Serieus! Daarom zie ik ze al weken niet liggen! Terwijl ze zo lekker warenquote:Op dinsdag 12 mei 2015 12:56 schreef wiijntje het volgende:
Chocola ja,
maar wat veel erger is, is dat de baguettes uit de vriezer, je weet wel, die voorgesneden en gevuld met knoflook- of kruidenboter erinUIT HET ASSORTIMENT ZIJN...
![]()
Daarintegen wel weer meer Houmous. Die pikante is wel lekker
Die van Jumbo eigen merk vind ik beter gevuld én lekkerder.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:36 schreef Skeletor. het volgende:
[..]
Serieus! Daarom zie ik ze al weken niet liggen! Terwijl ze zo lekker waren. Nergens vind je zo goed gevulde baguettes.
XL zakken of uberhaupt zakken? M'n aardbeien zijn opquote:Op dinsdag 12 mei 2015 18:19 schreef Diconnected het volgende:
Ze hadden hier weer grote zakken met diepvriesfruitgelijk een zak met gemixt fruit meegenomen. Lekker in smoothies.
Gewone zakken, van 750 gram.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 18:20 schreef CherryLips het volgende:
[..]
XL zakken of uberhaupt zakken? M'n aardbeien zijn op
Nee, zit er niet inquote:Op dinsdag 12 mei 2015 18:02 schreef Elan het volgende:
Weet iemand hier of Lidl pancetta standaard in het assortiment heeft zitten?
Die is chemisch dood gemarineerd. En inderdaad echt heel erg viesquote:Op dinsdag 12 mei 2015 19:24 schreef uniekhoorn het volgende:
Help mij herinneren dat de diepvrieskipfilet echt enorm goor is! Wat een smerig smaakje en een raar mondgevoel
Nou, op naar Jumbo dan maar! - zit naast de Lidl bij ons in't durpquote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:36 schreef Skeletor. het volgende:
[..]
Serieus! Daarom zie ik ze al weken niet liggen! Terwijl ze zo lekker waren. Nergens vind je zo goed gevulde baguettes.
Bij onze Jumbo 2 stuks (tijdelijk?) voor 78 cent. Zijn ook goed te eten. Alleen die van de Lidl met knoflook waren veeel lekkerder.quote:Op woensdag 13 mei 2015 00:50 schreef wiijntje het volgende:
[..]
Nou, op naar Jumbo dan maar! - zit naast de Lidl bij ons in't durp
Oh nice ik ga morgen langs. Ja ze zijn open. Even op z'n grieks shoppenquote:
Gristelijke bedrijfsleider?quote:Op woensdag 13 mei 2015 21:26 schreef Elleska het volgende:
hier zijn morgen alle supermarkten open, behalve de lidl...
Hmmm - sorry, maar wat is er "Grieks" aan een hamburger???quote:Op woensdag 13 mei 2015 20:15 schreef uniekhoorn het volgende:
Griekse hamburgers gehaald. Morgen proberen.
De kofte is iig wel lekker
Morgen is er ook de luchtige toetje banaan! Owwwwwwwwwww die wil ik!
Bij ons is de lidl bijna altijd open, ook op zon- en feestdagen. (Maarja in dit dorp zijn er wel meer winkels op zondag)quote:Op woensdag 13 mei 2015 21:26 schreef Elleska het volgende:
hier zijn morgen alle supermarkten open, behalve de lidl...
Ben benieuwd. ..ik heb ook zo'n pak hamburgers gekocht. Leek me wel wat voor op de bbq.quote:Op woensdag 13 mei 2015 20:15 schreef uniekhoorn het volgende:
Griekse hamburgers gehaald. Morgen proberen.
De kofte is iig wel lekker
Morgen is er ook de luchtige toetje banaan! Owwwwwwwwwww die wil ik!
Niet beter, niet slechter, gewoon niet jouw smaak metquote:Op donderdag 14 mei 2015 09:18 schreef TUFKAL het volgende:
Nu had Lidl dus nieuwe koffiebonen, ook weer Bellarom maar nu "espresso extra dark roast". Nou ik vind het helemaal niks, Jammer een kilo verspild. De rode verpakking is vele malen beter.
Zulks een nuttigen reviewquote:Op donderdag 14 mei 2015 14:21 schreef Yi-Long het volgende:
Gisteren voor het eerst Hema koffie gehaald, 500 gram voor 2,50, wat me een goede prijs lijkt, alleen heb de koffie dus nog niet geproefd, dus kan ik nog niets over zeggen.
Geen idee, ik graai het gewoon uit het schap zonder uberhaupt op de prijs te lettenquote:Op donderdag 14 mei 2015 14:42 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Hehehe... ging me meer om de prijs...Of is de koffie bij Lidl nog goedkoper?
ja hij is significant slechterquote:Op donderdag 14 mei 2015 13:39 schreef funky_fart het volgende:
[..]
Niet beter, niet slechter, gewoon niet jouw smaak met
Uhmmm.. ja... volgens mij niet te redden... smaak is niet echt wat en structuur is helemaal niet te doen. Wel te eten voor mensen zonder gebit, dat dan welquote:Op donderdag 14 mei 2015 10:40 schreef PureEvil het volgende:
[..]
Ben benieuwd. ..ik heb ook zo'n pak hamburgers gekocht. Leek me wel wat voor op de bbq.
En zo'n nougat reep oid. Ontzettend chemisch zoetstof zoet.
En ruimteschip ijs 😎
Waren het de verse uit de koeling. Ik heb voor de zekerheid alles wat er nog was meegenomenquote:
Ja Griekse braadworstjes ofzoiets heette het.quote:Op donderdag 14 mei 2015 20:07 schreef Soury het volgende:
[..]
Waren het de verse uit de koeling. Ik heb voor de zekerheid alles wat er nog was meegenomen[ afbeelding ]
Die Griekse Yoghurt is volgens mij niet de echte.quote:Op donderdag 14 mei 2015 20:07 schreef Soury het volgende:
[..]
Waren het de verse uit de koeling. Ik heb voor de zekerheid alles wat er nog was meegenomen[ afbeelding ]
Oh nou jaquote:Op donderdag 14 mei 2015 20:11 schreef Morendo het volgende:
[..]
Die Griekse Yoghurt is volgens mij niet de echte.
Worstjes met kaasquote:Op donderdag 14 mei 2015 20:11 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja Griekse braadworstjes ofzoiets heette het.
Rest ziet er ook lekker uit op je foto
Nou nou nou nou nou.... toe maar toe maar.... kijk die Molo even decadent doen... (!)quote:Op donderdag 14 mei 2015 14:46 schreef Molo het volgende:
[..]
Geen idee, ik graai het gewoon uit het schap zonder uberhaupt op de prijs te letten
Verschil moet er zijnquote:Op donderdag 14 mei 2015 20:18 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Nou nou nou nou nou.... toe maar toe maar.... kijk die Molo even decadent doen... (!)
als je maar niet denkt dat het echt vers isquote:Op donderdag 14 mei 2015 20:14 schreef Soury het volgende:
En deze neem ik altijd mee. Verse broccoli/wortels en bloemkool. Lekker makkelijk. En de rode vruchten zak. De Griekse yoghurt opvrolijken [ afbeelding ]
Verser dan je denktquote:Op donderdag 14 mei 2015 20:24 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
als je maar niet denkt dat het echt vers is
Ik koop normaal gesproken zelf nooit voorgemarineerd vlees, maar mijn dude had de knoflookversie van die worstjes meegenomen en die vond ik zeer goed te pruimenquote:Op vrijdag 15 mei 2015 13:16 schreef PureEvil het volgende:
Die gemarineerde bbq worstjes, is dat wat?
Spekfakkelsquote:Op vrijdag 15 mei 2015 13:16 schreef PureEvil het volgende:
Die gemarineerde bbq worstjes, is dat wat?
De bbq filetlapjes zijn erg lekker iig.
De paprika's zijn overal duur op t moment. Duurt vast niet lang meer.quote:
Toevallig heb ik me vanochtend ook staan verbazen over de varianten spaghetti haha.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 11:21 schreef Deezertje het volgende:
Begint een beetje de AH te worden met 5 soorten spaghetti: bio,volkoren, glutenvrij, scharrelei en normale.. Kost ook allemaal schapruimte weer.
Was ie niet achterlijk zout? Vorige keer hebben we alles zo weggemikt omdat t te zout was..quote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:28 schreef uniekhoorn het volgende:
Ooeeeh, de bifteki van de Griekse weken uit de vrizer (zak) is erg goedgekeurd, heerlijk om zo in de oven te smijten, echt even makkelijk lekker!
Beter dan de griekse hamburgers, die zijn gewoon smakeloss
Ja maar dat hoort ook wel een beetje... Wij heten het ook met heel veel groente en aardappelen. Die zijn minimaal zout gekruidquote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:50 schreef femkepemke het volgende:
[..]
Was ie niet achterlijk zout? Vorige keer hebben we alles zo weggemikt omdat t te zout was..
je kan t in stukjes eten als n soort nougatquote:Op donderdag 21 mei 2015 14:30 schreef maily het volgende:
Heb de Halva gekocht; met honing en sesampasta; ik dacht een soort pindakaas voor op de boterham .... maar het is niet te smeren ...
Ja ik vond ze dus eerst tegenvallen, maar na beetje oefenen in zetten vind ik m ook goed.quote:Op maandag 25 mei 2015 16:22 schreef habitue het volgende:
[ afbeelding ]
Beste bonen die ik tot dusver heb geproefd en ook nog aanzienlijk goedkoper dan de "kwaliteitsbonen" die ik tot dusver geprobeerd heb.
de witte wijnen vind ik telkens weer een teleurstelling, ik hoop voor je dat rood beter isquote:Op dinsdag 26 mei 2015 18:25 schreef Molo het volgende:
Ik heb net een rode wijn bij Lidl gekocht, ik verwacht bocht, maar had geen zin meer om langs de AH te gaan speciaal voor wijn.
I'll keep ya posted
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 19:23 schreef Dragonberry het volgende:
[..]
de witte wijnen vind ik telkens weer een teleurstelling, ik hoop voor je dat rood beter is
Zo goed is de AH dan ook niet in wijn.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 18:25 schreef Molo het volgende:
Ik heb net een rode wijn bij Lidl gekocht, ik verwacht bocht, maar had geen zin meer om langs de AH te gaan speciaal voor wijn.
I'll keep ya posted
Gewoon in Duitsland een voorraad vlees bestellen.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 14:22 schreef Doedezemaar het volgende:
Leuk hoor, dat bbq-assortiment in de vleeskoelingen, maar ik wil gewoon normale riblappen ofzo kunnen kopen. En nee, niet die magere stooflappen van dat premium merk, er moet gewoon vet in/aan zitten.
Verder is dat Italiaanse assortiment erg verleidelijk, ik heb weer buffelmozzarella
Taarten moet je zelf bakken. Veel lekkerder.quote:Op zaterdag 30 mei 2015 10:13 schreef cb2013 het volgende:
ik ga vanaf nu vaker naar de aldi. De lid lijkt duurder geworden. Vooral die luxe taartjes. 4 of 5 euro.
tja zulke artikelen...quote:Op zaterdag 30 mei 2015 10:13 schreef cb2013 het volgende:
ik ga vanaf nu vaker naar de aldi. De lid lijkt duurder geworden. Vooral die luxe taartjes. 4 of 5 euro.
Buffelmozzarellaquote:Op vrijdag 29 mei 2015 14:22 schreef Doedezemaar het volgende:
Leuk hoor, dat bbq-assortiment in de vleeskoelingen, maar ik wil gewoon normale riblappen ofzo kunnen kopen. En nee, niet die magere stooflappen van dat premium merk, er moet gewoon vet in/aan zitten.
Verder is dat Italiaanse assortiment erg verleidelijk, ik heb weer buffelmozzarella
Ze hebben wel de normale die ze altijd hebben in die blauwe verpakking. Die maar gekocht, ik heb m toch nodig.quote:Op zaterdag 30 mei 2015 10:19 schreef Molo het volgende:
Ik heb wel Parmezaanse kaas gezien in andere verpakking, geraspt en aan een stuk.
Ik hoefde het niet dus heb niet heel goed gekeken hoe lang gerijpt enzo.
ik heb ze nog steess in de vriezer liggen. Vergeet ze iedere keer te ontdooienquote:Op maandag 8 juni 2015 17:35 schreef Dragonberry het volgende:
Eindelijk de forel gehaald voor op de barbecue, had ik veel eerder moeten doen!
Bij de Lidl in Heerhugowaard zag ik de Schogetten laatst ook weer liggen (zaterdagmiddag volgens mij), maar daar waren ze wel duurder dan de 49 cent die jij nu aangeeft.quote:Op maandag 25 mei 2015 16:55 schreef Deezertje het volgende:
Hier krijgt de supermarkt de Schogetten maar niet verkocht voor 89 cent.. Logisch, als ze bij de Lidl liggen voor 49 cent, bijna de helft goedkoper
Dat kan makkelijk, ze zitten apart in een zakje.quote:Op maandag 8 juni 2015 17:43 schreef DrMarten het volgende:
[..]
ik heb ze nog steess in de vriezer liggen. Vergeet ze iedere keer te ontdooien
Binnenkort toch maar eens een in de oven gooien.
Is het qua verpakking goed te doen trouwens om er een uit te halen en de ander in de vriezer te laten? Of wordt het dan een zooitje?
Topquote:Op maandag 8 juni 2015 17:54 schreef Dragonberry het volgende:
[..]
Dat kan makkelijk, ze zitten apart in een zakje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |