thnxx jij ook sterkte! en trek je niks aan van de negatieve mensen in dit topic, die staan niet in jouw schoenenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 19:13 schreef snakelady het volgende:
Ik las het in het andere topic inderdaad, heftig hoor.
heel veel sterke!
Is er een mogelijkheid tot donatie vanuit je omgeving?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 18:35 schreef LPFAN het volgende:
Ik probeer alles uit het leven te halen wat er in zit, maar soms heb ik wel een totale dip. zit er nu net ff in.
Mijn nieren werken niet meer en ik zit 3 keer in de week in het ziekenhuis om te dialyeren. ( bloed te spoelen)
Dat gaat op zich goed maar waar ze met de naalden prikken in mijn arm is mijn huid erg slecht en teer en heb ik veel last van. Heb daar pleisters die er niet af mogen en bij het er afhalen trekken ze zo een stuk huid mee. word er moedeloos van...
weten we nog niet, misschien mijn vader maar dat is nog niet aan de orde momenteel omdat ik nog niet transplanteerbaar ben door andere medische problemen ( die gekomen zijn door dialyse...)quote:Op dinsdag 26 mei 2015 20:45 schreef computergirl het volgende:
[..]
Is er een mogelijkheid tot donatie vanuit je omgeving?
nou.. ik zie dat totaal niet zitten,ook omdat ik heel klein woon en het allemaal heel steriel moet en . omdat je een paar keer per dag moet verschonen dan ( en ik ben vergeetachtig dus ga het geheid vergeten) en met dialyse in het ziekenhuis ben ik 4 dagen in de week gewoon helemaal vrij. en de kans is zoooo groot dan op buikvliesontsteking, ik heb meerdere mensen gezien die met spoed moesten komen dialyseren in het ziekenhuis omdat het ontstoken was en die waren me toch een partij beroerd.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 21:36 schreef computergirl het volgende:
En buikspoeling, dat is een minder belastend alternatief toch?
en ja het is wel meer belastend trouwens dan buikspoeling maar ik heb mazzel dat ik nog veel naar de wc ga en al mijn vocht nog zelf kwijtraak, waardoor het voor mij minder belastend is. ik kom er puur voor de afvalstoffenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 21:36 schreef computergirl het volgende:
En buikspoeling, dat is een minder belastend alternatief toch?
Bedoel je je afwijkende uitstrijkje? LIF / afwijkend uitstrijkjequote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:05 schreef snakelady het volgende:
Overigens heb ik wel ook kanker gehad, alleen daar hoor je me niet over klagen, het was gelukkig een milde vorm in een vroeg stadium.
Terwijl ik ook mensen ken met dezelfde vorm kanker die het heel wat zwaarder hebben. Ik onderschat hun ziekte daardoor toch ook niet?
Okay, ik zal mijn arts vragen om mij dossier te wijzigen, gezien iemand op fok! beter weet wat ze van mijn cervix hebben verwijderd dat zijzelf en ik zal de herhalingsonderzoeken ook maar meteen afmelden.quote:Op woensdag 27 mei 2015 13:23 schreef Moonah het volgende:
[..]
Bedoel je je afwijkende uitstrijkje? LIF / afwijkend uitstrijkje
Dat is geen kanker, maar een afwijkend uitstrijkje.
Ik heb het je eerder zien benoemen als kanker. Triest...
Je hebt het in dat topic over PAP4, klopte dat achteraf niet of heb je later meer klachten gehad?quote:Op woensdag 27 mei 2015 17:55 schreef snakelady het volgende:
[..]
Okay, ik zal mijn arts vragen om mij dossier te wijzigen, gezien iemand op fok! beter weet wat ze van mijn cervix hebben verwijderd dat zijzelf en ik zal de herhalingsonderzoeken ook maar meteen afmelden.
Er zaten kankercellen die nog niet doorgegroeid waren, maar na biopsie bleken er ook wel al wat doorgegroeide kankercellen (cervixcarcinomen, stage I) te zitten, die zijn verwijderd.quote:Op woensdag 27 mei 2015 18:55 schreef computergirl het volgende:
[..]
Je hebt het in dat topic over PAP4, klopte dat achteraf niet of heb je later meer klachten gehad?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |