We zijn aangekomen bij de Finale. De uitslag van de halve finale was:
1. OS 1996 - Nederlandse volleyballers winnen goud vs EK voetbal 1988: Nederland verslaat Duitsland in halve finale 2-1
13-19
2. Voetbal 1988 - Oranje wint EK vs Tennis 1996 - Krajicek wint Wimbledon
18-12
Dus de 2 voetbalmomenten gaan door naar de finale. Aan jullie de keuze welk moment de mooiste van de 2 is. Over precies 1 week zullen we het weten.
Het schema van de rondes:
- Dinsdag 24 sept: Start verzamelen sportmoment
- Zondag 29 sept: Start Tournament, 1e ronde (128)
- Zondag 6 okt.: 2e ronde (64)
- Zondag 13 okt.: 3e ronde (32)
- Zondag 20 okt.: 8e finale (16)
- Zondag 27 okt.: Kwart finale (8)
- Zondag 3 nov: Halve finale (4)
- Zondag 10 nov: Finale (2)
- Zondag 17 nov: Winaar !!!
En dan hier de finale:
1. EK voetbal 1988: Nederland verslaat Duitsland in halve finale 2-1 vs Voetbal 1988 - Oranje wint EK
Succes !!
de halve finale dus.
Hm..dolle_hond, aangezien je een kloon nu van MIJ bent..moet je ook wel hetzelfde stemmen he
1. EK voetbal 1988: Nederland verslaat Duitsland in halve finale 2-1 vs Voetbal 1988 - Oranje wint EK
quote:Prachtig, vrijwel dezelfde momenten in de finale.
En dan hier de finale:1. EK voetbal 1988: Nederland verslaat Duitsland in halve finale 2-1 vs Voetbal 1988 - Oranje wint EK
1. EK voetbal 1988 vs EK voetbal 1988
quote:Ik doe met je mee.
Op maandag 11 november 2002 10:02 schreef JSR het volgende:
ik weiger te stemmen. ongelooflijk dat 2 voetbalmomenten van hetzelfde toernooi de finale halen. er is maar een winnaar en dat is de Kraai.
Dan hebben we dat hele grandioze toernooi bij elkaar...
quote:Al het juiste staat hierboven al.
Op maandag 11 november 2002 16:43 schreef CAZZO het volgende:
[afbeelding]
blijft toch het beste sportmoment uit de Nederlandse geschiedenis,dat we daarna het EK ook nog wonnen was leuk meegenomen maar toch van minder belang
quote:Onzin, als Nederland de finale verloren gehad dan had niemand het meer over die wedstrijd gehad van 'maar we wonnen wel van de duitsers'. Echt niet. Ik denk zelfs dat als Nederland de finale verloren had dat er misschien niet eens een moment van dat EK in dit toernooi had gestaan.
Op maandag 11 november 2002 16:43 schreef CAZZO het volgende:
blijft toch het beste sportmoment uit de Nederlandse geschiedenis,dat we daarna het EK ook nog wonnen was leuk meegenomen maar toch van minder belang
quote:Ik snap ook niet echt waarom men die overwinning op de Duitsers het mooiste sportmoment ooit vind
Op maandag 11 november 2002 17:52 schreef ranja het volgende:[..]
Onzin, als Nederland de finale verloren gehad dan had niemand het meer over die wedstrijd gehad van 'maar we wonnen wel van de duitsers'. Echt niet. Ik denk zelfs dat als Nederland de finale verloren had dat er misschien niet eens een moment van dat EK in dit toernooi had gestaan.
NL heeft wel vaker van de Duitsers gewonnen en zal in de toekomst nog vaak genoeg van de Duitsers winnen.
Sorry mensen, maar ik vind de finale dan toch mooier.
Ik stem voor de winst in de Finale, omdat me dat nog heel erg bijstaat. Ik was toen 9 jaar en na de winst ging ik door me dorp fietsen. Overal en iedereen gingen mensen de straat op en het was 1 groot feest
Zo hebben allebei de momenten gewonnen.
Wat een kutfinale.
quote:ik ben er ook niet blij mee.
Op donderdag 14 november 2002 13:09 schreef sweek het volgende:
1. Voetbal 1988 - Oranje wint EKWat een kutfinale.
ik kies ook maar voor 1. Voetbal 1988 - Oranje wint EK.
quote:Kies dan voor de Amstelcup finale 2001
Op donderdag 14 november 2002 13:10 schreef Lekiam het volgende:[..]
ik ben er ook niet blij mee.
ik kies ook maar voor 1. Voetbal 1988 - Oranje wint EK.
Oranje wint EK '88
Met de eindstand van dit Tournament 4-12
Hoe vonden jullie dat het Tournament verlopen is? Beetje jammer dat er 2 voetbal-momenten in de Finale stonden, maar over het algemeen was het wel een veelzijdig toernooi met veel spannende momenten wie er door zou gaan naar de volgende ronde. Maar uiteindelijk is de winnaar toch een mooi moment geworden. Het was een mooi moment voor het Nederlandse voetbal, nadat ook eerst PSV de Europacup1 had gewonnen en eigenlijk Nederland bestond uit een topteam met Van Basten, Gullit, Rijkaard, Koeman enz.
Wat is jullie ervaring met dit mooie moment??
quote:Ik was toen 5 jaar oud en heb het niet bewust meegemaakt. Ik kan me slechts nog wat flitsen herinneren van zinkende woonboten in de A'damse grachten.
Op zondag 17 november 2002 13:57 schreef The_Comeback-kid het volgende:
En nu telling van de Finale is de winnaar:Oranje wint EK '88
Met de eindstand van dit Tournament 4-12
Hoe vonden jullie dat het Tournament verlopen is? Beetje jammer dat er 2 voetbal-momenten in de Finale stonden, maar over het algemeen was het wel een veelzijdig toernooi met veel spannende momenten wie er door zou gaan naar de volgende ronde. Maar uiteindelijk is de winnaar toch een mooi moment geworden. Het was een mooi moment voor het Nederlandse voetbal, nadat ook eerst PSV de Europacup1 had gewonnen en eigenlijk Nederland bestond uit een topteam met Van Basten, Gullit, Rijkaard, Koeman enz.Wat is jullie ervaring met dit mooie moment??
Maar ik heb de beelden nog zo vaak de revue zien passeren
quote:Volgens mij was meer dan de helft van de stemmers hier in 1988 net uit de luiers vandaar ook dat ze allemaal op het winnen van het EK hebben gestemt en niet de inpact van de zege van NL op DE in de halve finale helemaal hebben meegekregen/begrepen
Op zondag 17 november 2002 14:00 schreef Leatherface het volgende:Ik was toen 5 jaar oud en heb het niet bewust meegemaakt. Ik kan me slechts nog wat flitsen herinneren van zinkende woonboten in de A'damse grachten.
Maar ik heb de beelden nog zo vaak de revue zien passeren
quote:Heb je denk ik wel gelijk in. Was toendertijd pas 6 jaar en kan me eigenlijk helemaal nix herinneren. Maar een EK winnen is natuurlijk altijd mooi, ook al heb je het niet meegemaakt.
Op zondag 17 november 2002 14:10 schreef CAZZO het volgende:[..]
Volgens mij was meer dan de helft van de stemmers hier in 1988 net uit de luiers vandaar ook dat ze allemaal op het winnen van het EK hebben gestemt en niet de inpact van de zege van NL op DE in de halve finale helemaal hebben meegekregen/begrepen
ofzo
Iedereen heeft het toch ook zo vaak over het feit dat WE bijna tweemaal wereldkampioen waren, terwijl het gros toen nog niet geboren was.
Maar goed, wat betreft het winnen van het EK vs de winst op Duitsland, ik was ik in 1988 18 of 19 jaar, hangt van de maand af, dus wel degelijk bewust meegemaakt. Volgens mij zijn er overigens ook stemmers die 'het winnen van het EK' verwarren met de finale. Maar eigenlijk heb ik mijn gevoelens al eerder gezegd, als Nederland de finale zou hebben verloren zou niemand het nu meer over die gewonnen wedstrijd tegen Duitsland hebben.
Wat ik me van dat EK herinner is ook wel wat van die wedstrijd tegen duitsland maar toch met name het feest na de finale, het met z'n allen (elftal plus Michels) op een bankje zitten feesten en de huldiging met de rondvaart enzo... allemaal vallend onder 'het winnen van het EK'.
quote:Idd, wat een teleurstellende finale.
Op maandag 11 november 2002 10:02 schreef JSR het volgende:
ongelooflijk dat 2 voetbalmomenten van hetzelfde toernooi de finale halen.
Eén van de 2 was nog wel terecht geweest, trouwens.
Overigens vond ik de halve finale qua beleving mooier dan de finale.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |