10-12-14 mei zijn de officieuze data. Mocht er tegelijkertijd iets gepland worden als de finale van de Champions League, dan zal dat ongetwijfeld nog verschoven worden.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 14:49 schreef Jane het volgende:
Is de datum eigenlijk wel al bekend of wordt dat ook in augustus bekend gemaakt?
De Champions League Finale is 28 mei volgend jaar, ik gok dus dat het officieel 10-12-14 mei blijftquote:Op dinsdag 2 juni 2015 14:58 schreef Fred_B het volgende:
[..]
10-12-14 mei zijn de officieuze data. Mocht er tegelijkertijd iets gepland worden als de finale van de Champions League, dan zal dat ongetwijfeld nog verschoven worden.
Die zijn de schulden van de vorige editie nog aan het wegpoetsen, gok ikquote:Op dinsdag 2 juni 2015 14:24 schreef Cyan9 het volgende:
bekend gemaakt voor het ESC van volgend jaar in Zweden. Pas in augustus wordt er een beslissing gemaakt, maar er zijn al stadions die de locatie op zich willen nemen. De steden die in de running zijn so far zijn Stockholm, Linköping en Gothenburg.Gothenburg: Scandinavium - plaats voor 14.000 mensen.Linköping: Saab Arena - plaats voor 11.500 mensen.Stockholm: Ericsson Globe - plaats voor 16.000 mensen.Malmö, die het ESC in 2013 organiseerde laat het voor volgend jaar aan zich voorbij gaan, en de twee grootste stadions in Stockholm (de Tele2 Arena (45.000 plaatsen) en de Friends Arena (65.000 plaatsen)) hebben zich afgemeld vanwege andere verplichtingen. Ter vergelijking, de Stadthalle in Wenen waar het dit jaar werd gehouden, had ruimte voor 16.152 mensen.
Volgens mij was Malmö nog wel winstgevend, in Kopenhagen hebben ze er wel echt een zootje van gemaakt door die locatie helemaal te verbouwenquote:Op dinsdag 2 juni 2015 15:41 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Die zijn de schulden van de vorige editie nog aan het wegpoetsen, gok ik
Dan komt NL gewoon in de andere halve finale.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 15:47 schreef Jane het volgende:
Ik zie dat 4 mei 2017 op donderdag valt. Mocht dat de ESF-week worden, zal Nederland zich waarschijnlijk wel weer afmelden? Want de halve finales moeten toch sowieso uitgezonden worden, zelfs als je zelf die avond niet hoeft op te treden?
Nou ja, laten we hopen dat het gewoon een andere week ik mei wordt.
Precies, en die andere halve finale kun je dan later uitzenden...hoeft niet perse live als je geen stemverplichting hebtquote:Op dinsdag 2 juni 2015 15:49 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dan komt NL gewoon in de andere halve finale.
Normaal wel, maar bij wijze van uitzondering kun je zelf voor een halve finale kiezen als er gegronde redenen zijn. De EBU doet daar niet moeilijk over.quote:
Inderdaad, Israël heeft dat een paar jaar terug geloof ik ook eens gehad. En zolang het bij 1 of 2 landen blijft, maakt het natuurlijk sowieso niet uit voor de loting.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 15:54 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Normaal wel, maar bij wijze van uitzondering kun je zelf voor een halve finale kiezen als er gegronde redenen zijn. De EBU doet daar niet moeilijk over.
Voorlopig staat het op 10, 12 en 14 mei, maar dat kan natuurlijk nog veranderen. Net zo als dat het deze week ook nog een week werd verschoven.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 14:49 schreef Jane het volgende:
Is de datum eigenlijk wel al bekend of wordt dat ook in augustus bekend gemaakt?
Zou dat nodig zijn? Het begint pas om negen uur, toch?quote:Op dinsdag 2 juni 2015 15:49 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Precies, en die andere halve finale kun je dan later uitzenden...hoeft niet perse live als je geen stemverplichting hebt
Oh, whoops... die waren juist zo slim geweest om het klein te houden, ja...quote:Op dinsdag 2 juni 2015 15:47 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Volgens mij was Malmö nog wel winstgevend, in Kopenhagen hebben ze er wel echt een zootje van gemaakt door die locatie helemaal te verbouwen
Ja klopt, maar het is geloof ik meer omdat entertainment zoals bij het ESF op die avond niet zo toepasselijk isquote:Op dinsdag 2 juni 2015 16:07 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Zou dat nodig zijn? Het begint pas om negen uur, toch?
Yes...quote:
quote:Op maandag 13 juli 2015 20:27 schreef TheVulture het volgende:
Zojuist een hotel geboekt op 20 minuten trein-afstand van Stockholm, er is al bijna geen betaalbaar hotel meer te krijgen in de ESF-week
Nu nog kaarten scoren eind van het jaar en anders wordt het een gewone stedentrip met ESF-vibe
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |