quote:Op woensdag 6 mei 2015 14:51 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:
En toen kwam alles weer goed.
[ afbeelding ]
Ik zou haar naam kunnen vervangen door die van jou. Maar het is dan wel zaak om snel een potje tegen AionNL te spelen.quote:Op woensdag 6 mei 2015 14:44 schreef Thormodo het volgende:
Helpt het als ik al invaller mee doe? Dan moet je de 4 potjes die Mrs. wel gespeeld heeft echter ook opnieuw doen. En pas je de uitslag aan de hand daarvan aan.
Zo lang geleden , dat weet ik niet meer hoor. Ik deed sowieso maar weinig 5 man dungeons, was niet zo'n verzamelaar die per se dat ene item van boss X moest hebben. Ging al gauw raiden en daarna was het eigenlijk voor 90% raiden en wat pvp.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 20:00 schreef Molurus het volgende:
[..]
Jij bent nog nooit overleden in de bar? .... right.....
In het allereerste begin was het wel een must, voor fire resist gear. Maar dat werd al vrij snel minder relevant.quote:Op woensdag 6 mei 2015 15:03 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
Zo lang geleden , dat weet ik niet meer hoor. Ik deed sowieso maar weinig 5 man dungeons, was niet zo'n verzamelaar die per se dat ene item van boss X moest hebben. Ging al gauw raiden en daarna was het eigenlijk voor 90% raiden en wat pvp.
voor tanks en melee misschien. Als warlock nooit enige fire res gear nodig gehad, we kwamen er al snel achter dat dps gear gewoon beter was als je wat greater fire protection had en gewoon healing was het genoeg.quote:Op woensdag 6 mei 2015 15:07 schreef Molurus het volgende:
[..]
In het allereerste begin was het wel een must, voor fire resist gear. Maar dat werd al vrij snel minder relevant.
Voor tanks inderdaad wel. Als tank heel wat spul bij elkaar moeten grinden om leuk overeind te blijven... goede oude tijdquote:Op woensdag 6 mei 2015 15:11 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
voor tanks en melee misschien. Als warlock nooit enige fire res gear nodig gehad, we kwamen er al snel achter dat dps gear gewoon beter was als je wat greater fire protection had en gewoon healing was het genoeg.
Alleen nature resist gear, dat was wel een issue later in Ahn Qiraj
Je moest eens weten hoe vaak ik (als priest) met tanks en melee door BRS ben gehobbeld om ze aan hun fire resist gear te helpen. Dat kon men nou eenmaal niet solo doen.quote:Op woensdag 6 mei 2015 15:11 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
voor tanks en melee misschien. Als warlock nooit enige fire res gear nodig gehad, we kwamen er al snel achter dat dps gear gewoon beter was als je wat greater fire protection had en gewoon healing was het genoeg.
Undead.quote:Op woensdag 6 mei 2015 15:40 schreef vaarsuvius het volgende:
Een blacksmith priest? Dat zag je niet vaak. Dwerg zeker. Die kunnen het gewoon niet laten.....
Nice!quote:Op woensdag 6 mei 2015 22:12 schreef Molurus het volgende:
[..]
Gratz!
Daarmee sta je gelijk op de eerste plaats!
"win 1000 games in any mode"quote:Op donderdag 7 mei 2015 00:21 schreef DaveDave09 het volgende:
[ afbeelding ]
Hmm moet nax en brm en bot games en vrienden games mee hebben geteld ofzo.. zit namelijk op 813 total wins en 61 arena.
Owell, leuke verassing
awwquote:Op woensdag 6 mei 2015 14:51 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:
En toen kwam alles weer goed.
[ afbeelding ]
Ik vind het uberhaubt een beetje ongebruikelijk van Blizzard om geen Achievements toe te voegen in een blizzard spel. Had wel gekund bij Hearthstone. Misschien niet overdreven veel achievements maar een paar simpele die amper iets opleveren. Wat dust of card-backside art oid.quote:Op donderdag 7 mei 2015 20:09 schreef Expression het volgende:
Vind die achievements alleen een beetje rommelig, die zouden ze eigenlijk in een lijstje moeten zetten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |