http://versbeton.nl/2013/(...)binnen-de-volksclub/quote:Op zondag 17 mei 2015 19:08 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Dat heeft niets met een schuld te maken. Feyenoord kan ook gewoon die aandelen niet terug kopen!
Dan worden ze maar lekker geen baas in huis. Dan gaan ze dat geld lekker investeren op het veld.
'Die' been? Serieus? Ben jij eerste generatie allochtoon?quote:Op zondag 17 mei 2015 19:26 schreef klaasweetalles het volgende:
ik vond die overtreding op boetius gewoon een overtreding
ziet toch duidelijk dat die been boetius blokkeert...
wat een mongol die commentator weer
het is die been sufferdje....quote:Op zondag 17 mei 2015 19:27 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
'Die' been? Serieus? Ben jij eerste generatie allochtoon?
Lekker belangrijk.quote:Op zondag 17 mei 2015 19:26 schreef klaasweetalles het volgende:
ik vond die overtreding op boetius gewoon een overtreding
ziet toch duidelijk dat die been boetius blokkeert...
wat een mongol die commentator weer
dat is waar, maar we hebben het over deze wedstrijdquote:Op zondag 17 mei 2015 19:29 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Lekker belangrijk.
Het gehele optreden de afgelopen wedstrijden is gewoon schandalig.
je moeder kon vanavond niet..quote:Op zondag 17 mei 2015 19:30 schreef Raptor1985 het volgende:
Wanneer is de huldiging? Of is dat alleen bij een 2e plaats?![]()
Wat?quote:Op zondag 17 mei 2015 19:29 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
het is die been sufferdje....
ik maak er geen ...dat been van....omdat het cruciaal was
Jeetje hilarisch. Ik pis in m'n broek van het lachenquote:Op zondag 17 mei 2015 19:30 schreef Raptor1985 het volgende:
Wanneer is de huldiging? Of is dat alleen bij een 2e plaats?![]()
neequote:Op zondag 17 mei 2015 19:32 schreef raptorix het volgende:
Het ironische is dat je met 2 thuiswedstrijden playoffs meer geld binnen harkt dan met europa in gaan.
De 3de plek verliezen is gênant. Zeker op deze manier.quote:
Clasie stond er in alle topwedstrijden.quote:Op zondag 17 mei 2015 19:32 schreef Vjenne12345 het volgende:
Clasie zakt trouwens ook wanhopig door de mand, als het er op aan komt is hij er nooit. Leuk in wedstrijdjes tegen NAC en Go Ahead, maar serieus presteren ho maar.
Speelde gewoon redelijk goed vandaag. Probeer je als eenling maar eens te onttrekken aan de malaise. Maar users als jij komen hier alleen om een beetje te stoken, bah.quote:Op zondag 17 mei 2015 19:32 schreef Vjenne12345 het volgende:
Clasie zakt trouwens ook wanhopig door de mand, als het er op aan komt is hij er nooit. Leuk in wedstrijdjes tegen NAC en Go Ahead, maar serieus presteren ho maar.
Genieten van 2 nederlagen jaquote:Op zondag 17 mei 2015 19:36 schreef Replicat het volgende:
Positief: Zo erg is het ook weer niet, we kunnen nog een wedstrijdje of 1 á 2 langer genieten van ons kluppie.
2e is voor een grote club als Ajax inderdaad belachelijk slecht. Eens.quote:Op zondag 17 mei 2015 19:35 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Jeetje hilarisch. Ik pis in m'n broek van het lachen
Met een 2-1 tegen de degradant kan je gelukkig wel thuiskomen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |