Dank jequote:
quote:Op maandag 18 mei 2015 00:14 schreef Symphonic het volgende:
gratis af te halen : scherven van een laptop, samen op te vegen met het raam
quote:Op maandag 18 mei 2015 00:14 schreef Symphonic het volgende:
gratis af te halen : scherven van een laptop, samen op te vegen met het raam
hij is niet stuk maar kut, en kut staat niet in de garantievoorwaardenquote:Op maandag 18 mei 2015 00:15 schreef MaryMouse het volgende:
[..]![]()
![]()
Waarom heb je dat kreng dan ook niet gewoon tijdens de garantie inclusief klachten dáár door het raam gegooid?
Tja,quote:Op maandag 18 mei 2015 00:17 schreef Symphonic het volgende:
[..]
hij is niet stuk maar kut, en kut staat niet in de garantievoorwaarden
I tried, maar hij is dus niet stuk
mijn high-end is dus gestolen tijdens mijn vorige vakantie..quote:Op maandag 18 mei 2015 00:19 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Tja,
*mompeld iets over goedkoop is duur-
Edit: kijk voor de volgende laptop eens op surfspot.nl, krijg je meestal leuke korting
Dat weet ik nog hoor, maar ik heb prima laptops in de range van 600-800 euro via surfspot gekocht. Toch meestal minstens 10% korting en 2 jaar garantie.quote:Op maandag 18 mei 2015 00:24 schreef Symphonic het volgende:
[..]
mijn high-end is dus gestolen tijdens mijn vorige vakantie..
laptop van 1200 euro
quote:Op maandag 18 mei 2015 00:26 schreef MaryMouse het volgende:
Maar goed, de DJ slaapt en draait op auto-DJ en de overige 5 luisteraars zijn verder ook met iets anders bezig denk ik
ik gA EVEN KIJKEN KOMENDE WEEK :yquote:Op maandag 18 mei 2015 00:25 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Dat weet ik nog hoor, maar ik heb prima laptops in de range van 600-800 euro via surfspot gekocht. Toch meestal minstens 10% korting en 2 jaar garantie.
Dan was de DJ ook met iets anders bezigquote:
Graag gedraaid weer hoor!quote:Op maandag 18 mei 2015 00:32 schreef Doedezemaar het volgende:
Dank spezz, het waren fijne beddeuntjes
Jij luisterde half en was verder met die kilo-uniform-tango laptop bezig?quote:
rest van de familie en halverwege eentje naar bedquote:Op maandag 18 mei 2015 00:34 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Jij luisterde half en was verder met die kilo-uniform-tango laptop bezig?
Ah, OK, dan heeft er eentje niet geluisterd dusquote:Op maandag 18 mei 2015 00:36 schreef Symphonic het volgende:
[..]
rest van de familie en halverwege eentje naar bed
en die laptop heb ik al opgegeven
quote:
en inmiddels tevergeefs terug geweest, dus klikoquote:Op maandag 18 mei 2015 00:37 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Ah, OK, dan heeft er eentje niet geluisterd dus
En die laptop loop je al sinds de 1e week dat je had te klagen en heb je toen al opgegeven
Deze maand komt het vakantiegeld binnen, misschien wat geld reserveren voor een nieuwe (goeie) laptop?quote:Op maandag 18 mei 2015 00:39 schreef Symphonic het volgende:
[..]
en inmiddels tevergeefs terug geweest, dus kliko
quote:Op maandag 18 mei 2015 00:40 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Deze maand komt het vakantiegeld binnen, misschien wat geld reserveren voor een nieuwe (goeie) laptop?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |