En dan zoeken met images op google?quote:
quote:Op maandag 8 juni 2015 15:28 schreef UIO_AMS het volgende:
Zo te zien is de longtwister (tweede van links) ook gewoon te koop bij de Sligro..
Nee, kleur was echt lila/paars en de zachte binnenkant zelfs nog iets donkerder.quote:
quote:
Ik kan hem in elk geval niet vinden. Weet je zeker dat het van Ola was?quote:Op maandag 8 juni 2015 15:31 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Nee, kleur was echt lila/paars en de zachte binnenkant zelfs nog iets donkerder.
Ik denk dat het ijsje ergens begin jaren '70 is verschenen.
Het was wel OLA, dat weet ik zeker...
Ik ken alleen de oranje / gele versie Sunwave:quote:Op maandag 8 juni 2015 15:31 schreef MadMaster het volgende:
Nee, kleur was echt lila/paars en de zachte binnenkant zelfs nog iets donkerder.
Ik denk dat het ijsje ergens begin jaren '70 is verschenen.
Het was wel OLA, dat weet ik zeker...
Helaas geen afbeelding van te vinden...quote:Behalve raketten hadden ze bij Ola vroeger ook toverlikkers. Dat waren grijzig paarse puntige waterijsjes.
Haha, herkenbaar. Ik weet niet waarom, maar ik eindigde ook altijd met plakkerige handen. Volgens mij was het zo dat die bolletje naar beneden gleden en niet goed op hun stokje bleven zitten.quote:Op maandag 8 juni 2015 14:22 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Wooow, die heb ik ook vaak gegeten. Helemaal vergeten. Die was inderdaad heel lekker, wel smeerboel om te eten
En dat was ZÓ smerig, gadverdamme. Ik had die Solero Shots al verdrongen maar dat werkte écht voor geen ene fucking meter.quote:Op zondag 7 juni 2015 16:35 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]!
Weet niet, was een ijskoud, hard ding, volgens mij kleurloos of een hele vage kleur
Op het gegeven moment.. Ik denk vanaf 2000 of zo had je ook solero shots. Die moest je flink snel eten want de onderkant lekte al vrij snel en veel van die ballen waren aan elkaar vastgeplaktDus altijd flink rammen om die onderste shots binnen te krijgen.
[ afbeelding ]
Damn deze ijsjes zien er allemaal zo lekker uitquote:Op zaterdag 13 juni 2015 19:12 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
En dat was ZÓ smerig, gadverdamme. Ik had die Solero Shots al verdrongen maar dat werkte écht voor geen ene fucking meter.
[ afbeelding ]
Motta![]()
![]()
Die Maxibon ziet er wel retegaaf uit (evenals die ijsrol al geeft zoiets hele foute ideeën mee
), en van die Donald Duck heb ik er vroeger veel weggewerkt
Is die Nogger een beetje hetzelfde als die Rolo?
Die waren dus echt zo lekker!quote:Op dinsdag 12 mei 2015 20:01 schreef Morrigan het volgende:
Dat gele vanille-ijse in de vorm van een kaasje staat ook op die eerste poster.Jammer dat ze die niet meer verkopen.
Verkopen ze die oranje nog wel?quote:Op woensdag 8 juli 2015 10:17 schreef female81 het volgende:
Ik wil die donkerrode Solero terug.
Helaas wilde het in Nederland maar niet aanslaan. In Duitsland wat beter, volgens mij. Daar maar weer eens proberen als ik er binnenkort ben.
[ afbeelding ]
Hij heeft hem inmiddels al gevonden (zie hieronder) maar oh my god deze was goedquote:Op dinsdag 7 juli 2015 18:13 schreef Flitskikker het volgende:
[..]
Ik ken alleen deze, maar die bedoel je dan denk ik waarschijnlijk niet.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 8 juni 2015 16:25 schreef MadMaster het volgende:
Gevonden:
[..]
Helaas geen afbeelding van te vinden...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |