende:
[ afbeelding ]
Geen simpele remasters, helaas ontbreekt WB's Batman Arkham Origins....
Ik acht de kans ook wel groot, dat ik de bundel koop. Asylum had gewoon een briljante sfeerquote:Op zaterdag 23 mei 2015 12:48 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik las het net ook idd. Zeer veelbelovend bericht, helemaal opnieuw opgebouwd, oftewel straks gewoon waardige next-gen versies van deze 2 klassiekers, en inclusief ALLE DLC. Heel fijn![]()
Nu dus hopen dat ze het niet alsnog weten te verneuken, maar zo niet, dan absoluut een dag 1 aanschaf voor mij. Wil ze beide graag weer eens spelen.
Dan wacht je 3-4 maanden langer en dan gooien ze hem wel een keer richting 20 euro.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 13:17 schreef Friday12 het volgende:
Ik zie ze der wel voor aan om origins ook nog te maken en hier weer 40e voor te vragen
Ik denk dat je Far Cry 4 beter gewoon kunt verkopen aan iemand voor 25 euro ofzo en dan BF4 Premium digitaal aanschaffen. Is momenteel ook in de aanbieding op PSN.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 14:13 schreef StateOfMind het volgende:
Hoe werkt dat inruilen bij Game Mania eigenlijk?
Ik heb geen nog geen goede multiplayer game voor mijn PS4 en ik zat te denken om mijn Far Cry 4 dan te ruilen voor BF4.
Nu heeft Far Cry 4 een hogere verkoopwaarde dan BF4, maar dat boeit mij niet zo.
Kan ik dan mijn duurdere Far Cry 4 1 op 1 ruilen met gesloten portemonnee of hoe zit dat precies?
Ik heb ze wel gebeld, maar ze nemen niet op.
dit. Met premium voor 28, gaat je niet lukken bij die toko. Hoef je meteen geen disk te wisselen om een potje te knallen.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 14:17 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik denk dat je Far Cry 4 beter gewoon kunt verkopen aan iemand voor 25 euro ofzo en dan BF4 Premium digitaal aanschaffen. Is momenteel ook in de aanbieding op PSN.
Je bedoeld dat je voor jouw FC4 een 2e handse BF4 wilt halen?quote:Op zaterdag 23 mei 2015 14:13 schreef StateOfMind het volgende:
Hoe werkt dat inruilen bij Game Mania eigenlijk?
Ik heb geen nog geen goede multiplayer game voor mijn PS4 en ik zat te denken om mijn Far Cry 4 dan te ruilen voor BF4.
Nu heeft Far Cry 4 een hogere verkoopwaarde dan BF4, maar dat boeit mij niet zo.
Kan ik dan mijn duurdere Far Cry 4 1 op 1 ruilen met gesloten portemonnee of hoe zit dat precies?
Ik heb ze wel gebeld, maar ze nemen niet op.
Premium was in de intertoys winkel 20 euro. Weet niet of deze er nog zijn!quote:Op zaterdag 23 mei 2015 16:31 schreef 7nightwing7 het volgende:
Gamemania zijn echt oplichters wat games inkopen betreft. Je maakt meer kans door het via marktplaats te verkopen. En van dat geld (zoals hierboven al vermeld) bf4 digitaal aan te schaffen.
Ehm. Je weet toch waar je aan begint als je het via GM verkoopt?quote:Op zaterdag 23 mei 2015 16:31 schreef 7nightwing7 het volgende:
Gamemania zijn echt oplichters wat games inkopen betreft. Je maakt meer kans door het via marktplaats te verkopen. En van dat geld (zoals hierboven al vermeld) bf4 digitaal aan te schaffen.
Japanse games: jRPGs die zijn vaak zeer gaaf. Tales, FF, Ar om er 3 te noemen. Geweldige games. Persona ook. Qua verhaal zijn die meesterlijk.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 21:56 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik heb een vrij brede smaak en games die ik tof vind wil ik gewoon spelen. Is het niet day one dan is het wel over een paar maanden of desnoods over een jaar pas, maar spelen zal ik het.
De enige games die ik niet speel zijn sportgames, dat interesseert mij echt helemaal niks, en van die games in die Japanse Anime/Manga stijl, dat vind ik echt vér-schrikkelijk.
Verder kan ik genieten van uitdagende games (de Souls games, Bloodborne, dat soort werk), maar ook van grote openwereld games als GTA, Assassins Creed, Far Cry, noem ze maar op. Niet moeilijk of uitdagend, maar ik amuseer me er goed mee.
Ook grote (action) RPG's vind ik geweldig, net zoals verhalende singleplayergames en actie/platformers als Tombraider bijvoorbeeld, en survival/horror games.
Shooters zijn leuk voor tussendoor.
Indies met jaren '80/'90 graphics heb ik niks meer mee aangezien ik die in de jaren '80/'90 wel heb gezien, maar er zitten ook een hoop pareltjes tussen.
Zo, en nu weer verder met het bier
Ik eigenlijk alleen maar bij GM. Die punten van hun levert me geregeld 15 euro korting op op een game. Ze hebben ook de meer exotische games die ik leuk vind (ik kan er altijd de nieuwe Atelier games vinden bijvoorbeeld). Plus ze kunnen me altijd de LE of CE leveren van die games waar ik die echt van wil hebben. En dan ben ik best bereid een paar euro meer te betalen.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 20:09 schreef StateOfMind het volgende:
Ik had ze (Gamemania) uiteindelijk aan de lijn gekregen: 12 euro gaven ze voor Far Cry 4![]()
Ik heb ze hard uitgelachen![]()
Ik haal mijn games eigenlijk altijd via Bart Smit, Intertoys, Bol, Fok en Marktplaats.
GameMania kom ik nooit, en met dat soort praktijken voel ik ook niet de neiging daar ooit nog te komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |